О переименовании улицы аула Косшы
Решение акима Косшынского аульного округа Целиноградского района Акмолинской области от 21 сентября 2015 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 20 октября 2015 года № 5019
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», с учетом мнения населения, аким Косшынского аульного округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу «Центральная» в ауле Косшы на улицу «Генерала Сабыра Рахимова».
2. Переименовать улицу «Набережная» в ауле Косшы на улицу «Айтмағамбет Есмағамбетұлы».
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте Юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Косшынского аульного
округа Целиноградского района              Д.Калиев
«СОГЛАСОВАНО»
Руководитель государственного
учреждения «Отдел культуры и развития
языков Целиноградского района»             А.Суюнжанова
«21» 09 2015 года
Руководитель государственного
учреждения «Отдел архитектуры и
градостроительства
Целиноградского района»                    Ж.Нуркасымов
«21» 09 2015 года

Қосшы ауылының көшесін қайта атау туралы
Ақмола облысы Целиноград ауданы Қосшы ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 21 қыркүйектегі № 3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 20 қазанда № 5019 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» 1993 жылғы 8 желтоқсандағы, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңдарына сәйкес, халықтың пікірін ескере отырып, Қосшы ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қосшы ауылының «Центральная» көшесі «Генерал Сабыр Рақымов» көшесіне қайта аталсын.
2. Қосшы ауылының «Набережная» көшесі «Айтмағамбет Есмағамбетұлы» көшесіне қайта аталсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Целиноград ауданының
Қосшы ауылдық округінің
әкімі                                      Д.Калиев
«КЕЛІСІЛДІ»
«Целиноград ауданының мәдениет және
тілдерді дамыту бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің басшысы                        А.Суюнжанова
«21» 09 2015 жыл
«Целиноград ауданының сәулет және
қала құрылысы бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің басшысы                        Ж.Нуркасымов
«21» 09 2015 жыл