О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения Зерендинского района
Решение Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 15 апреля 2015 года № 36-301. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 18 мая 2015 года № 4797. Утратило силу решением Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 16 февраля 2018 года № 19-153
Сноска. Утратило силу решением Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 16.02.2018 № 19-153 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Сноска. Заголовок решения - в редакции решения Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 23.12.2016 № 8-66 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 386, 444 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" от 10 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Зерендинский районный маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула с изменениями, внесенными решением Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 04.04.2016 № 2-11 (вводится в действие со дня официального опубликования).
1. Повысить базовые ставки земельного налога и ставки единого земельного налога в десять раз на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения Зерендинского района.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 04.04.2016 № 2-11 (вводится в действие со дня официального опубликования); от 23.12.2016 № 8-66 (вводится в действие со дня официального опубликования).
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии К.Раскулов
Секретарь районного маслихата К.Аугалиев
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Зерендинского района А.Муратулы
"15" 04 2015 года

Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Зеренді ауданының пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы
Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2015 жылғы 15 сәуірдегі № 36-301 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 18 мамырда № 4797 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2018 жылғы 16 ақпандағы № 19-153 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 16.02.2018 № 19-153 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Ескерту. Шешімнің тақырыбы жаңа редакцияда - Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 23.12.2016 № 8-66 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" кодексінің 386, 444 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Зеренді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
Ескерту. Кіріспеге өзгерістер енгізілді - Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 04.04.2016 № 2-11 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1. Зеренді ауданының Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелері және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелері он есеге жоғарылатылсын.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 04.04.2016 № 2-11 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі); 23.12.2016 № 8-66 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы К.Расқұлов
Аудандық мәслихаттың хатшысы Қ.Ауғалиев
"КЕЛІСІЛДІ"
Зеренді ауданының әкімі А.Мұратұлы
2015 жылғы "15" 04