О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 176 "О бюджете Алгинского района на 2015-2017 годы"
Решение маслихата Алгинского района Актюбинской области от 10 июня 2015 года № 202. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 24 июня 2015 года № 4380. Утратило силу решением маслихата Алгинского района Актюбинской области от 23 декабря 2015 года № 252
Сноска. Утратило силу решением маслихата Алгинского района Актюбинской области от 23.12.2015 № 252 (вступает в силу с 01.01.2016).
В соответствии со статьями 9 и 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 176 "О бюджете Алгинского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4165, опубликованное 27 января 2015 года в районной газете "Жұлдыз-Звезда") следующие изменения и дополнения:
1) в пункте1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "3 432 421,5" заменить цифрами "3 472 129,4";
в том числе по:
поступлениям трансфертов
цифры "1 794 596,5" заменить цифрами "1 834 304,4";
в подпункте 2):
затраты
цифры "3 486 573,2" заменить цифрами "3 526 281,1";
в пункте 8:
в абзаце третьем цифры "10 469" заменить цифрами "10 344";
абзац четвертый изложить в следующей редакции:
"на обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида - 4500";
и дополнить абзацем следующего содержания:
"на реализацию плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов (установка дорожных знаков и указателей в местах расположений организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов) – 354,5 тысяч тенге";
в пункте 10:

Аудандық мәслихаттың "2015-2017 жылдарға арналған Алға ауданының бюджеті туралы" 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 176 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2015 жылғы 10 маусымдағы № 202 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 24 маусымда № 4380 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 252 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 23.12.2015 № 252 шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік кодексінің 9 және 106 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алға аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 176 "Аудандық мәслихаттың 2015-2017 жылдарға арналған Алға ауданының бюджеті туралы" "(Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4165 тіркелген, 2015 жылғы 27 қаңтарда аудандық "Жұлдыз-Звезда" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) 1 тармақшасында:
кірістер
"3 432 421,5" деген сандары "3 472 129,4" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша
"1 794 596,5" деген сандары "1 834 304,4" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"3 486 573,2" деген сандары "3 526 281,1" сандарымен ауыстырылсын ;
8 тармақта:
үшінші абзацтағы "10 469" деген сандары "10 344" деген сандарымен ауыстырылсын;
төртінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз етуге - 4500";
және мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға (мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілері мен сілтегіштерін орнатуға) – 354,5"
10 тармақта:

в абзаце третьем цифры "158 538" заменить цифрами "194 333";
в абзаце шестом цифры "35 133" заменить цифрами "9 260";
в абзаце девятом цифры "1 238" заменить цифрами "3 191";
и дополнить абзацами следующего содержания:
"на капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций образования – 14 235,0 тысяч тенге;
на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов – 13 368,4";

үшінші абзацтағы "158 538" сандары "194 333" сандарымен ауыстырылсын;
алтыншы абзацтағы "35 133" сандары "9 260" сандарымен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацтағы "1 238" сандары "3 191" сандарымен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"ведомстволық бағыныстағы білім беру мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстарына – 14 235,0 мың теңге;
аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеуге – 13 368,4";

15349
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
5417
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
5417
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
9932
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
5696
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
4236
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
85264
1
Сельское хозяйство
33716
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
5184
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
5184
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
28532
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
17335
003
Капитальные расходы государственного органа
160
006
Организация санитарного убоя больных животных
2800
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
6997
012
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
1240
6
Земельные отношения
7819
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
7819
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района(города областного значения)
7619
007
Капитальные расходы государственного органа
200
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
43729
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
43729
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
43729
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
17148
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
17148
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
17148
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
7888
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов

15349
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
5417
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5417
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
9932
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5696
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
4236
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
85264
1
Ауыл шаруашылығы
33716
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
5184
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
5184
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
28532
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17335
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
160
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
2800
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
6997
012
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
1240
6
Жер қатынастары
7819
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
7819
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7619
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
200
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
43729
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
43729
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
43729
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
17148
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
17148
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
17148,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
7888
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу