Об утверждении форм и сроков представления страхователем, страховщиком, агентом и обществом информации и документов, необходимых для осуществления им контрольных функций
Постановление акимата Актюбинской области от 23 февраля 2015 года № 64. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 26 марта 2015 года № 4250. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 3 мая 2017 года № 127
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 03.05.2017 № 127 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5) пункта 2-1 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 10 марта 2004 года "Об обязательном страховании в растениеводстве" акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1.Утвердить следующие формы представляемой информации и документа:
1) страхователя, согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) страховщика и общества взаимного страхования, согласно приложениям 2, 5, 6 к настоящему постановлению;
3) агента, согласно приложениям 3, 4, 5, 6 к настоящему постановлению.
2. Установить, что информация и документ представляются:
1) страхователем – в течение одного месяца после заключения договора обязательного страхования со страховщиком или обществом взаимного страхования в адрес районного (городского) отдела сельского хозяйства и ветеринарии, по приложению 1 к настоящему постановлению;
2) страховщиком и обществом взаимного страхования - еженедельно агенту по приложениям 2, 5, 6 к настоящему постановлению, районному (городскому) отделу сельского хозяйства и ветеринарии по приложениям 3, 5, 6 к настоящему постановлению;
3) агентом – еженедельно государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Актюбинской области" по приложениям 3, 4, 5, 6 к настоящему постановлению, районному (городскому) отделу сельского хозяйства и ветеринарии по приложениям 4, 5, 6 к настоящему постановлению.
3. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Актюбинской области" обеспечить размещение настоящего постановления в информационно-правовой системе "Әділет".
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Джумагазиева М.С.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области А. Мухамбетов
Приложение 1
к постановлению акимата
области от 23 февраля 2015 года
№ 64
Руководителю районного отдела
сельского хозяйства и ветеринарии
_____________________________
от _____________________________
Информация о заключении договора обязательного страхования
в растениеводстве от "___" _______ 20__года
№
п/п
Наиме-
нование культур
Всего засеянной
площади (га)
Всего
застрахованной
площади
(га)
Наименование
страховой
компании или общества взаимного страхования
№ договора
Дата
заключения
Руководитель __________________________ ________________
(наименование страхователя) (Ф.И.О., подпись)
_________________
(число, месяц, год)
Приложение 2
к постановлению акимата
области от 23 февраля 2015 года
№ 64
Информация
о вступивших в силу договорах обязательного страхования
в растениеводстве в разрезе районов (города), страхователей
по состоянию на ____ __________20__года
Наименование
района (города),
страхователя
№
договора
Дата
договора
Общая
страховая
премия
по договору,
(тг.)
Общая
страховая
сумма по
договору, (тг.)
Всего
застрахо-
ванной
площади,
(га)
1
2
3
4
5
6
7
1
Итого по району (городу)
продолжение таблицы
В том числе
Зерновые (га)
Все-
го
(га)
В том числе
Пше-
ница
Ячмень
Овес
Гречиха
Просо
Горох
Нут
Рожь
Рис
Кукуруза
на зерно
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
продолжение таблицы
В том числе
Масличные (га)
Сахар-
ная
свекла
(га)
Хлопок
(га)
Всего (га)
В том числе
Рапс
Подсол-
нечник
Соя
Сафлор
19
20
21
22
23
24
25
________________________________ ______________
(Ф.И.О., должность руководителя) (подпись)
Приложение 3
к постановлению акимата
области от 23 февраля 2015 года
№ 64
Информация
о вступивших в силу договорах обязательного страхования
в растениеводстве в разрезе районов (города), страхователей
по состоянию на ____ __________20__ года
Наименование
района (города),
страхователя
№
договора
Дата
договора
Всего
застра-
хованной
площади
(га)
В том числе
Зерновые (га)
Всего (га)
В том числе
Пшеница
Ячмень
1
2
3
4
5
6
7
8
2
Итого по
району (города)
продолжение таблицы
В том числе
Зерновые (га)
В том числе
Овес
Гречиха
Просо
Горох
Нут
Рожь
Рис
Кукуруза на зерно
9
10
11
12
13
14
15
16
продолжение таблицы
В том числе
Масличные (га)
Сахарная
свекла (га)
Хлопок (га)
Всего
(га)
В том числе
Рапс
Подсолнечник
Соя
Сафлор
17
18
19
20
21
22
23
_______________________________ ______________
(Ф.И.О., должность руководителя) (подпись)
Приложение 4
к постановлению акимата
области от 23 февраля 2015 года
№ 64
Информация
о вступивших в силу договорах обязательного страхования
в растениеводстве в разрезе районов (города)
по состоянию на "___" _____ 20__ года
№
п/
п
Наиме-
нова-
ние
районов (города)
Всего
засеяно
пашни,
под-
лежа-
щих
стра-
хова-
нию
(га)
Всего
застрахо-
вано
площади
(га)
Охва-
чено
стра-
хова-
нием
(%)
Кол-во
заклю-
ченных
договоров (ед.)
Сумма страховой премий по договорам со страхователями (тенге)
Общая страховаясумма по договорам со страхователями (тенге)
1
2
3
4
5
6
7
8
1
2
3
4
5
Итого
Ф.И.О., руководителя _________________ Подпись ______________
Приложение 5
к постановлению акимата
области от 23 февраля 2015 года
№ 64
Информация по страховым случаям в разрезе районов (города)
и страхователей по состоянию на ___ _________ 20__ года
Наиме-
нование
района (города)
Всего
площадь
застра-
хованных
посевов
Площадь гибели посевов
зерновые
масличные
сахарная
свекла
хлопок
полн.
част.
полн.
част.
полн.
част.
полн.
част.
(га)
(га)
(га)
(га)
(га)
(га)
(га)
(га)
(га)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
1
Итого по
району (города)
продолжение таблицы
Небла- гоприятное
природное
явление
Всего
посту-
пило
заяв-
лений
на
обсле-дование
Кол-во
состав-
ленных актов
обсле-
дования
Количество заявлений о произведении страховой
выплаты в страховую
компанию или обществу взаимного страхования
Сумма произведенных
страховых выплат
прин.
отказ.
на
рассмотре
нии
(ед.)
(ед.)
(ед.)
(ед.)
(тг.)
12
13
14
15
16
17
18
Ф.И.О. руководителя _______________ Подпись ____________
Приложение 6
к постановлению акимата
области от 23 февраля 2015 года
№ 64
Справка по страховым случаям в разрезе районов (города) по
договорам обязательного страхования в растениеводстве,
заключенным в 20__ году
по состоянию на "___" _____20___ года
№ п/п
Наименование
страховой
компании или общества взаимного страхования
(наименование
района) (города)
Всего
поступило
заявлений
на обследова-
ние
(ед.)
Количество
составленных
актов обследования
Сумма произведенных
страховых выплат
страховщикам или обществам взаимного страхования и
страхователям
кол-во
(ед.)
площадь,
(га)
кол-во
(ед.)
сумма
(тыс.
тенге)
1
2
3
4
5
6
7
Наименование страховой организации или общества взаимного страхования
1
2
3
4
5
Итого
и так далее
продолжение таблицы
Итого
Итого по
страховым
компаниям
продолжение таблицы
Возмещено части страховых выплат агентом
страховщику или обществу взаимного страхования
Примечание
кол-во
(ед.)
Сумма (тыс. тенге)
8
9
10
Ф.И.О. руководителя _______________ Подпись ___________

Бақылау функцияларын жүзеге асыру үшiн қажеттi ақпарат пен құжаттарды сақтанушының, сақтандырушының, агенттің және қоғамның ұсыну нысаны мен мерзiмдерiн бекіту туралы
Ақтөбе облысының әкімдігінің 2015 жылғы 23 ақпандағы № 64 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 26 наурызда № 4250 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысының әкімдігінің 2017 жылғы 3 мамырдағы № 127 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысының әкімдігінің 03.05.2017 № 127 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 10 наурыздағы "Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыру туралы" Заңының 5-бабының 2-1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес Ақтөбе облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Берілетін ақпарат пен құжаттың мынадай нысандары бекітілсін:
1) сақтанушы үшін осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес;
2) сақтандырушы және өзара сақтандыру қоғамы үшін осы қаулының 2, 5, 6-қосымшаларына сәйкес;
3) агент үшін осы қаулының 3, 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес.
2. Ақпарат пен құжатты:
1) сақтанушы – сақтандырушымен немесе өзара сақтандыру қоғамымен міндетті сақтандыру келісім-шартын жасасқаннан кейін бір айдың ішінде аудандық (қалалық) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімінің атына осы қаулының 1-қосымшасы бойынша;
2) сақтандырушы және өзара сақтандыру қоғамы – апта сайын агентке осы қаулының 2, 5, 6-қосымшалары бойынша, аудандық (қалалық) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөліміне осы қаулының 3, 5, 6-қосымшалары бойынша;
3) агент – апта сайын "Ақтөбе облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесіне осы қаулының 3, 4, 5, 6-қосымшалары бойынша, аудандық (қалалық) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөліміне осы қаулының 4, 5, 6-қосымшалары бойынша ұсынуы белгіленсін.
3. "Ақтөбе облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыны "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесіне орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары М.С.Жұмағазиевке жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А. Мұхамбетов
Ақтөбе облысы әкімдігінің
2015 жылғы 23 ақпандағы
№ 64 қаулысына
1-қосымша
Аудандық ауыл шаруашылығы
және ветеринария бөлімінің басшысы
______________________________
кімнен__________________
Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыру
шартын жасасу туралы ақпарат
20_____ жылғы "____" __________
р/с №
Дақылдар
атауы
Барлық егілген алқап (га)
Барлық сақтандырылған алқап (га)
Сақтандыру компаниясының атауы
Шарт
Жасасу
күні
Басшы ______________________ ___________________________
(сақтанушының атауы) (А.Т.Ә. қолтаңбасы)
___________________________
(жылы, айы, күні)
Ақтөбе облысы әкімдігінің
2015 жылғы 23 ақпандағы
№ 64 қаулысына
2-қосымша
Cақтанушылар, аудандар (қала) қимасында өсімдік шаруашылығындағы күшіне енгізілген міндетті сақтандыру шарттары туралы ақпарат
20___жылғы ____ _______________ жағдай бойынша
Аудан (қала), сақтанушы атауы
Шарт№
Шарттың жасалған күні
Шарт бойынша сақтандыру сыйлық-ақының жалпы сомасы (тг.)
Шарт бойынша жалпы сақтандыру сома (тг.)
Барлығы сақтандырылған алқап көлемі (га)
1
2
3
4
5
6
7
1
Барлығы
аудан (қала)
бойынша
кестенің жалғасы
Оның ішінде
Дәнді дақылдар (га)
барлығы (га)
Оның ішінде
бидай
арпа
сұлы
қарақұмық
тары
бұршақ
аңқа
қара бидай
күріш
астыққа арналған жүгері
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Кестенің жалғасы
Оның ішінде
Майлы дақылдар (га)
Қант қызылшасы (га)
мақта (га)
Барлығы
(га)
Оның ішінде
Рапс
күнбағыс
Соя
мақсары
19
20
21
22
23
24
25
_______________________________ __________________
(А.Т.Ә. басшының лауазымы) (Қолтаңбасы)
Ақтөбе облысы әкімдігінің
2015 жылғы 23 ақпандағы
№ 64 қаулысына
3-қосымша
Cақтанушылар, аудандар (қала) қимасында өсімдік шаруашылығындағы күшіне енгізілген міндетті сақтандыру шарттары туралы ақпарат
20___жылғы ____________ жағдай бойынша
Ауданның (қаланың), сақтандыру-шының атауы
Шарттың
Шарт жасалған күні
Сақтан-дырылған алқаптың көлемі, га
Оның ішінде
Дәнді дақылдар (га)
Барлығы (га)
Оның ішінде
Бидай
Арпа
1
2
3
4
5
6
7
8
1
2
Барлығы аудан (қала) бойынша
кестенің жалғасы
Оның ішінде
дәнді дақылдар (га)
Оның ішінде
Сұлы
Қарақұмық
Тары
Бұршақ
Аңқа
Қара бидай
Күріш
Астыққа арналған жүгері
9
10
11
12
13
14
15
16
кестенің жалғасы
оның ішінде
Майлы дақылдар (га)
Қант қызылшасы (га)
мақта (га)
барлығы (га)
оның ішінде
рапс
күнбағыс
соя
мақсары
17
18
19
20
21
22
23
_______________________________ __________________
(А.Т.Ә. басшының лауазымы) (Қолтаңбасы)
Ақтөбе облысы әкімдігінің
2015 жылғы 23 ақпандағы
№ 64 қаулысына
4-қосымша
Аудандарда (қалаларда) өсімдік шаруашылығындағы міндетті
сақтандыру шарттарының күшіне енгендігі туралы ақпарат
20 жылғы "___" _____________ жағдай бойынша
№п/п
Аудан (қала) атауы
Сақ-танды-руға жататын барлық егілген алқап (га)
Барлық сақтандырыл-
ған
алқап (га)
Сақтандыру
мен қамтылған (%)
Жасасқан шарттар саны (дана)
Сақтандырушылармен жасасқан шарттар бойынша сақтандыру сыйлығының сомасы (теңге)
Сақтандыру-шылармен жасасқан шарттар бойынша жалпы сақтандыру сомасы (теңге)
1
2
3
4
5
6
7
8
1
2
3
4
5
Барлығы
Басшының А.Т.Ә. _____________ Қолтаңбасы ________________
Ақтөбе облысы әкімдігінің
2015 жылғы 23 ақпандағы
№ 64 қаулысына
5-қосымша
Аудандар (қалалар) қимасында және сақтандырушылардың
сақтандыру жағдайлары жөнінде ақпарат
20___ жылдың ____________ жағдайы бойынша
р/с
Аудан (қала) атауы
Сақтандырылған егістіктердің барлық ауданы
(га)
жойылған егістіктердің ауданы
Дәнді дақылдар
Майлы дақылдар
Қант қызылшасы
Толы ғымен
(га)
Ішін ара
(га)
Толы ғымен
(га)
Ішін ара
(га)
Толы ғымен
(га)
Ішін ара
(га)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1
Аудан (қала)
бойынша
кестенің жалғасы
Қолайсыз
Табиғат жағдайы
Зерттеуге келіп түскен барлық өтініштер
Құрастырылған зерттеу актілерінің саны
Сақтандыру компаниясына немесе өзара сақтандыру қоғамына сақтандыру төлемін жүргізу туралы өтініштердің саны
Жүргізілген сақтандыру төлем-дерінің сомасы
Мақта
қабыл
данған
қабылдан
баған
қарастырылуда
толы
ғымен
ішін
ара
(дана)
(дана)
(дана)
(дана)
(теңге)
(га)
(га)
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Басшының А.Т.Ә. _____________ Қолтаңбасы ________________
Ақтөбе облысы әкімдігінің
2015 жылғы 23 ақпандағы
№ 64 қаулысына
6-қосымша
20___ жылы жасалған өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыру
келісім-шарттары бойынша аудандар (қала) қимасында сақтандыру
жағдайлары жөніндегі анықтама
20___ жылы "___"_________ жағдай бойынша
р/с
Сақтандыру компаниясының немесе өзара сақтандыру қоғамының атауы (аудан (қала) атауы)
Зерттеуге келіп түскен барлық өтініштер (дана)
Құрастырылған зерттеу актілерінің саны
Сақтандырушылардың немесе өзара сақтандыру қоғамдарының сақтанушыларға жүргізген сақтандыру төлемдерінің сомасы
Саны
(дана)
көлемі (га)
Саны (дана)
сомасы (мың. тг.)
1
2
3
4
5
6
7
Сақтандыру ұйымының немесе өзара сақтандыру қоғамының атауы
1
2
3
4
5
Барлығы
кестенің жалғасы
одан әрі
Барлығы
Барлығы сақтандыру компаниялар бойынша
кестенің жалғасы
Агенттің сақтандырушыға немесе өзара сақтандыру қоғамына сақтандыру төлемдерінің бөлігін өтеу сомасы
Ескерту
саны (дана)
сомасы (мың. тг.)
8
9
10
Басшының А.Т.Ә. _____________ Қолтаңбасы _______________