О внесении изменений и дополнений в решение Мартукского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 150 "О бюджете Мартукского района на 2015-2017 годы"
Решение маслихата Мартукского района Актюбинской области от 30 октября 2015 года № 197. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 20 ноября 2015 года № 4588. Срок действия решения - до 1 января 2018 года
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 9 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95, Мартукский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мартукского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 150 "О бюджете Мартукского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4153, опубликованное 22 января 2015 года в газете "Мәртөк тынысы") следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "3 085 397,9" заменить цифрами "3 106 248,6", в том числе:
по налоговым поступлениям
цифры "472 747,0" заменить цифрами "476 557,0";
по неналоговым поступлениям
цифры "11 050,0" заменить цифрами "2 259,7";
по поступлениям от продажи основного капитала
цифры "11 500" заменить цифрами "16 500,0";
по поступлениям трансфертов
цифры "2 590 100,9" заменить цифрами "2 610 931,9";
в подпункте 2):
затраты
цифры "3 104 301,7" заменить цифрами "3 125 152,4";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование
цифры "61 935" заменить цифрами "61 907,8", в том числе:
бюджетные кредиты
цифры "71 352" заменить цифрами "76 287";
погашение бюджетных кредитов
цифры "9 417" заменить цифрами "14 379,2";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета
цифры "- 80 838,8" заменить цифрами "- 80 811,6";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
цифры "80 838,8" заменить цифрами "80 811,6";
в пункте 8:
в части десятого абзаца:
цифры "875" заменить цифрами "1 105";
в пункте 9:
в части четвертого абзаца:
цифры "523" заменить цифрами "6 663"
и дополнить абзацем следующего содержания:

Мәртөк аудандық мәслихаттың "2015-2017 жылдарға арналған Мәртөк ауданының бюджеті туралы" 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 150 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2015 жылғы 30 қазандағы № 197 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 20 қарашада № 4588 болып тіркелді. 2018 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Бюджет кодексінің 9 бабының 2 тармағына және 106 бабының 4 тармағына сәйкес, Мәртөк аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәртөк аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 150 "2015-2017 жылдарға арналған Мәртөк ауданының бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 4153, 2015 жылғы 22 қаңтарда "Мәртөк тынысы" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"3 085 397,9" деген цифрлар "3 106 248,6" деген цифрлармен ауыстырылсын, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша
"472 747,0" деген цифрлар "476 557,0" деген цифрлармен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер бойынша
"11 050,0" деген цифрлар "2 259,7" деген цифрлармен ауыстырылсын;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша
"11 500" деген цифрлар "16 500,0" деген цифрлармен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдер бойынша
"2 590 100,9" деген цифрлар "2 610 931,9" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"3 104 301,7" деген цифрлар "3 125 152,4" деген цифрлармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
таза бюджеттік кредит беру
"61 935" деген цифрлар "61 907,8" деген цифрлармен ауыстырылсын, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер
"71 352" деген цифрлар "76 287" деген цифрлармен ауыстырылсын;
бюджеттік кредиттерді өтеу
"9 417" деген цифрлар "14 379,2" деген цифрлармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті)
"- 80 838,8" деген цифрлар "- 80 811,6" деген цифрлармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
"80 838,8" деген цифрлар "80 811,6" деген цифрлармен ауыстырылсын;
8 тармақта:
оныншы абзацтың бөлігінде:
"875" деген цифрлар "1 105" деген цифрлармен ауыстырылсын;
9 тармақта:
төртінші абзацтың бөлігінде:
"523" деген цифрлар "6 663" деген цифрлармен ауыстырылсын
және келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:

"на капитальные расходы государственного органа – 14 461 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 9-1 следующего содержания:
"9-1. Учесть в районном бюджете предоставление трансфертов органам местного самоуправления в сумме 2 217 тысяч тенге.";
в пункте 10:
цифры "9 905" заменить цифрами "250";
приложения 1 и 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии Мартукского районного маслихата Н. Хусаинова
Секретарь Мартукского районного маслихата А. Исмагулов

"мемлекеттік органның күрделі шығыстарына – 14 461 мың теңге.";
келесі мазмұндағы 9-1 тармақпен толықтырылсын:
"9-1. Аудандық бюджетте жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер 2 217 мың теңге сомасында көзделсін.";
10 тармақта:
"9 905" деген цифрлар "250" деген цифрлармен ауыстырылсын;
осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес көрсетілген шешімдегі 1 және 5 қосымшалары жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәртөк аудандық мәслихатының сессия төрайымы Н. Хусаинова
Мәртөк аудандық мәслихатының хатшысы А. Исмагулов

43 303,0
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
43 303,0
9
Прочие услуги в области образования
71 622,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
59 023,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
9 247,0
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
7 325,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
10 117,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
206,0
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
16 067,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
16 061,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
12 599,0
037
Строительство и реконструкция объектов образования
12 599,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
162 622,9
1
Социальное обеспечение
2 294,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 294,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
2 294,0
2
Социальная помощь
145 945,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
145 945,0
002
Программа занятости
36 867,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
3 890,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
47 339,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
165,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
18 149,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
20 500,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
7 719,0
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
11 316,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
14 383,9
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
14 313,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

43 303,0
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
43 303,0
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
71 622,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
59 023,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 247,0
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
7 325,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
10 117,0
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстарды өткiзу
206,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анала-рының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
16 067,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
16 061,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
12 599,0
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
12 599,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
162 622,9
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
2 294,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 294,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
2 294,0
2
Әлеуметтiк көмек
145 945,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
145 945,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
36 867,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
3 890,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
47 339,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
165,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
18 149,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
20 500,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
7 719,0
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
11 316,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
14 383,9
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
14 313,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер