О внесении изменения в решение областного маслихата от 13 декабря 2010 года № 337 "О повышении ставок платы за эмиссии в окружающую среду"
Решение Актюбинского областного маслихата от 27 мая 2015 года № 312. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 26 июня 2015 года № 4398. Утратило силу решением маслихата Актюбинской области от 17 мая 2021 года № 43
Сноска. Утратило силу решением маслихата Актюбинской области от 17.05.2021 № 43 (вводится в действие с 01.01.2022).
В соответствии с подпунктом 6) пункта 3 статьи 1 Закона Республики Казахстан от 29 декабря 2014 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам недропользования", пунктом 9 статьи 495 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый Кодекс), пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Актюбинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в приложение решения областного маслихата от 13 декабря 2010 года № 337 "О повышении ставок платы за эмиссии в окружающую среду" (зарегистриванное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3349, опубликованное 6 января 2011 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник"), следующие изменение:
пункт 6 изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"Қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы ставкаларын арттыру туралы" облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 337 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2015 жылғы 27 мамырдағы № 312 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 26 маусымда № 4398 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облыстық мәслихатының 2021 жылғы 17 мамырдағы № 43 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Ақтөбе облыстық мәслихатының 17.05.2021 № 43 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне жер қойнауын пайдалану мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 29 желтоқсандағы Заңының 1 - бабының 3 - тармағының 6) тармақшасына, "Салықтар және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық Кодексі) Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексiнің 495-бабының 9-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 5-тармағына сәйкес, Ақтөбе облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы ставкаларын арттыру туралы" облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 337 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3349 тіркелген, 2011 жылғы 6 қаңтарда "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған) қосымшасына мынадай өзгеріс енгізілсін:
осы шешімнің қосымшасына сәйкес 6-тармақ жаңа редакцияда жазылсын.