Об утверждении перечня организаций, в которых будут проводиться общественные работы, видов, объемов и конкретных условий общественных работ, размеров оплаты труда участников и источников их финансирования по Уилскому району на 2015 год
Постановление акимата Уилского района Актюбинской области от 21 января 2015 года № 20. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 05 февраля 2015 года № 4195. Утратило силу постановлением акимата Уилского района Актюбинской области от 05 января 2016 года № 5
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Уилского района Актюбинской области от 05.01.2016 № 5.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5) статьи 7 и статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Уилского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования по Уилскому району на 2015 год, согласно приложению.
2. Государственному учреждению "Уилский районный отдел занятости и социальных программ" обеспечить направление безработных на оплачиваемые общественные работы.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района А.Казыбаева.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения возникшие с 1 января 2015 года.
Аким района М. Абдуллин
Приложение к постановлению акимата Уилского района от 21 января 2015 года № 20
Перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования по Уилскому району на 2015 год
Наименова-ние организаций
Виды работ и услуг
Объем выполняемых работ и услуг в натураль-ных показателях
спрос
(заявленная потребность)
Предло-жение (утверждено)
Размер оплаты трудаучас-ников общественных работ
Источники финан-сирова-ния
Количество рабочих мест
1
Государствен-ное учреждение "Аппарат акима Коптогайского сельского округа"
Уборка улиц, вывоз мусора, озеленение курьерская работа, перепись населения села Коптогай, населенных пунктов Амангелды, Карасу, Шубарши, курьерская работа, перепись населения.
Техническая работа: помощь в обработке документов.
3000 квадратных метров
40 тонны 4000 штук
26
26
Минималь-ная заработная плата, установлен-ная законода-тельством Республики Казахстан
Финан-сируется за счет средств местного бюджета
2
Государствен-ное учреждение "Аппарат акима Кайындинско-го сельского округа"
Уборка улиц, вывоз мусора, озеленение села Кайынды, населенного пункта Косембай, курьерская работа, перепись населения.
Техническая работа: помощь в обработке документов.
3000 квадратных метров
40 тонны 4000 штук
20
20
3
Государствен-ное учреждение
"Аппарат акима Сарбиинского сельского округа"
Уборка улиц, вывоз мусора, озеленение села Сарбие, населенного пункта Караколь,
курьерская работа, перепись населения.
Техническая работа: помощь в обработке документов.
3000 квадратных метров
40 тонны 4000 штук
20
20
4
Государствен-ное учреждение "Аппарат акима Караойского сельского округа"
Уборка улиц, вывоз мусора, озеленение села Караой, населенного пункта Кубасай, курьерская работа, перепись населения.
Техническая работа: помощь в обработке документов.
3000 квадратных метров
40 тонн
4000 штук
20
20
5
Государствен-ное учреждение "Аппарат акима Саралжинского сельского округа"
Уборка улиц, вывоз мусора, озеленение села Саралжын, населенных пунктов Шикудук, Аккемер, Конырат, курьерская работа, перепись населения.
Техническая работа: помощь в обработке документов.
3000 квадратных метров
40 тонн
4000 штук
25
25
6
Государствен-ное учреждение "Аппарат акима Уилского сельского округа"
Уборка улиц, вывоз мусора, озеленение села Уил, населенных пунктов Акшатау, Каракемер, Екпетал, курьерская работа, перепись населения.
Техническая работа: помощь в обработке документов.
1000 квадратных метров
100 тонн
4000 штук
40
40
7
Государствен-ное учреждение "Аппарат акима сельского округа имени Ш.Берсиева"
Уборка улиц, вывоз мусора, озеленение села Каратал. населенных пунктов Карасу, Кумжарган, курьерская работа, перепись населения.
Техническая работа: помощь в обработке
документов.
3000 квадратных метров
40 тонн
4000 штук
25
25
8
Государствен-ное учреждение "Уилский районный отдел занятости и социальных программ"
Техническая работа: помощь в обработке документов. Курьерская работа. Помощь в уборке территорий .Оказание помощи престарелым людям
1000 штук
5000 штук
500 квадратных метров
20 человек
11
11
9
Государствен-ное учреждение "Отдел по делам обороны Уилского района"
Техническая работа: помощь в обработке документов. Курьерская работа. Помощь в уборке территорий.
9000 штук
5000 штук
800 квадратных метров
6
6
10
Уилский районный суд
Техническая работа: помощь в обработке документов. Курьерская работа. Помощь в уборке территорий.
5000 штук
1000 штук
1000 квадратных метров
3
3
11
Прокуратура Уилского района
Техническая работа: помощь в обработке документов. Курьерская работа. Помощь в уборке территорий.
5000 штук
1000 штук
1000 квадратных метров
3
3
12
Государствен-ное учреждение "Уилский районный отдел внутренней политики"
Техническая работа: помощь в обработке документов. Курьерская работа.
3000 штук
1000 штук
2
2
13
Государствен-ное учреждение "Управление юстиции Уилского района"
Техническая работа: помощь в обработке документов. Курьерская работа.
3000 штук
1000 штук
3
3
14
Государствен-ное учреждение "Уилское районное централизо-ванное библиотечная система"
Техническая работа: помощь в обработке документов. Курьерская работа.
3000 штук
1000 штук
2
2
Всего
200
200
Конкретные условия общественных работ: продолжительность рабочей недели составляет пять дней с двумя выходными, восьмичасовой рабочий день, обеденный перерыв -один час. Оплата труда осуществляется за фактически отработанное время, отраженное в табеле учета рабочего времени, путем перечисления на лицевые счета безработных.

2015 жылға Ойыл ауданы бойынша қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбесін, қоғамдық жұмыстардың түрлерін, көлемі мен нақты жағдайларын, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландырудың көздерін бекіту туралы
Ақтөбе облысы Ойыл ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 21 қаңтардағы № 20 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 05 ақпанда № 4195 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ойыл ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 05 қаңтардағы № 5 қаулысымен
Ескерту. . Күші жойылды – Ақтөбе облысы Ойыл ауданы әкімдігінің 05.01.2016 № 5 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7 бабының 5) тармақшасына және 20 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" қаулысына сәйкес, Ойыл аудандық әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2015 жылға Ойыл ауданы бойынша қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері, қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. "Ойыл аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі жұмыссыздарды ақылы қоғамдық жұмысқа жолдауды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Қазыбаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таралады.
Аудан әкімі М. Абдуллин
Ойыл ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 21 қаңтардағы № 20 қаулысына қосымша
2015 жылға Ойыл ауданы бойынша қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландырудың көздері
Мекемелер атауы
Жұмыс және қызмет түрлері
Орында-латын жұмыс және қызмет көлемінің табиғи көрсет-кіштері
Сұраныс (жарияланған қажеттілік)
Ұсыныс (бекітілген)
Қоғамдық жұмысқа қатысушылардың кңбегіне төленетін ақының мөлшері
Қаржыландыру көздері
Жұмыс орныың саны
1
"Көптоғай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекет-тік мекемесі
Көптоғай ауылы, Амангелді, Қарасу, Шұбарши елді мекендерінің көшелерін тазалау, қоқыс шығару, көгалдандыру, халық санағы, курьерлік жұмыс. Техникалық жұмыс: құжаттарды өңдеуге көмектесу
3000 шаршы метр
40 тонна 4000 дана
26
26
Қазақстан Республика-сы заңнамасы-мен белгіленген төменгі еңбек ақы
Жергілікті бюджет есебінен қаржылан-дырылады
2
"Қайынды ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекет-тік мекемесі
Қайынды ауылы, Көсембай елді мекенінің көшелерін тазалау, қоқыс шығару, көгалдандыру, халық санағы, курьерлік жұмыс. Техникалық жұмыс: құжаттарды өңдеуге көмектесу.
3000 шаршы метр
40 тонна
4000 дана
20
20
3
"Сарбие ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекет-тік мекемесі
Сарбие ауылы, Қаракөл елді мекенінің көшелерін тазалау, қоқыс шығару, көгалдандыру, халық санағы, курьерлік жұмыс. Техникалық жұмыс: құжаттарды өңдеуге көмектесу.
3000 шаршы метр
40 тонна
4000 дана
20
20
4
"Қараой ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекет-тік мекемесі
Қараой ауылы, Құбасай елді мекенінің көшелерін тазалау, қоқыс шығару, көгалдандыру, халық санағы, курьерлік жұмыс. Техникалық жұмыс: құжаттарды өңдеуге көмектесу.
3000 шаршы метр
40 тонна
4000 дана
20
20
5
"Саралжын ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекет-тік мекемесі
Саралжын ауылы, Шиқұдық, Ақкемер, Қоңырат елді мекендерінің көшелерін тазалау, қоқыс шығару, көгалдандыру, халық санағы, курьерлік жұмыс. Техникалық жұмыс: құжаттарды өңдеуге көмектесу.
3000 шаршы метр
40 тонна
4000 дана
25
25
6
"Ойыл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекет-тік мекемесі
Ойыл ауылы, Ақшатау, Қаракемер, Екпетал елді мекендерінің көшелерін тазалау, қоқыс шығару, көгалдандыру, халық санағы, курьерлік жұмыс.
Техникалық жұмыс: құжаттарды өңдеуге көмектесу.
10000 шаршы метр
100 тонна
4000 дана
40
40
7
"Ш. Берсиев атындағы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекет-тік мекемесі
Қаратал ауылы, Қарасу, Құмжарған елді мекендерінің көшелерін тазалау, қоқыс шығару, көгалдандыру, халық санағы, курьерлік жұмыс.
Техникалық жұмыс: құжаттарды өңдеуге көмектесу.
3000 шаршы метр
40 тонна
4000 дана
25
25
8
"Ойыл аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарла-малар бөлімі" мемлекет-тік мекемесі
Техникалық жұмыс:құжат-тарды өңдеуге көмектесу. Курьерлік жұмыс. Аумақты жинауға көмектесу. Қарт адамдарға көмек көрсету.
1000 дана 5000 дана
500 шаршы метр
20 адам
11
11
9
"Ойыл ауданы қорғаныс істер бөлімі" мемлекет-тік мекемесі
Техникалық жұмыс: құжаттарды өңдеуге көмектесу. Курьерлік жұмыс. Аумақты жинауға көмектесу.
5000 дана
5000 дана
800 шаршы метр
6
6
10
Ойыл аудандық соты
Техникалық жұмыс: құжаттарды өңдеуге көмектесу. Курьерлік жұмыс. Аумақты жинауға көмектесу.
5000 дана
1000 дана
1000 шаршы метр
3
3
11
Ойыл ауданы-ның прокура-турасы
Техникалық жұмыс: құжаттарды өңдеуге көмектесу. Курьерлік жұмыс. Аумақты жинауға көмектесу.
5000 дана
1000 дана
1000 шаршы метр
3
3
12
"Ойыл аудандық ішкі саясат бөлімі" мемлекет-тік мекемесі
Техникалық жұмыс: құжаттарды өңдеуге көмектесу. Курьерлік жұмыс.
3000 дана
1000 дана
2
2
13
"Ойыл ауданы бойынша әділет басқарма-сы" мемлекет-тік мекемесі
Техникалық жұмыс: құжаттарды өңдеуге көмектесу. Курьерлік жұмыс.
3000 дана
1000 дана
3
3
14
Ойыл аудандық орталық кітапхана-лар жүйесі мемлекет-тік мекемесі
Техникалық жұмыс: құжаттарды өңдеуге көмектесу. Курьерлік жұмыс.
3000 дана
1000 дана
2
2
Барлығы
200
200
Қоғамдықжұмыстың нақты шарттары: Жұмыс аптасының ұзақтығы екі демалыс күндерімен бес күн құрайды, сегіз сағаттық жұмыс күні, түскі үзіліс-бір сағат. Еңбегіне төленетін ақы жұмыс уақытын есепке алу табелінде көрсетілген нақты еңбек еткен уақытына, жұмыссыздардың жеке есепшоттарына аудару жолымен жүзеге асырылады.