О внесении изменений в решение от 24 декабря 2014 года № 144 "О бюджете Байганинского района на 2015-2017 годы"
Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 4 августа 2015 года № 180. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 20 августа 2015 года № 4477. Утратило силу решением маслихата Байганинского района Актюбинской области от 12 апреля 2016 года № 14
Сноска. Утратило силу решением маслихата Байганинского района Актюбинской области от 12.04.2016 № 14.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Байганинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 144 "О бюджете Байганинского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4171, опубликованное 29 января 2015 года в газете "Жем Сағыз") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1)
доходы
цифры "3 463 709" заменить цифрами "3 463 170,8";
в том числе:
поступление трансфертов
цифры "644 329" заменить цифрами "643 790,8";
в подпункте 2)
затраты
цифры "3 703 816,5" заменить цифрами "3 703 278,3";
в пункте 6:
в подпункте 3)
цифры "39 186" заменить цифрами "40 386";
приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

"2015-2017 жылдарға арналған Байғанин ауданының бюджеті туралы" 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 144 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2015 жылғы 4 тамыздағы № 180 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 20 тамызда № 4477 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2016 жылғы 12 сәуірдегі № 14 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 12.04.2016 № 14 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік Кодекстің 109 бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық маслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 144 "2015-2017 жылдарға арналған Байғанин ауданының бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4171 санымен тіркелген, 2015 жылғы 29 қаңтарда "Жем Сағыз" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында
кірістер
"3 463 709" деген сандар "3 463 170,8" деген сандармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттердің түсімдері
"644 329" деген сандар "643 790,8" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында
шығындар
"3 703 816,5" деген сандар "3 703 278,3" деген сандармен ауыстырылсын;
6 тармақта:
3) тармақшасында
"39 186" деген сандар "40 386" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімдегі 1, 5 қосымшалары осы шешімдегі 1, 2 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

423 832,0
037
Строительство и реконструкция объектов образования
423 832,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
89 413,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
18 715,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
15 868,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
21 904,0
012
Капитальные расходы государственного органа
0,0
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
4 489,0
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
16 757,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
10 668,0
115
Выполнение обязательств местных исполнительных органов по решениям судов за счет средств резерва местного исполнительного органа
1 012,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
155 303,0
2
Социальная помощь
137 568,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
137 568,0
002
Программа занятости
56 000,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
14 108,0
005
Государственная адресная социальная помощь
100,0
006
Оказание жилищной помощи
0,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
25 761,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
6 086,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
23 546,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
7 009,0
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
4 958,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
17 735,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
17 735,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

423 832,0
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
423 832,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
89 413,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18 715,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
15 868,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстарды өткiзу
21 904,0
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
4 489,0
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
16 757,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
10 668,0
115
Жергілікті атқарушы органы резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша жергілікті атқарушы органдардың міндеттемелерін орындау
1 012,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
155 303,0
2
Әлеуметтiк көмек
137 568,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
137 568,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
56 000,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
14 108,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
100,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
0,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
25 761,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
6 086,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
23 546,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
7 009,0
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
4 958,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
17 735,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
17 735,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер