О повышении ставок земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения Коргалжынского района
Решение Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 26 октября 2015 года № 7/40. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 26 ноября 2015 года № 5085. Утратило силу решением Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 15 января 2016 года № 1/45
Сноска. Утратило силу решением Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 15.01.2016 № 1/45 (вступает в силу и вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1-1 статьи 387 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года «О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)», подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Коргалжынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить ставки земельного налога в десять раз на не используемые земли сельскохозяйственного назначения Коргалжынского района.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
Коргалжынского районного
маслихата                                  Ш.Ахметов
Секретарь Коргалжынского
районного маслихата                        О.Балгабаев
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Коргалжынского района                 К.Рыскельдинов
26.10.2015
Руководитель Республиканского
государственного учреждения
«Управление государственных
доходов по Коргалжынскому району
Департамента государственных
доходов по Акмолинской области
Комитета государственных
доходов Министерства финансов
Республики Казахстан»                      М.Алибекова
26.10.2015

Қорғалжын ауданының пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы
Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 2015 жылғы 26 қазандағы № 7/40 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 26 қарашада № 5085 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 2016 жылғы 15 қаңтардағы № 1/45 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 15.01.2016 № 1/45 (қол қойылған күннен бастап күшіне еніп және қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы «Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)» кодексінің 387 бабының 1-1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 13) тармақшасына сәйкес, Қорғалжын аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қорғалжын ауданының пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының мөлшерлемелері он есеге жоғарылатылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қорғалжын аудандық
мәслихатының сессия
төрағасы                                   Ш.Ахметов
Қорғалжын аудандық
мәслихатының хатшысы                       Ө.Балгабаев
«КЕЛІСІЛДІ»
Қорғалжын ауданының әкімі                  Қ.Рыскелдінов
26.10.2015
«Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігі Мемлекеттік кірістер
комитеті Мемлекеттік кірістер
департаменттерінің Қорғалжын
ауданы бойынша мемлекеттік
кірістер басқармасы» Республикалық
мемлекеттік мекеме басшысы                 М.Алибекова
26.10.2015