"Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещений для встреч кандидатов с избирателями"
Постановление акимата Коргалжынского района Акмолинской области от 18 марта 2015 года № 43. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 20 марта 2015 года № 4705. Утратило силу постановлением акимата Коргалжынского района Акмолинской области от 6 мая 2021 года № А-5/63
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Коргалжынского района Акмолинской области от 06.05.2021 № А-5/63 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соотвествии с Конституционным Законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Коргалжынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов совместно с территориальной избирательной комиссией Коргалжынского района согласно приложения 1.
2. Предоставить кандидатам на договорной основе помещения для встреч с избирателями согласно приложения 2.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района С.К.Аккожину.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Коргалжынского района К.Рыскельдинов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель районной
территориальной избирательной
комиссии
М.Асаинов
18 марта 2015 год.
Приложение 1 к постановлению
акимата Коргалжынского района

Үгіттік баспа материалдарды орналастыру үшін орындарын белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы
Ақмола облысы Қорғалжын ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 18 наурыздағы № 43 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 20 наурызда № 4705 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Қорғалжын ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 6 мамырдағы № А-5/63 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Қорғалжын ауданы әкімдігінің 06.05.2021 № А-5/63 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Қорғалжын ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қорғалжын аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен бірлесіп, үгіттік баспа материалдарды орналастыру үшін орындар 1 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Кандидаттарға сайлаушылармен кездесу үшін шарттық негізде 2 қосымшаға сәйкес үй-жайлар берілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары С.Қ.Аққожинаға жүктелсін.
4. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қорғалжын ауданының әкімі Қ.Рыскелдінов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қорғалжын аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы төрағасы
М.Асаинов
18 наурыз 2015 жыл
Қорғалжын ауданы әкімдігінің

от 18 марта 2015 года № 43
Места для размещения агитационных печатных материалов
Сноска. Приложение 1 - в редакции постановления акимата Коргалжынского района Акмолинской области от 14.05.2019 № А-5/91 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
село Коргалжын
Улица Кенжебека Кумисбекова 38, стенд возле здания государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры Коргалжынского района"
2
село Коргалжын
Улица Хайретдина Болганбаева 3, стенд возле здания государственного учреждения "Коргалжынская школа - гимназия"
3
село Коргалжын
Улица Алиби Жангельдина 8, стенд возле здания государственного учреждения "Средняя школа имени Актана Толеубаева" отдела образования Коргалжынского района
4
село Коргалжын

2015 жылғы 18 наурыздағы № 43
қаулысына 1 қосымша
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Қорғалжын ауданы әкімдігінің 14.05.2019 № А-5/91 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Елді мекен атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1
Қорғалжын ауылы
Кенжебек Күмісбеков көшесі 38, "Қорғалжын ауданының аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты жанындағы стенд
2
Қорғалжын ауылы
Хайретдин Болғанбаев көшесі 3, "Қорғалжын мектеп-гимназиясы" мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы стенд
3
Қорғалжын ауылы
Әліби Жангельдин көшесі 8, Қорғалжын ауданы білім бөлімінің "Ақтан Төлеубаев атындағы орта мектеп" мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы стенд
4
Қорғалжын ауылы

Улица Алиби Жангельдина 4, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Агротехнический колледж № 1, село Коргалжын, Коргалжынский район" управления образования Акмолинской области
5
село Оркендеу
Улица Абая 19, стенд возле здания государственного учреждения "Амангельдинская средняя школа"
6
село Арыкты
Улица Тауелсиздик 24, стенд возле здания государственного учреждения "Арыктинская средняя школа"
7
село Сабынды
Улица Абая Кунанбаева 24, стенд возле здания государственного учреждения "Сабындинская средняя школа имени Усенова"
8
село Коргалжын
Улица Х.Болганбаева 7, стенд возле здания государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Орлеу" акимата Коргалжынского района
9
село Жантеке
Улица Жакена Шаяхметова 1, стенд возле здания государственного учреждения "Кызылтуская средняя школа"
10
село Жантеке
Улица Сакена Сейфуллина 51, стенд возле здания государственного учреждения "Аппарат акима Карашалгинского сельского округа Коргалжынского района"
11
село Кенбидаик
Улица Т.Бигельдинова 22, стенд возле здания государственного учреждения "Кенбидаикская средняя школа"
12
село Караегин
Улица Шокана Уалиханова 11, стенд возле здания государственного учреждения "Средняя школа имени Шокана Уалиханова"
13
село Майшукур
Улица Абая 15, стенд возле здания государственного учреждения "Майшукырская основная школа"
14
село Коргалжын

Әліби Жангельдин көшесі 4, Ақмола облысы білім басқармасының "Қорғалжын ауданы, Қорғалжын ауылы, № 1 агротехникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы стенд
5
Өркендеу ауылы
Абай көшесі 19, "Амангелді орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы стенд
6
Арықты ауылы
Тәуелсіздік көшесі 24, "Арықты орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы стенд
7
Сабынды ауылы
Абай Құнанбаев көшесі 24, "Үсенов атындағы Сабынды орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы стенд
8
Қорғалжын ауылы
Х.Болғанбаев көшесі 7, Қорғалжын ауданы әкімдігінің шаруашылық жүргізу құқығына "Өрлеу" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынның ғимараты жанындағы стенд
9
Жантеке ауылы
Жакен Шаяхметов көшесі 1, "Қызылту орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы стенд
10
Жантеке ауылы
Сәкен Сейфуллин көшесі 51, "Қорғалжын ауданы Қарашалғын ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы стенд
11
Кеңбидайық ауылы
Т.Бигельдинов көшесі 22, "Кеңбидайық орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы стенд
12
Қараегін ауылы
Шоқан Уәлиханов көшесі 11, "Шоқан Уәлиханов атындағы орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы стенд
13
Майшұқыр ауылы
Абай көшесі 15, "Майшұқыр негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы стенд
14
Қорғалжын ауылы

Улица Мадина Рахымжана 20/2, стенд возле здания республиканского государственного учреждения "Коргалжынский государственный природный заповедник" Комитета лесного хозяйства и животного мира Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
15
село Шалкар
Улица Абая Кунанбаева 34, стенд возле здания государственного учреждения "Шалкарская основная школа"
Приложение 2 к постановлению
акимата Коргалжынского района
от 18 марта 2015 года № 43
Помещения, предоставляемые кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями

Мадина Рахымжана көшесі 20/2, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитетінің "Қорғалжын мемлекеттік табиғи қорығы" республикалық мемлекеттік мекемесі ғимараты жанындағы стенд
15
Шалқар ауылы
Абай Құнанбаев көшесі 34, "Шалқар негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы стенд
Қорғалжын ауданы әкімдігінің
2015 жылғы 18 наурыздағы № 43
қаулысына 2 қосымша
Кандидаттарға сайлаушылармен кездесу үшін шарттық негізде берілетін үй-жайлар

Сноска. Приложение 2 - в редакции постановления акимата Коргалжынского района Акмолинской области от 14.05.2019 № А-5/91 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Наименование населенного пункта
Помещения, предоставляемые кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями
1
село Коргалжын
Улица Кенжебека Кумисбекова 38, зрительный зал государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры Коргалжынского района"
2
село Коргалжын
Улица Хайретдина Болганбаева 3, актовый зал государственного учреждения "Коргалжынская школа-гимназия"
3
село Коргалжын
Улица Алиби Жангельдина 8, актовый зал государственного учреждения "Средняя школа имени Актана Толеубаева" отдела образования Коргалжынского района
4
село Коргалжын

Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Қорғалжын ауданы әкімдігінің 14.05.2019 № А-5/91 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Елді мекен атауы
Кандидаттарға сайлаушылармен кездесу үшін шарттық негізде берілетін үй-жайлар
1
Қорғалжын ауылы
Кенжебек Күмісбеков көшесі 38, "Қорғалжын ауданының аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының көрермендер залы
2
Қорғалжын ауылы
Хайретдин Болғанбаев көшесі 3, "Қорғалжын мектеп-гимназиясы" мемлекеттік мекемесінің акт залы
3
Қорғалжын ауылы
Әліби Жангельдин көшесі 8, Қорғалжын ауданы білім бөлімінің "Ақтан Төлеубаев атындағы орта мектеп" мемлекеттік мекемесінің акт залы
4
Қорғалжын ауылы

Улица Алиби Жангельдина 4, актовый зал коммунального государственного учреждения "Агротехнический колледж №1, село Коргалжын, Коргалжынский район" управления образования Акмолинской области
5
село Оркендеу
Улица Абая 19, фойе государственного учреждения "Амангельдинская средняя школа"
6
село Арыкты
Улица Тауелсиздик 24, актовый зал государственного учреждения "Арыктинская средняя школа"
7
село Сабынды
Улица Абая Кунанбаева 24, актовый зал государственного учреждения "Сабындинская средняя школа имени Усенова"
8
село Жантеке
Улица Жакена Шаяхметова 1, актовый зал государственного учреждения "Кызылтуская средняя школа"
9
село Жантеке
Улица Сакена Сейфуллина 51, актовый зал государственного учреждения "Аппарат акима Карашалгинского сельского округа Коргалжынского района"
10
село Кенбидаик
Улица Т.Бигельдинова 22, актовый зал государственного учреждения "Кенбидаикская средняя школа"
11
село Караегин
Улица Шокана Уалиханова 11, фойе государственного учреждения "Средняя школа имени Шокана Уалиханова"
12
село Майшукур
Улица Абая 15, актовый зал государственного учреждения "Майшукырская основная школа"
13
село Шалкар
Улица Абая Кунанбаева 34, актовый зал государственного учреждения "Шалкарская основная школа"

Әліби Жангельдин көшесі 4, Ақмола облысы білім басқармасының "Қорғалжын ауданы, Қорғалжын ауылы, № 1 агротехникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акт залы
5
Өркендеу ауылы
Абай көшесі 19, "Амангелді орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің фойесі
6
Арықты ауылы
Тәуелсіздік көшесі 24, "Арықты орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің акт залы
7
Сабынды ауылы
Абай Құнанбаев көшесі 24, "Үсенов атындағы Сабынды орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің акт залы
8
Жантеке ауылы
Жакен Шаяхметов көшесі 1, "Қызылту орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің акт залы
9
Жантеке ауылы
Сәкен Сейфуллин көшесі 51, "Қарашалғын ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің акт залы
10
Кеңбидайық ауылы
Т.Бигельдинов көшесі 22, "Кеңбидайық орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің акт залы
11
Қараегін ауылы
Шоқан Уәлиханов көшесі 11, "Шоқан Уәлиханов атындағы орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің фойесі
12
Майшұқыр ауылы
Абай көшесі 15, "Майшұқыр негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің акт залы
13
Шалқар ауылы
Абай Құнанбаев көшесі 34, "Шалқар негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің акт залы