О внесении изменений в решение Жаркаинского районного маслихата от 22 декабря 2014 года № 5С-39/2 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 17 сентября 2015 года № 5С-43/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 29 сентября 2015 года № 4989
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаркаинского районного маслихата от 22 декабря 2014 года № 5С-39/2 «О районном бюджете на 2015-2017 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4574, опубликовано 16 января 2015 года в районной газете «Жарқайың тынысы», 16 января 2015 года в районной газете «Целинное знамя») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы, согласно приложениям 1, 2, и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы - 2 241 597,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 327 203,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления - 10 422,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала - 21 760,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 1 882 212,8 тысячи тенге;
2) затраты - 2 259 733,6 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 7866,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 8 919,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 1 053,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -26 001,8 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 26 001,8 тысяча тенге.»;
пункт 7 изложить в новой редакции:
«7. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2015 год в сумме 1632,0 тысячи тенге.»;
приложения 1457 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1234 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        С.Оспан-Ұлы
Секретарь
районного маслихата                        У.Ахметова
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Жаркаинского района                   А.Уисимбаев

Жарқайың аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 22 желтоқсандағы № 5С-39/2 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2015 жылғы 17 қыркүйектегі № 5С-43/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 29 қыркүйекте № 4989 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Жарқайың аудандық мәслихатының 2014 жылғы 22 желтоқсандағы № 5С-39/2 (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4574 болып тіркелген, 2015 жылғы 16 қаңтарында «Жарқайың тынысы» аудандық газетінде, 2015 жылғы 16 қаңтарында «Целинное знамя» аудандық газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеттің тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 2 241 597,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 327 203,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 10 422,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 21 760,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 1 882 212,8 мың теңге;
2) шығындар - 2 259 733,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 7 866,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 8 919,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 1 053,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге:
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -26 001,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 26 001,8 мың теңге.»;
7 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«7. 2015 жылға арналған аудандық жергілікті атқарушы органның резерві 1632,0 мың теңге сомасында бекітілсін.»;
көрсетілген шешімнің 1457 қосымшалары осы шешімнің 1234 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       С.Оспан-Ұлы
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Ұ.Ахметова
«КЕЛІСІЛДІ»
Жарқайың ауданының әкімі                   А.Үйсімбаев

114 252,5
в том числе:
Отдел образования района
11 951,5
на содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям, в связи с передачей расходов на нижестоящий уровень
552,0
на обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
10 462,0
на оснащение электронными учебниками в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
937,5
Отдел занятости и социальных программ района
1 725,0
на проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
1 725,0
Отдел физической культуры и спорта района
12 885,0
в связи с передачей расходов детских юношеских спортивных школ из областного бюджета на районные бюджеты
12 885,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района
70 000,0
на ремонт автомобильных дорог
50 000,0
1
2
на развитие жилищно-коммунального хозяйства населенных пунктов
8 000,0
Отдел ветеринарии района
29 691,0
на проведение противоэпизоотических мероприятий
27 255,0
на возмещение (до 50%) стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом

114 252,5
оның iшiнде:
Аудандық бiлiм бөлімі
11 951,5
төменгі деңгейге шығыстардың берілуіне байланысты патронаттық тәрбиешілерге тапсырылған баланы (балаларды) ұстауға
552,0
балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсетуге
10 462,0
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі электрондық оқулықпен жарақтандыруға
937,5
Аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 725,0
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге
1 725,0
Ауданның дене шынықтыру және спорт бөлімі
12 885,0
балалар мен жасөспірімдердің спорттық мектептер шығындарының облыстық бюджеттен аудандық бюджетке ауыстырылуына байланысты
12 885,0
Аудандық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
70 000,0
автомобиль жолдарын жөндеуге
50 000,0
1
2
елді мекендердің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын дамытуға
8 000,0
Аудандық ветеринария бөлімі
29 691,0
эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
27 255,0
бруцеллезбен ауыратын санитарлық союға жіберілген ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ малдың) құнын (50%-ға дейін) өтеуге