О внесении изменений в решение районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 176 "О бюджете Алгинского района на 2015-2017 годы"
Решение Алгинского районного маслихата Актюбинской области от 05 ноября 2015 года № 229. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 26 ноября 2015 года № 4601. Утратило силу решением маслихата Алгинского района Актюбинской области от 23 декабря 2015 года № 252
Сноска. Утратило силу решением маслихата Алгинского района Актюбинской области от 23.12.2015 № 252 (вступает в силу с 1 января 2016 года).
В соответствии со статьями 9 и 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 176 "О бюджете Алгинского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4165, опубликованное 27 января 2015 года в районной газете "Жұлдыз-Звезда") следующие изменения:
1) в пункте1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "3 467 593,1" заменить цифрами "3 468 881,3";
в том числе по:
налоговым поступлениям
цифры "1 628 751" заменить цифрами "1 628 801";
неналоговым поступлениям
цифры "1 724" заменить цифрами "1 681,5";
поступлениям трансфертов
цифры "1 829 768,1" заменить цифрами "1 831 048,8";
в подпункте 2):
затраты
цифры "3 521 744,8" заменить цифрами "3 523 033";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование
цифры "28 691" заменить цифрами "27 268,6";
в том числе:
погашение бюджетных кредитов:
цифры "4 012" заменить цифрами "5 434,4";
в подпункте 5):
дефицит бюджета
цифры "- 82 842,7" заменить цифрами "- 81 420,3";
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета
цифры "82 842,7" заменить цифрами "81 420,3";
в пункте 8:
в абзаце седьмом цифры "157 781" заменить цифрами "161 738";
в абзаце одиннадцатом цифры "1 101" заменить цифрами "784";
в пункте 10:

Аудандық мәслихаттың "2015-2017 жылдарға арналған Алға ауданының бюджеті туралы" 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 176 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2015 жылғы 05 қарашадағы № 229 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 26 қарашада № 4601 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 252 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 23.12.2015 № 252 шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік кодексінің 9 және 106 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алға аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 176 "2015-2017 жылдарға арналған Алға ауданының бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4165 тіркелген, 2015 жылғы 27 қаңтарда аудандық "Жұлдыз-Звезда" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) 1 тармақшасында:
кірістер
"3 467 593,1" деген сандары "3 468 881,3" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
салық түсімдері бойынша
"1 628 751" деген сандары "1 628 801" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер бойынша
"1 724" деген сандары "1 681,5" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері бойынша
"1 829 768,1" деген сандары "1 831 048,8" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"3 521 744,8" деген сандары "3 523 033" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
таза бюджеттік кредиттеу
"28 691" деген сандары "27 268,6" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
бюджеттік кредиттерді өтеу
"4 012" деген сандары "5 434,4" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы
"- 82 842,7" деген сандары "- 81 420,3" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру
"82 842,7" деген сандары "81 420,3" сандарымен ауыстырылсын;
8 тармақта:
жетінші абзацтағы "157 781" деген сандары "161 738" деген сандарымен ауыстырылсын;
он бірінші абзацтағы "1 101" деген сандары "784" деген сандарымен ауыстырылсын;
10 тармақта:

в абзаце третьем цифры "194 333" заменить цифрами "193 049,3";
в абзаце седьмом цифры "2 880" заменить цифрами "991";
в абзаце восьмом цифры "6 997" заменить цифрами "10 566";
в абзаце двенадцатом цифры "6 894" заменить цифрами "4 209,6";
в абзаце пятнадцатом цифры "14 235" заменить цифрами "13 345,8";
2) приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

үшінші абзацтағы "194 333" деген сандары "193 049,3" деген сандарымен ауыстырылсын;
жетінші абзацтағы "2 880" деген сандары "991" деген сандарымен ауыстырылсын;
сегізінші абзацтағы "6 997" деген сандары "10 566" деген сандарымен ауыстырылсын;
он екінші абзацтағы "6 894" деген сандары "4 209,6" деген сандарымен ауыстырылсын;
он бесінші абзацтағы "14 235" деген сандары "13 345,8" деген санда-рымен ауыстырылсын;
2) көрсетілген шешімдегі 1, 5 қосымшалар осы шешімдегі 1, 2 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

11212
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей) оставшегося бех попечения родителей
148,7
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
12002,6
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
19495,8
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
194463,3
037
Строительство и реконструкция объектов образования
194463,3
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
242331,9
1
Социальное обеспечение
4448,4
464
Отдел образования района (города областного значения)
4448,4
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
4448,4
2
Социальная помощь
221109
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
221109
002
Программа занятости
33160
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, проживающих в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
9765
005
Государственная адресная социальная помощь
2974
006
Оказание жилищной помощи
18972
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
63496
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
10786
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
61780,6
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
9831
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
10344
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
16774,5
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
16420
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
14920
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1500
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
354,5
050
Реализация плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
354,5
07
Жилищно-коммунальное хозяйство

11212
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
148,7
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
12002,6
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
19495,8
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
194463,3
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
194463,3
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
242331,9
1
Әлеуметтік қамсыздандыру
4448,4
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4448,4
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
4448,4
2
Әлеуметтік көмек
221109
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
221109
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
33160
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
9765,4
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2974
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
18972
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімдері бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
63496
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
10786
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
61780,6
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
9831
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
10344
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
16774,5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
16420
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14920
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1500
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
354,5
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
354,5
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық