О повышении ставки земельного налога и ставки единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения Есильского района
Решение Есильского районного маслихата Акмолинской области от 31 марта 2015 года № 41/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 8 мая 2015 года № 4785. Утратило силу решением Есильского районного маслихата Акмолинской области от 14 апреля 2016 года № 2/3
Сноска. Утратило силу решением Есильского районного маслихата Акмолинской области от 14.04.2016 № 2/3 (вступает в силу и вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 387, 444 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Есильский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить ставки земельного налога в десять раз на не используемые земли сельскохозяйственного назначения Есильского района.
2. Повысить ставки единого земельного налога в десять раз на не используемые земли сельскохозяйственного назначения Есильского района.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии районного маслихата Т.Жусупова
Cекретарь районного маслихата С.Кудабаев
СОГЛАСОВАНО
Аким Есильского района А.Калжанов
31 марта 2015 года
Руководитель государственного
учреждения "Управление государственных
доходов по Есильскому району"
М.Смагулов
31 марта 2015 года

Есіл ауданының пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлеріне жер салығының мөлшерлемесін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемесін жоғарылату туралы
Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 31 наурыздағы № 41/5 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 8 мамырда № 4785 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 14 сәуірдегі № 2/3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 14.04.2016 № 2/3 (қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы кодексінің 387, 444 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Есіл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Есіл ауданының пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлеріне жер салығының мөлшерлемесі он есеге жоғарылатылсын.
2. Есіл ауданының пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлеріне бірыңғай жер салығының мөлшерлемесі он есеге жоғарылатылсын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрайымы Т.Жүсіпова
Аудандық мәслихат хатшысы С.Құдабаев
КЕЛІСІЛДІ
Есіл ауданының әкімі А.Қалжанов
31 наурыз 2015 жыл
"Есіл ауданы бойынша
мемлекеттік кірістер басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
М.Смағұлов
31 наурыз 2015 жыл