О внесении изменений и дополнений в постановление акимата города Актобе от 4 мая 2009 года № 1019 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов"
Постановление акимата города Актобе Актюбинской области от 28 декабря 2015 года № 5058. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 25 января 2016 года № 4705. Утратило силу постановлением акимата города Актобе Актюбинской области от 10 января 2019 года № 55.
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Актобе Актюбинской области от 10.01.2019 № 55 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года № 2464 "О выборах в Республике Казахстан", статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 21 января 2013 года № 72-V "О внесении измений и дополнений в некоторые законадательные акты Республики Казахстан по вопросам ономастики", акимат города Актобе ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Актобе от 4 мая 2009 года № 1019 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-1-109, опубликованное 21 мая 2009 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник") следующие изменения и дополнения:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города А.Арынгазиеву.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Б.Сағын
Приложение
к постановлению акимата города
от 28 декабря 2015 года № 5058
Приложение
к постановлению акимата города
от 4 мая 2009 года № 1019
Места для размещения агитационных печатных материалов по городу Актобе
округа
Для размещения агитационных печатных материалов
Наименование
Количество
1.
Возле здания коммунального государственного учреждения "Центр социальной адаптации лиц без определҰнного места жительства города Актобе", расположенного по адресу: улица Кобозева, дом 12.
щит-стенд
1
2.
Возле магазина "Мебельный" товарищества с ограниченной ответственностью "Уакыт и К", расположенного по адресу: улица Ломоносова, дом 26.
щит-стенд,
тумба
1
1
3.
Угол улиц Шернияза и Некрасова, у стоматологической клиники "Дантист" товарищества с ограниченной ответственностью "Инмед"
тумба
1
Возле товарищества с ограниченной ответственностью "Городской парк имени А.С. Пушкина", расположенного по адресу: улица Шернияза, дом 72.
тумба
1
4.

Ақтөбе қаласы әкімдігінің "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" 2009 жылғы 4 мамырдағы № 1019 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының әкімдігінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 5058 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 25 қаңтарда № 4705 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының әкімдігінің 2019 жылғы 10 қаңтардағы № 55 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының әкімдігінің 10.01.2019 № 55 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі № 2464 "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28-бабының 6-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 21 қаңтардағы № 72-V "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне ономастика мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Заңына сәйкес, Ақтөбе қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақтөбе қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 4 мамырдағы № 1019 "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3-1-109 болып тіркелген, 2009 жылғы 21 мамырда "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған) қаулысына келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары А.Арынғазиеваға жүктелсін.
3. Осы қаулы оны алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Б.Сағын
Қала әкімдігінің
2015 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 5058 қаулысына
қосымша
Қала әкімдігінің
2009 жылғы 4 мамырдағы
№ 1019 қаулысына
қосымша
Ақтөбе қаласы бойынша үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Округ №
Үгіттік баспа материалдары орналастырылатын орын
Атауы
Саны
1.
Кобозев көшесі, 12 үй, мекен-жайы бойынша орналасқан "Ақтөбе қаласының белгілі тұрағы жоқ тұлғаларды және қылмыстық жазасын өтеген тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жаңында.
қалқан-стенд
1
2.
Ломоносов көшесі, 26 үй, мекен-жайы бойынша орналасқан "Уакыт и К" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің "Мебельный" дүкені жаңында.
қалқан-стенд, тумба
1
1
3.
Шернияз және Некрасов көшелерінің бұрышында орналасқан "Инмед" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің "Дантист" тіс емдеу клиникасы жаңында.
тумба
1
Шернияз көшесі, 72 үй, мекен-жайы бойынша орналасқан "А.С.Пушкин атындағы қалалық саябақ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі жаңында.
тумба
1
4.

Возле здания государственного учреждения "Средняя школы № 13", расположенного по адресу: улица Мирзояна, дом 6.
щит-стенд
1
5.
Возле сервиса технического обслуживания "Карета" индивидуального предприятия "Тарасов С.А.", расположенного по адресу: улица Оренбургская, дом 14.
щит-стенд
1
6.
Возле здания частного учреждения "Финансовый экономический колледж города Актобе", расположенного по адресу: улица Арынова, дом 1.
щит-стенд
1
7.
Угол улиц А.Иманова и 1905 года
щит-стенд
1
8.
Возле супермаркета "Анвар" товарищества с ограниченной ответственностью "Анвар", расположенного по адресу: 11 микрорайон, дом 47.
щит-стенд,
тумба
1
1
9.
Возле здания государственного учреждения "Гимназия № 51", расположенного по адресу: 12 микрорайон.
щит-стенд
1
10.
Угол улицы Рыскулова и проспекта Мира
щит-стенд
1
11.
Возле здания государственного коммунального казенного предприятия "Актюбинский областной театр кукол "Алакай", расположенного по адресу: проспект Мира, дом 17.
щит-стенд
1
12.
Возле филиала банка Акционерного общества "Сбербанк", расположенного по адресу: проспект Абилкайыр хана, дом 8.
щит-стенд
1
13.
Возле магазина "Акватория" товарищества с ограниченной ответственностью "Акватория Актобе", расположенного по адресу: улица Есет батыра, дома 69
щит-стенд
1
Возле здания государственного коммунального казенного предприятия "Актюбинский гуманитарный колледж", расположенного по адресу: улица Есет батыра, дом 73.
тумба
1
14.
Возле супермаркета "Дина" товарищества с ограниченной ответственностью "Лучшее решение", расположенного по адресу: проспект Абилкайыр хана, дом 34.
щит-стенд,
тумба
1
2
15.
Возле супермаркета "Анвар" товарищества с ограниченной ответственностью "Анвар", расположенное по адресу: улица Есет батыра, дом 109.
щит-стенд
1
16.
Возле республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Актюбинский региональный университет имени Кудайбергена Жубанова", расположенного по адресу: улица Братьев Жубановых, дом 267.
щит-стенд
1
17.
угол улицы Пацаева и проспекта Санкибай батыра
щит-стенд
1
18.
Возле здания товарищества с ограниченной ответственностью "Торговый дом ДСК", расположенного по адресу: проспект А.Молдагуловой, дом 17.
щит-стенд
1
19.
Возле здания государственного учреждения "Средняя школа № 17", расположенного по адресу: улица 101 Стрелковой бригады, дом 5.
щит-стенд
1
20.
Возле супермаркета "Дина" товарищества с ограниченной ответственностью "Лучшее решение", расположенного по адресу: улица Братьев Жубановых, дом 302.
щит-стенд
1
21.
1) Возле семейной амбулатории государственного коммунального предприятия "Городская поликлиника № 5", расположенной по адресу: поселок Кирпичный, улица Кирпичная, дом 5,

Мирзоян көшесі, 6 мекен-жайында "№ 13 орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты жаңында.
қалқан-стенд
1
5.
Оренбургская көшесі, 14 үй, мекен-жайы бойынша орналасқан "Тарасов С.А." жеке кәспікерлігінің "Карета" техникалық қызмет көрсету сервисі жаңында.
қалқан-стенд
1
6.
Арынов көшесі, 1 үй, мекен-жайы бойынша орналасқан "Ақтөбе қаржы-экономикалық колледжі" жеке меншік мекемесінің ғимаратының жаңында.
қалқан-стенд
1
7.
А.Иманов және 1905 көшелерінің бұрышында.
қалқан-стенд
1
8.
11 шағын аудан, 47 үй, мекен-жайында орналасқан "Анвар" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің "Анвар" супермаркеті жаңында.
қалқан-стенд, тумба
1
1
9.
12 шағын аудан, "№ 51 гимназия" мемлекеттік мекемесінің ғимараты жаңында.
қалқан-стенд
1
10.
Рысқұлов көшесі мен Мир даңғылының бұрышында.
қалқан-стенд
1
11.
Мир даңғылы, 17 үй, мекен-жайы бойынша орналасқан "Ақтөбе облыстық "Алақай" қуыршақ театры" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны жаңында.
қалқан-стенд
1
12.
Әбілқайыр хан даңғылы, 8 үй, мекен-жайы бойынша орналасқан "Сбербанк" акционерлік қоғамдастығы филиалының жаңында.
қалқан-стенд
1
13.
Есет батыр көшесі, 69 үй, мекен-жайы бойынша орналасқан "Акватория Актобе" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі "Акватория" дүкені жаңында.
қалқан-стенд
1
Есет батыр көшесі, 73 үй, мекен-жайы бойынша орналасқан "Ақтөбе гуманитарлық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны жаңында.
тумба
1
14.
Әбілқайыр хан даңғылы, 34 үй, мекен-жайы бойынша орналасқан "Лучшее решение" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің "Дина" супермаркеті жаңында.
қалқан-стенд, тумба
1
2
15.
Есет батыр көшесі, 109 үй, мекен-жайы бойынша орналасқан "Анвар" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі "Анвар" супермаркетінің жаңында.
қалқан-стенд
1
16.
Ағайынды Жұбановтар көшесі, 267 үй, мекен-жайында орналасқан "Құдайберген Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны жаңында
қалқан-стенд
1
17.
Пацаев көшесі мен Сәңкібай батыр даңғылының бұрышы.
қалқан-стенд
1
18.
Ә.Молдағұлова даңғылы, 17 үй, мекен-жайы бойынша орналасқан "ДСК сауда үйі" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты жаңында.
қалқан-стенд
1
19.
101 атқыштар бригадасы көшесі, 5 үй, мекен-жайында орналасқан "№ 17 орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанында.
қалқан-стенд
1
20.
Ағайынды Жұбановтар көшесі, 302 үй, мекен-жайы бойынша орналасқан "Лучшее решение" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің "Дина" супермаркеті жаңында.
қалқан-стенд
1
21.
1) Кірпішті кенті, Кирпичная көшесі, 5 үй, мекен-жайы бойынша орналасқан "№ 5 қалалық емханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының отбасылық амбулаториясы жаңында.

2) село Курайлы – возле здания государственного учреждения "Аппарат акима Курайлинского сельского округа";
3) село Новое – возле здания государственного учреждения "Аппарат акима Нового сельского округа";
щит-стенд
3
22.
село Кенеса Нокина – возле здания государственного учреждения "Аппарат акима Благодарного сельского округа".
щит-стенд
1
23.
Возле кафе "Грейс" индивидуального предприятия "Тулебаева Э.С.", расположенное по адресу: село Каргалинское, улица Сатпаева, дом 42.
щит-стенд
1
ИТОГО:
31

2) Қурайлы ауылы – "Құрайлы ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимаратының жаңында;
3) Новый ауылы – "Новый ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимаратының жаңында.
қалқан-стенд
3
22.
Кеңес Нокин ауылы – "Благодар ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимаратының жаңында.
қалқан-стенд
1
23.
Қарғалы ауылы, Сәтбаев көшесі, 42 үй, мекен-жайында орналасқан "Грейс" кафесі жаңында.
қалқан-стенд
1
Барлығы:
31