"Көктау ауылындағы елді мекендерге көше атауларын өзгерту туралы" 2009 жылғы 30 қарашадағы № 12 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау ауданы Көктау ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 28 шілдедегі № 19 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 19 тамызда № 4472 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік және өзін өзі басқару туралы" Заңының 35-бабына, Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 3 шілдедегі № 121-V "Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына және Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әртүрлі заңнамалық актілердің құқық нормалары арасындағы қайшылықтарды, олқылықтарды, коллизияларды және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін нормаларды жою мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Конституциялық Заңына сәйкес, Көктау селолық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көктау селолық округі әкімінің 2009 жылғы 30 қарашадағы № 12 "Көктау ауылындағы елді мекендерге көше атауларын өзгерту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-12-107 тіркелген, 2009 жылы 29 желтоқсанда аудандық "Хромтау" газетінде жарияланған) мемлекеттік тіліндегі шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің деректемелерінде, атауында және мәтінінде "селолық" сөзі тиісінше "ауылдық" сөзімен ауыстырылсын;
шешімнің кіріспе бөлігіндегі ", Қазақстан Республикасының Үкіметінің 2005 жылғы 21 қаңтардағы № 45 каулысмен мақұлданған "Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік ономостикалық жұмыс тұжырымдамасы туралы" 3.2.тармағына" сөздері алынып тасталсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Көктау ауылдық округінің әкімі
С.Бердалин

О внесении изменений в решении от 30 ноября 2009 года № 12 "Көктау ауылындағы елді мекендерге көше атауларын өзгерту туралы"
Решение акима Коктауского сельского округа Хромтауского района Актюбинской области от 28 июля 2015 года № 19. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 19 августа 2015 года № 4472
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Конституционным Законом Республики Казахстан от 3 июля 2013 года "О внесении изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан и в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам исключения противоречий, пробелов, коллизий между нормами права различных законодательных актов и норм, способствующих совершению коррупционных правонарушений, аким Коктауского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Коктауского сельского округа на государственном языке от 30 ноября 2009 года № 12 "Көктау ауылындағы елді мекендерге көше атауларын өзгерту туралы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-12-107, опубликованное 29 декабря 2009 года в районной газете "Хромтау") следующие изменения:
в реквизитах, заголовке и тексте указанного решения слово "селолық" заменить соответственно словом "ауылдық";
в преамбуле решения слова ", Қазақстан Республикасының Үкіметінің 2005 жылғы 21 қаңтардағы № 45 каулысмен мақұлданған "Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік ономостикалық жұмыс тұжырымдамасы туралы" 3.2.тармағына" исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Коктауского сельского округа
С. Бердалин