О внесении изменений в решение районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 144 "О бюджете Байганинского района на 2015-2017 годы"
Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 9 ноября 2015 года № 190. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 26 ноября 2015 года № 4603. Утратило силу решением маслихата Байганинского района Актюбинской области от 12 апреля 2016 года № 14
Сноска. Утратило силу решением маслихата Байганинского района Актюбинской области от 12.04.2016 № 14.
В соответствии статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Байганинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 144 "О бюджете Байганинского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4171, опубликованное 29 января 2015 года в районной газете "Жем-Сағыз") следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1)
доходы цифры "3 463 170,8" заменить цифрами "3 495 112,8";
в том числе:
налоговые поступления цифры "2 812 595" заменить цифрами "2 843 160";
не налоговые поступления цифры "3 285" заменить цифрами "2 720";
поступление трансфертов цифры "643 790,8" заменить цифрами "645 732,8";
в подпункте 2)
затраты цифры "3 703 278,3" заменить цифрами "3 735 220,3";
в подпункте 3)
чистое бюджетное кредитование цифры "40 689" заменить цифрами "38 175,7";
в том числе:
погашение бюджетных кредитов цифры "3 906" заменить цифрами "6 419,3";
в подпункте 5)
дефицит бюджета (профицит) цифры "-280 796,5" заменить цифрами "-278 283,2";
в подпункте 6)
финансирование дефицита бюджета (использование профицита) цифры "280 796,5" заменить цифрами "278 283,2".
в пункте 6:
в подпункте 1)
цифры "1 358" заменить цифрами "3 524";
в подпункте 5)
цифры "15 829" заменить цифрами "15 605";
2. Приложения 1, 5 к указанному решению изложить в редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с1 января 2015 года.
Председатель сессии Секретарь районного маслихата
Т.Мұстафа Б.Турлыбаев
Приложение 1 к решению
№ 190 Байганинского
районного маслихата
от 9 ноября 2015 года
Приложение 1 к решению
№ 144 Байганинского
районного маслихата
от 24 декабря 2014 года
Бюджет Байганинского района на 2015 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I.ДОХОДЫ

"2015-2017 жылдарға арналған Байғанин ауданының бюджеті туралы" 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 144 аудандық мәслихаттың шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2015 жылғы 9 қарашадағы № 190 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 26 қарашада № 4603 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2016 жылғы 12 сәуірдегі № 14 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 12.04.2016 № 14 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 109-бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес, Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 144 "2015-2017 жылдарға арналған Байғанин ауданының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4171 санымен тіркелген, 2015 жылғы 29 қаңтарда аудандық "Жем-Сағыз" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында
кірістер "3 463 170,8" деген сандар "3 495 112,8" деген сандармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
салықтық түсімдер 2 812 595" деген сандар "2 843 160" деген сандармен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер "3 285" деген сандар "2 720" деген сандармен ауыстырылсын;
трансферттердің түсімдері "643 790,8" деген сандар "645 732,8" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында
шығындар "3 703 278,3" деген сандар "3 735 220,3" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында
таза бюджеттік кредит беру "40 689" деген сандар "38 175,7" деген сандармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
бюджеттік кредиттерді өтеу "3 906" деген сандар "6 419,3" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында
бюджет тапшылығы (профициті) "-280 796,5" деген сандар "-278 283,2" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) "280 796,5" деген сандар "278 283,2" деген сандармен ауыстырылсын.
6 тармақта:
1) тармақшасында
"1 358" деген сандар "3 524" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында
"15 829" деген сандар "15 605" деген сандармен ауыстырылсын;
2. Көрсетілген шешімдегі 1, 5 қосымшалары осы шешімдегі 1, 2 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Аудандық мәслихат хатшысы
Т.Мұстафа Б.Турлыбаев
Байғанин аудандық
мәслихатының 2015жылғы
9 қарашадағы № 190
шешіміне 1 қосымша
Байғанин аудандық
мәслихатының 2014 жылғы
24 желтоқсандағы № 144
шешіміне 1 қосымша
2015 жылға арналған Байғанин ауданының бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
І.КІРІСТЕР

400 863,0
037
Строительство и реконструкция объектов образования
400 863,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
86 516,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
18 941,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
15 767,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
21 904,0
012
Капитальные расходы государственного органа
0,0
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
5 030,0
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
15 173,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
8 689,0
115
Выполнение обязательств местных исполнительных органов по решениям судов за счет средств резерва местного исполнительного органа
1 012,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
154 688,0
2
Социальная помощь
136 619,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
136 619,0
002
Программа занятости
54 083,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
14 108,0
005
Государственная адресная социальная помощь
0,0
006
Оказание жилищной помощи
0,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
26 261,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
5 711,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
24 900,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
6 598,0
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
4 958,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
18 069,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
18 069,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
17 606,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат

400 863,0
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
400 863,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
86 516,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18 941,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
15 767,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстарды өткiзу
21 904,0
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
5 030,0
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
15 173,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
9 701,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
154 688,0
2
Әлеуметтiк көмек
136 619,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
136 619,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
54 083,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
14 108,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
0,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
0,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
26 261,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
5 711,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
24 900,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
6 598,0
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
4 958,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
18 069,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
18 069,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 606,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу