О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстрации на территории Айтекебийского района
Решение маслихата Айтекебийского района Актюбинской области от 11 марта 2015 года № 222. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 01 апреля 2015 года № 4271. Утратило силу решением маслихата Айтекебийского района Актюбинской области от 15 июня 2016 года № 36
Сноска. Утратило силу решением маслихата Айтекебийского района Актюбинской области от 15.06.2016 № 36.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10 Закона Республики Казахстан от 17 марта 1995 года "О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан" Айтекебийский районный маслихат РЕШИЛ:
Определить места для проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстрацийна территории Айтекебийского района согласно приложению.
Настоящее решение вводиться в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии районного
маслихата
Ж. Камбаров
Секретарь районного маслихата А. Ермагамбет
Приложение к решению
Айтекебийского районного
маслихата от 11 марта 2015 года № 222
Места для проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций на территории Айтекебийского района
Наименования
населенных пунктов
Места для проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций
1
село Комсомол
Территория центрального парка села Комсомол
2
село Карабутак
Территория центрального стадиона села Карабутак

Әйтеке би ауданы аумағында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша регламенттеу туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2015 жылғы 11 наурыздағы № 222 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 01 сәуірде № 4271 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2016 жылғы 15 маусымдағы № 36 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 15.06.2016 № 36 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 наурыздағы "Қазақстан Республикасында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар ұйымдастыру мен өткізу тәртібі туралы" Заңының 10 бабына сәйкес Әйтеке би аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Әйтеке би ауданы аумағында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізу орындары қосымшаға сәйкес белгіленсін.
Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының
төрағасы
Ж. Қамбаров
Аудандық мәслихат хатшысы А. Ермағамбет
2015 жылғы 11 наурыздағы
№ 222
Әйтеке би аудандық мәслихатыныңшешіміне қосымша
Әйтеке би ауданы аумағында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізу орындары
Елді мекендерінің атаулары
Бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізу орындары
1
Комсомол ауылы
Комсомол ауылының орталық саябағындағы алаң
2
Қарабұтақ ауылы
Қарабұтақ ауылының орталық стадионы