О внесении изменений в решение районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 195 "О бюджете Айтекебийского района на 2015 -2017 годы"
Решение маслихата Айтекебийского района Актюбинской области от 11 марта 2015 года № 220. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 27 марта 2015 года № 4256. Срок действия решения - до 1 января 2016 года
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" статьями 9, 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Айтекебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Айтекебийского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 195 "О бюджете Айтекебийского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4160, опубликованное 22, 29 января, 5 февраля 2015 года в районной газете "Жаналык жаршысы" за № 4-5, № 6, № 7) следущие изменения :
1) пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "4 051 051,0" заменить цифрами "3 891 575,0";
в том числе по:
поступлениям трансфертов
цифры "3 304 251,0" заменить цифрами "3 144 775,0";
в подпункте 2):
затраты
цифры "4 051 051,0" заменить цифрами "3 981 118,4";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета
цифры "-39 478,0" заменить цифрами "-129 021,4";
в подпункте 6)
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
цифры "39 478,0" заменить цифрами "129 021,4";
2) в пункте 10:
в части абзаца 2:
цифры "58 448,0" заменить цифрами "0";
в части абзаца 3:
цифры "156 879,0" заменить цифрами "92 994,0";
3) в пункте 11:
в части абзаца 2:
цифры "37143,0" заменить цифрами "0";
4) Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2.Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии районного
маслихата
Ж.Б Камбаров
Секретарь районного
маслихата
А.Ермагамбет
Приложение - 1
к решению Айтекебийского районного маслихата
№ 195 от 24 декабря 2014 года
Приложение - 1
к решению Айтекебийского районного маслихата
№ 220 от 12марта 2015 года
Бюджет Айтекебийского района на 2015 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
І.ДОХОДЫ

"2015 -2017 жылдарға арналған Әйтеке би аудандық бюджеті туралы" 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 195 аудандық мәслихатының шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2015 жылғы 11 наурыздағы № 220 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 27 наурызда № 4256 болып тіркелді. 2016 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 9, 106 бабтарына сәйкес, Әйтеке би аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2015 -2017 жылдарға арналған Әйтеке би аудандық бюджеті туралы" 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 195 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4160 тіркелген, 2015 жылғы 22, 29 қаңтардағы, 5 ақпандағы аудандық "Жаналық жаршысы" газетінің № 4-5, № 6, № 7 сандарында жарияланған) аудандық мәслихатының шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"4 051 051,0" саңдар "3 891 575,0" саңдарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттердің түсімдері бойынша
"3 304 251,0" саңдар "3 144 775,0" саңдарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"4 051 051,0" саңдар "3 981 118,4" саңдарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профицит)
"-39 478,0" саңдар "-129 021,4" саңдарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
"39 478,0" саңдар "129 021,4" саңдарымен ауыстырылсын;
2) 10 тармағында:
2 абзац бөлігінде:
"58 448,0" саңдар "0" саңдарымен ауыстырылсын;
3 абзац бөлігінде:
"156 879,0" саңдар "92 994,0" саңдарымен ауыстырылсын;
3) 11 тармағында:
2 абзац бөлігінде:
"37 143,0" саңдар "0" саңдарымен ауыстырылсын;
4) көрсетілген шешімінің 1 қосымшасы осы шешімінің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы
Ж.Б Қамбаров
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
А.Ермағамбет
Әйтеке би аудандық мәслихаттың 2014 жылғы
24 желтоқсандағы № 195 шешіміне
1 – Қосымша
Әйтеке би аудандық мәслихаттың 2015 жылғы
11 наурыздағы № 220 шешіміне
1 - Қосымша
2015 жылға арналған Әйтеке би аудандық бюджеті
санаты
Сомасы (мың теңге)
сыныбы
ішкі сыныбы
АТАУЫ
1
2
3
4
5
I.КІРІСТЕР