О внесении изменений и дополнений в решение акима Шалкарского района от 7 февраля 2014 года № 6 "Об образовании избирательных участков на территории Шалкарского района"
Решение акима Шалкарского района Актюбинской области от 26 февраля 2015 года № 05. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 26 февраля 2015 года № 4217.
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьей 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким Шалкарского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Шалкарского района от 7 февраля 2014 года № 6 "Об образовании избирательных участков на территории Шалкарского района" (зарегистрированное в государственном реестре нормативных правовых актов № 3786, опубликованное 13 марта 2014 года в районной газете "Шалқар") следующее изменения и дополнения:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Е. Данағұлов
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Шалкарской
районной избирательной комиссии
Е. Толепберген
Приложение к решению акима района № 6 от 7 февраля 2014 года
Приложение к решению акима района № 5 от 26 февраля 2015 года
Избирательные участки по Шалкарскому району Избирательный участок № 485 город Шалкар, улица Ы.Карагулина № 19, средняя школа имени И.Ургенишбаева, телефон: 27-3-27
улица А.П.Тихонова - 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,18,19,20,21,22,23,24,26, 27,28,29,30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39,41, 41а;
улица МПС - 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 98, 100;
улица Ы.Карагулина - 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 44, 46, 48, 50, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74;
улица Елубая Еримбетова - 1/2, 2/1, 2/2, 4, 5/1, 6, 5/2,7/1, 7/2, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 22, 24, 26, 28,30,32,34,36,38,40,42,44;
улица О. Кулетова - 1, 2/1, 2/2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
улица Жилкооперация - 4/2, 4/4, 4/6, 4/7, 5/2, 5/3, 5/4, 5/5, 6/2, 6/3, 6/5, 6/6, 7/1, 7/3,7/5, 7/8, 8/2, 8/3,8/6, 8/7, 9/1, 9/3, 9/6, 9/8, 10/1, 10/3, 10/4, 10/6, 10/7,11/2, 11/3,11/6, 11/7;
улица Жагала Таушанова - 1, 1а,3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13,15,16,17,18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25,26, 27, 28, 29,30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53,54, 55, 56, 57, 5-8, 60;

Шалқар ауданы әкімінің 2014 жылғы 7 ақпандағы № 6 "Шалқар ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар ауданы әкімінің 2015 жылғы 26 ақпандағы № 05 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 26 ақпанда № 4217 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33-бабына сәйкес, Шалқар ауданы әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шалқар ауданы әкімінің 2014 жылғы 7 ақпандағы № 6 "Шалқар ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3786 тіркелген, 2014 жылғы 13 наурыздағы аудандық "Шалқар" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
аталған шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е. Данағұлов
КЕЛІСІЛДІ:
Шалқар аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
Е. Төлепберген
Аудан әкімінің 2014 жылғы 7 ақпандағы № 6 шешіміне Қосымша
Аудан әкімінің 2015 жылғы 26 ақпандағы № 5 шешіміне Қосымша
Шалқар ауданы бойынша сайлау учаскелері № 485 сайлау учаскесі Шалқар қаласы, Ы.Карагулин көшесі № 19, І.Үргенішбаев атындағы орта мектебі, телефон: 27-3-27
А.П.Тихонов көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13,14,15, 16, 18,19,20,21, 22,23,24,26,27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39,41, 41а;
МПС көшесі - 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70,72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 98, 100;
Ы.Карагулин көшесі - 1, la, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34,36,38,40,44,46, 48, 50, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74;
Елубай Ерімбетов көшесі - 1/2, 2/1, 2/2, 4, 5/1, 6, 5/2,7/1, 7/2, 8,9, 9а, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 22, 24, 26,28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44;
О.Құлетов көшесі - 1, 2/1, 2/2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
Жилкооперация көшеci - 4/2, 4/4, 4/6, 4/7, 5/2, 5/3, 5/4, 5/5, 6/2, 6/3, 6/5, 6/6, 7/1, 7/3,7/5, 7/8,8/2, 8/3, 8/6, 8/7, 9/1, 9/3, 9/6, 9/8, 10/1, 10/3, 10/4, 10/6, 10/7,11/2, 11/3,11/6, 11/7,
Жағал Таушанов көшесі - 1, 1а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13,15,16,17,18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25,26, 27, 28, 29,30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53,54, 55, 56, 57, 58, 60;

улица 1 мая - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
улица Батактын Сарысы - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23,24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45,47, 48, 50,52, 54,56;
улица Жамбыла - 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15,16, 17, 18, 19, 20, 21,22, 23, 24, 25,26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39,40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52;
улица Абая - 1,2,3,4,5,6,7,8,9, 10, 11, 12, 13,14, 15,16, 17,18, 19,20,21,22,23,24,25,26,,27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43;
улица Ы.Алтынсарина - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,22, 24, 26,28,32;
улица Смагула Маманова - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11;
улица Жылкаман батыра - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10;
улица Достан би - 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29;
улица Сержана Жаманкулова -1,2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12.
Избирательный участок № 486 город Шалкар, улица Касипкерлик, № 12, Шалкарский аграрно-технический колледж,телефон: 27-3-78
улица М.Ауезова - 1,2, 3, 4, 5,6,7,8,11,12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 28б, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 39, 40, 41, 43, 45, 47, 48, 49, 52, 53, 60, 71;
улица Т.Ахтанова - 24, 26, 28,29,30,31,32,33,34,35,36,36а,37,38,38а,39,40,41,42,43,44, 45,46,47, 48;
улица Амангелди -1,2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19; 20, 22, 23, 24, 25,26,27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39,41,43,45,47, 49,49а, 51, 53,59, 62,63, 64, 65, 66;
улица Строительная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21;
улица Энергетика - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8,10, 11, 12,13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
улица Абубакир Байсалбаева - 2, 4, 6, 8, 10, 11,12, 14, 16, 18, 20, 22;
улица Достан би - 31, 32, 34; 36, 40;
переулок Киши - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22;
улица Елубая Еримбетова - 13,15.
Избирательный участок № 487 город Шалкар, улица Алиби Жангелдина, № 93, средняя школа № 6, телефон: 27-2-12.
улица Г.Резванова - 1а, 2, 3, 5, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30,31, 32, 34, 36, 38, 39, 40, 42, 44, 50/1, 50/2, 54/1, 54/2, 56/1, 58/1, 58/2, 58/2а, 60/1, 60/1а, 60/2, 61, 62/1, 62/3, 62/4;
улица В.Цехановича - 54а, 54/1, 54/2, 56, 58, 60, 64, 81;
улица Есенгелди Батыргарина - 2, 4, 6, 8, 10, 116/1, 116/2, 118/1, 118/2, 120/1, 120/2;
улица И.Р.Доценко № 68/1, 68/2, 70,70/2, 72, 74, 76, 78, 83/1, 83/2, 85/1, 85/2, 87/1,87/2, 89/1, 89/2,93, 95, 97;

1 май көшесі - 1,2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
Батақтың Сарысы көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23,24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45,47, 48, 50, 52, 54,56;
Жамбыл көшеci - 1,2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15,16, 17, 18, 19, 20, 21,22, 23, 24, 25,26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39,40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52;
Абай көшеci - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25,26,27,28,29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38,39, 40,41, 42, 43;
Ы.Алтынсарин көшеci - 1,2,3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,22, 24, 26,28,32;
Смағұл Маманов көшесі - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9,11;
Жылкаман батыр көшеci - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10,
Достан би көшеci- 1,3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29;
Сержан Жаманқұлов көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12;
№ 486 сайлау учаскесі Шалқар қаласы, Кәсіпкерлік көшеci, №12, Шалқар аграрлық-техникалық колледжі, телефон: 27-3-78.
М.Әуезов көшеci - 1,2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22; 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 28б, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 39, 40, 41, 43, 45, 47, 48, 49, 52, 53, 60,71;
Т.Ахтанов көшеci - 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36а, 37, 38, 38а, 39,40, 41, 42, 43, 44,45,46,47,48;
Амангелді көшеci - 1, 2, 3,4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,11,12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19; 20, 22,23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 49а, 51, 53, 59, 62, 63, 64, 65, 66;
Строительная көшеci - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21;
Энергетик көшеci - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
Әбубәкір Байсалбаев көшесі - 2, 4, 6, 8, 10, 11,12, 14, 16, 18, 20, 22;
Достан би көшесі - 31, 32, 34; 36, 40:
Кіші тұйығы -1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22;
Елубай Ерімбетов көшесі -13,15.
№ 487 сайлау учаскесі Шалқар қаласы, Әлиби Жангелдин көшесі № 93, № 6 орта мектебі, телефон: 27-2-12
Г.Резванов көшесі -1а, 2, 3, 5, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30,31, 32, 34, 36, 38, 39, 40, 42, 44, 50/1, 50/2, 54/1, 54/2, 56/1, 58/1, 58/2, 58/2а, 60/1, 60/1а, 60/2, 61, 62/1, 62/3, 62/4;
В.Цеханович көшесі - 54а, 54/1, 54/2, 56, 58, 60, 64, 81,
Есенгелді Батырғарин көшесі - 2, 4, 6, 8, 10, 116/1, 116/2, 118/1, 118/2, 120/1, 120/2;
И.Р.Доценко көшесі - 68/1, 68/2, 70,70/2, 72, 74, 76, 78, 83/1, 83/2, 85/1, 85/2, 87/1,87/2, 89/1, 89/2,93, 95, 97;

улица Алиби Жангелдина - 70/1, 70/2, 72/1, 72/2, 73, 74/1, 74/2, 75, 76/1а, 76/1, 76/2, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 89, 91, 93;
переулок Жана курылыс - 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
улица Монке би - 64, 66, 68, 70, 72, 74, 80, 87, 89, 88, 88а, 91, 93, 95, 97, 99, 103, 105а, 107;
улица Т.Жалмаганбетова - 40, 42, 44, 46, 48, 53, 53/5,55, 55а, 57, 59, 63/1, 63/2, 63/3, 63/4, 63/5, 63/6, 63/8, 67, 69/1, 69/2, 69/3, 71, 73, 75, 77, 78, 83/1, 83/2, 85,85/1,85/2,85/9, 87, 89/1, 89/2, 91/2, 91/3, 93/3, 93/2;
улица Карашокат - 1а, 1, 2, 3,3/2, 4, 5, 5а, 7, 8, 9,10, 12, 14, 15, 16, 17, 20, 21, 22, 23, 25, 33, 36, 38, 39, 40, 43, 45, 46, 47, 48, 48а, 49, 50, 50а, 51, 52, 53, 54;
улица Шиликти - 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, 4/6, 4/7, 4/8, 4/9, 4/11, 4/14, 4/16, 4/17, 4/18;
улица Тумалыкол - 1,3,5;
улица Шуак - 14а.
Избирательный участок № 488 город Шалкар, улица Ы.Карагулина, № 9, спортивная школа № 1 имени В.Цехановича, телефон: № 27-211.
улица Ы.Карагулина - 11/2, 11/4, 11/7, 11/8, 11/9, 11/10,11/12, 11/13, 11/13б, 11/14, 11/14а, 11/15, 11/15а, 13/1, 13/2, 13/3, 13/4, 13/5, 13/5а, 13/7, 13/9б, 13/9в, 13/10, 13/11, 13/11а, 13/12, 13/13, 13/14, 13/15а, 13/16, 13/17а, 13/17б, 13/19, 13/20, 13/21, 13/22, 13/22б, 13/23, 13/24, 78/1, 78/3, 80, 84, 88, 90;
улица В.Цехановича - 1, 3, 4, 7, 9, 10, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 77, 128/1, 130/1, 130/2, 132/1, 132/2, 132/2а;
улица МПС - 106/1, 106/2, 106/3, 106/4, 106/5, 106/6, 106/7, 106/8, 106/9, 106/10, 106/11, 106/12, 106/13, 106/14, 106/15, 106/16, 108/1, 108/3, 108/4, 108/5, 108/6,108/8, 108/9, 108/10,108/11, 108/12, 108/13, 108/14, 108/15, 108/16;
улица Задагерей Мустафина - 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18;
переулок Питомник - 26/1, 26/2, 26/3, 28/1, 28/3, 30/2, 32/1, 32/3, 34/1, 34/2, 36/1, 36/2, 36/3, 38/1, 38/2, 38/3, 38/4, 40/1, 40/2, 42/1, 42/2, 42/3, 42/2а, 112/1, 112/2, 114/1, 114/2, 122/1, 122/2, 124/1, 124/2,129/1,
улица И.Р.Доценко - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81;
улица Т.Ахтанова - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15,16,17,18,20,21,22,23;
улица Байказак Батыра - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21;
улица Арал - 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13;

Әліби Жангелдин көшесі - 70/1, 70/2, 72/1, 72/2, 73, 74/1, 74/2, 75, 76/1а, 76/1, 76/2, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 89, 91, 93,
Жаңа құрылыс тұйығы - 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
Мөңке би көшесі - 64, 66, 68, 70, 72, 74, 80, 87, 89, 88, 88а, 91, 93, 95, 97, 99, 103, 105а, 107;
Т.Жалмағанбетов көшесі - № 40, 42, 44, 46, 48, 53, 53/5,55, 55а, 57, 59, 63/1, 63/2, 63/3, 63/4, 63/5, 63/6, 63/8, 67, 69/1, 69/2, 69/3, 71, 73, 75, 77, 78, 83/1, 83/2, 85,85/1,85/2,85/9, 87, 89/1, 89/2, 91/2, 91/3, 93/3, 93/2;
Қарашоқат көшесі - 1а, 1, 2, 3,3/2, 4, 5, 5а, 7, 8, 9,10, 12, 14, 15, 16, 17, 20, 21, 22, 23, 25, 33, 36, 38, 39, 40, 43, 45, 46, 47, 48, 48а, 49, 50, 50а, 51, 52, 53, 54;
Шілікті көшесі - 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, 4/6, 4/7, 4/8, 4/9, 4/11, 4/14, 4/16, 4/17, 4/18;
Тұмалыкөл көшесі - 1,3,5;
Шуақ көшесі - 14а;
№ 488 сайлау учаскесі Шалқар қаласы, Ы.Карагулин көшесі, № 9, В.Цеханович атындағы № 1 спорт мектебі, телефон: 27-2-11.
Ы.Карагулин көшесі -11/2, 11/4, 11/7, 11/8, 11/9, 11/10, 11/12, 11/13, 11/13б, 11/14, 11/14а, 11/15,11/15а,13/1,13/2,13/3,13/4,13/5,13/5а,13/7,13/9б,13/9в,13/10,13/11,13/11а,13/12,13/13,13/14,13/15а, 13/16, 13/17а, 13/17б, 13/19, 13/20, 13/21, 13/22, 13/22б, 13/23, 13/24, 78/1, 78/3, 80, 84, 88, 90;
В.Цеханович көшесі -1, 3,4,7, 9,10,13, 15, 17, 18,19,20, 21, 22, 23, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 77, 128/1, 130/1, 130/2, 132/1, 132/2, 132/2а;
МПС көшесі 106/1, 106/2, 106/3, 106/4, 106/5, 106/6, 106/7, 106/8, 106/9, 106/10, 106/11, 106/12, 106/13, 106/14, 106/15, 106/16, 108/1, 108/3, 108/4, 108/5, 108/6,108/8, 108/9, 108/10,108/11, 108/12, 108/13, 108/14, 108/15, 108/16;
Задагерей Мұстафин көшесі - 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18;
Питомник тұйығы - 26/1, 26/2, 26/3, 28/1, 28/3, 30/2, 32/1, 32/3, 34/1, 34/2, 36/1, 36/2, 36/3, 38/1, 38/2, 38/3, 38/4, 40/1, 40/2, 42/1, 42/2, 42/3, 42/2а, 112/1, 112/2, 114/1, 114/2, 122/1, 122/2, 124/1, 124/2,129/1,
И.Р.Доценко көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81;
Т.Ахтанов көшесі - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15,16,17,18,20,21,22,23;
Байқазақ батыр көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21;
Арал көшесі - 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13;

улица М. Достанулы - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а,7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 18;
улица Заводская - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8б, 10, 12, 14;
улица Есенгелди Батыргарина - 1, 3, 5, 7, 9, 11;
улица Алиби Жангелдина - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69;
улица Монке би - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 56, 57, 58, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73,75, 77, 79, 81, 83, 85;
улица Т.Жалмаганбетова - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35,35/1, 35/2, 35/3, 35/5, 35/6, 35/7, 35/8, 35/9, 35/10,35/11, 35/12, 35/14, 35/15, 36, 36а, 37, 37а, 38, 39, 41, 43, 44а, 44/2, 45, 47, 49а,49/1, 49/2, 51, 53а,63/3,63/8.
улица Сержана Жаманкулова - 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62;
улица Жылкаман батыра - 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 58, 60;
улица Смагула Маманова - 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 39, 39а, 39б, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 52;
переулок Шокысу - 4, 5, 7, 7/1;
улица Достан би - 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 22, 24, 26, 28;
Избирательный участок № 489 город Шалкар, улица Ю.А.Гагарина, № 27, средняя школа имени А. Жангелдина, телефон: 21-1-45
улица Н.Жаксыбаева - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33; 32, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 43;
улица А.С.Пушкина - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15,16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36,38, 40,33, 35, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 50, 52;
улица Абдигали Толегенова - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17,18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27;24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 35, 37, 39;
улица Али Курманова - 1,1в, 1б, 2, 3, 3а, 4, 5, 5а, 5в, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 10а,11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 11, 13, 15, 17, 24, 26, 28, 30, 32, 34;

М.Достанұлы көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а,7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 18;
Завод көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8б, 10, 12, 14;
Есегелді Батыргарин көшесі - 1, 3, 5, 7, 9, 11;
Әліби Жангелдин көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69;
Мөңке би көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 56, 57, 58, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73,75, 77, 79, 81, 83, 85;
Т.Жалмағанбетов көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35,35/1, 35/2, 35/3, 35/5, 35/6, 35/7, 35/8, 35/9, 35/10,35/11, 35/12, 35/14, 35/15, 36, 36а, 37, 37а, 38, 39, 41, 43, 44а, 44/2, 45, 47, 49а,49/1, 49/2, 51, 53а,63/3,63/8.
Сержан Жаманқұлов көшесі - 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62;
Жылқаман батыр көшесі - 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 58, 60;
Смағұл Маманов көшесі - 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 39, 39а, 39б, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 52;
Шоқысу тұйығы - 4, 5, 7, 7/1;
Достан би көшесі - 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 22, 24, 26, 28;
№ 489 сайлау учаскесі Шалқар қаласы, Ю.А.Гагарин көшесі, № 27, А.Жангелдин атындағы орта мектебі,телефон: 21- 1- 45.
Н.Жақсыбаев көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 43;
А.С.Пушкин көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15,16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36,38, 40;33, 35, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 50, 52;
Әбдіғали Төлегенов көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17,18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 35, 37, 39;
Әли Құрманов көшесі - 1,1в, 1б, 2, 3, 3а, 4, 5, 5а, 5в, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 10а,11, 11а, 12, 14, 13, 15, 16,17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34;

улица Мектеп - 1, 3а, 4, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 15, 31; 12, 13, 14, 16, 17, 19, 20;
улица Т.Алдиярова - 1, 3/1, 3/2, 3/3, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 9/3, 9/4, 10, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36/1, 36/2, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 53, 55, 57, 61а;
улица Абиболла Биекенова - 1, 2/1, 3, 3/1, 4, 4/1,5, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7,7/1, 7/2, 8, 9, 10, 10/1, 10/2, 11, 11/1, 11/2, 12, 12/1, 12/2, 14, 15, 16/1, 16/2, 17, 18,19, 21, 22, 24, 26, 28, 29/1, 29/3, 29/4, 29/5, 29/6, 29/9, 29/10, 29/11, 29/12, 29/14, 29/15, 29/16, 29/17, 29/18,29/19, 30, 31, 33, 34, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 44, 45/1, 45/2, 45/4, 45/5, 45/6, 45б, 45г, 46,47, 48, 49, 50, 51/1, 51/2, 51/4, 52, 53/1, 54, 55/1, 55/2, 56, 56а, 58, 64, 66, 68, 70,72;
улица Ю.А.Гагарина - 2, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 26, 28, 30, 31, 32, 33, 34;
улица Азбергена Мунайтбасулы - 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 18, 21, 22, 23, 24, 25, 28, 30, 32, 34;
улица Москва - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 29;
улица Даулет Үмбетжанулы - 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19,20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 39, 41, 43, 45, 47;
улица Актобе - 1, 3, 4, 5, 5а, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 35, 37, 39, 41,
улица Жана - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
улица Имамадин Турганбаева - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 35, 36, 38, 40;
улица Кулкай ата - 1, 1а, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 7а, 8, 8а, 9, 10, 10а,11, 11а, 12, 13, 14, 14а, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 21, 23а, 25, 27;
улица Қайдауыл Едигеулы - 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38,39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 55, 57, 57а, 59, 63;
улица Тажирибе - 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,19,20,21,22,24, 26, 28, 36, 38, 40,42,44.
улица Ерлан Ниязова - 1/1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 3/2, 4, 4/2, 5/1, 5/2, 6/2, 6/3, 6/4, 7, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 8/2, 8/3, 9, 10, 11, 12, 14,16, 18, 20, 22;
улица Улы Борсык - 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, 5а, 6/1, 6/2, 10, 12, 14, 16, 55а;
улица Жолмаша Мекебаева - 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23;
улица М.Сыдыкулы - 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 18, 20, 22, 24;
улица Алия Молдагуловой - 61;

Мектеп көшесі - 1, 3а, 4, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 31;
Т.Алдияров көшесі - 1, 3/1, 3/2, 3/3, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 9/3, 9/4, 10, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36/1, 36/2, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 53, 55, 57, 61а;
Әбибулла Биекенов көшесі - 1, 2/1, 3, 3/1, 4, 4/1,5, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7,7/1, 7/2, 8, 9, 10, 10/1, 10/2, 11, 11/1, 11/2, 12, 12/1, 12/2, 14, 15, 16/1, 16/2, 17, 18,19, 21, 22, 24, 26, 28, 29/1, 29/3, 29/4, 29/5, 29/6, 29/9, 29/10, 29/11, 29/12, 29/14, 29/15, 29/16, 29/17, 29/18,29/19, 30, 31, 33, 34, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 44, 45/1, 45/2, 45/4, 45/5, 45/6, 45б, 45г, 46,47, 48, 49, 50, 51/1, 51/2, 51/4, 52, 53/1, 54, 55/1, 55/2, 56, 56а, 58, 64, 66, 68, 70,72;
Ю.А.Гагарин көшесі - 2, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 26, 28, 30, 31, 32, 33, 34;
Әзберген Мұңайтбасұлы көшесі - 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 18, 21, 22, 23, 24, 25, 28, 30, 32, 34;
Москва көшесі - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 29;
Дәулет Үмбетжанұлы көшесі - 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19,20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 39, 41, 43, 45, 47;
Ақтөбе көшесі - 1, 3, 4, 5, 5а, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 35, 37, 39, 41,
Жаңа көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
Имамадин Тұрғанбаев көшесі - 1, 2, 3, 5, 6,7, 8, 9,10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 35, 36, 38, 40;
Құлқай ата көшесі - 1, 1а, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 7а, 8, 8а, 9, 10, 10а,11, 11а, 12, 13, 14, 14а, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 21, 23а, 25, 27;
Қайдауыл Едігеұлы көшесі - 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38,39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 55, 57, 57а, 59, 63;
Тәжірибе көшесі - 1,2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 36, 38, 40,41,42,44.
Ерлан Ниязов көшесі - 1/1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 3/2, 4, 4/2, 5/1, 5/2, 6/2, 6/3, 6/4, 7, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 8/2, 8/3, 9, 10, 11, 12, 14,16, 18, 20, 22;
Ұлы Борсық көшесі - 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, 5а, 6/1, 6/2, 10, 12, 14, 16, 55а; Жолмаш Мекебаев көшесі - 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23;
М. Сыдықұлы көшесі - 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 18, 20, 22, 24;
Әлия Молдағұлова көшесі - 61;

улица И. Ургенишбаева - 33, 34, 35, 36, 37а,39;
улица Алшын Каражигит би - 31, 33, 35, 39, 41;
улица Музбел - 7;
Избирательный участок № 490 город Шалкар, улица Вокзал маны № 65,средняя школа № 5, телефон:22-2-99
улица Г.Резванова - 1, 1/1, 1/1а,1/2, 1а/2, 2, 2 а, 3, 4, 5а, 11а, 13, 39, 101/1, 101/2;
улица Жана курылыс - 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8,8/1, 8/2; улица МПС - 1/1, 1/2, 1/4, 5/2, 5/3, 5/4, 5/5, 5/7, 7/2, 7/3, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 41, 43, 45, 49, 49а, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 69а/1, 69а/4, 69д/2, 69д/3, 69д/4, 71, 73, 77, 79, 81;
улица Ортшилер - 1,1а,3,4,5;
переулок Токымашылар - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а,8, 9, 10, 10а,12а,13, 14;
улица Желтоксан - 1,1а,2,3,4,5,6, 7, 8,9,10,11, 13,15, 17, 19, 21,21а, 23,25, 26,27,30/12,31, 75, 79;
улица М.Шыманулы - 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 13а, 15, 21;
улица Г.Титова - 1,3, 4, 5, 6, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 14, 16;
переулок Электр - 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12;
переулок В.Ульянова - 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6а, 6, 7, 8, 9;
улица Карагул Конакбайулы - 2, 4, 6, 8,10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84,
улица И. Ургенишбаева - 1, 3, 5:
улица Актан Акайулы - 1, 2, 3, 6, 7, 8, 9, 10,12, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27,
переулок Достык - 1, 2, 3, 4;
улица Борсык - 1,3,5,7.
улица Желтоқсан - 28,30.
переулок Борсык - 6.
Избирательный участок № 491 город Шалкар, улица Отеген Сейитова, № 34, средняя школа № 4, телефон 21-3-73
улица Т.Шойгарина - 1, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11, 13, 19, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 33;
улица Ш.Рафикова - 32;
улица Н.Кобландина - 1, 3, 4, 4а, 5, 6/1, 6, 7, 8, 8/2, 9, 10/2, 10/1, 11, 13, 14/1, 14/3, 14/2, 15, 16/1,16/2, 17, 18, 19, 20/1, 20/2, 20/3, 21, 22/1, 22/2, 23, 24,26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36/1, 36/2, 37, 38, 39, 40, 40/1,40/2, 41, 41а, 42/1, 42/2, 43, 45, 47, 53, 53/2, 53/3, 57, 59/1, 59/2, 63, 63/1, 65/1, 65/2,65/3.
улица Отеген Сейитова - 1, 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4, 5, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 9, 9/1, 9/2, 15, 16. 17, 18, 19,20, 22,24, 29, 30, 31.
переулок Бисенова Онербай - 1, 2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 46.
улица Кара откел - 1, 2, 2а, 3,3а, 4/1, 4/3, 6, 83/2, 83/3, 83/4, 85/1, 85/2.
Улица МПС - 83,87, 89, 91,93,95, 97, 99.
Избирательный участок № 492 город Шалкар, улица М.Шыманулы, № 23, Музыкальная школа имени Казангапа, телефон. 21-1-71.
улица Толеу Басенова - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 19, 21, 22,23, 24, 25, 27, 29;26, 28, 30, 31, 33,35,39,41,43;

І.Үргенішбаев көшесі - 33, 34, 35, 36, 37а,39;
Алшын Қаражігіт би көшесі - 31, 33, 35, 39, 41;
Мұзбел көшесі - 7.
№ 490 сайлау учаскесі Шалқар қаласы, Вокзал маңы көшесі № 65, № 5 орта мектебі, телефон: 22-2-99.
Г.Резванов көшесі - 1, 1/1, 1/1а,1/2, 1а/2, 2, 2 а, 3, 4, 5а, 11а, 13, 39, 101/1, 101/2;
Жаңа құрылыс көшесі - 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8,8/1, 8/2;
МПС көшесі - 1/1, 1/2, 1/4, 5/2, 5/3, 5/4, 5/5, 5/7, 7/2, 7/3, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 41, 43, 45, 49, 49а, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 69а/1, 69а/4, 69д/2, 69д/3, 69д/4, 71, 73, 77, 79, 81;
Өртшілер көшесі - 1,1а,3,4,5;
Тоқымашылар тұйығы - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а,8, 9, 10, 10а,12а,13, 14;
Желтоқсан көшесі -1,1а,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,13,15,17,19,21,21а, 23, 25, 26,27,30/12, 31, 75,79;
М.Шыманұлы көшесі - 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 13а, 15, 21;
Г.Титов көшесі - 1,3, 4, 5, 6, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 14, 16;
Электр тұйығы- 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12;
В.Ульянов тұйығы - 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6а, 6, 7, 8, 9;
Қарағұл Қонақбайұлы көшесі - 2, 4, 6, 8,10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84,
І.Үргенішбаев көшесі - 1, 3, 5:
Ақтан Ақайұлы көшесі - 1,2,3,6,7,8,9,10,12,13,15,17,19,21,23,25,27,
Достық тұйығы - 1,2,3,4;
Борсық көшесі -1,3,5,7;
Желтоқсан көшесі - 28,30;
Борсық тұйығы - 6.
№ 491 сайлау учаскесі Шалқар қаласы, Өтеген Сейітов көшесі № 34, № 4 орта мектебі,телефон: 21-3-73.
Т.Шойғарин көшесі - 1, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11, 13, 19, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 33;
Ш.Рафиков көшесі - 32;
Н.Қобландин көшесі - 1, 3, 4, 4а, 5, 6/1, 6, 7, 8, 8/2, 9, 10/2, 10/1, 11, 13, 14/1, 14/3, 14/2, 15, 16/1,16/2, 17, 18, 19, 20/1, 20/2, 20/3, 21, 22/1, 22/2, 23, 24,26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36/1, 36/2, 37, 38, 39, 40, 40/1,40/2, 41, 41а, 42/1, 42/2, 43, 45, 47, 53, 53/2, 53/3, 57, 59/1, 59/2, 63, 63/1, 65/1, 65/2,65/3;
Өтеген Сейітов көшесі - 1, 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4, 5, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 9, 9/1, 9/2, 15, 16, 17, 18, 19,20, 22,24, 29, 30, 31;
Бисенов Өнербай тұйығы - 1, 2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 46;
Қара өткел көшесі - 1, 2, 2а, 3,3а, 4/1, 4/3, 6, 83/2, 83/3, 83/4, 85/1, 85/2;
МПС көшесі - 83,87, 89, 91,93,95, 97, 99.
№ 492 сайлау учаскесі Шалқар қаласы, М.Шыманұлы көшесі, № 23, Қазанғап атындағы саз мектебі, телефон: 21-1-71.
Төлеу Басенов көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 19, 21, 22,23, 24, 25, 26,27, 28, 29; 30, 31, 33,35,39,41,43;

улица Бегежан Сүлейменова - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13,17, 17д,19, 21,21д,23, 24,24д, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32;
улица М. Сыдыкулы - 15, 17, 19, 21, 23, 25, 26, 28, 30, 32;
улица Есет Котибарулы - 1, 2, 5/1,5/2, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 24, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 37/1, 37а, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 82;
улица Айтеке би - 1, 2/3,2/4, 2/2, 3,4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 20, 22, 23,24, 25, 27, 28, 29, 30, 31/1,31/2, 31/4, 31/5, 31/6, 31/7, 31/8, 31/9, 31/10, 31/12, 31/13, 31/14, 31/15, 31/16, 32, 33/1, 33/2, 35, 37, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52/1, 52/4, 52/5,53/1,53/2,54/7, 55, 57, 57а, 59;
улица М.Шыманулы - 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 22, 24, 26, 26а,27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49,51, 53, 55, 57, 59,
улица Уран Бактыбай - 1а,2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17,18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33;
улица Карагула Конакбайулы - 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 31, 33, 35, 37, 39, 43, 45, 47, 49, 53, 53а, 55;
улица Маумит батыра - 1,2,3,4,5,6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 28, 30;
улица Желтоксана - 12, 14, 16, 22;
улица Жаржана Жармаганбетова - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 13, 15;
переулок Достық - 8, 10, 12;
переулок Кол № 1, 2, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17;
переулок Клуб - 6, 8;
улица И.Ургенишбаева - 7, 9, 13/1, 13/2, 11, 13/7, 13/15, 17, 19, 21, 23/1, 23/2, 27, 28, 29, 30, 31, 31/1, 31/2, 32/1, 32/2,
улица Алия Молдагуловой - 35, 37, 43, 45, 47, 48, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58,
улица Алшын Каражигит би - 29, 31.
Избирательный участок № 493 город Шалкар, улица Есет Котибарулы, № 130, школа-гимназия № 2, телефон: 21-4-44.
Улица Карагула Конакбайулы - 57,59,61,63,65,67,69,71,73,75,77,79,81,83,85,86,87,88, 89,90, 91,93,94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 104, 105, 106, 107, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 116, 117, 119/1,120, 121/1, 121/2, 123, 124, 125, 126, 127, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 134а, 135, 136/1, 136/2, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 150, 151, 152/1, 152/2, 153, 154, 155, 157, 159, 165, 169, 171;
улица Актан Акайулы - 14, 16, 18, 20, 22, 24, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 57, 59;
улица И.Ургенишбаева - 2, 4, 6, 8, 10, 16, 20;
улица Бейбитшилик - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 31/1, 31/2, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46;

Бегежан Сүлейменов көшесі - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13,17,17д, 19, 21,21д, 23, 24, 24д, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32;
М.Сыдықұлы көшесі - 15, 17, 19, 21, 23, 25, 26, 28, 30, 32;
Есет Көтібарұлы көшесі - 1, 2, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 24, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 37/1, 37а, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 82;
Әйтеке би көшесі - 1, 2/3,2/4, 2/2, 3,4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 20, 22, 23,24, 25, 27, 28, 29, 30, 31/1,31/2, 31/4, 31/5, 31/6, 31/7, 31/8, 31/9, 31/10, 31/12, 31/13, 31/14, 31/15, 31/16, 32, 33/1, 33/2, 35, 37, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52/1, 52/4, 52/5,53/1,53/2,54/7, 55, 57, 57а, 59;
М.Шыманұлы көшесі - 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 22, 24, 26, 26а,27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49,51, 53, 55, 57, 59,
Ұран Бақтыбай көшесі - 1а,2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17,18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33;
Қарағұл Қонақбайұлы көшесі - 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 31, 33, 35, 37, 39, 43, 45, 47, 49, 53, 53а, 55.
Мәуміт батыр көшесі - 1,2,3,4,5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 28, 30;
Желтоқсан көшесі - 12, 14, 16, 22;
Жаржан Жармағанбетов көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 13, 15;
Достық тұйығы - 8, 10, 12;
Көл тұйығы - 1, 2, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17;
Клуб тұйығы - 6, 8;
І.Үргенішбаев көшесі - 7, 9, 13/1, 13/2, 11, 13/7, 13/15, 17, 19, 21, 23/1, 23/2, 27, 28, 29, 30, 31, 31/1, 31/2, 32/1, 32/2,
Әлия Молдагулова көшесі - 35, 37, 43, 45, 47, 48, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58,
Алшын Қаражігіт би көшесі - 29, 3.
№ 493 сайлау учаскесі Шалқар қаласы, Есет Көтібарұлы көшесі, № 130, № 2 мектеп- гимназиясы, телефон: 21-4-44.
Қарағұл Қонақбайұлы көшесі - 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 104, 105, 106, 107, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 116, 117, 119/1,120, 121/1, 121/2, 123, 124, 125, 126, 127, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 134а, 135, 136/1, 136/2, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 150, 151, 152/1, 152/2, 153, 154, 155, 157, 159, 165, 169, 171;
Ақтан Ақайұлы көшесі - 14, 16, 18, 20, 22, 24, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 57, 59;
І.Үргенішбаев көшесі - 2, 4, 6, 8, 10, 16, 20;
Бейбітшілік көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 31/1, 31/2, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46;

улица Алия Молдагуловой - 1, 2, 3, 4,5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36,38, 40, 42, 44;
улица Есет Котибарулы - 49, 51,51а, 57, 59, 61,61а, 63, 65, 67, 69/1,69/2,69/3,69/4, 71, 73, 75, 77/1, 77/2, 77/3, 79, 81, 83, 85,87,89,91,92/1,92/2,92/3,92/4,92/5,92/6,92/7,92/8, 93/1,93/2,93/3,93/4, 94, 96, 97/1,97/2,97/3,97/4, 99/1, 99/2, 99/3, 99/4, 99/5, 99/6, 101, 102, 103, 104, 107, 108/1, 108/2, 111, 112, 113/1, 113/2, 115, 116, 117/1,117/2,117/3,117/4; 118, 120, 121, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 131, 132, 134а,134/1,134/2, 135, 136, 137, 138/1, 138/2, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182;
улица Айтеке би - 56/1, 58, 60, 62, 64, 67, 68, 70, 72, 73, 74, 75, 77, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 88, 90, 91, 92, 93, 96, 97, 98, 100, 101, 103, 104, 106, 108, 110, 111, 112, 113, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136,138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 149а, 150, 152, 154а, 154б, 156, 158, 162, 164; 71,114,137,152а,160,166.
улица М.Шыманулы - 38,38а, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 93, 94, 95, 96, 98, 100, 102, 106/1, 106/2,108, 110, 112, 114, 116, 118, 124, 124а, 126а, 128, 128а, 130, 132, 134, 136;
улица Куандык Акшолакова - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14;
улица Алшын Каражигит би - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26/1,2,3,4,5,6,7,8; 27, 28, 30;
улица Кол жагалауы - 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
улица Казангапа - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9,10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 33,33а;
улица Н.Юсупова - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24;
улица Жумабека Дуйисова - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62;
переулок Бак - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
улица М.Мамедовой - 1, 2, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 16, 18;
улица Ахмета Жубанова - 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 14а, 14/1, 14/2;
улица Олимпиады - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 23б, 24, 25, 26, 28, 30, 32;

Әлия Молдағулова көшесі - 1, 2, 3, 4,5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36,38, 40, 42, 44;
Есет Көтібарұлы көшесі - 49, 51,51а, 57, 59, 61,61а, 63, 65, 67, 69/1,69/2,69/3,69/4, 71, 73, 75, 77/1, 77/2, 77/3, 79, 81, 83,85,87,89,91,92/1,92/2,92/3,92/4,92/5,92/6,92/7,92/8, 93/1,93/2,93/3,93/4, 94, 96, 97/1,97/2,97/3,97/4,99/1, 99/2, 99/3, 99/4, 99/5, 99/6, 101, 102, 103, 104, 107, 108/1, 108/2, 111, 112, 113/1, 113/2, 115, 116, 117/1,117/2,117/3,117/4, 118, 120, 121, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 131, 132, 134а,134/1,134/2, 135, 136, 137, 138/1, 138/2, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182;
Әйтеке би көшесі - 56/1, 58, 60, 62, 64, 67, 68, 70, 72, 73, 74, 75, 77, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 88, 90, 91, 92, 93, 96, 97, 98, 100, 101, 103, 104, 106, 108, 110, 111, 112, 113, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136,138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 149а, 150, 152, 154а, 154б, 156, 158, 162, 164,71,114,137,152а,160,166.
М.Шыманұлы көшесі - 38,38а, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 93, 94, 95, 96, 98, 100, 102, 106/1, 106/2,108, 110, 112, 114, 116, 118, 124, 124а, 126а, 128, 128а, 130, 132, 134, 136;
Қуандық Ақшолақов көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14;
Алшын Қаражігіт би көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26/1,2,3,4,5,6,7,8; 27, 28, 30;
Көл жағалауы көшесі - 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
Қазанғап көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9,10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 33,33а;
Н. Юсупов көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24;
Жұмабек Дүйісов көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62;
Бақ тұйығы - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
М.Мамедова көшесі - 1, 2, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 16, 18;
Ахмет Жұбанов көшесі - 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 14а, 14/1, 14/2;
Олимпиада көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 23б, 24, 25, 26, 28, 30, 32;

переулок Онтустик - 1, 2, 3, 4, 6, 8, 8а, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24.
Избирательный участок № 494 город Шалкар, улица М.Мамедовой, № 36, средняя школа № 1, телефон: 21-4-48.
улица М.Шыманулы - 68а, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133;
улица Уран Бактыбай - 28, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56/1, 56/2, 56/3, 57, 58/1, 58/2, 58/3, 59, 60, 60а, 60б, 62, 62а, 63, 64, 64а, 65, 66, 66а, 67, 68, 69, 70, 70а, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 83, 84, 85;
улица Толеу Басенова - 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57;
улица Алшын Каражигит би - 32, 34, 36, 38;
улица Бегежана Сулейменова - 31, 33, 34,35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45 , 47, 49, 51, 53, 55;
улица М.Сыдыкулы - 27,27а, 29, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 70, 72, 74;
улица Жолмаша Мекебаева - 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37,38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 79;
улица Н.Жаксыбаева - 42, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 87;
улица А.С.Пушкина - 45, 47, 49, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 85а,86, 87, 88, 90, 92, 94, 98;
улица Абдигали Толегенова - 34, 36, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62а, 63, 64, 65, 66, 69;
улица Али Курманова -19,23,25,27,29,31,33,35,36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 50, 52, 54, 56, 58, 60;
улица Мектеп - 26, 28,30,32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42,43, 61, 63, 65, 69, 73, 75, 75а, 77;
улица М.Мамедовой - 20, 22, 26;
улица Тагыбергена Жамашулы - 2, 2а, 4, 8а, 26;
улица Ахмета Жубанова - 15, 15а, 16/1, 16/2, 17, 17а,18, 18/1, 18/2, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38,40, 42, 44, 46, 48,50в, 52, 54;
улица Жениске 40 жыл - 1, 2/2,3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 7, 9,9/1, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27,28,60/1;
улица Гвардейская - 1/2, 1/3, 2,2, 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ,10, 12, 14, 16, 18, 20;
улица Еңбек - 1, 2, 3, 5, 7, 12, 14, 17, 19,21.
улица Сарышолак Боранбайулы - 1, 2, 3, 4, 5, 6,10, 10а, 11, 12а,14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 22, 25, 29, 33;

Оңтүстік тұйығы - 1, 2, 3, 4, 6, 8, 8а, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24.
№ 494 сайлау учаскесі Шалқар қаласы, М.Мамедова көшесі № 36, № 1 орта мектебі, телефон: 21–4 –48.
М. Шыманұлы көшесі - 68а, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133;
Ұран Бақтыбай көшесі - 28, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56/1, 56/2, 56/3, 57, 58/1, 58/2, 58/3, 59, 60, 60а, 60б, 62, 62а, 63, 64, 64а, 65, 66, 66а, 67, 68, 69, 70, 70а, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 83, 84, 85;
Төлеу Басенов көшесі - 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57;
Алшын Қаражігіт би көшесі - 32, 34, 36, 38;
Бегежан Сүлейменов көшесі - 31, 33, 34,35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45 , 47, 49, 51, 53, 55;
М.Сыдықұлы көшесі - 27,27а, 29, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 70, 72, 74;
Жолмаш Мекебаев көшесі-22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30,31,32,33,34,35,36,37,38,39,40,41,42,43,44, 45,46,47,48,49,50,51,52,53,54,55,56,57,58,59,60,61,62,63,64,65,67,68,69,70,71,72,73,74,75,77,79;
Н. Жаксыбаев көшесі - 42, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 87;
А.С.Пушкин көшесі - 45, 47, 49, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 85а,86, 87, 88, 90, 92, 94, 98;
Әбдіғали Төлегенов көшесі - 34, 36, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62а, 63, 64, 65, 66, 69;
Әли Құрманов көшесі - 19, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 50, 52, 54, 56, 58, 60;
Мектеп көшесі - 26, 28,30,32,33,34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42,43, 61, 63, 65, 69, 73, 75, 75а, 77;
М. Мамедова көшесі - 20, 22, 26;
Тағыберген Жамашұлы көшесі - 2, 2а, 4, 8а, 26;
Ахмет Жұбанов көшесі - 15, 15а, 16/1, 16/2, 17, 17а,18, 18/1, 18/2, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48,50в, 52, 54;
Жеңіске 40 жыл көшесі - 1,2/2,3,4/1,4/2,5,6/1,7,9,9/1,11,13,15,17,19,21,23, 25, 27,28,60/1;
Гвардия көшесі - 1/2, 1/3, 2,2, 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ,10, 12, 14, 16, 18, 20;
Еңбек көшесі - 1, 2, 3, 5, 7, 12, 14, 17, 19,11,13,17а,15,21.
Сарышолақ Боранбайұлы көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 10, 10а, 11, 12а,14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 22, 25, 29, 33;

улица Дарменкула Калаганова - 1, 2/1, 2/2, 3, 4, 4/2, 7, 9, 11,13, 15,22,27,27а,31а,58.
улица Бостандык - 1, 1а, 2/1, 2/2, 3, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2,12, 12/1, 12/2, 13, 14/1,14/2,16;
улица Космонавта - 1, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;
улица Байланыс - 1, 2, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 24, 25 ,27;
улица У.Адилшинова - 1, 2, 2а, 3, 3а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 17, 19, 22, 28, 28а, 30, 32;
улица Саркамыс - 1, 4, 6, 7, 9, 18, 19, 24, 26;
переулок Акирек - 1, 3, 5, 7, 9, 11;
улица Наурыз - 1, 3, 5, 5а, 6, 7, 8,12;
улица Ынтымак - 1, 1/1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2;
улица Аяккум - 2/2, 7, 8а, 12/1, 12/2, 14, 14/1; 14/2, 24, 68, 68а, 72,76,77,78.
улица Байкадам - 5;
улица Ы.Абдуллина - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7/2, 8, 9, 9/2, 10, 11, 12, 14,21, 42, 45, 49, 51, 53, 74,78;
переулок Мадениет - 2/1;
улица Казангап - 26;
улица Т.Жумагалиева - 2а, 12, 13, 14, 18, 25, 26, 28, 31а, 32а, 50, 55, 56, 64;
улица Жазыктык-1,3,5,7,9,11,13,15,16,17,18,19,21,23,24,25,27,88,89,90,91,92,93,94,96, 97,78, 98,111,119,130,135,148,153,158,215;
улица Казакай Ахуна-1,2,3,4,5,7,8,9,10,13,14,15,16,21,25,27,28,30,30а,31,32,33,34,36, 37,38,39,41,42,46,50,52.
улица Ерназара Бекет - 1,3, 4,5,8,12, 13, 14,16,17, 19, 20,21,22, 23, 25,29, 44;
улица И.Тунгатарова -13,16,17,18,21,22,38б,147,148,153,154.
Избирательный участок № 495 город Шалкар, переулок Ы.Нуртаева,1, средняя школа № 3, телефон: 27-6-23.
улица Касипкерлик - 1,2,3,4,5,6,8,9,10,11,12,13,14,16,18,13/1,13/2,13/3,13/4,13/5, 13/6,13/7,
13/8, 13/9,13/10,13/11,13/12,13/13, 13/14, 13/15, 13/16, 13/17, 13/18;
улица Дала - 1, 2, 3, 3/2, 4, 5, 6, 6а,7, 8, 9, 9б,10, 11,12,14, 16,18;
улица Шетыргыз - 1,2, 4,5,6, 6а,7, 8, 9, 11, 12, 12а,14, 15, 16, 17;
переулок Онер - 1/1, 1/, 2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 6/1, 8, 9, 11, 12,13, 15, 17, 19, 21, 22;
улица Талдыкум - 1, 2, 4,6а, 6, 9, 10, 10а, 12, 13, 14, 16;
улица Абубакира Байсалбаева -1/2,3,5/1,5/2,6,7,7/1,9,11а,11в,11/1,11/2,16/1,16/2,16/3, 16/4, 16/10, 16/8,16/9,16/11,16/12,16/13,16/15,17,19/1,19/2,21/1,21/2,23/1,23/2,25/1,25/2, 27/1, 27/2, 29/1, 29/2, 31/1,31/2,32/1,32/2,32,34/1,34/2,35,36/1,36/2,38/1,38/2,40а,40/1,40/2,41/1,41/2, 42/1, 42/2, 44, 44/1, 46/1,46/2, 47/2,48/1,48/2,49/1,49/2,50/2,51/1,51/2,
улица Жастар - 3, 11;
улица Ондирис - 1,2,3,
улица Солтустик шоссе - 1,1/2,1а, 1/1, 1б, 2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/2, 8, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 12, 14, 18, 20, 22, 28, 30, 32, 36, 38, 42, 45, 46/1, 46/2,

Дәрменқұл Қалағанов көшесі - 1, 2/1, 2/2, 3, 4, 4/2, 7, 9, 11,13, 15,22,27,27а,31а,58.
Бостандык көшесі -1, 1а, 2/1, 2/2, 3, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2,12, 12/1, 12/2, 13, 14/1,14/2,16;
Космонавт көшесі - 1, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;
Байланыс көшесі - 1, 2, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20,21,23,24, 25,27;
Ү.Әділшінов көшесі - 1, 2, 2а, 3, 3а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 17, 19, 22, 28, 28а, 30, 32; Сарқамыс көшесі - 1, 4, 6, 7, 9, 18, 19, 24, 26;
Ақирек тұйығы - 1, 3, 5, 7, 9, 11;
Наурыз көшесі - 1, 3, 5, 5а, 6, 7, 8,12;
Ынтымақ көшесі - 1, 1/1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2;
Аяққұм көшесі - 2/2, 7, 8а, 12/1, 12/2, 14, 14/1; 14/2, 24, 68, 68а, 72,15,70,76,77,78.
Байқадам көшесі - 5.
Ы.Абдуллин көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7/2, 8, 9, 9/2, 10, 11, 12, 14,21, 42, 45, 49, 51, 53, 74,78;
Мәдениет тұйығы - 2/1;
Қазанғап көшесі - 26;
Т.Жұмағалиев көшесі - 2а, 12, 13, 14, 18, 25, 26, 28, 31а, 32а, 50, 55, 56, 64;
Жазықтық көшесі - 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 27, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 78, 98, 111, 119, 130, 135, 148, 153, 158, 215;
Қазақай Ахун көшесі -1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 15, 16, 21, 26, 28, 30, 30а, 32, 34, 36, 37, 38, 41, 42, 25, 27, 31, 33, 37, 38, 39, 41, 42, 46, 50, 52.
Ерназар Бекет көшесі - 1,2,3,4,5, 6,8, 12, 13,14,16, 17, 19, 20, 22,23, 25,29, 44.
И.Тұнғатаров көшесі - 13,16,17,18,21,22,38б,147,148,153,154.
№ 495 сайлау учаскесі Шалқар қаласы, Ы.Нұртаев тұйығы № 1, № 3 орта мектебі,телефон: 27-6-23
Кәсіпкерлік көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 13/1, 13/2, 13/3, 13/4, 13/5, 13/6, 13/7, 13/8, 13/9, 13/10, 13/11, 13/12, 13/13, 13/14, 13/15, 13/16, 13/17, 13/18;
Дала көшесі - 1, 2, 3, 3/2, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 9б,10, 11, 12, 14, 16, 18;
Шетырғыз көшесі - 1, 2, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 11, 12, 12а,14, 15, 16, 17;
Өнер тұйығы - 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 6/1, 8, 9, 11, 12,13, 15, 17, 19, 21, 22;
Талдықұм көшесі - 1, 2, 4, 6а, 6, 9, 10, 10а, 12, 13, 14, 16;
Әбубәкір Байсалбаев көшесі - 1/2,3, 5/1, 5/2, 6, 7, 7/1,9, 11а,11в,11/1, 11/2,16/1, 16/2, 16/3, 16/4,16/10, 16/8, 16/9, 16/11, 16/12, 16/13,16/15, 17, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2, 29/1, 29/2, 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 32, 34/1, 34/2, 35, 36/1, 36/2, 38/1, 38/2, 40а, 40/1, 40/2,41/1, 41/2, 42/1, 42/2, 44, 44/1, 46/1, 46/2, 47/2, 48/1, 48/2, 49/1, 49/2, 50/2, 51/1, 51/2.
Жастар көшесі - 3,11;
Өндіріс көшесі - 1,2,3
Солтүстік шоссе көшесі - 1,1/2,1а, 1/1, 1б, 2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/2, 8, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 12, 14, 18, 20, 22, 28, 30, 32, 36, 38, 42, 45, 46/1,46/2

переулок Ы.Нуртаева - 1, 1а, 1/4, 2, 2/5,3, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 9, 10, 11, 12/1, 12/2, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22, 24, 25/1, 25/2, 26;
улица Курмангазы - 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,12,13,14,14 а 15,16,17,18,19,20,21,22,24,25;
улица Елтезера - 43, 45;
улица Жалимбета - 7,9/1,13, 16;
дома населенного пункта "Жомарт".
Избирательный участок № 496 Населенный пункт М.Шыманулы, Сарыкамыская основная школ, телефон: 77-0-71
населенный пункт М. Шыманулы и все поселения относящиеся к данному населенному пункту
Избирательный участок № 497 село Копасор, Кызылтуская основная школа, телефон: 77-0-72
село Копасор и все поселения относящиеся к данному населенному пункту.
Избирательный участок № 498 село Аккайтым, Жанаконысская средняя школа, телефон: 8(713-49) 26-1-17
село Аккайтым и все поселения относящиеся к данному населенному пункту.
Избирательный участок № 499 село Алакозы, жилой дом по улице Тауилсиздик № 15, телефон: 8(7134) 92-432
село Алакозы и все поселения относящиеся к данному населенному пункту.
Избирательный участок № 500 село Байкадам, Кургантузская средняя школа, телефон: 8(719-49) 24-3-94.
село Байкадам и все поселения относящиеся к данному населенному пункту.
Избирательный участок № 501 село Есет, Сарыбулакская основная школа, телефон: 8(713-49)28-2-28
село Есет и все поселения относящиеся к данному населенному пункту.
Избирательный участок № 502 село Бегимбет, средняя школа им. Б.Сулейменова, телефон: 8(713-49) 28-1-46
село Бегимбет и все поселения относящиеся к данному населенному пункту.
Избирательный участок № 503 Бозойский сельский округ, здание пограничной заставы "Куланды"
Пограничная застава Куланды.
Избирательный участок № 504 село Канбакты, Аяккумская основная школа, телефон: 8(713-59) 41-9-10
село Канбакты и все поселения относящиеся к данному населенному пункту.
Избирательный участок № 505 село Бозой, Дом культуры, телефон: 62-5-21
села Бозой, Коянкулак и все поселения относящиеся к данным населенным пунктам.
Избирательный участок № 506 село Кауылжыр, средняя школа ГКС-12 , телефон: 26-2-25
село Кауылжыр, станция Соленый, Улпан, поселения Туз, Сайкудык, Сарышокы, разъезды № 66, 67.
Избирательный участок № 507 село Монке би, средняя школа им. М.Тажина , телефон: 78-2-39
Село Монке би и все поселения относящиеся к данному населенному пункту.
Избирательный участок № 508 станция Котыртас, Актогайская средняя школа, телефон: 79-5-25
станция Котыртас, населенные пункты Актан батыр, Корганжар.
Избирательный участок № 509 село Сарысай, Сарысайская основная школа, телефон: 79-1-34
село Сарысай, поселение Карабулак.

Ы.Нұртаев тұйығы - 1, 1а, 1/4, 2, 2/5,3, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 9, 10, 11, 12/1, 12/2, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22, 24, 25/1, 25/2, 26;
Құрманғазы көшесі - 1,2,3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 14 а 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24,25;
Елтезер көшесі - 43,45;
Жәлімбет көшесі - 7,9/1,13,16.
"Жомарт" елді мекеніндегі үйлер.
№ 496 сайлау учаскесі М.Шыманұлы елді мекені, Сарықамыс негізгі мектебі, телефон: 77–0– 71.
М. Шыманұлы елді мекені және осы елді мекенге қарасты барлық қоныстар.
№ 497 сайлау учаскесі Қопасор ауылы, Қызылту негізгі мектебі, телефон: 77-0-72
Қопасор ауылы және осы елді мекенге қарасты барлық қоныстар.
№ 498 сайлау учаскесі Аққайтым ауылы, Жаңақоныс орта мектебі, телефон: 8(713-49) 26-1-17.
Аққайтым ауылы және осы елді мекенге қарасты барлық қоныстар.
№ 499 сайлау учаскесі Алақозы ауылы, Тәуілсіздік көшесіндегі № 15 тұрғын үй, телефон: 8(71349) 92-24-32
Алақозы ауылы және осы елді мекенге қарасты барлық қоныстар.
№ 500 сайлау учаскесі Байқадам ауылы, Қорғантұз орта мектебі, телефон: 8(719-49) 24-3-94
Байқадам ауылы және осы елді мекенге қарасты барлық қоныстар.
№ 501 сайлау учаскесі Есет ауылы, Сарыбұлак негізгі мектебі, телефон: 8(713-49) 28-2-28
Есет ауылы және осы елді мекенге қарасты барлық қоныстар.
№ 502 сайлау учаскесі Бегімбет ауылы, Б.Сүлейменов атындағы орта мектебі, телефон:8(713-49) 28-146.
Бегімбет ауылы және осы елді мекенге қарасты барлық қоныстар.
№ 503 сайлау учаскесі Бозой ауылдық округі, "Құланды" шекара заставасы ғимараты.
Құланды шекара заставасы.
№ 504 сайлау учаскесі Қаңбақты ауылы, Аяққұм негізгі мектебі, телефон: 8(713-59) 41-9-10
Қаңбақты ауылы және осы елді мекенге қарасты барлық қоныстар.
№ 505 сайлау учаскесі Бозой ауылы, Мәдениет үйі, телефон: 62-5-21
Бозой, Қоянқұлақ ауылдары және осы елді мекендерге қарасты барлық қоныстар.
№ 506 сайлау учаскесі Қауылжыр ауылы, ГКС -12 орта мектебі, телефон: 26-2-25.
Қауылжыр ауылы, Соленый, Ұлпан стансалары, Сарышоқы, Тұз, Сайқұдық, Сарышоқы қоныстары, № 66,67 разъездері.
№ 507 сайлау учаскесі Мөңке би ауылы, М.Тажин атындағы орта мектебі, телефон: 78-2-39
Мөңке би ауылы және осы елді мекенге қарасты барлық қоныстар.
№ 508 сайлау учаскесі Қотыртас стансасы, Ақтоғай орта мектебі, телефон: 79-6-25
Қотыртас стансасы, Ақтан батыр, Қорғанжар елді мекендері.
№ 509 сайлау учаскесі Сарысай ауылы, Сарысай негізгі мектебі, телефон: 79-1-34
Сарысай ауылы, Қарабұлақ қонысы.

Избирательный участок № 510 село Алабас, Алабасская основная школа, телефон: 79-1-32
село Алабас.
Избирательный участок № 511 станция Биршогыр, здание дистанции пути № 7, телефон: 28-1-60.
станция Биршогыр.
Избирательный участок № 512 село Талдыкум, медицинский пункт, телефон: 77-9-52
село Талдыкум и все поселения относящиеся к данному населенному пункту.
Избирательный участок № 513 село Жылтыр, средняя школа им. Т.Шанова, телефон: 77-1-23
село Жылтыр и все поселения относящиеся к данному населенному пункту.
Избирательный участок № 514 село Тумалыкол, средняя школа им. Орынбасарова, телефон: 44-3-30
село Тумалыкол.
Избирательный участок № 515 село Каратогай, Каратогайская средняя школа, телефон: 8(713-47) 25-3-71.
село Каратогай и все поселения относящиеся к данному населенному пункту.
Избирательный участок № 516 станция Копмола, начальная школа, телефон: 77-2-17
станция Копмола, разъезд Копатай,Ушкурай, поселение Каратал.
Избирательный участок № 517 станция Жылан, начальная школа, телефон: 8(71359) 41-0-10
станция Жылан, разъезд Кендала.
Избирательный участок № 518 станция Тогыз, средняя школа №7 , телефон: 78-9-42
станция Тогыз, разъезд Тосбулак.
Избирательный участок № 519 станция Карашокат, Карашокатская средняя школа, телефон: 78-706
станция Карашокат, разъезд Акеспе.
Избирательный участок № 520 станция Шокысу, Шокысуская основная школа, телефон: 8(713-59) 44-210
станция Шокысу, разъезд Сардулек.
Избирательный участок № 521 село Шиликти, Тогызская средняя школа, телефон: 78-709.
село Шиликти, разъезд Шагыр и все поселения относящиеся к данному населенному пункту.

№ 510 сайлау учаскесі Алабас ауылы, Алабас негізгі мектебі, телефон: 79-1-32
Алабас ауылы.
№ 511 сайлау учаскесі Біршоғыр стансасы, №7 Біршоғыр жол дистанциясы ғимараты , телефон: 28-1-60
Біршоғыр стансасы.
№ 512 сайлау учаскесі Талдықұм ауылы , медициналық пункті ғимараты, тел. 77-9-52
Талдықұм ауылы және осы елді мекенге қарасты барлық қоныстар.
№ 513 сайлау учаскесі Жылтыр ауылы, Т.Шанов атындағы орта мектебі, телефон: 77-1-23
Жылтыр ауылы және осы елді мекенге қарасты барлық қоныстар.
№ 514 сайлау учаскесі Тұмалыкөл ауылы, М.Орынбасаров атындағы орта мектебі, телефон. 77-9-67
Тұмалыкөл ауылы.
№ 515 сайлау учаскесі Қаратоғай ауылы, Қаратоғай орта мектебі, телефон: 8(713-47) 25-3-71
Қаратоғай ауылы және осы елді мекенге қарасты барлық қоныстар.
№ 516 сайлау учаскесі Көпмола стансасы, бастауыш мектебі, телефон: 77-2-17
Көпмола стансасы, Копатай,Үшқүрай разьездері, Қаратал қонысы.
№ 517 сайлау учаскесі Жылан стансасы, бастауыш мектебі, телефон: 8 (71359) 41-0-10
Жылан стансасы, Кендала разьезді
№ 518 сайлау учаскесі Тоғыз стансасы, № 7 орта мектебі, телефон: 78-9-42
Тоғыз стансасы, Тосбұлақ разьезді.
№ 519 сайлау учаскесі Қарашоқат стансасы, Қарашоқат орта мектебі, телефон: 78-7-06.
Қарашоқат стансасы, Ақеспе разъезді.
№ 520 сайлау учаскесі Шоқысу стансасы, Шоқысу негізгі мектебі, телефон: 8 (713-59) 44-2-10
Шоқысу стансасы, Сардүлек разъезді.
№ 521 сайлау учаскесі Шілікті ауылы, Тоғыз орта мектебі, телефон: 78-7-09.
Шілікті ауылы және осы елді мекенге қарасты барлық қоныстар,Шағыр разьезді.