О внесении изменений и дополнений в решение акима Кобдинского района от 31 января 2014 года № 5 "Об образовании избирательных участков на территории Кобдинского района"
Решение акима Хобдинского района Актюбинской области от 26 февраля 2015 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 26 февраля 2015 года № 4211. Утратило силу решением акима Кобдинского района Актюбинской области от 18 июля 2018 года № 3
Сноска. Утратило силу решением акима Кобдинского района Актюбинской области от 18.07.2018 № 3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьей 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким Хобдинского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Кобдинского района от 31 января 2014 года № 5 "Об образовании избирательных участков на территории Кобдинского района" (зарегистрированное в государственном реестре нормативных правовых актов № 3781, опубликованное 21 февраля 2014 года в районной газете "Қобда") следующие изменения и дополнения:
по всему тексту решения на русском языке слово "Кобдинского" заменить словом "Хобдинского";
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района А.Джусибалиев
СОГЛАСОВАНО
Председатель Хобдинской
районной избирательной комиссии
Р.Жолдыбаева
Приложение к решению акима Кобдинского района № 5 от 31 января 2014 года
Приложение к решению акима Хобдинского района № 3 от 26 февраля 2014 года
ИЗБИРАТЕЛЬНЫЕ УЧАСТКИ НА ТЕРРИТОРИИ ХОБДИНСКОГО РАЙОНА
Избирательный участок № 414
село Кобда, улица Астана № 70, Хобдинская средняя школа
Улица Абая 1, 2, 2а, 3, 5, 6, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 36а, 38, 40, 42, 44, 46, 50/1, 50/2;
Улица И.Тайманова 1/1, 1/2, 3, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 7/5, 7/6, 7/7, 7/8, 8, 10, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38;
Улица Н.Колесникова 2/1, 2/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 13/3, 14/1, 14/2, 15, 18, 19, 20, 22, 26, 28, 34;

Қобда ауданы әкімінің 2014 жылғы 31 қаңтардағы № 5 "Қобда ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда ауданының әкімінің 2015 жылғы 26 ақпандағы № 3 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 26 ақпанда № 4211 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда ауданының әкімінің 2018 жылғы 18 шілдедегі № 3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда ауданының әкімінің 18.07.2018 № 3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33-бабына сәйкес, Қобда ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қобда ауданы әкімінің 2014 жылғы 31 қаңтардағы № 5 "Қобда ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 14 ақпанда № 3781 тіркелген, 2014 жылы 21 ақпанда аудандық "Қобда" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
орыс тіліндегі шешімнің бүкіл мәтіні бойынша "Кобдинского" сөзі "Хобдинского" сөзімен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімге қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Жүсібалиев
КЕЛІСІЛДІ:
Қобда аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрайымы
Р.Жолдыбаева
Қобда ауданы әкiмiнiң 2014 жылғы "31" қаңтардағы № 5 шешiмiне қосымша
Қобда ауданы әкiмiнiң 2015 жылғы "26" ақпандағы № 3 шешiмiне қосымша
Қобда ауданы бойынша сайлау учаскелері
№ 414 сайлау учаскесі
Қобда ауылы, Астана көшесі 70, Қобда орта мектебі
Абай көшесі 1, 2, 2а, 3, 5, 6, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 36а, 38, 40, 42, 44, 46, 50/1, 50/2;
Тайманов көшесі 1/1, 1/2, 3, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 7/5, 7/6, 7/7, 7/8, 8, 10, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38;
Колесников көшесі 2/1, 2/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 13/3, 14/1, 14/2, 15, 18, 19, 20, 22, 26, 28, 34;

Переулок Байтак 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 2, 3/1, 4, 5/1, 5/2;
Переулок А.Орынбаева 9, 11, 12, 14, 16, 18, 20;
Переулок Н.Нурымжанова 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 3/3, 5/1, 5/2, 5/3, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 13,/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19;
Переулок К.Мунайтпасова 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12, 14;
Улица Абулкаир хана 75, 77, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 99, 100, 101/1, 101/2, 102, 103/1, 103/2, 104/1, 104/2, 105;
Улица Астана 61, 63, 65, 66, 67, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77/1, 77/2, 78, 79, 80, 81, 83, 84, 85, 86, 87, 88/1, 88/2, 88/3, 88/4, 88/5, 88/6, 88/7, 88/8, 88/9, 88/10, 88/11, 88/12, 88/13, 88/14, 88/15, 88/16, 89, 92, 94, 96, 97/1, 97/2, 98/1, 99, 101/1, 101/2, 103/1, 103/2, 105/1, 105/2, 107, 109, 110, 111, 112 113;
Улица Алматы 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59/1, 59/2, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 68, 66, 67, 69/1, 69/2, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 81, 82/1, 82/2, 83, 84/1, 84/2, 85, 86/1, 86/2, 87, 88/2, 89/1, 89/2, 90/1, 90/2, 92/1, 92/2, 93/1, 93/2, 93/3, 94/1, 94/2, 95/1, 95/2, 96/1, 96/2, 97, 98/1, 98/2, 99, 100/1, 100/2, 100/3, 101, 102/1, 102/2, 103, 104/1, 104/2, 104/3, 105, 106/1, 106/2, 108/1, 108/2, 110/1, 110/2, 112;
Улица А.Иманова 7, 29/1, 29/2, 30, 31, 32/1, 32/2, 34, 36, 37, 38/1, 38/2, 40/1, 40/2, 42/1, 42/2, 44/1, 44/2, 46, 48, 50, 52, 54/1, 54/2, 56, 58, 60, 62;
Переулок Женис 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4, 6, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12, 14, 16;
Улица Щербака 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 23/1, 23/2, 25, 27/1, 27/2;
Улица А.Акимжанова 19а, 23, 25, 27, 29, 35, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53;
Улица И.Бильтабанова 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60;
Переулок С.Муканова 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14.
Избирательный участок № 415
село Кобда, улица Абулкаир хана 38, Хобдинский районный Дом культуры
Улица А.Акимжанова 1, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 20, 20а, 21, 21/2, 22, 24, 26, 28, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 55, 56 57;
Кобдинский переулок 1/1, 1/2, 1/3, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 5/3, 6, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 8а, 8в, 10, 11/1, 11/2, 13, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17, 19/1, 19/2, 19/3;
Улица С.Сейфуллина 1, 2, 3а ,3б, 5/1, 5/2, 16, 17/1, 17/2, 17/3, 17/4, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 40а, 41, 43, 45;
Улица И.Бильтабанова 17, 19, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 36/1, 36/2, 37, 38, 39/1, 39/2, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 51, 51/1, 53, 55/1, 55/2, 57/1, 57/2;

Байтақ тұйық көшесі 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 2, 3/1, 4, 5/1, 5/2;
А.Орынбаев тұйық көшесі 9, 11, 12, 14, 16, 18, 20;
Н.Нұрымжанов 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 3/3, 5/1, 5/2, 5/3, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 13,/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19;
Қ.Мұңайтпасов тұйық көшесі 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12, 14;
Әбілқайыр хан көшесі 75, 77, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 99, 100, 101/1, 101/2, 102, 103/1, 103/2, 104/1, 104/2, 105;
Астана көшесі 61, 63, 65, 66, 67, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77/1, 77/2, 78, 79, 80, 81, 83, 84, 85, 86, 87, 88/1, 88/2, 88/3, 88/4, 88/5, 88/6, 88/7, 88/8, 88/9, 88/10, 88/11, 88/12, 88/13, 88/14, 88/15, 88/16, 89, 92, 94, 96, 97/1, 97/2, 98/1, 99, 101/1, 101/2, 103/1, 103/2, 105/1, 105/2, 107, 109, 110, 111, 112, 113;
Алматы көшесі 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59/1, 59/2, 60,61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69/1, 69/2, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 81, 82/1, 82/2, 83, 84/1, 84/2, 85, 86/1, 86/2, 87, 88/2, 89/1, 89/2, 90/1, 90/2, 92/1, 92/2, 93/1, 93/2, 93/3, 94/1, 94/2, 95/1, 95/2, 96/1, 96/2, 97, 98/1, 98/2, 99, 100/1, 100/2, 101, 102/1, 102/2, 103, 104/1, 104/2, 104/3, 105, 106/1, 106/2, 108/1, 108/2, 110/1, 110/2 , 112;
А.Иманов көшесі 7, 29/1, 29/2, 30, 31, 32/1, 32/2, 34, 36, 38/1, 38/2, 40/1, 40/2, 42/1, 42/2, 44/1, 44/2, 46, 48, 50, 52, 54/1, 54/2, 56, 58, 60, 62;
Жеңіс тұйығы 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4, 6, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12, 14, 16;
Щербак көшесі 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 23/1, 23/2, 25, 27/1, 27/2;
А.Әкімжанов көшесі 19а, 23, 25, 27, 29, 35, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53;
И.Білтабанов көшесі 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60;
Мұқанов тұйық көшесі 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14.
№ 415 сайлау учаскесі
Қобда ауылы, Әбілқайыр хан көшесі 38, Қобда аудандық Мәдениет үйі
А.Әкімжанов көшесі 1, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 20, 20а, 21, 21/2, 21/4, 22, 24, 26, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 55, 56, 57;
Қобда тұйық көшесі 1/1, 1/2, 1/3, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 5/3, 6, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 8а, 8в, 10, 11/1, 11/2, 13, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17, 19/1, 19/2, 19/3;
С.Сейфуллин көшесі 1, 2, 3а, 3б, 5/1, 5/2, 16, 17/1, 17/2, 17/3, 17/4, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 40а, 41, 43, 45;
И.Білтабанов көшесі 17, 19, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 36/1, 36/2, 37, 38, 39/1, 39/2, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 51, 51/1, 53, 55/1, 55/2, 57/1, 57/2;

Улица Абулкаир хана 36, 40/1, 40/3, 41, 41а, 43, 43а, 43б, 45, 45а, 47/1, 47/2, 48, 50/1, 50/3, 50/4, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 63а, 65/1, 65/2, 65/3, 66, 67, 68/1, 68/2, 69/1, 69/2, 70, 71, 72 ,73;
Улица Астана 35/1, 35/2, 36, 47/1, 49, 50, 51, 53, 56, 55, 57, 58, 59, 60, 62, 64/1, 64/2, 64/3, 64/4;
Улица Алматы 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49;
Переулок А.Орынбаева 1, 2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6, 7, 8/1, 8/2;
Переулок М.Пятковского 1, 2, 3, 5/1, 5/2, 6, 8, 10/1, 10/2, 12, 14, 16;
Переулок М.Прохорова 1, 2, 3, 4, 6, 8;
Улица Ы.Алтынсарина 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24;
Улица Копжасаровых 1, 2, 3, 4, 6, 9, 11, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 37, 39, 43, 45.
Избирательный участок № 416
село Кобда, улица А.Иманова 1, Хобдинская районная Центральная больница
Улица А.Молдагуловой № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 69, 70, 71/1, 71/2, 72, 73/1, 73/2, 74, 75/1, 75/2, 76, 77/1, 77/2, 78, 80, 81, 82/1, 82/2, 83, 84, 85, 86, 87, 88/1, 88/2, 90, 91, 92, 94/1, 94/2, 94а, 94б, 95, 96/1, 96/2, 96/3, 96/4, 96/5, 96/6, 96/7, 96/8, 96/9, 96/10, 96/11, 96/12, 96/13, 96/14, 96/15, 96/16, 96/17, 96/18, 97, 98;
Улица И.Курманова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 31/1, 31/2, 33/1, 33/2, 34, 35, 36, 37, 38/1, 38/2, 39, 40/1, 40/2, 41, 42, 43, 47, 61, 63, 65, 49, 53, 57, 25, 45;
Улица Кирпичный 1, 2;
Улица Ы.Алтынсарина 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, 4/6, 4/7, 4/8, 4/9, 4/10, 4/11, 4/12, 4/13, 4/14, 4/15, 4/16, 4/17, 4/18, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9, 10, 12;
Улица Астана 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
Улица Абулкаир хана 1, 1а, 2, 4, 5, 7, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 19/1, 19/2, 19/3, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32/1, 32/2, 35, 37, 39/1, 39/2, 41;
Улица Алматы 1/1, 1/2, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23;
Улица А.Иманова 3, 4/1, 4/2, 5, 6, 7 ,8, 9, 10, 11;
Улица Копжасаровых 2, 4, 6, 8, 12, 14, 16, 18, 22, 30, 32, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56;
Улица И.Бильтабанова 1, 1а, 2, 2а, 2в, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20;
Переулок Батыс 1/1, 1/2, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 15, 16;

Әбілқайыр хан көшесі 36, 40/1, 40/3, 41, 41а, 43, 43а, 43б, 45, 45а, 47/1, 47/2, 48, 50/1, 50/3, 50/4, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 63а, 65/1, 65/2, 65/3, 66, 67, 68/1, 68/2, 69/1, 69/2, 70, 71, 72, 73;
Астана көшесі 35/1, 35/2, 36, 47/1, 49, 50, 51, 53, 56, 55, 57, 58, 59, 60, 62, 64/1, 64/2, 64/3, 64/4;
Алматы көшесі 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49;
А.Орынбаев тұйық көшесі 1, 2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6, 7, 8/1, 8/2;
М.Пятковский тұйығы 1, 2, 3, 5/1, 5/2, 6, 8, 10/1, 10/2, 12, 14, 16;
М.Прохоров тұйығы 1, 2, 3, 4, 6, 8;
Ы.Алтынсарин көшесі 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24;
Көпжасаровтар көшесі 1, 2, 3, 4, 6, 9, 11, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 37, 39, 43, 45.
№ 416 сайлау учаскесі
Қобда ауылы, Иманов көшесі 1, Қобда аудандық орталық ауруханасы
Ә.Молдағұлова көшесі № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 69, 70, 71/1, 71/2, 72, 73/1, 73/2, 74, 75/1, 75/2, 76, 77/1, 77/2, 78, 80, 81, 82/1, 82/2, 83, 84, 85, 86, 87, 88/1, 88/2, 90, 91, 92, 93, 94/1, 94/2, 94а, 94б, 95, 96/1, 96/2, 96/3, 96/4, 96/5, 96/6, 96/7, 96/8, 96/9, 96/10, 96/11, 96/12, 96/13, 96/14, 96/15, 96/16, 96/17, 96/18, 98;
И.Құрманов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 31/1, 31/2, 33/1, 33/2, 34, 35, 36, 37, 38/1, 38/2, 39, 40/1, 40/2, 41, 42, 43, 47, 61, 63, 65, 49, 53, 57, 25, 45;
Кирпичный көшесі 1, 2;
Ы.Алтынсарин көшесі 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, 4/6, 4/7, 4/8, 4/9, 4/10, 4/11, 4/12, 4/13, 4/14, 4/15, 4/16, 4/17, 4/18, 5/1, 5/2 ,7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9, 10, 12;
Астана көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
Әбілқайыр хан көшесі 1, 1а, 2, 4, 5, 7, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 19/1, 19/2, 19/3, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32/1, 32/2, 35, 37, 39/1, 39/2, 41;
Алматы көшесі 1/1, 1/2, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23;
А.Иманов көшесі 3, 4/1, 4/2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
Көпжасаровтар көшесі 2, 4, 6, 8, 12, 14, 16, 18, 22, 30, 32, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56;
И.Білтабанов көшесі 1, 1а, 2, 2а, 2б, 2в, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20;
Батыс тұйық көшесі 1/1, 1/2, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11/1, 11/2, 12 ,13, 14, 15, 16;

Переулок Актобе 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10;
Переулок А.Жанзакова 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22;
Переулок Н.Терещенко 1, 2, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 11;
Улица Тауелсиздик 1, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 21, 23, 25.
Избирательный участок № 417
село Кобда, улица С.Сейфуллина 44, Хобдинская казахская средняя школа
Улица Щербака 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10/1 ,10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2;
Улица А.Акимжанова, 46, 50, 54, 56, 58, 59, 60, 69, 64, 72, 79;
Улица С.Сейфуллина 46/1, 46/2, 48/1, 48/2, 50, 51/1, 51/2, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 62а, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71,72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 83;
Переулок А.Ауэзова 1, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
Улица И.Иманова 13, 14, 15, 16, 17/1, 17/2, 17/3, 17/4, 18, 20, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 28;
Переулок М.Прохорова 10, 12, 14;
Улица В.Кошелева 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 23, 24, 26, 25, 27, 28, 21, 30;
Улица Ы.Алтынсарина 14/1, 14/2, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24;
Улица Копжасаровых 47/1, 47/2, 49, 51/1, 51/2, 51/3, 53/1, 53/2, 55/1, 55/2, 57/1, 57/2, 58/1, 58/2, 59, 60/1, 60/2, 61, 62/1, 62/2, 63/1, 63/2, 66, 68/1, 68/2, 70, 71, 73, 69, 75/1, 75/2, 78, 80, 81, 88, 86, 84, 82, 89, 90;
Улица Н.Есибулатова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 23, 24, 25, 26, 27/1, 27/2, 28, 30/1, 30/2, 32/1, 32/2, 34/1, 34/2;
Улица Ажибай би 1, 3, 7, 10, 14;
Улица Дербисали аулие 1;
Улица Кобда-80 жыл 5,;
Улица М.Утемисулы 9, 11, 13.
Избирательный участок № 418
село Акрап, Дом культуры,
В границах села Акрап
Избирательный участок № 419
село Калиновка, сельский клуб
В границах села Калиновка
Избирательный участок № 420
село Алия, Дом культуры,
В границах села Алия
Избирательный участок № 421
село Талдысай, Талдысайская средняя школа,
В границах села Талдысай
Избирательный участок № 422
село Булак, сельский клуб,
В границах села Булак
Избирательный участок № 423
село Бестау, Пятигорская средняя школа,
В границах села Бестау
Избирательный участок № 424
село им. Бильтабанова, сельский клуб,
В границах села им. Бильтабанова
Избирательный участок № 425
село Байтак, Ропповская начальная школа,
В границах села Байтак
Избирательный участок № 426
село Кусуткуль, Кусуткульская основная школа,
В границах села Кусуткуль
Избирательный участок № 427
село Жарсай, Жарсайская средняя школа,
В границах села Жарсай
Избирательный участок № 428
село Аксай, Аксайская основная школа,
В границах села Аксай
Избирательный участок № 429
село Караганда, сельский клуб,
В границах села Караганда
Избирательный участок № 430
село Жарық, Жарыкская средняя школа,
В границах села Жарык, Жаманкол
Избирательный участок № 431
село Ортак, Ортакская начальная школа,
В границах села Ортак
Избирательный участок № 432
село Канай, Канайская основная школа
В границах села Канай
Избирательный участок № 433
село Жанаталап, Жанаталапская средняя школа,
В границах села Жанаталап
Избирательный участок № 434
село Жиренкопа, сельский клуб,
В границах села Жиренкопа
Избирательный участок № 435
село Курсай, Курсайская основная школа,
В границах села Курсай
Избирательный участок № 436
село Кызылжар, Кызылжарская средняя школа,
В границах села Кызылжар
Избирательный участок № 437
село Каракемир, Каракемирская основная школа,
В границах села Каракемир
Избирательный участок № 438
село Сарбулак, сельский клуб,
В границах села Сарбулак
Избирательный участок № 439
село Кок уй, средняя школа им. 15 лет Казахстана,
В границах села Кок уй
Избирательный участок № 440
село Сугала, Сугалинская начальная школа,
В границах села Сугала
Избирательный участок № 441
село Кугала, Кугалинская основная школа,
В границах села Кугала
Избирательный участок № 442
село Терисаккан, Терисакканская средняя школа,
В границах села Терисаккан
Избирательный участок № 443
село Егиндибулак, Дом молодежи,
В границах села Егиндибулак
Избирательный участок № 444
село Бегалы, сельский клуб,
В границах села Бегалы
Избирательный участок № 445
село Отек, Отекская средняя школа,
В границах села Отек.
Избирательный участок № 446
село Жарсай, Киилская начальная школа,
В границах села Жарсай

Ақтөбе тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10;
А.Жанзақов тұйық көшесі 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22;
Н.Терещенко тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 11;
Тәуелсіздік көшесі 1, 3, 5, 7, 9, 11, 21, 23, 25.
№ 417 сайлау учаскесі
Қобда ауылы, С.Сейфуллина көшесі 44, Қобда қазақ орта мектебі
Щербак көшесі 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2;
А.Әкімжанов көшесі, 46, 50, 54, 56, 58, 59, 60, 69, 64, 72, 79;
С.Сейфуллин көшесі 46/1, 46/2, 48/1, 48/2, 50, 51/1, 51/2, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 62а, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 83;
А.Ауэзов тұйық көшесі 1, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
А.Иманов көшесі 13, 14, 15, 16, 17/1, 17/2, 17/3, 17/4, 18, 20, 21 а, 22, 23, 24, 25, 26, 28;
М.Прохоров тұйық көшесі 10, 12 ,14;
В.Кошелев көшесі 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 23, 24, 26, 25, 27, 28, 21, 30;
Ы.Алтынсарин көшесі 14/1, 14/2, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24;
Көпжасаровтар көшесі 47/1, 47/2, 49, 51/1, 51/2, 51/3, 53/1, 53/2, 55/1, 55/2, 57/1, 57/2, 58/1, 58/2, 59, 60/1, 60/2, 61, 62/1, 62/2, 63/1, 63/2, 66, 68/1, 68/2, 70, 71, 73, 69, 75/1, 75/2, 78, 80, 81, 88, 86, 84, 82, 89, 90;
Н.Есибулатов тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 23, 24, 25, 26, 27/1, 27/2, 28, 30/1, 30/2, 32/1, 32/2, 34/1, 34/2;
Әжібай би көшесі 1, 3, 4, 7, 10, 14;
Дербісәлі әулие көшесі 1;
Қобда-80 жыл 5;
М.Өтемісұлы көшесі 9, 11, 13.
№ 418 сайлау учаскесі
Ақрап ауылы, Мәдениет үйі,
Ақрап ауылының шекарасында
№ 419 сайлау учаскесі
Калиновка ауылы, ауылдық клуб,
Калиновка ауылының шекарасында
№ 420 сайлау учаскесі
Әлия ауылы, Мәдениет үйі,
Әлия ауылының шекарасында
№ 421 сайлау учаскесі
Талдысай ауылы, орта мектебі,
Талдысай ауылының шекарасында
№ 422 сайлау учаскесі
Бұлақ ауылы, ауылдық клубы,
Бұлақ ауылының шекарасында
№ 423 сайлау учаскесі
Бестау ауылы, Пятигор орта мектебі ,
Бестау ауылының шекарасында
№ 424 сайлау учаскесі
Білтабанов атындағы ауыл, ауылдық клуб,
Білтабанов атындағы ауылының шекарасында
№ 425 сайлау учаскесі
Байтақ ауылы, Ропповка бастауыш мектебі,
Байтақ ауылының шекарасында
№ 426 сайлау учаскесі
Қосөткел ауылы, Қосөткел негізгі мектебі,
Қосөткел ауылының шекарасында
№ 427 сайлау учаскесі
Жарсай ауылы, Жарсай орта мектебі,
Жарсай ауылының шекарасында
№ 428 сайлау учаскесі
Ақсай ауылы, Ақсай негізгі мектебі,
Ақсай ауылының шекарасында
№ 429 сайлау учаскесі
Қарағанды ауылы, ауылдық клубы,
Қарағанды ауылының шекарасында
№ 430 сайлау учаскесі
Жарық ауылы, Жарық орта мектебі,
Жарық, Жаманкөл ауылдарының шекарасында
№ 431 сайлау учаскесі
Ортақ ауылы, Ортақ бастауыш мектебі,
Ортақ ауылының шекарасында
№ 432 сайлау учаскесі
Қанай ауылы, Қанай негізгі мектебі,
Қанай ауылының шекарасында
№ 433 сайлау учаскесі
Жаңаталап ауылы, Жаңаталап орта мектебі,
Жаңаталап ауылының шекарасында
№ 434 сайлау учаскесі
Жиренқопа ауылы, ауылдық клуб,
Жиренқопа ауылының шекарасында
№ 435 сайлау учаскесі
Құрсай ауылы, Құрсай негізгі мектебі,
Құрсай ауылының шекарасында
№ 436 сайлау учаскесі
Қызылжар ауылы, Қызылжар орта мектебі,
Қызылжар ауылының шекарасында
№ 437 сайлау учаскесі
Қаракемер ауылы, Қаракемер негізгі мектебі,
Қаракемер ауылының шекарасында
№ 438 сайлау учаскесі
Сарбұлақ ауылы, Сарбұлақ ауылдық клубы,
Сарбұлақ ауылының шекарасында
№ 439 сайлау учаскесі
Көк үй ауылы, 15 жылдық Қазақстан атындағы орта мектебі,
Көк үй ауылының шекарасында
№ 440 сайлау учаскесі
Сөгәлі ауылы, Сөгәлі бастауыш мектебі ,
Сөгәлі ауылының шекарасында
№ 441 сайлау учаскесі
Коғалы ауылы, Қоғалы негізгі мектебі,
Коғалы ауылының шекарасында
№ 442 сайлау учаскесі
Терісаққан ауылы, Терісаққан орта мектебі,
Терісаққан ауылының шекарасында
№ 443 сайлау учаскесі
Егіндібұлақ ауылы, Жастар үйі,
Егіндібұлақ ауылының шекарасында
№ 444сайлау учаскесі
Бегалы ауылы, ауылдық клуб,
Бегалы ауылының шекарасында
№ 445 сайлау учаскесі
Өтек ауылы, Өтек орта мектебі,
Өтек ауылының шекарасында
№ 446 сайлау учаскесі
Жарсай ауылы, Қиыл бастауыш мектебі,
Жарсай ауылының шекарасында