О внесении изменений в решение Жаркаинского районного маслихата от 22 декабря 2014 года № 5С-39/2 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 22 декабря 2015 года № 5С-46/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 29 декабря 2015 года № 5154
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаркаинского районного маслихата «О районном бюджете на 2015-2017 годы» от 22 декабря 2014 года № 5С-39/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4574, опубликовано 16 января 2015 года в районной газете «Жарқайың тынысы», 16 января 2015 года в районной газете «Целинное знамя») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы, согласно приложениям 1, 2, и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы - 2 237 918,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 327 203,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления - 7 173,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала - 25 010,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 1 878 532,1 тысячи тенге;
2) затраты - 2 256 053,9 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 7866,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 8 919,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 1 053,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -26 001,8 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 26 001,8 тысяча тенге.»;
приложения 147 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        С.Оспан-Улы
Секретарь
районного маслихата                        У.Ахметова
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Жаркаинского района                   А.Уисимбаев

Жарқайың аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 22 желтоқсандағы № 5С-39/2 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 5С-46/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 29 желтоқсанда № 5154 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Жарқайың аудандық мәслихатының 2014 жылғы 22 желтоқсандағы № 5С-39/2 (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4574 болып тіркелген, 2015 жылғы 16 қаңтарында «Жарқайың тынысы» аудандық газетінде, 2015 жылғы 16 қаңтарында «Целинное знамя» аудандық газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеттің тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 2 237 918,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 327 203,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 7 173,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 25 010,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 1 878 532,1 мың теңге;
2) шығындар - 2 256 053,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 7 866,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 8 919,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 053,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -26 001,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 26 001,8 мың теңге.»;
көрсетілген шешімнің 147 қосымшалары осы шешімнің 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       С.Оспан-Ұлы
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Ұ.Ахметова
«КЕЛІСІЛДІ»
Жарқайың ауданының әкімі                   А.Үйсімбаев