Об определении перечня социально значимых сообщений города Актобе
Решение Актюбинского областного маслихата от 27 февраля 2015 года № 278. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 19 марта 2015 года № 4242. Утратило силу решением маслихата Актюбинской области от 26 февраля 2020 года № 514
Сноска. Утратило силу решением маслихата Актюбинской области от 26.02.2020 № 514 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте" Актюбинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Определить перечень социально значимых сообщений города Актобе согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
областного маслихата
Г. ЛАТЫПОВ
Секретарь областного
маслихата
С. КАЛДЫГУЛОВА
Приложение к решению
областного маслихата

Ақтөбе қаласының әлеуметтiк маңызы бар қатынастарының тізбесін айқындау туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2015 жылғы 27 ақпандағы № 278 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 19 наурызда № 4242 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облыстық мәслихатының 2020 жылғы 26 ақпандағы № 514 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облыстық мәслихатының 26.02.2020 № 514 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Автомобиль көлігі туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 шілдедегі Заңының 14-бабының 1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес Ақтөбе облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қосымшаға сәйкес Ақтөбе қаласының әлеуметтiк маңызы бар қатынастарының тізбесі айқындалсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихаттың
сессия төрағасы
Ғ. ЛАТЫПОВ
Облыстық мәслихаттың
хатшысы
С. ҚАЛДЫҒҰЛОВА