О внесении изменений в решение от12 декабря 2008 года № 8 "О присвоении названии улицам населенных пунктов Богетсайского сельского округа"
Решение акима Богетсайского сельского округа Хромтауского района Актюбинской области от 07 сентября 2015 года № 21. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 16 сентября 2015 года № 4512
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года №148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Конституционным Законом Республики Казахстан от 3 июля 2013 года №121-V "О внесении изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан и в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам исключения противоречий, пробелов, коллизий между нормами права различных законодательных актов и норм, способствующих совершению коррупционных правонарушений, аким Богетсайского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Богетсайского сельского округа от 12 декабря 2008 года № 8 "О присвоении названии улицам населенных пунктов Богетсайского сельского округа" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-12-74, опубликованное 29 января 2009 года в районной газете "Хромтау") следующие изменения:
заголовок указанного решения на государственном языке изложить в следующей новой редакции:
"Бөгетсай ауылдық округінің елді мекендеріне көше атауларын беру туралы";
в реквизитах и по тексту решения на государственном языке слово "селолық" заменить соответственно словом "ауылдық";
в преамбуле решения слова ", пунктом 3.2 Концепции Государственной ономастической работы Республики Казахстан утвержденной Постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 января 2005 года №45, Постановлением Акима Актюбинской области от 24 июля 2007 года №255 "О утверждении Положения о порядке регистрации и структуре адреса в Адресном реестре Актюбинской области" исключить;
в преамбуле решения на государственном языке слова "және де аумақ халқының пікірін ескере отырып Бөгетсай селолық округіне қарасты Талдыбұлақ, Карлау, Шіліктісай елді мекендерінің атауы жоқ көшелеріне атау беру туралы шешім етемін" заменить словами "сонымен қатар, Бөгетсай ауылдық округінің Талдыбұлақ, Карлау, Шіліктісай елді мекендерінің халқының пікірін ескеріп, Бөгетсай ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Богетсайского сельского округа С.Жаназаров

"Бөгетсай селолық округіне қарасты елді мекендерге көше атауын беру туралы" 2008 жылғы 12 желтоқсандағы № 8 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау ауданы Бөгетсай ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 07 қыркүйектегі № 21 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 16 қыркүйекте № 4512 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін -өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 3 шілдедегі № 121–V "Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына және Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әртүрлі заңнамалық актілердің құқық нормалары арасындағы қайшылықтарды, олқылықтарды, коллизияларды және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін нормаларды жою мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Конституциялық Заңына сәйкес, Бөгетсай ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бөгетсай селолық округі әкімінің 2008 жылғы 12 желтоқсандағы № 8 "Бөгетсай селолық округіне қарасты елді мекендерге көше атауын беру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-12-74 тіркелген, 2009 жылғы 29 қаңтарда аудандық "Хромтау" газетінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген мемлекеттік тіліндегі шешімнің атауы келесідей жаңа редакцияда жазылсын:
"Бөгетсай ауылдық округінің елді мекендерінің көшелеріне атаулар беру туралы";
шешімнің мемлекеттік тіліндегі деректемелерінде және мәтіні бойынша "селолық" сөзі тиісінше "ауылдық" сөзімен ауыстырылсын;
шешімнің кіріспе бөлігіндегі ", Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 21 қаңтардағы №45 қаулысымен мақұлданған "Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік ономастикалық жұмыс тұжырымдамасының 3.2 тармағына және Ақтөбе облысы әкімінің 2007 жылғы 24 шілдедегі № 255 "Мекенжай Тіркеліміне тіркеу туралы тәртібі және мекенжай құрлымы жөніндегі Ереже бекіту туралы" қаулысына" сөздері алынып тасталсын;
мемлекеттік тіліндегі шешімнің кіріспесінде "және де аумақ халқының пікірін ескере отырып Бөгетсай селолық округіне қарасты Талдыбұлақ, Карлау, Шіліктісай елді мекендерінің атауы жоқ көшелеріне атау беру туралы шешім етемін" сөздері "сонымен қатар, Бөгетсай ауылдық округінің Талдыбұлақ, Карлау, Шіліктісай елді мекендерінің халқының пікірін ескере отырып, Бөгетсай ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:" сөздерімен ауыстырылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бөгетсай ауылдық округінің әкімі С.Жаназаров