Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы по городу Текели
Постановление акимата города Текели Алматинской области от 07 декабря 2015 года № 360. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 30 декабря 2015 года № 3662. Утратило силу постановлением акимата города Текели Алматинской области от 06 декабря 2017 года № 363

Текелі қаласы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытудың мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Алматы облысы Текелі қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 07 желтоқсандағы № 360 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 30 желтоқсанда № 3662 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Текелі қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 06 желтоқсандағы № 363 қаулысымен

Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Текели Алматинской области от 06.12.2017 № 363 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат города Текели ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы по городу Текели согласно приложению.

Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Текелі қаласы әкімдігінің 06.12.2017 № 363 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабының 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Текелі қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Текелі қаласы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытудың мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері қосымшаға сәйкес бекітілсін .

2. Руководителю государственного учреждения "Отдел образования города Текели" Игембаева Зухра Кантаевна в установленном законом порядке обеспечить размещение государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение.
3. Постановление акимата города Текели от 12 мая 2014 года №118 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы по городу Текели" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 20 июня 2014 года № 2757, опубликованного в газете "Текели тынысы" от 24 мая 2014 года № 17 (3228)) признать утратившим силу.

2. "Текелі қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы Игембаева Зухра Қантайқызы заңмен белгіленген тәртіп бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытудың мемлекеттік білім беру тапсырысының орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Текелі қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 12 мамырдағы "Текелі қаласы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытудың мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2014 жылдың 20 маусымында № 2757 болып тіркелген, "Текелі тынысы" газетінде 2014 жылдың 24 сәуірінде № 17 (3228) жарияланған) №118 қаулысының күші жойылды деп танылсын.

4. Возложить на руководителя государственного учреждения "Отдел образования города Текели" Игембаеву Зухру Кантаевну опубликование настоящего постановления после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан и на интернет-ресурсе акимата города Текели.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Текели Сері Болысбайұлы.

4. "Текелі қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы Игембаева Зухра Қантайқызына осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және Текелі қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Текелі қаласы әкімінің орынбасары Сері Болысбайұлына жүктелсін.

6. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Текели Т. Кайнарбеков
Приложение к постановлению акимата города Текели от "7" декабря 2015 года № 360 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы по городу Текели"
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение,размер подушевого финансирования и родительской платы в городе Текели
№ п/п
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения (город)
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Общий обьем государственного заказа тыс.тенге
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
1
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад № 1" государственного учреждения "Отдел образования города Текели"
40

6. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Текелі қаласының әкімі Т. Қайнарбеков
Текелі қаласы әкімдігінің 2015 жылғы "7" желтоқсан " "Текелі қаласы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытудың мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландырудың, ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" № 360 қаулысына қосымша
Текелі қаласында мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын , жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
№ р/с
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының әкімшілік-аумақтық оргаласуы ( қала)
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Мемлекеттік тапсырыстың жалпы көлемі (мың теңге)
Мектепке дейінгі ұйымдарда қаржыландырудың жан басына шаққанда бір айдағы мөлшері (тенге)
Мектепке дейінгі ұйымдар ата-аналарының бір айдағы төлемақы мөлшері (тенге)
1
"Текелі қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 1 балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
40