О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 10 декабря 2014 года № 250 "Об областном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Актюбинского областного маслихата от 27 февраля 2015 года № 277. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 5 марта 2015 года № 4222. Срок действия решения - до 1 января 2016 года
В соответствии с пунктом 2 статьи 8, подпунктом 5) пункта 2 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Актюбинский областной маслихат РЕШИЛ :
1. Внести в решение областного маслихата от 10 декабря 2014 года № 250 "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4147, опубликованное в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник" от 20 января 2015 года № 7) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы -
цифры "122 454 668" заменить цифрами "117 573 182,3", в том числе по:
налоговым поступлениям -
цифры "34 429 961" заменить цифрами "27 903 093";
неналоговым поступлениям -
цифры "1 818 300" заменить цифрами "3 320 000";
поступлениям трансфертов -
цифры "86 206 407" заменить цифрами "86 350 089,3";
в подпункте 2):
затраты -
цифры "121 999 072" заменить цифрами "119 261 214";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование -
цифры "2 243 134" заменить цифрами "2 864 695,6", в том числе:
бюджетные кредиты -
цифры "4 330 878" заменить цифрами "4 955 287";
погашение бюджетных кредитов -
цифры "2 087 744" заменить цифрами "2 090 591,4";
в подпункте 4):
сальдо по операциям с финансовыми активами -
цифры "282 193" заменить цифрами "582 193", в том числе:
приобретение финансовых активов -
цифры "282 193" заменить цифрами "582 193";
в подпункте 5):
дефицит бюджета -
цифры "-2 069 731" заменить цифрами "-5 134 920,3";
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета -
цифры "2 069 731" заменить цифрами "5 134 920,3".
2) в пункте 15:
в части абзаца 3:
цифры "336 645" заменить цифрами "135 227";
в части абзаца 4 :
цифры "2 642 481" заменить цифрами "1 807 527,7";
в части абзаца 8:

Облыстық мәслихаттың 2014 жылғы 10 желтоқсандағы № 250 "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2015 жылғы 27 ақпандағы № 277 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 5 наурызда № 4222 болып тіркелді. 2016 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 8-бабының 2-тармағына, 106-бабының 2-тармағының 5) тармақшасына және 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес Ақтөбе облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Облыстық мәслихаттың 2014 жылғы 10 желтоқсандағы № 250 "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4147 тіркелген, 2015 жылғы 20 қаңтарда "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінің № 7 жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер -
"122 454 668" деген цифрлар "117 573 182,3" деген цифрлармен ауыстырылсын, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша -
"34 429 961" деген цифрлар "27 903 093" деген цифрлармен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер бойынша -
"1 818 300" деген цифрлар "3 320 000" деген цифрлармен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері бойынша -
"86 206 407" деген цифрлар "86 350 089,3" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар -
"121 999 072" деген цифрлар "119 261 214" деген цифрлармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
таза бюджеттік кредит беру -
"2 243 134" деген цифрлар "2 864 695,6" деген цифрлармен ауыстырылсын, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер -
"4 330 878" деген цифрлар "4 955 287" деген цифрлармен ауыстырылсын;
бюджеттік кредиттерді өтеу -
"2 087 744" деген цифрлар "2 090 591,4" деген цифрлармен ауыстырылсын;
4) тармақшасында:
қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо -
"282 193" деген цифрлар "582 193" деген цифрлармен ауыстырылсын, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу -
"282 193" деген цифрлар "582 193" деген цифрлармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы -
"-2 069 731" деген цифрлар "-5 134 920,3" деген цифрлармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру -
"2 069 731" деген цифрлар "5 134 920,3" деген цифрлармен ауыстырылсын.
2) 15-тармақта:
3 абзацтың бөлігінде:
"336 645" деген цифрлар "135 227" деген цифрлармен ауыстырылсын;
4 абзацтың бөлігінде:
"2 642 481" деген цифрлар "1 807 527,7" деген цифрлармен ауыстырылсын;
8 абзацтың бөлігінде:

227 847
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
341 634
06
1
261
Управление образования области
394 091
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
350 518
037
Социальная реабилитация
43 573
2
Социальная помощь
502 152
256
Управление координации занятости и социальных программ области
502 152
003
Социальная поддержка инвалидов
229 404
050
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственных пособий на детей до 18 лет
25 378
051
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
247 370
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
381 955
256
Управление координации занятости и социальных программ области
304 521
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
82 949
007
Капитальные расходы государственного органа
271
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
29 183
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
36 460
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
3 473
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
119 954
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
31 224
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 007
263
Управление внутренней политики области
27 395
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
27 395
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
3 368
06
9
268
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
3 368
270
Управление по инспекции труда области
46 671
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне

227 847
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
341 634
06
1
261
Облыстың білім басқармасы
394 091
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
350 518
037
Әлеуметтік сауықтандыру
43 573
2
Әлеуметтiк көмек
502 152
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
502 152
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
229 404
050
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
25 378
051
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
247 370
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
381 955
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
304 521
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
82 949
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
271
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
29 183
018
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
36 460
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
3 473
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
119 954
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
31 224
067
Ведомствалық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1 007
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
27 395
077
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
27 395
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
3 368
06
9
268
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 368
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
46 671
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

46 671
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
12 092 652
1
Жилищное хозяйство
3 686 042
253
Управление здравоохранения области
13 762
047
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по "Дорожной карте занятости 2020"
13 762
261
Управление образования области
42 384
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках "Дорожной карты занятости 2020"
25 378
064
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по "Дорожной карте занятости 2020"
17 006
271
Управление строительства области
3 611 749
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
2 171 957
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 439 792
273
Управление культуры, архивов и документации области
12 311
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках "Дорожной карты занятости 2020"
10 842
016
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по "Дорожной карте занятости 2020"
1 469
285
Управление физической культуры и спорта области
5 836
009
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках "Дорожной карты занятости 2020"
870
07
1
285
010
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по "Дорожной карте занятости 2020"
4 966
2
Коммунальное хозяйство
8 288 068,9
271
Управление строительства области
2 289 159
013
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
90 313
030
Развитие коммунального хозяйства
215 085
033
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
1 052 444
058
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
931 317
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
5 998 909,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства

46 671
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы
12 092 652
1
Тұрғын үй шаруашылығы
3 686 042
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
13 762
047
"Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
13 762
261
Облыстың білім басқармасы
42 384
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
25 378
064
"Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
17 006
271
Облыстың құрылыс басқармасы
3 611 749
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 171 957
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 439 792
273
Облыстың мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы
12 311
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
10 842
016
"Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
1 469
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
5 836
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
870
07
1
285
010
"Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
4 966
2
Коммуналдық шаруашылық
8 288 068,9
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 289 159
013
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы даму трансферттері
90 313
030
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
215 085
033
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 052 444
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ауылдық елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
931 317
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
5 998 909,9
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

1 808 646,4
13
9
257
040
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оплату труда по новой модели системы оплаты труда и выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
7 039 521
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
213 457
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
90 000
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов
90 000
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
140 000
036
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущее обустройство моногородов
140 000
271
Управление строительства области
3 190 468
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
2 146 872
078
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
341 240
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
702 356
275
Управление предпринимательства области
42 658
038
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию текущих мероприятий в моногородах
42 658
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
784 513
035
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
781 589
13
9
279
037
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
2 924
280
Управление индустриально-инновационного развития области
81 905
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития индустриально-инновационной деятельности
45 285
003
Капитальные расходы государственного органа
700
005
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности

1 808 646,4
13
9
257
040
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекақы төлеуге және олардың лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
7 039 521
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
213 457
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
90 000
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу
90 000
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
140 000
036
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне моноқалаларды ағымдағы жайластыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
140 000
271
Облыстың құрылыс басқармасы
3 190 468
051
"Бизнестің жол картасы 2020" Бағдарламасы шеңберінде индустриалдық инфрақұрылымды дамыту
2 146 872
078
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі Бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту
341 240
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
702 356
275
Облыстың кәсіпкерлік басқармасы
42 658
038
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне моноқалаларда ағымдағы іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
42 658
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
784 513
035
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі Бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
781 589
13
9
279
037
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі Бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту
2 924
280
Облыстың индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
81 905
001
Жергілікті деңгейде индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
45 285
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
700
005
Индустриалдық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шараларды іске асыру