О внесении изменений в решение Енбекшильдерского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № С-35/2 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от 24 декабря 2015 года № С-46/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 29 декабря 2015 года № 5155
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Енбекшильдерский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Енбекшильдерского районного маслихата «О районном бюджете на 2015-2017 годы» от 23 декабря 2014 года № С-35/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4557, опубликовано 16 января 2015 года в районной газете «Жаңа дәуір», 16 января 2015 года в районной газете «Сельская новь») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1. «Утвердить районный бюджет на 2015 – 2017 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 491 373,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 732 088 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 30652 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 5263 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 723 370,3 тысяч тенге;
2) затраты – 2 467 438,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 13 276 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 14 865 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 589 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 25 130 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -14 470,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 14 470,8 тысяч тенге.»;
Приложение 1567 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1234 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        А.Бабаков
Исполняющий обязанности
районного маслихата секретаря              И.Магерко
СОГЛАСОВАНО
Аким Енбекшильдерского района
Акмолинской области                        А.Кииков
«24» декабря 2015 года
Приложение 1
к решению Енбекшильдерского
районного маслихата
от 24 декабря 2015
года № С-46/2
Приложение 1
к решению Енбекшильдерского
районного маслихата

Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № С-35/2 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № С-46/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 29 желтоқсанда № 5155 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Еңбекшілдер аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Еңбекшілдер аудандық мәслихатының «2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № С-35/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4557 тіркелген, 2015 жылдың 16 қаңтарында «Жаңа дәуір» аудандық газетінде, 2015 жылдың 16 қаңтарында «Сельская новь» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 491 373,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 732 088 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 30 652 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5263 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1 723 370,3 мың теңге;
2) шығындар – 2 467 438,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 13 276 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 14 865 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1589 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 25 130 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -14 470,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 14 470,8 мың теңге.»;
Көрсетілген шешімнің 1567 қосымшалары осы шешімнің 1234 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       А.Бабаков
Аудандық мәслихат
хатшысының міндетін атқарушы               И.Магерко
КЕЛІСІЛДІ
Ақмола облысы
Еңбекшілдер ауданының әкімі                А.Қиықов
«24» желтоқсан 2015 жыл
Еңбекшілдер аудандық мәслихатының
2015 жылғы 24 желтоқсандағы
№ С-46/2 шешіміне 1 қосымша
Еңбекшілдер аудандық мәслихатының