О внесении изменений в решение Мугалжарского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 184 "О бюджете Мугалжарского района на 2015-2017 годы"
Решение маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 13 марта 2015 года № 210. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 31 марта 2015 года № 4267. Утратило силу решением маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 15 февраля 2016 года № 283
Сноска. Утратило силу решением маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 15.02.2016 № 283.
В соответствии со статьей 9, подпунктом 5) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV и статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мугалжарского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 184 "О бюджете Мугалжарского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4164, опубликованное в районной газете "Мұғалжар" от 22 января 2015 года №3) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1)
доходы
цифры "12 403 003" заменить цифрами "11 227 835";
в том числе по:
поступлениям трансфертов
цифры "3 301 653" заменить цифрами "3 176 485";
в подпункте 2)
затраты
цифры "12 403 003" заменить цифрами "11 286 591,7";
в подпункте 5)
дефицит бюджета
цифры "- 31 453" заменить цифрами "- 90 209,7";
в подпункте 6)
финансирование дефицита бюджета
цифры "31 453" заменить цифрами "90 209,7".
2) в пункте 9:
цифры "1 955 136" заменить цифрами "1 846 776".
3) в пункте 10:
цифры "181 977" заменить цифрами "30 288,1".

"2015-2017 жылдарға арналған Мұғалжар ауданының бюджеті туралы" 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 184 Мұғалжар аудандық мәслихатының шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 13 наурыздағы № 210 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 31 наурызда № 4267 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 15 ақпандағы № 283 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 15.02.2016 № 283 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік Кодексінің 9 бабына, 106 баптың 2 тармағының 5) тармақшасына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2015-2017 жылдарға арналған Мұғалжар ауданының бюджеті туралы" 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 184 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4164 тіркелген, аудандық "Мұғалжар" газетінің 2015 жылдың 22 қаңтарындағы № 3 санында жарияланған) Мұғалжар аудандық мәслихатының шешіміне өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында
кірістер
"12 403 003" деген сандары "11 227 835" сандарына ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімі бойынша
"3 301 653" деген сандары "3 176 485" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшасында
шығындар
"12 403 003" деген сандары "11 286 591,7" сандарына ауыстырылсын;
мың теңге;
5) тармақшасында
бюджет тапшылығы
"- 31 453" деген сандары "- 90 209,7" деген сандарына ауыстырылсын;
6) тармақшасында
бюджет тапшылығын қаржыландыру
"31 453" деген сандары " 90 209,7" деген сандарына ауыстырылсын.
2) 9 тармақта:
"1 955 136" деген сандары "1 846 776" сандарына ауыстырылсын.
3) 10 тармақта:
"181 977" деген сандары "30 288,1" сандарына ауыстырылсын.

4) приложения № 1 и № 5 к указанному решению изложить в редакции согласно приложениям № 1 и № 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии,
секретарь маслихата С.Салыкбаев
ПРИЛОЖЕНИЕ № 1
к решению Мугалжарского районного маслихата
от 13 марта 2015 года № 210
ПРИЛОЖЕНИЕ № 1
к решению Мугалжарского районного маслихата
от 24 декабря 2014 года № 184
Бюджет Мугалжарского района на 2015 год
Категория
сумма (тысяч тенге)
группа
подгруппа
наименование

4) көрсетілген шешімдегі № 1 және № 5 қосымшалары осы шешімдегі № 1 және № 2 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
мәслихат хатшысы С.Салықбаев
2015 жылғы 13 наурыздағы № 210 шешіміне
№ 1 ҚОСЫМША
Мұғалжар аудандық мәслихатының
2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 184 шешіміне
№ 1 ҚОСЫМША
2015 жылға арналған Мұғалжар ауданының бюджеті
санаты
сомасы (мың теңге)
сыныбы
ішкі сыныбы
атауы