О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 22 декабря 2014 года № 160 "О бюджете Иргизского района на 2015-2017 годы"
Решение маслихата Иргизского района Актюбинской области от 01 апреля 2015 года № 180. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 16 апреля 2015 года № 4313. Срок действия решения - до 1 января 2016 года
В соответствии статьями 9, 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от , статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат Иргизского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение от 22 декабря 2014 года № 160 "О бюджете Иргизского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4162, опубликованное 27 января 2015 года в газете "Иргиз") следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры "4 065 208" заменить цифрами "3 431 453,1";
в том числе по:
поступление трансфертов цифры "3 821 708" заменить цифрами "3 187 953,1";
в подпункте 2):
затраты цифры "4 087 323" заменить цифрами "3 453 568,1";
2) пункты 5 и 7 изложить в следующей редакции:
"5. Принять к сведению и руководству, что в соответствии со статьей 12 Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2015-2017 годы" установлено:
выплата с 1 января 2015 года ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов, в размере 10 процентов.".
"7. 2015 году предусмотреть в районном бюджете целевые текущие трансферты в областной бюджет в связи с передачей расходов:
-на осуществление образовательного процесса в организациях среднего образования для 10-11 классов в соответствии с государственными общеобязательными стандартами образования, для проведения апробации по внедрению подушевого финансирования-13 326 тысяч тенге.".
3) в пункте 8:
в части абзаца 3:
цифры "1 970" заменить цифрами "3 181,1";
абзац 4 изложить в новой реадкции:
"на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов-106 108 тысяч тенге;";
абзац 5 исключить:
в части абзаца 6:

"2015-2017 жылдарға арналған Ырғыз ауданының бюджеті туралы" 2014 жылғы 22 желтоқсандағы № 160 аудандық мәслихаттың шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2015 жылғы 01 сәуірдегі № 180 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 16 сәуірде № 4313 болып тіркелді. 2016 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9, 106 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес Ырғыз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2014 жылғы 22 желтоқсандағы № 160 "2015-2017 жылдарға арналған Ырғыз ауданының бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4162 тіркелген, 2015 жылы 27 қаңтарда "Ырғыз" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер "4 065 208" саны "3 431 453,1" санымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттердің түсімдері бойынша "3 821 708" саны "3 187 953,1" санымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар "4 087 323" саны "3 453 568,1" санымен ауыстырылсын;
2) 5 және 7 тармақтар жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Қазақстан Республикасының "2015 – 2017 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңының 12 бабына сәйкес белгіленгені еске және басшылыққа алынсын:
2015 жылғы 1 қаңтардан бастап, мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін 10 пайыз мөлшерінде ай сайынғы үстемақы төлеу.".
"7. 2015 жылға арналған аудандық бюджеттен облыстық бюджетке трансферттердің түсімдері:
- жан басына шаққандағы қаржыландыруды енгізу бойынша сынамалауды өткізу үшін мемлекеттік жалпыға міндетті білім беру стандарттарына сәйкес орта білім беру ұйымдарында 10-11 сыныптар үшін білім беру процесін жүзеге асыруға 13 326 мың теңге шығындарын беруге байланысты көзделсін.".
3) 8-тармақта:
3-абзацтың бөлігінде:
"1 970" саны "3 181,1" санымен ауыстырылсын;
4-абзац жаңа редакцияда жазылсын:
"мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлеріне, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге-106 108 мың теңге;";
5-абзац алынып тасталсын;
6-абзацтың бөлігінде:

цифры "43 075" заменить цифрами "33 710";
в части абзаца 8:
цифры "264 722 " заменить цифрами "30 814";
дополнить абзацем следущего содержания:
"на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса-2 243 тысяч тенге".
4) в пункте 9:
абзац 2 исключить:
в части абзаца 3:
цифры "837 009" заменить цифрами "669 659";
5) приложении 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.

"43 075" саны "33 710" санымен ауыстырылсын;
8-абзацтың бөлігінде:
"264 722" саны "30 814" санымен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"жергілікті атқарушы органдардың агроөнеркәсіптік кешен бөлімшелерін ұстауға-2243 мың теңге.".
4) 9-тармақта:
2 абзац алынып тасталсын;
3 абзацтың бөлігінде:
"837 009" саны "669 659" санымен ауыстырылсын.
5) көрсетілген шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

Приложение 2 к решению районного маслихата № 180 от 1 апреля 2015 года
Приложение 5 к решению районного маслихата № 160 от 22 декабря 2014 года
Бюджетные программы аппаратов акимов сельских округов района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа на 2015 год
тысяч тенге
Наименование сельских округов
"Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа"
"Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому"
"Освещение улиц населенных пунктов"
"Обеспечение санитарии населенных пунктов"
"Благоустройство и озеленение населенных пунктов"
Иргизский

Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 1 сәуірдегі № 180 шешіміне 2-қосымша
Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 22 желтоқсандағы № 160 шешіміне 5-қосымша
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімі аппараттарының 2015 жылға бюджеттік бағдарламалары
мың теңге
Ауылдық округтер атауы
"Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер"
"Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету"
"Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру"
"Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету"
"Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру"
Ырғыз