О внесении изменений в решение Жаксынского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 5С-34-2 "О бюджете Жаксынского района на 2015-2017 годы"
Решение Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 11 ноября 2015 года № 5ВС-44-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 27 ноября 2015 года № 5087
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Жаксынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаксынского районного маслихата «О бюджете Жаксынского района на 2015-2017 годы» от 24 декабря 2014 года № 5С-34-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4569, опубликовано 19 января 2015 года в районной газете «Жаксынский вестник») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет района на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 2271166,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 512792,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 10909,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6266,8 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 1741197 тысяч тенге;
2) затраты – 2316447,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 11471,8 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 23784 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 12312,2 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -56752,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 56752,9 тысяч тенге.»;
приложения 14 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Б.Джанадилов
Секретарь Жаксынского
районного маслихата                        Б.Джанадилов
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Жаксынского района                    К.Суюндиков
«11» 11 2015 год
Приложение 1
к решению Жаксынского
районного маслихата

Жақсы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 5С-34-2 "2015-2017 жылдарға арналған Жақсы ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 11 қарашадағы № 5ВС-44-1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 27 қарашада № 5087 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Жақсы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жақсы аудандық мәслихатының «2015-2017 жылдарға арналған Жақсы ауданының бюджеті туралы» 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 5С-34-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4569 болып тіркелген, 2015 жылдың 19 қаңтарында «Жақсы жаршысы» аудандық газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджетті 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2015 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2271166,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 512792,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 10909,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6266,8 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1741197 мың теңге:
2) шығындар – 2316447,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 11471,8 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 23784 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 12312,2 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -56752,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 56752,9 мың теңге»;
көрсетілген шешімнің 14 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жақсы аудандық
мәслихат сессиясының
төрағасы                                   Б.Жанәділов
Жақсы аудандық
мәслихат хатшысы                           Б.Жанәділов
«КЕЛІСІЛГЕН»
Жақсы ауданының әкімі                      Қ.Сүйіндіков
2015 жыл «11» 11
Жақсы аудандық мәслихатының