О внесении изменений в решение Бурабайского районного маслихата от 25 декабря 2014 года № 5С-37/1 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 24 июля 2015 года № 5С-44/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 4 августа 2015 года № 4922
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бурабайского районного маслихата «О районном бюджете на 2015-2017 годы» от 25 декабря 2014 года № 5С-37/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4571, опубликовано 29 января 2015 года в районной газете «Бурабай», 29 января 2015 года в районной газете «Луч») следующие изменения:
приложения 16 к указанному решению Бурабайского районного маслихата изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель
ХLІV (внеочередной) сессии
районного маслихата                        Т.Джалмагамбетов
Секретарь
районного маслихата                        У.Бейсенов
СОГЛАСОВАНО
Аким Бурабайского района                   Т.Ташмагамбетов

Бурабай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 5С-37/1 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешiмiне өзгерістер енгiзу туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 шілдедегі № 5С-44/1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 4 тамызда № 4922 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106 бабының 4 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Бурабай аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТI:
1. Бурабай аудандық мәслихатының «2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 5С-37/1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4571 болып тіркелген, 2015 жылғы 29 қаңтарда аудандық «Бурабай» газетінде, 2015 жылғы 29 қаңтарда аудандық «Луч» газетінде жарияланған) шешіміне келесi өзгерістер енгiзiлсiн:
Бурабай аудандық мәслихатының аталған шешiмінің 16 қосымшалары осы шешiмнiң 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешiм Ақмола облысының Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күнінен бастап күшіне енедi және 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
ХLIV (кезектен тыс)
сессиясының төрағасы                       Т.Жалмағамбетов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Ө.Бейсенов
КЕЛІСІЛДІ
Бурабай ауданының әкімі                    Т.Ташмағамбетов