О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 202 "О бюджете Уилского района на 2015-2017 годы"
Решение Уилского районного маслихата Актюбинской области от 9 ноября 2015 года № 259. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 26 ноября 2015 года № 4604. Срок действия решения - до 1 января 2016 года
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 9, 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Уилский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 202 "О бюджете Уилского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в реестре государственных регистрации нормативных правовых актов за № 4176, опубликованное 29 января, 5 и 12 февраля 2015 года в газете "Ойыл") следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "2 498 852,6" заменить цифрами "2 507 243,8";
в том числе по:
поступлениям трансфертов
цифры "2 239 252,6" заменить цифрами "2 247 635,2";
в подпункте 2):
затраты
цифры "2 512 359,8" заменить цифрами "2 520 751";
в подпункте 5):
дефицит бюджета
цифры "-31 860,2" заменить цифрами "-32 612,8";
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета
цифры "31 860,2" заменить цифрами "32 612,8";
в пункте 6:
в абзаце втором:
цифры "29 730" заменить цифрами "26 386";
в пункте 8:
в абзаце втором:

Аудандық мәслихаттың "2015-2017 жылдарға арналған Ойыл ауданының бюджеті туралы" 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 202 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 9 қарашадағы № 259 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 26 қарашада № 4604 болып тіркелді. 2016 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 9, 106 баптарына сәйкес, Ойыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 202 "2015-2017 жылдарға арналған Ойыл ауданының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4176 нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 29 қаңтарда, 5 және 12 ақпанда "Ойыл" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"2 498 852,6" деген сандар "2 507 243,8" деген сандармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша
"2 239 252,6" деген сандар "2 247 635,2" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"2 512 359,8" деген сандар "2 520 751" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы
"-31 860,2" деген сандар "-32 612,8" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру
"31 860,2" деген сандар "32 612,8" деген сандармен ауыстырылсын;
6 тармақта:
екінші абзацта:
"29 730" деген сандар "26 386" деген сандармен ауыстырылсын;
8 тармақта:
екінші абзацта:

цифры "11 680" заменить цифрами "19 362,8";
и дополнить абзацем следующего содержания:
"700 тысячи тенге на строительство и реконструкцию обьектов образования";
2) приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии районного маслихата: С. Мусин
Секретарь районного маслихата: Б. Бисекенов

"11 680" деген сандар "19 362,8" деген сандармен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"білім беру обьектілерін салу және реконструкциялауға – 700 мың теңге";
2) көрсетілген шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың сессия төрағасы: С. Мусин
Аудандық мәслихаттың хатшысы: Б. Бисекенов

Приложения № 5 к решению районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 202
Объем финансирования бюджетных программ аппаратов акимов сельских округов на 2015 год
Наименование
001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа"
008 "Освещение улиц населенных пунктов"
009 "Обеспечение санитарии населенных пунктов"
Караойский сельский округ

Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 202 шешіміне № 5 қосымша
Ауылдық округтер әкімдері аппараттарының 2015 жылға бюджеттік бағдарламалары бойынша қаржыландыру көлемі
Атауы
001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер"
008 "Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру"
009 "
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету"
Қараой ауылдық округі