О районном бюджете на 2016-2018 годы
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 22 декабря 2015 года № 5С-46/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 14 января 2016 года № 5202
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы, согласно приложениям 1, 2, и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы - 2511703,2 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления - 409808,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 7063,5 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала - 27702,0 тысячи тенге;
поступления трансфертов - 2067129,7 тысяч тенге;
2) затраты - 2530742,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 3661,0 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 6363,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов - 2702,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -22700,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 22700,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 23.12.2016 № 6С-7/2 (вводится в действие с 01.01.2016).
2. Утвердить доходы районного бюджета за счет следующих источников:
1) налоговых поступлений, в том числе:
индивидуального подоходного налога;
социального налога;
налогов на имущество;
земельного налога;
налога на транспортные средства;
единого земельного налога;
акцизы;
поступлений за использование природных и других ресурсов;
прочие сборы;
государственной пошлины;
2) неналоговых поступлений, в том числе:
доходов от аренды имущества, находящегося в государственной собственности;
вознаграждений по кредитам, выданным из государственного бюджета;
штрафов, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора;
прочих неналоговых поступлений;
3) поступлений от продажи основного капитала, в том числе:
продажа земли;
4) поступлений трансфертов, в том числе:
трансфертов из областного бюджета.

2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 5С-46/3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 14 қаңтарда № 5202 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеттің тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 2511703,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 409808,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 7063,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 27702,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 2067129,7 мың теңге;
2) шығындар - 2530742,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 3661,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 6363,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 2702,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -22700,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 22700,1 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 23.12.2016 № 6С-7/2 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Келесі көздердің есебінен аудандық бюджеттің кірістері бекітілсін:
1) салықтық түсімдер, оның ішінде:
жеке табыс салығы;
әлеуметтік салық;
мүлікке салынатын салықтар;
жер салығы;
көлік құралдарына салынатын салық;
бірыңғай жер салығы;
акциздер;
табиғи және басқа ресурстарды пайдаланғаны үшін түсетін түсімдер;
басқа да алымдар;
мемлекеттік баж;
2) салықтық емес түсімдер, оның ішінде:
коммуналдық меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер;
мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар;
мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар;
басқа да салықтық емес түсiмдер;
3) негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер, оның ішінде:
жерді сату;
4) трансферттердің түсімдері, оның ішінде:
облыстық бюджеттен түсетін трансферттер.

3. Учесть, что в районном бюджете на 2016 год предусмотрены трансферты из областного бюджета, в том числе субвенция в сумме 1346199,0 тысяч тенге.
4. Учесть, что в составе расходов районного бюджета на 2016 год предусмотрены целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета согласно приложению 4.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется постановлением акимата Жаркаинского района.
5. Учесть, что в составе расходов районного бюджета на 2016 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета согласно приложению 5.
6. Учесть, что в районном бюджете на 2016 год предусмотрено погашение бюджетных кредитов в республиканский бюджет в сумме 2702,0 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 6 - в редакции решения Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 23.11.2016 № 6С-6/2 (вводится в действие с 01.01.2016).
7. Исключен решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 11.11.2016 № 6С-5/2 (вводится в действие с 01.01.2016).
7-1. Учесть, что в районном бюджете на 2016 год в установленном законодательством порядке использованы свободные остатки бюджетных средств, образовавшиеся на 1 января 2016 года, в сумме 19039,1 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 7-1 в соответствии с решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 25.04.2016 № 6С-3/3 (вводится в действие с 01.01.2016).
8. Установить специалистам образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки, по сравнению с окладами и ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, согласно перечню согласованному с районным маслихатом.
9. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2016 год, согласно приложению 6.
10. Утвердить бюджетные программы города районного значения, поселка, села, сельского округа на 2016 год, согласно приложению 7.
11. Утвердить распределение трансфертов органам местного самоуправления города районного значения, поселка, села, сельского округа на 2016 год, согласно приложению 8.

3. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен трансферттер қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде субвенциялар 1346199,0 мың теңге.
4. 2016 жылға арналған аудандық бюджеттің шығыстар құрамында республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер 4 қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.
Көрсетілген нысаналы трансферттердің сомасын бөлу Жарқайың ауданы әкімдігінің қаулысымен белгіленеді.
5. 2016 жылға арналған аудандық бюджеттің шығыстар құрамында облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер 5 қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.
6. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджетке бюджеттік кредиттерді өтеу 2702,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 23.11.2016 № 6С-6/2 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7. Алынып тасталды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 11.11.2016 № 6С-5/2 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7-1. 2016 жылға арналған аудандық бюджеттегі 2016 жылдың 1 қаңтарында 19039,1 мың теңге сомасында пайда болған бюджеттік қаражаттың бос қалдықтары белгіленген заңнама тәртібімен пайдаланғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 7-1-тармақпен толықтырылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 25.04.2016 № 6C-3/3 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі); шешімімен.
8. Аудандық мәслихатпен келісілген тізбеге сәйкес азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерлерде жұмыс істейтін білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария саласы қызметкерлерінің қызметтік жалақыларына осы қызмет түрлерімен қалалық жерлерде айналысатын мамандардың қызметтік жалақылары мен тарифтік ставкаларымен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылату белгіленсін.
9. 2016 жылға арналған аудандық бюджеттің атқарылу процесінде секвестрленуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 6 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
10. 2016 жылға арналған аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округтерінің бюджеттік бағдарламалары 7 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
11. 2016 жылға арналған аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округтерінің жергілікті өзін-өзі басқару органдарына трансферттерді бөлу 8 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

12. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии
районного маслихата
С.Оспан-Улы
Секретарь районного маслихата У.Ахметова
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Жаркаинского района А.Уисимбаев
22.12.2015
Приложение 1
к решению Жаркаинского
районного маслихата
от 22 декабря 2015 года
№ 5С-46/3
Районный бюджет на 2016 год

12. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
С.Оспан-Ұлы
Аудандық мәслихаттың хатшысы Ұ.Ахметова
"КЕЛІСІЛДІ"
Жарқайың ауданының әкімі А.Үйсімбаев
22.12.2015
Жарқайың аудандық мәслихатының
2015 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 5С-46/3 шешіміне
1 қосымша
2016 жылға арналған аудандық бюджет

2530742,3
01
Государственные услуги общего характера
325257,8
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
19902,0
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
16677,0
003
Капитальные расходы государственного органа
3225,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
80758,4
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
80493,4
003
Капитальные расходы государственного органа
265,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
178458,1
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
165958,1
022
Капитальные расходы государственного органа
12500,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
28726,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
28043,6
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
451,4
1
2
3
4
5
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
231,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
10808,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
10808,3
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
6605,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
6605,0
02
Оборона
5847,1
122
Аппарат акима района (города областного значения)
5847,1
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
4183,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
1502,1
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
162,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
1400,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
1400,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах

2530742,3
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
325257,8
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
19902,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
16677,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3225,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
80758,4
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
80493,4
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
265,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
178458,1
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
165958,1
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
12500,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
28726,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттың қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28043,6
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
451,4
1
2
3
4
5
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
231,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
10808,3
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10808,3
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
6605,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6605,0
02
Қорғаныс
5847,1
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
5847,1
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
4183,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
1502,1
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
162,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық- атқару қызметі
1400,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1400,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету

22178,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
21524,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
451,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
203,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
8545,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
8545,0
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
4905,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
4905,0
02
Оборона
5291,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
5291,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
3596,0
1
2
3
4
5
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
1531,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
164,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
1414,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
1414,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
1414,0
04
Образование
1121157,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
1121157,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
12750,0
003
Общеобразовательное обучение
885527,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
10803,0
006
Дополнительное образование для детей
24119,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
160485,0
012
Капитальные расходы государственного органа
97,0
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
11751,0
1
2
3
4
5
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей

22178,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттың қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21524,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
451,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
203,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
8545,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8545,0
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
4905,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4905,0
02
Қорғаныс
5291,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
5291,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
3596,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
1531,0
1
2
3
4
5
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
164,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық- атқару қызметі
1414,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1414,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
1414,0
04
Бiлiм беру
1121157,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1121157,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12750,0
003
Жалпы білім беру
885527,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттiк бiлiм беру мекемелер үшiн оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткiзу
10803,0
006
Балаларға қосымша білім беру
24119,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
160485,0
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
97,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
11751,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер

595679,6
Целевые текущие трансферты
589316,6
в том числе:
для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
423073,0
на повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
56510,0
Отдел занятости и социальных программ района
9320,1
на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
5405,0
на увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
2155,0
на содержание штатной численности местных исполнительных органов по регистрации актов гражданского состояния
1564,0
на размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
196,1
Отдел образования района
55897,5
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
35813,0
на создание цифровой образовательной инфраструктуры
15872,0
на обеспечение экономической стабильности
4212,5
1
2
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района
40026,0
на обеспечение экономической стабильности
40000,0
на установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов
26,0
Отдел ветеринарии района
4490,0
на содержание штатной численности местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
4490,0
Бюджетные кредиты
6363,0
в том числе:
Отдел экономики и финансов района
6363,0
для реализации мер социальной поддержки специалистов
6363,0
Приложение 5
к решению Жаркаинского
районного маслихата
от 22 декабря 2015 года
№ 5С-46/3
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из областного бюджета на 2016 год
Сноска. Приложение 5 - в редакции решения Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 23.12.2016 № 6С-7/2 (вводится в действие с 01.01.2016).
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
131614,1
Целевые текущие трансферты
131614,1
в том числе:
единовременные выплаты к 25-летию Дня Независимости Республики Казахстан
37687,0
Отдел образования района
1020,3
на приобретение электронных учебников для школ
750,0
на содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
270,3
Отдел занятости и социальных программ района
323,1
на выплату единовременной материальной помощи к 71-годовщине Победы в Великой Отечественной войне
323,1
Отдел физической культуры и спорта района
16721,0
в связи с передачей расходов детских юношеских спортивных школ из областного бюджета на районные бюджеты
16721,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района

595679,6
Ағымдағы нысаналы трансферттер
589316,6
оның iшiнде:
жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
423073,0
мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
56510,0
Аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
9320,1
Өрлеу жобасы бойынша шартты ақшалай көмекті енгізуге
5405,0
мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға
2155,0
жергілікті атқарушы органдардың азаматтық хал актілерін тіркеу бойынша штаттық санын ұстауға
1564,0
үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
196,1
Аудандық бiлiм бөлімі
55897,5
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
35813,0
цифрлық білім беру инфрақұрылымын құруға
15872,0
экономикалық тұрақтылықты қамтамасыз етуге
4212,5
1
2
Ауданның тұрғын үй- коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
40026,0
экономикалық тұрақтылықты қамтамасыз етуге
40000,0
мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілерін және нұсқауларды орнатуға
26,0
Ауданның ветеринария бөлімі
4490,0
жергілікті атқарушы органдардың агроөнеркәсіптік кешенінің штаттық санын ұстауға
4490,0
Бюджеттік несиелер
6363,0
оның iшiнде:
Аудандық экономика және қаржы бөлімі
6363,0
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
6363,0
Жарқайың аудандық мәслихатының
2015 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 5С-46/3 шешіміне
5 қосымша
2016 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 23.12.2016 № 6С-7/2 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома мың теңге
1
2
Барлығы
131614,1
Ағымдағы нысаналы трансферттер
131614,1
оның iшiнде:
Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігінің 25-жылдығына орай бір жолғы төлемдер
37687,0
Аудандық бiлiм бөлімі
1020,3
мектептерге арнап электрондық оқулықтар сатып алуға
750,0
патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағуға
270,3
Аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
323,1
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 71-жылдығына арналған бір жолғы материалдық көмек төлеуге
323,1
Ауданның дене шынықтыру және спорт бөлімі
16721,0
балалар мен жасөспірімдердің спорттық мектептері шығындарының облыстық бюджеттен аудандық бюджетке ауыстырылуына байланысты
16721,0
Аудандық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі