Об утверждении бюджета Айтекебийского района на 2016-2018 годы
Решение маслихата Айтекебийского района Актюбинской области от 23 декабря 2015 года № 276. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 19 января 2016 года № 4681. Срок действия решения - до 1 января 2017 года
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Айтекебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Айтекебийского района на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы                                          3 922 259,6 тысяч тенге;
в том числе по:
налоговым поступлениям                              742 966,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям                        1 337,7 тысяч тенге;
поступление от продажи основного капитала            2 169,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов                              3 175 786,9 тысяч тенге;
2) затраты                                          3 972 172,9 тысяч тенге;
чистое бюджетное кредитование                        299 255,0 тысяч тенге;
в том числе:
бюджетные кредиты                                    309 145,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов                        9 889,8 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям
с финансовыми активами                              0,0 тысяч тенге;
в том числе:
приобретение финансовых активов                  0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета                        - 349 168,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита                        349 168,3 тысяч тенге.
(использование профицита) бюджета
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Айтекебийского района Актюбинской области от 29.02.2016 № 296 (вводится в действие с 01.01.2016); 13.04.2016 № 6 (вводится в действие с 01.01.2016); 15.06.2016 № 35 (вводится в действие с 01.01.2016); 29.08.2016 № 60 (вводится в действие с 01.01.2016); 11.11.2016 № 73 (вводится в действие с 01.01.2016); 15.12.2016 № 75 (вводится в действие с 01.01.2016).
2. Установить, что в доход районного бюджета зачисляются:
индивидуальный подоходный налог;
социальный налог;
налоги на имущество;
земельный налог;
налог на транспортные средства;
единый земельный налог;
акцизы;
поступления за использование природных и других ресурсов;
сборы за ведение предпринимательской и профессиональной
деятельности;
государственная пошлина;
поступления чистого дохода государственных предприятий;
поступления денег от проведения государственных закупок,
организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из
государственного бюджета;
штрафы, пеня, санкции, взыскания, налагаемые государственными
учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а
также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы
расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за
исключением поступлений от организаций нефтяного сектора;
прочие неналоговые поступления;
продажа земли.

2016-2018 жылдарға арналған Әйтеке би ауданының бюджетін бекіту туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 276 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 19 қаңтарда № 4681 болып тіркелді. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 9 бабына сәйкес, Әйтеке би аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2016-2018 жылдарға арналған Әйтеке би ауданының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосышаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер                                                3 922 259,6 мың теңге;
оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша                              742 966,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша                              1 337,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан
түсетін түсімдер бойынша                                    2 169,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша                        3 175 786,9 мың теңге;
2) шығындар                                                3 972 172,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру                              299 255,0 мың теңге;
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер                                    309 145,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу                              9 889,8 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалынатын
операция бойынша сальдо                                    0,0 мың теңге;
оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу                              0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы профицит)                              - 349 168,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру                        349 168,3 мың теңге.
(профицитін пайдалану)
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 29.02.2016 № 296 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі); 13.04.2016 № 6 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі); 15.06.2016 № 35 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі); 29.08.2016 № 60 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі); 11.11.2016 № 73 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі); 15.12.2016 № 75 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. Аудандық бюджеттің кірісіне мыналар есептелетін болып белгіленсін:
жеке табыс салығы;
әлеуметтік салық;
мүлiкке салынатын салықтар;
жер салығы;
көлік құралдарына салынатын салық;
бірыңғай жер салығы;
акциздер;
табиғи және басқа ресурстарды пайдаланғаны үшiн түсетiн түсiмдер;
кәсiпкерлiк және кәсiби қызметтi жүргiзгенi үшiн алынатын алымдар;
мемлекеттік баж;
мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісі бөлігіндегі түсімдер;
мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер
ұйымдастыратын мемлекеттік сатып алуды өткізуден түсетін ақша
түсімдері;
мұнай секторы кәсіпорындарынан түсетін түсімдерді қоспағанда,
мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан
Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан)
ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын
айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар;
басқа да салықтық емес түсiмдер;
жерді сату.

3. В соответствии со статьей 5 Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2016-2018 годы" отрицательное сальдо, образовавшееся по состоянию на 31 декабря 1998 года в результате превышения сумм начисленных работодателями пособий по временной нетрудоспособности, беременности и родам, при рождении ребенка, на погребение, выплачивавших из Фонда государственного социального страхования, над начисленной суммой отчислений в указанный фонд, ежемесячно засчитывается в счет уплаты социального налога в пределах 4 процентов от фонда заработной платы.
4. Предусмотреть в районном бюджете на 2016 год целевые текущие трансферты в республиканский бюджет в связи с передачей расходов, предусмотренных на осуществление образовательного процесса в организациях среднего образования в соответствии с государственными общеобязательными стандартами образования для проведения апробации по внедрению по душевого финансирования в среднем образовании в общей сумме 15 900,0 тысяч тенге.
5. Принять к сведению и руководству, что в соответствии со статьей 11 Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2016 -2018 годы" установлено:
с 1 января 2016 года:
1) минимальный размер заработной платы - 22 859 тенге;
2) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат, а также для применения штрафных санкций, налогов и других платежей в соответствии с законодательством Республики Казахстан – 2 121 тенге;
6. В соответствии с решением областного маслихата от 11 декабря 2015 года № 346 "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" утвердить объем субвенций из областного бюджета в местный бюджет в сумме 1 991 508,0 тысяч тенге.
7. Учесть в районном бюджете на 2016 год поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета:
15 783,0 тысяч тенге - обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения;
656 181,0 тысяч тенге - на оплату труда по новой модели системы оплаты труда и выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов;
58 873,0 тысяч тенге – на повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих;
33 162,0 тысяч тенге – на апробирование подушевого финансирования начального, основного среднего и общего среднего образования;
Указанные суммы определяется на основании постановления акимата района.
8. Учесть в районном бюджете на 2016 год поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета:

3. Қазақстан Республикасының "2016-2018 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңының 5 бабына сәйкес жұмыс берушілер еңбекке уақытша жарамсыздығы, жүктілігі мен босануы бойынша, бала туған кезде, жерлеуге есептеген, мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорынан төленіп келген жәрдемақы сомаларының аталған қорға аударымдардың есептелген сомаларынан асып түсуі нәтижесінде 1998 жылғы 31 желтоқсандағы жағдай бойынша құралған теріс сальдо ай сайын жалақы қорының 4 пайызы шегінде әлеуметтік салық төлеу есебіне жатқызылады.
4. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте орта білім беруде жан басына қаржыландыруды ендіру бойынша апробациялауды жүргізу үшін, білім берудің мемлекеттік жалпыға міндетті стандарттарына сәйкес орта білім беретін ұйымдарда білім беру үдерісін жүзеге асыруға көзделген шығыстарды берумен байланысты республикалық бюджетке ағымдағы нысаналы трансферттер жалпы сомасы 15 900,0 мың теңге көзделсін.
5. Қазақстан Республикасының "2016-2018 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңының 11 бабына сәйкес белгіленгені еске және басшылыққа алынсын:
2016 жылдың 1 қантарынан бастап:
1) жалақының ең төменгі мөлшері – 22 859 теңге;
2) Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жәрдемақыларды
және өзге де әлеуметтік төлемдерді есептеу үшін, сондай-ақ айыппұл санкцияларын, салықтар мен басқа да төлемдерді қолдану үшін айлық есептік көрсеткіш – 2 121 теңге;
6. "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 346 шешіміне сәйкес облыстық бюджеттен аудандық бюджетке берілген субвенциялар көлемі 1 991 508,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
7. 2016 жылға арналған аудандық бюджетке республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсетіні ескерілсін:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттiк білім беру тапсырмасын жүзеге асыруға – 15 783,0 мың теңге;
мемлекеттік қызметте емес мемлекеттік мекемелер қызметкерлеріне және жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындар қызметкерлеріне жаңа моделдегі айсайынғы төленетін еңбек ақы мен қызметінің ерекше жағдайларына байланысты төленетін үстеме еңбек ақы- 656 181,0 мың теңге;
әкімшілік мемлекеттік қызметкерінің еңбек ақы төлеу деңгейін көтеруіне - 58 873,0 мың теңге;
бастауыш, негізгі, орта және жалпы орта білім беруді жан басына қаржыландыруды анықтап қабылдауға – 33 162,0 мың теңге;
Аталған нысаналы трансферттерінің сомаларын бөлу аудан әкімдігі қаулысы
8. 2016 жылға арналған аудандық бюджетке республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсетіні ескерілсін:

4 500,0 тысяч тенге - обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида;
Указанные суммы определяется на основании постановления акимата района.
9. Учесть в районном бюджете на 2016 год поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета:
2 816,0 тысяч тенге – на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса;
1 167,0 тысяч тенге – на содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния;
Указанные суммы определяется на основании постановления акимата района.
10. Учесть в районном бюджете на 2016 год поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета в следующих размерах:
7 927,0 тысяч тенге - возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения;
12 252,0 тысяч тенге - обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению;
31 726,0 - дополнительное образование для детей и юношества по спорту;
1 072,0 тысяч тенге – на содержание ребенка (детей), переданного патронатным родителям;
198 461,0 тысяч тенге – на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов;
7 642,0 тысяч тенге – на ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по дорожной карте занятости 2020.
Указанные суммы целевых текущих трансфертов определяется на основании постановления акимата района.

мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз етуге – 4 500,0 мың теңге;
Аталған нысаналы трансферттерінің сомаларын бөлу аудан әкімдігі қаулысы негізінде айқындалады.
9. 2016 жылға арналған аудандық бюджетке республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсетіні ескерілсін:
агроөнеркәсіптік кешендердің жергілікті атқарушы органдардың қамтамасыз етуге – 2 816,0 мың теңге;
азаматтық хал актілерін теркеу жұмыстарын жүргізу бөлімінің штаттық бірліктерін қамтамасыз етуге – 1 167,0 мың теңге;
Аталған нысаналы даму трансферттерінің сомаларын бөлу аудан әкімдігі қаулысы негізінде айқындалады.
10. 2016 жылға арналған аудандық бюджетке облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан
алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеуге – 7 927,0 мың теңге;
балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және
халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек
көрсетуге -12 252,0 мың теңге ;
балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беруге -31 726,0 мың теңге;
патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағуға - 1 072,0 мың теңге;
аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеуге -198 461,0 мың теңге;
жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объекілерді жөндеуге - 7 642,0 мың теңге;
Аталған ныс аналы трансферттерінің сомаларын бөлу аудан әкімдігі қаулысы негізінде айқындалады.

11. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2016 год в сумме 6 834,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 с изменением внесенным решением маслихата Айтекебийского района Актюбинской области от 25.07.2016 № 47 (вводится в действие с 01.01.2016).
12. Утвердить перечень бюджетных программ района, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2016 год, согласно приложению 4.

11. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2016 жылға арналған резерві сомасы 6834,0 мың теңге болып бекітілсін.
Ескерту. 11-тармаққа өзгеріс енгізілді – Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 25.07.2016 № 47 шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
12. 2016 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

13. Утвердить объем финансирования бюджетных программ аппаратов акимов сельских округов района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа на 2016 год согласно приложениям 5, 6.
14. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии Секретарь
районного маслихата: районного маслихата:
И.Е Акжанов А.Ермагамбет
Приложение – 1 к решению Айтекебийского районного маслихата № 276 от 23 декабря 2015 года
Бюджет Айтекебийского района на 2016 год

13. 2016 жылға арналған қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімі аппараттарының бюджеттік бағдарламаларының каржыландыру көлемі 5, 6 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
14. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы: хатшысы:
И.Е Акжанов А.Ермағамбет
Әйтеке би аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 276 шешіміне 1- Қосымша
2016 жылғы арналған Әйтеке би аудандық бюджеті

683,1
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
683,1
2
Социальная помощь
105722,2
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
5765,4
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
5765,4
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
99956,8
002
Программа занятости
34631,8
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
17147,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
35104,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии индивидуальной программой реабилитации инвалида
13074,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
24342,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
24342,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
23982,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
360,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
106505,3
1
Жилищное хозяйство
43655,1
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
11194,4
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
11194,4
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
4105,6
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
4105,6
464
Отдел образования района (города областного значения)
15642,1
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
15642,1
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
12713,0
011
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
1450,0
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
9663,0
042
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020

683,1
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
683,1
2
Әлеуметтiк көмек
105722,2
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
5765,4
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
5765,4
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
99956,8
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
34631,8
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
17147,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
35104,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
13074,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
24342,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
24342,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23982,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметерге ақы төлеу
360,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
106505,3
1
Тұрғын үй шаруашылығы
43655,1
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
11194,4
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
11194,4
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
4105,6
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
4105,6
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
15642,1
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
15642,1
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
12713,0
011
Азматтардың жекелген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
1450,0
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
9663,0
042
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру

196369,0
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
1812224,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1921,0
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
1921,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
1810303,0
003
Общеобразовательное обучение
1795841,0
006
Дополнительное образование для детей
14462,0
9
Прочие услуги в области образования
58209,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
58209,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
30356,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
9630,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
6772,0
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
11451,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
148451,0
2
Социальная помощь
126050,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
5354,0
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
5354,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
120696,0
002
Программа занятости
23606,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
16330,0
005
Государственная адресная социальная помощь
630,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
40952,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
34347,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии индивидуальной программой реабилитации инвалида
4831,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
22401,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
22401,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
21847,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат

196369,0
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
1812224,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1921,0
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
1921,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1810303,0
003
Жалпы білім беру
1795841,0
006
Балаларға қосымша білім беру
14462,0
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
58209,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
58209,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30356,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
9630,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
6772,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
11451,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
148451,0
2
Әлеуметтiк көмек
126050,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
5354,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
5354,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
120696,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
23606,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
16330,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
630,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
40952,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
34347,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
4831,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
22401,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
22401,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21847,0
011
Жәрдем ақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметерге ақы төлеу

006
Дополнительное образование для детей
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
9
Прочие услуги в области образования
464
Отдел образования района (города областного значения)
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
Приложение – 5
к решению Айтекебийского районного маслихата
№ 276 от 23 декабря 2016 года
Объем финансирования бюджетных программ по аппараттов акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа на 2016 год
наименование
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка,села, сельского округа
Капитальные расходы государственных органов
123 001
123 022
Айкенский сельский округ
Аккольский сельский округ
Актастинский сельский округ
Аралтогайский сельский округ Баскудукский сельский округ
Жамбылский сельский округ
Жабасакский сельский округ
Кайрактинский сельский округ Карабутакский сельский округ Комсомольский сельский округ Кумкудукский сельский округ
Кызылжулдузский сельский округ
Саратский сельский округ
Сулукольский сельский округ
Ушкатинский сельский округ

006
Балаларға қосымша білім беру
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
2015 жылғы 23 желтоқсанындағы № 276
аудандық маслихаттың шешіміне
5- қосымша
2016 жылға арналған қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық окгуг әкімінің аппаратының бюджеттік бағдарламаларының қаржыландыру көлемі
Атауы
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
123 001
123 022
Әйке ауылдық округі
Ақкөл ауылдық округі
Ақтасты ауылдық округі
Аралтоғай ауылдық округі
Басқұдық ауылдық округі
Жамбыл ауылдық округі
Жабасақ ауылдық округі
Қайрақты ауылдық округі
Қарабұтақ ауылдық округі
Комсомол ауылдық округі
Құмқұдық ауылдық округі
Қызылжұлдыз ауылдық округі
Сарат ауылдық округі
Сұлукөл ауылдық округі
Ұшқатты ауылдық округі
Барлығы