О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 218 "О бюджете Темирского района на 2015-2017 годы"
Решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 10 июня 2015 года № 249. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 25 июня 2015 года № 4385. Утратило силу решением маслихата Темирского района Актюбинской области от 08 июня 2016 года № 27
Сноска. Утратило силу решением маслихата Темирского района Актюбинской области от 08.06.2016 № 27.
В соответствии со статьями 9, 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 218 "О бюджете Темирского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4155, опубликованное 23 января 2015 года в газете "Темір") следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры "3 673 215" заменить цифрами "3 369 623,6", в том числе по:
поступлениям трансфертов цифры "743 215" заменить цифрами "439 623,6";
в подпункте 2):
затраты цифры "3 706 982,3" заменить цифрами "3 403 390,9";
2) в пункте 8:
в части абзаца 2:
цифры "50 676" заменить цифрами"39 420";
в части абзаца 3:
цифры "50 717" заменить цифрами"47 630";
в части абзаца 5:
цифры "3 900" заменить цифрами"7 587,6";
абзац 7 изложить в следующей редакции:
на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов 153 074 тысяч тенге;
абзац 8 исключить;
и дополнить абзацами следующего содержания:

"Темір ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 218 аудандық мәслихаттың шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2015 жылғы 10 маусымдағы № 249 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 25 маусымда № 4385 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2016 жылғы 08 маусымдағы № 27 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 08.06.2016 № 27 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9, 106 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес Темір аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 218 "Темір ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4155 тіркелген, 2015 жылғы 23 қаңтарда "Темір" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшада:
кірістер "3 673 215" сандары "3 369 623,6" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша "743 215" сандары "439 623,6" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
шығындар "3 706 982,3" сандары "3 403 390,9" сандарымен ауыстырылсын;
2) 8 тармақта:
2 абзацтың бөлігінде:
"50 676" сандары "39 420" сандарымен ауыстырылсын;
3 абзацтың бөлігінде:
"50 717" сандары "47 630" сандарымен ауыстырылсын;
5 абзацтың бөлігінде:
"3 900" сандары "7 587,6" сандарымен ауыстырылсын;
7 абзац мынадай редакцияда жазылсын:
мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ, жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге 153 074 мың теңге;
8 абзац алынып тасталсын;
және мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:

на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса 2 628 тысяч тенге;
на содержание штатной численности, отделов регистрации актов гражданского состояния 875 тысяч тенге;
3) в пункте 11:
в части абзаца 4:
цифры "1 061" заменить цифрами"3 546".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии районного маслихата Б. КУАНДЫКОВ
Секретарь районного маслихата Н. УТЕПОВ

агроөнеркәсіп кешеннің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға 2 628 мың теңге;
азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімдерінің штат санын ұстауға 875 мың теңге;
3) 11 тармақта:
4 абзацтың бөлігінде:
"1 061" сандары "3 546" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімдегі 1-қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы Б. ҚУАНДЫҚОВ
Аудандық мәслихаттың хатшысы Н.ӨТЕПОВ