Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов по Илийскому району
Решение акима Илийского района Алматинской области от30 января 2015 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области от 24 февраля 2015 года № 3073. Утратило силу решением акима Илийского района Алматинской области от 19 октября 2020 года № 3
Сноска. Утратило силу решением акима Илийского района Алматинской области от 19.10.2020 № 3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким района РЕШИЛ:
1. Для проведения голосования и подсчета голосов образовать в Илийском районе избирательные участки, согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Сабирбаева Данияра Бауыржановича.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района К. Медеуов
Приложение к решению акима Илийского района № 2 от 30 января 2015 года "Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов по Илийскому району"
Избирательные участки образованные для проведения голосования и подсчета голосов по Илийскому району
Избирательный участок № 303.
Центр: поселок Боралдай, улица Бостанова № 1, средняя школа № 17.
В границах: поселок Боралдай, улицы: Шпака с № 1 по 160, Н. Островского с № 1 по 10, Амангельды Иманова с № 1 по 16, Бостанова с № 1 по 23, Курмангазы с № 1 по 54, Чкалова с № 9 по 74, Черемушки № 15, № 15а, с № 25 по 44, Мухамеджанова с № 1 по 12, Даригерлер с № 1 по 30, М. Тынышбая с № 1 по 44, Аспандияра № 15, № 17, № 18, № 19, № 24, № 30, Устаздар с № 1 по 50, Улытау с № 1 по 8, Садовая с № 1 по 71, Сайполдаева Нашырбека с № 1 по 39, Ленина с № 1 по 7.
Избирательный участок № 304.
Центр: поселок Боралдай, улица Ломоносова № 8, поселковая библиотека.
В границах: поселок Боралдай, улицы: Черемушки № 1, № 2, № 3, № 3а, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 8а, № 9, № 10, № 11, № 13, № 17, № 19, № 21, № 23, Ломоносова с № 1 по 37, Ю. Гагарина с № 1 по 65, Школьная с № 1 по 32, Восточная с № 1 по 38, Уфимская с № 2 по 22, Ереванская с № 1 по 23, Аэродромная с № 91 по 108.
Избирательный участок № 305.

Іле ауданы бойынша дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы
Алматы облысы Іле ауданы әкімінің 2015 жылғы 30 қаңтардағы № 2 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 24 ақпанда № 3073 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Іле ауданы әкімінің 2020 жылғы 19 қазандағы № 3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Іле ауданы әкімінің 19.10.2020 № 3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңының 23-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 33-бабының 2-тармағына сәйкес, аудан әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Іле ауданы бойынша дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Данияр Бауыржанұлы Сабырбаевқа жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Қ. Медеуов
Іле ауданы әкімінің 2015 жылғы 30 қаңтардағы "Іле ауданы бойынша дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы" № 2 шешіміне қосымша
Іле ауданы бойынша дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін құрылған сайлау учаскелері
№ 303 сайлау учаскесі.
Орталығы: Боралдай кенті, Бостанов көшесі № 1, орта мектеп № 17.
Шекарасы: Боралдай кенті, көшелер: Шпак № 1-ден 160-қа дейін, Н. Островский № 1-ден 10-ға дейін, Амангелді Иманов № 1-ден 16-ға дейін, Бостанов № 1-ден 23-ке дейін, Құрманғазы № 1-ден 54-ке дейін, Чкалов № 9-дан 74-ке дейін, Черемушки № 15, № 15а, № 25-тен 44-ке дейін, Мұхамеджанов № 1-ден 12-ге дейін, Дәрігерлер № 1-ден 30-ға дейін, М. Тынышбай № 1-ден 44-ке дейін, Аспандияр № 15, № 17, № 18, № 19, № 24, № 30, Ұстаздар № 1-ден 50-ге дейін, Ұлытау № 1-ден 8-ге дейін, Садовая № 1-ден 71-ге дейін, Сайполдаев Нашырбек № 1-ден 39-ға дейін, Ленин № 1-ден 7-ге дейін.
№ 304 сайлау учаскесі.
Орталығы: Боралдай кенті, Ломоносов көшесі № 8, кент кітапханасы.
Шекарасы: Боралдай кенті, көшелер: Черемушки № 1, № 2, № 3, № 3а, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 8а, № 9, № 10, № 11, № 13, № 17, № 19, № 21, № 23, Ломоносов № 1-ден 37-ге дейін, Ю. Гагарин № 1-ден 65-ке дейін, Школьная № 1-ден 32-ге дейін, Восточная № 1-ден 38-ге дейін, Уфимская № 2-ден 22-ге дейін, Ереванская № 1-ден 23-ке дейін, Аэродромная № 91-ден 108-ге дейін.
№ 305 сайлау учаскесі.

Центр: поселок Боралдай, микрорайон "Водник-1" № 19б, многопрофильный колледж непрерывного образования.
В границах: поселок Боралдай, улицы: Бирлик с № 5 по 27, Арасан с № 6 по 24, Колсай с № 2 по 62 (четная сторона), с № 3 по 73 (нечетная сторона), Хан тенгри с № 1 по 71, Дархан с № 1 по 67, Мамыра с № 1 по 72, Коктобе с № 16 по 131, Таугуль с № 1 по 62, Есентая с № 1 по 72, Байзакова с № 1а по 136, Теректи с № 1 по 33, Каратал с № 2 по 25, Коксу с № 2 по 26, Жастар с № 3 по 26, Кокжиек с № 3 по 26, Шугыла с № 2 по 33, Самал с № 6 по 87, Сарыагаш с № 10 по 54 (четная сторона), с № 3 по 45 (нечетная сторона), Самурык с № 5 по 56, Бейбитшилик с № 5 по 39, Аксая с № 8 по 79, Шымбулак с № 2 по 72, Медеу с № 10 по 72, Балхаш с № 1 по 61, Болашак с № 5 по 25, Оркен с № 2 по 50 (четная сторона), с № 13 по 43 (нечетная сторона),
Ынтымак с № 2 по 33; микрорайон "Водник-1" с № 1 по 16, № 19, с № 28 по 51,
№ 79, № 80;
Избирательный участок № 306.
Центр: поселок Боралдай, улица Аэродромная № 2а, гостиница "ПАК".
В границах: поселок Боралдай, улицы: М. Ауэзова с № 1 по 12, Овражная с № 1 по 53, Малая Аэродромная с № 1 по 15, Аэродромная с № 1 по 90; переулок: Сельский с № 1 по 29; военный городок воинской части № 2177.
Избирательный участок № 307.
Центр: поселок Боралдай, улица В. Чапаева № 39, товарищество с ограниченной ответственностью "Жедел".
В границах: поселок Боралдай, улицы: Фрунзе с № 1 по 36, Ташкентская с № 1 по 18, А. Герцена с № 1 по 9, Заречная с № 1 по 50, С. Есенина с № 1 по 48, К. Азербаева с № 1 по 92, Н. Чернышевского с № 1 по 41, Попова с № 1 по 15, Бурундайская с № 1 по 67, Мира с № 1 по 55, В. Чапаева с № 1 по 58, Набережная с № 2 по 15, Полевая с № 1 по 14, Грибоедова с № 1 по 40, Новая с № 1 по 3, Железнодорожная с № 35 по 77, Глинка с № 1 по 9, Уральская с № 1 по 24, Райымбек батыра с № 1 по 9; микрорайон "Автомобилист № 1".
Избирательный участок № 308.
Центр: поселок Боралдай, микрорайон "Водник-1" № 66а, акционерное общество "Алматыгазсервис-Холдинг".
В границах: поселок Боралдай, улицы: Вокзальная с № 1 по 51, 8 Марта с № 1 по 20, Абая с № 1 по 32, Чайковского с № 1 по 54, Нахимова с № 1 по 20, Луговая с № 1 по 38, М. Жумадилова с № 1 по 62, Байжарасова с № 1 по 13, Совхозная с № 1 по 48, Маршака с № 2 по 20, Кутузова с № 1 по 18, Суворова с № 1 по 89, Абылай хана с № 1 по 25, Кабанбай батыра с № 3 по 26, Тасыбек би с № 4 по 24, Нияза с № 1 по 25, Сарыарка с № 1 по 55, А. Молдабекова с № 1 по 14, Алатау с № 1 по 49, Ардагера с № 1 по 16, микрорайон "Водник-2" с № 1 по 10, № 17, № 18, с № 52 по 67, № 67а, № 67б, с № 68 по 78, № 454, № 455.
Избирательный участок № 309.

Орталығы: Боралдай кенті, "Водник-1" ықшам ауданы № 19б, көп профильді үздіксіз білім беру колледжі.
Шекарасы: Боралдай кенті, көшелер: Бірлік № 5-тен 27-ге дейін, Арасан № 6-дан 24-ке дейін, Көлсай № 2-ден 62-ге дейін (жұп жағы), № 3-тен 73-ке дейін (тақ жағы), Хан тәңірі № 1-ден 71-ге дейін, Дархан № 1-ден 67-ге дейін, Мамыр № 1-ден 72-ге дейін, Көктөбе № 16-дан 131-ге дейін, Таугүл № 1-ден 62-ге дейін, Есентай № 1-ден 72-ге дейін, Байзақов № 1а-дан 136-ға дейін, Теректі № 1-ден 33-ке дейін, Қаратал № 2-ден 25-ке дейін, Көксу № 2-ден 26-ға дейін, Жастар № 3-тен 26-ға дейін, Көкжиек № 3-тен 26-ға дейін, Шұғыла № 2-ден 33-ке дейін, Самал № 6-дан 87-ге дейін, Сарыағаш № 10-нан 54-ке дейін (жұп жағы), № 3-тен 45-ке дейін (тақ жағы), Самұрық № 5-тен 56-ға дейін, Бейбітшілік № 5-тен 39-ға дейін, Ақсай № 8-ден 79-ға дейін, Шымбұлақ № 2-ден 72-ге дейін, Медеу № 10-нан 72-ге дейін, Балқаш № 1-ден 61-ге дейін, Болашақ № 5-тан 25-ке дейін, Өркен № 2-ден 50-ге дейін (жұп жағы), № 13-тен 43-ке дейін (тақ жағы), Ынтымақ № 2-ден 33-ке дейін; "Водник-1" ықшам ауданы № 1-ден 16-ға дейін, № 19, № 28-ден 51-ге дейін, № 79, № 80.
№ 306 сайлау учаскесі.
Орталығы: Боралдай кенті, Аэродромная көшесі № 2а, "ПАК" қонақ үйі.
Шекарасы: Боралдай кенті, көшелер: М. Әуезов № 1-ден 12-ге дейін, Овражная № 1-ден 53-ке дейін, Малая Аэродромная № 1-ден 15-ке дейін, Аэродромная № 1-ден 90-ға дейін; тұйық көше: Сельский № 1-ден 29-ға дейін; № 2177 әскери бөлімінің әскери қалашығы.
№ 307 сайлау учаскесі.
Орталығы: Боралдай кенті, В. Чапаев көшесі № 39, "Жедел" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
Шекарасы: Боралдай кенті, көшелер: Фрунзе № 1-ден 36-ға дейін, Ташкентская № 1-ден 18-ге дейін, А. Герцен № 1-ден 9-ға дейін, Заречная № 1-ден 50-ге дейін, С. Есенин № 1-ден 48-ге дейін, К. Әзірбаев № 1-ден 92-ге дейін, Н. Чернышевский № 1-ден 41-ге дейін, Попов № 1-ден 15-ке дейін, Бурундайская № 1-ден 67-ге дейін, Мир № 1-ден 55-ке дейін, В. Чапаев № 1-ден 58-ге дейін, Набережная № 2-ден 15-ке дейін, Полевая № 1-ден 14-ке дейін, Грибоедов № 1-ден 40-қа дейін, Новая № 1-ден 3-ке дейін, Железнодорожная № 35-тен 77-ге дейін, Глинка № 1-ден 9-ға дейін, Уральская № 1-ден 24-ке дейін, Райымбек батыр № 1-ден 9-ға дейін; "Автомобилист №1" ықшам ауданы.
№ 308 сайлау учаскесі.
Орталығы: Боралдай кенті, "Водник-1" ықшам ауданы № 66а, "Алматыгазсервис-Холдинг" акционерлік қоғамы.
Шекарасы: Боралдай кенті, көшелер: Вокзальная № 1-ден 51-ге дейін, 8 Март № 1-ден 20-ға дейін, Абай № 1-ден 32-ге дейін, Чайковский № 1-ден 54-ке дейін, Нахимов № 1-ден 20-ға дейін, Луговая № 1-ден 38-ге дейін, М. Жұмаділов № 1-ден 62-ге дейін, Байжарасов № 1-ден 13-ке дейін, Совхозная № 1-ден 48-ге дейін, Маршак № 2-ден 20-ға дейін, Кутузов № 1-ден 18-ге дейін, Суворов № 1-ден 89-ға дейін, Абылай хан № 1-ден 25-ке дейін, Қабанбай батыр № 3-тен 26-ға дейін, Тасыбек би № 4-тен 24-ке дейін, Нияз № 1-ден 25-ке дейін, Сарыарқа № 1-ден 55-ке дейін, А. Молдабеков № 1-ден 14-ке дейін, Алатау № 1-ден 49-ға дейін, Ардагер № 1-ден 16-ға дейін, "Водник-2" ықшам ауданы № 1-ден 10-ға дейін, № 17, № 18, № 52-ден 67-ге дейін, № 67а, № 67б, № 68-ден 78-ге дейін, № 454, № 455.
№ 309 сайлау учаскесі.

Центр: поселок Боралдай, микрорайон "Водник-3" № 40, детский сад "Адеми".
В границах: поселок Боралдай, улицы: Нургиса Тлендиева с № 1 по 36, Маншук Маметовой с № 2 по 26 (четная сторона), с № 1 по 13 (нечетная сторона), А. Молдагуловой с № 1 по 27, Сакена Сейфуллина с № 2 по 44 (четная сторона), с № 1 по 33 (нечетная сторона), Жубаныш Барибаева с № 2 по 22 (четная сторона), с № 1 по 33 (нечетная сторона), Алиби Жангельдина с № 1 по 31 (нечетная сторона), с № 2 по 14 (четная сторона), Илияс Жансугурова с № 1 по 30, Достык с № 1 по 26, Динмухамеда Кунаева с № 1 по 24, Токаш Бокина с № 1 по 29, Мукагали Макатаева с № 1 по 150, Карасай батыра с № 1 по 35, Сабита Муканова с № 1 по 30, Байтерек с № 1 по 50, Жетысу с № 1 по 50, Астана с № 1 по 50, Или с № 1 по 41, Жеруйык с № 1 по 46, Байконур с № 2 по 64 (четная сторона), с № 1 по 57 (нечетная сторона), Бастау с № 2 по 28 (четная сторона), с № 1 по 19 (нечетная сторона), Карасу с № 1 по 14, Речная с № 1 по 63; микрорайон "Водник-3" № 2, № 2а, № 8 по 24 (четная сторона), № 13, № 13а, № 23, № 27, № 28, № 31, № 36, № 54, с № 81
по 103.
Избирательный участок № 310.
Центр: поселок Боралдай, микрорайон "Водник-1", улица К. Азербаева № 2, средняя школа № 15.
В границах: поселок Боралдай, улицы: Фурманова с № 1 по 23, Заводская с № 1 по 58, К. Байсеитовой с № 1 по 17, В. Терешковой с № 3 по 11, Северная с № 1 по 71, Арычная с № 2 по 89; переулки: Северный с № 48 по 57, Д. Бедного с № 1 по 19; микрорайон "Водник-1" "Боралдайская районная больница".
Избирательный участок № 311.
Центр: поселок Боралдай, улица Бостанова № 1а, детский сад "Балдаурен".
В границах: поселок Боралдай, улицы: Ашикеева с № 3 по 24, Курчатова с № 1 по 36, Лихошерстова Василия Кузьмича с № 1 по 93, Зейтена Шоканова с № 1 по 102, Ленина с № 9 по 23, Солнечная с № 1 по 36, Первомайская с № 1 по 118, М. Шокая с № 1 по 40, Белинского с № 1 по 10, Акын Сара с № 2 по 24, Кажымукана с № 1 по 20, Железнодорожная с № 3 по 34, М. Горького с № 1 по 15, Рижская с № 1 по 15, К. Сатпаева с № 3 по 22, Советская с № 1 по 24, Космонавтов с № 1 по 91; переулки: Красина с № 1 по 12, Южный с № 1 по 10, Репина с № 1 по 4, Московский с № 1 по 7, Омский с № 1 по 8, Минский с № 1 по 12.
Избирательный участок № 312.

Орталығы: Боралдай кенті, "Водник-3" ықшам ауданы № 40, "Әдемі" балабақшасы.
Шекарасы: Боралдай кенті, көшелер: Нұрғиса Тілендиев № 1-ден 36-ға дейін, Мәншүк Мәметова № 2-ден 26-ға дейін (жұп жағы), № 1-ден 13-ке дейін (тақ жағы), Ә. Молдағұлова № 1-ден 27-ге дейін, Сәкен Сейфуллин № 2-ден 44-ке дейін (жұп жағы), № 1-ден 33-ке дейін (тақ жағы), Жұбаныш Бәрібаев № 2-ден 22-ге дейін (жұп жағы), № 1-ден 33-ке дейін (тақ жағы), Әліби Жангелдин № 1-ден 31-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 14-ке дейін (жұп жағы), Ілияс Жансүгіров № 1-ден 30-ға дейін, Достық № 1-ден 26-ға дейін, Дінмұхамед Қонаев № 1-ден 24-ке дейін, Тоқаш Бокин № 1-ден 29-ға дейін, Мұқағали Мақатаев № 1-ден 150-ге дейін, Қарасай батыр № 1-ден 35-ке дейін, Сәбит Мұқанов № 1-ден 30-ға дейін, Бәйтерек № 1-ден 50-ге дейін, Жетісу № 1-ден 50-ге дейін, Астана № 1-ден 50-ге дейін, Іле № 1-ден 41-ге дейін, Жерұйық № 1-ден 46-ға дейін, Байқоңыр № 2-ден 64-ке дейін (жұп жағы), № 1-ден 57-ге дейін (тақ жағы), Бастау № 2-ден 28-ге дейін (жұп жағы), № 1-ден 19-ға дейін (тақ жағы), Қарасу № 1-ден 14-ке дейін, Речная № 1-ден 63-ке дейін; "Водник-3" ықшам ауданы № 2, № 2а, № 8-ден 24-ке дейін (жұп жағы), № 13, № 13а, № 23, № 27, № 28, № 31, № 36, № 54, № 81-ден 103-ке дейін.
№ 310 сайлау учаскесі.
Орталығы: Боралдай кенті, "Водник-1" ықшам ауданы, К. Әзірбаев көшесі № 2, орта мектеп № 15.
Шекарасы: Боралдай кенті, көшелер: Фурманов № 1-ден 23-ке дейін, Заводская № 1-ден 58-ге дейін, К. Бәйсейітова № 1-ден 17-ге дейін, В. Терешкова № 3-тен 11-ге дейін, Северная № 1-ден 71-ге дейін, Арычная № 2-ден 89-ға дейін; тұйық көшелер: Северный № 48-ден 57-ге дейін, Д. Бедный № 1-ден 19-ға дейін; "Водник-1" ықшам ауданы "Боралдай аудандық ауруханасы".
№ 311 сайлау учаскесі.
Орталығы: Боралдай кенті, Бостанов көшесі № 1а, "Балдәурен" балабақшасы.
Шекарасы: Боралдай кенті, көшелер: Әшекеев № 3-тен 24-ке дейін, Курчатов № 1-ден 36-ға дейін, Лихошерстов Василий Кузьмич № 1-ден 93-ке дейін, Зейтен Шоқанов № 1-ден 102-ге дейін, Ленин № 9-дан 23-ке дейін, Солнечная № 1-ден 36-ға дейін, Первомайская № 1-ден 118-ге дейін, М. Шоқай № 1-ден 40-қа дейін, Белинский № 1-ден 10-ға дейін, Ақын Сара № 2-ден 24-ке дейін, Қажымұқан № 1-ден 20-ға дейін, Железнодорожная № 3-тен 34-ке дейін, М. Горький № 1-ден 15-ке дейін, Рижская № 1-ден 15-ке дейін, Қ. Сәтпаев № 3-тен 22-ге дейін, Советская № 1-ден 24-ке дейін, Космонавтов № 1-ден 91-ге дейін; тұйық көшелер: Красин № 1-ден 12-ге дейін, Южный № 1-ден 10-ға дейін, Репин № 1-ден 4-ке дейін, Московский № 1-ден 7-ге дейін, Омский № 1-ден 8-ге дейін, Минский № 1-ден 12-ге дейін.
№ 312 сайлау учаскесі.

Центр: поселок Боралдай, воинская часть № 2177, клуб воинской части № 2177.
В границах: поселок Боралдай, территория воинской части № 2177.
Избирательный участок № 313.
Центр: поселок Отеген батыра, улица Аскара Ажимуратова № 12, средняя школа № 13.
В границах: поселок Отеген батыра, улицы: Заманбека Батталханова № 1, № 4, № 7, № 9, № 10, № 13, № 14, № 28, Абая № 1, № 2, № 3, № 5, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 13, № 15, № 17, № 1а, № 1б, № 1в, Жамбыла № 1/1, № 1/2, № 1/3, № 1/4, № 1/5,№ 2, № 3/1, № 3/2, № 3/3, № 3/4, № 4, № 5/1, № 5/2, № 5/3, № 6, № 7/1, № 7/2, № 7/3, № 7/4, № 10, № 12, № 14, № 14а, с № 16 по 28 (четная сторона), Г. Муратбаева № 2, № 6, № 7, № 8, № 9, № 11, № 13, № 15, № 17, Спортивная № 1, № 2, № 3, № 4, № 19, Титова с № 1 по 14.
Избирательный участок № 314.
Центр: поселок Отеген батыра, улица Аскара Ажимуратова, без номера, Алматинская областная детско-юнешеская спортивная школа.
В границах: поселок Отеген батыра, улицы: Аскара Ажимуратова № 6, № 12, М. Ауэзова № 3, № 5, № 11, № 3а, Султана Колдасова № 1, № 1а, № 2, № 3, № 5 по № 13, № 19, № 19а, № 21, № 21а, М. Лукина № 3, № 5, № 8, № 10, № 11, № 13, № 16, № 17, № 19; потребительские кооперативы садоводческих обществ: "Энергетический", "Манас"; микрорайоны: "Гулдер", "Арман".
Избирательный участок № 315.
Центр: поселок Отеген батыра, улица Титова № 16, средняя школа № 7.
В границах: поселок Отеген батыра, улицы: Абая № 10, № 12, № 19а, № 21, № 23, № 23а, С. Сейфуллина № 1/4, № 2, № 3, № 4, № 6/1, № 6/2, № 6/3, № 6/4, № 6/5, № 7а, № 7в, № 8/1, № 8/3, № 8/4, № 8/5, № 10/1, № 10/2, № 10/3, № 10/4, № 11, № 12/1, № 12/2, № 12/3, № 12/4, № 13, № 14, № 14/1, № 14/2, № 14/3, № 14/4, № 15, № 16/1, № 16/2, № 16/3, № 16/4, № 18/1, № 18/2, № 19, № 20/1, № 20/3, № 20/4, № 20/5, № 20/6, № 20а/1, № 20а/2, № 20б/1, № 20б/2, № 22/1, № 22/2, № 21, № 23, № 25, № 26/1, № 26/2, № 26/3, № 26/4, № 27, № 28/1, № 28/2, № 28/4, № 29, № 29а, № 30, № 31, № 32/1, № 32/2, № 32/3, № 32/4, № 33, № 34, № 34/1, № 34/2, № 34/3, № 34/4, № 34а, № 35, № 36/1, № 36/2, № 36/3, № 36/4, № 37, № 38/1, № 38/2, № 38/3, № 39, № 40, № 41, № 42/1, № 42/2, № 43, № 44/1, № 44/2, № 44/3, № 45, № 46, № 47, № 48, № 50, № 52, № 54, № 56, № 58, № 62, № 62/1, № 64, № 66, Титова с № 17 по 29 (нечетная сторона), № 8а.
Избирательный участок № 316.
Центр: поселок Отеген батыра, улица Титова № 24, начальная школа № 13.
В границах: поселок Отеген батыра, улицы: Абая № 18, № 25, № 27, № 29, № 29а, № 31, № 31а, Вильгельм Витковского № 1, № 3, № 5, № 7, № 9, № 13, № 15, № 17, № 19, № 21, № 23, Титова № 30, с № 35 по 49 (нечетная сторона), дома частного сектора с № 34 по 95.
Избирательный участок № 317.

Орталығы: Боралдай кенті, № 2177 әскери бөлімі, № 2177 әскери бөлімінің клубы.
Шекарасы: Боралдай кенті, № 2177 әскери бөлімінің аумағы.
№ 313 сайлау учаскесі.
Орталығы: Өтеген батыр кенті, Асқар Әжімұратов көшесі № 12, орта
мектеп № 13.
Шекарасы: Өтеген батыр кенті, көшелер: Заманбек Батталханов № 1, № 4, № 7, № 9, № 10, № 13, № 14, № 28, Абай № 1, № 2, № 3, № 5, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 13, № 15, № 17, № 1а, № 1б, № 1в, Жамбыл № 1/1, № 1/2, № 1/3, № 1/4, № 1/5, № 2, № 3/1, № 3/2, № 3/3, № 3/4, № 4, № 5/1, № 5/2, № 5/3, № 6, № 7/1, № 7/2, № 7/3, № 7/4, № 10, № 12, № 14, № 14а, № 16-дан 28-ге дейін (жұп жағы), Ғ. Мұратбаев № 2, № 6, № 7, № 8, № 9, № 11, № 13, № 15, № 17, Спортивная № 1, № 2, № 3, № 4, № 19, Титов № 1-ден 14-ке дейін.
№ 314 сайлау учаскесі.
Орталығы: Өтеген батыр кенті, Асқар Әжімұратов көшесі, нөмірсіз, Алматы облыстық балалар-жасөспірімдер спорт мектебі.
Шекарасы: Өтеген батыр кенті, көшелер: Асқар Әжімұратов № 6, № 12, М. Ауэзов № 3, № 5, № 11, № 3а, Сұлтан Қолдасов № 1, № 1а, № 2, № 3, № 5-тен 13-ке дейін, № 19, № 19а, № 21, № 21а, М. Лукин № 3, № 5, № 8, № 10, № 11, № 13, № 16, № 17, № 19; "Энергетический", "Манас" бағбандық қоғамдастықтарының тұтыну кооперативтері; ықшам аудандар: "Гүлдер", "Арман".
№ 315 сайлау учаскесі.
Орталығы: Өтеген батыр кенті, Титов көшесі № 16, орта мектеп № 7.
Шекарасы: Өтеген батыр кенті, көшелер: Абай № 10, № 12, № 19а, № 21, № 23, № 23а, С. Сейфуллин № 1/4, № 2, № 3, № 4, № 6/1, № 6/2, № 6/3, № 6/4, № 6/5, № 7а, № 7в, № 8/1, № 8/3, № 8/4, № 8/5, № 10/1, № 10/2, № 10/3, № 10/4, № 11, № 12/1, № 12/2, № 12/3, № 12/4, № 13, № 14, № 14/1, № 14/2, № 14/3, № 14/4, № 15, № 16/1, № 16/2, № 16/3, № 16/4, № 18/1, № 18/2, № 19, № 20/1, № 20/3, № 20/4, № 20/5, № 20/6, № 20а/1, № 20а/2, № 20б/1, № 20б/2, № 22/1, № 22/2, № 21, № 23, № 25, № 26/1, № 26/2, № 26/3, № 26/4, № 27, № 28/1, № 28/2, № 28/4, № 29, № 29а, № 30, № 31, № 32/1, № 32/2, № 32/3, № 32/4, № 33, № 34, № 34/1,№ 34/2, № 34/3, № 34/4, № 34а, № 35, № 36/1, № 36/2, № 36/3, № 36/4, № 37, № 38/1, № 38/2, № 38/3, № 39, № 40, № 41, № 42/1, № 42/2, № 43, № 44/1, № 44/2, № 44/3, № 45, № 46, № 47, № 48, № 50, № 52, № 54, № 56, № 58, № 62, № 62/1, № 64, № 66, Титов № 17-ден 29-ға дейін (тақ жағы), № 8а.
№ 316 сайлау учаскесі.
Орталығы: Өтеген батыр кенті, Титов көшесі № 24, бастауыш мектеп № 13.
Шекарасы: Өтеген батыр кенті, көшелер: Абай № 18, № 25, № 27, № 29, № 29а, № 31, № 31а, Вильгельм Витковский № 1, № 3, № 5, № 7, № 9, № 13, № 15, № 17, № 19, № 21, № 23, Титов № 30, № 35-тен 49-ға дейін (тақ жағы), жеке сектор үйлері № 34-тен 95-ке дейін.
№ 317 сайлау учаскесі.

Центр: поселок Отеген батыра, улица Титова № 16, школа-гимназия № 38.
В границах: поселок Отеген батыра, улицы: Ю. Гагарина № 1, № 3, № 5, № 7, № 9, № 11, № 12, № 13, Титова № 18, № 20, № 22, № 26, № 26а, № 28, Баумана с № 1 по 14, Н. Гоголя № 2, № 3, № 4, № 5, № 7, № 8, № 8а, № 9, № 10, № 10а, № 11, № 12, № 12а, № 13, № 14, № 14а, № 15, № 16, № 18, № 62/1, С. Сейфуллина № 68, № 70, № 72, № 74, № 76, № 78, № 80, № 82, № 84, № 86/1, № 86/2, № 88, № 90, № 92, № 94, № 94а, № 96, № 98, № 98а, № 100а, с № 100 по 142 (четная сторона).
Избирательный участок № 318.
Центр: поселок Отеген батыра, улица Ю. Гагарина № 2а, медицинский центр "Ару".
В границах: поселок Отеген батыра, улицы: Ю. Гагарина № 2, № 2а, № 4, № 6, № 8, № 10, № 14, С. К. Калинина с № 1 по 20, № 1а, № 22, № 24, № 35, М. Лермонтова № 3, с № 5 по 14, № 17, Масанчи № 10, № 12, дома частного сектора № 1/1, № 1/2, № 2, № 4, № 6, № 6а, Титова № 88, Н. Некрасова с № 1 по 14, № 14а, А. Пушкина с № 1 по 27, № 29, № 31, № 33, В. Терешковой № 1а, № 3, № 5, № 6, № 7, № 9, № 12, Подстанция № 71, № 71а; потребительские
кооперативы садоводческих обществ: "Тростинка", "Урожай".
Избирательный участок № 319.
Центр: поселок Отеген батыра, улица Тауелсиздиктин 10 жылдыгы, без
номера, центр обслуживания населения.
В границах: поселок Отеген батыра, улица Тауелсиздиктин 10 жылдыгы № 35; микрорайон "Куат"; село Карасу; потребительский кооператив садоводческого общества "Лазурит".
Избирательный участок № 320.
Центр: поселок Покровка, улица Садовая № 101, филиал акционерного общества "Волковгеология" "Управление производственно-технического обеспечения и комплектации".
В границах: поселок Покровка, улицы: Алматинская с № 121 по 288, № 121а, № 121б, № 125а, № 137а, № 137б, № 145а, № 148а, № 149а, № 151а, № 154а, № 160а, № 163а, № 164а, № 166а, № 167а, № 171а, № 172а, № 186а, № 196а, № 200а, № 201а, № 219а, № 219б, № 266а, Камо № 2, № 3, № 4, № 5, № 5а, № 6, № 7, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 16, Кирова с № 1 по 6, № 1а, № 1в, № 2а, № 5а, № 8, Комарова с № 1 по 8, № 4а, № 6а, № 10, Комсомольская с № 96 по 199, № 102а, № 108а, № 109а, № 113а, № 121а, № 123а, № 129а, № 149а, Космонавтов № 3, № 6, № 8, № 10, № 12, № 15а, № 17а, № 21а, № 21б, № 21в, с № 14 по 33, № 35а, с № 36 по 41, № 38а, № 38б, № 38в, Луговая с № 1 по 8, № 1а, № 2а, № 3а, № 8а, № 10, Мира № 3, № 3/1, № 4, № 4/2, № 5, № 7, Овражная № 1, № 3, № 5, № 6, № 6а, № 6б, № 6в, с № 8 по 30, № 20а, № 29а, с № 32 по 54 (четная сторона), № 46а, № 48а, № 48б, № 52а, № 54а, Садовая с № 61 по 128, № 61а, № 94а, № 99а, № 99/1, № 99/2, № 100а, № 105а, № 105б, № 120а, № 128а, Яблочная с № 2 по 6, № 4а, Турганбека Катаева с № 1 по 12, № 1а, № 1б, № 1в, № 2а, № 2б, № 2в, № 8а, № 13/1, № 13/2, с № 14 по 27, № 15а, Центральная № 1, № 2.
Избирательный участок № 321.
Центр: поселок Покровка, улица Алматинская № 44а, филиал акционерного общества "Казпочта".
В границах: поселок Покровка, улицы: Алматинская с № 1 по 120, № 6а, № 42а, № 53а, № 53в, № 58а, № 59а, № 72а, № 75а, № 77а, № 77б, № 77в, № 78а, № 79а, № 82/1, № 82/2, № 83а, № 86/1, № 86/2, № 86/3, № 95а, № 119а, № 119б, № 119в, Комсомольская с № 1 по 95, № 1а, № 1б, № 1/2, № 1/3, № 1/4, № 1/6, № 2а, № 3б, № 3в, № 3г, № 5а, № 5/1, № 5/2, № 6а, № 6б, № 10а, № 10б, № 11а, № 14а, № 16а, № 16б, № 19а, № 22б, № 22в, № 22г, № 22д, № 23а, № 24а, № 24б, № 24д, № 24г, № 24ж, № 25а, № 26а, № 43а, № 45/1, № 45а, № 48а, № 52а, № 77а, № 79а, № 87а, № 94а, Космическая с № 1 по 39, № 1а, № 1б, № 1в, № 2а, № 2б, № 2г, № 3а, № 13а, № 13б, № 22/1, № 22/2, № 23/2, № 26/1, № 26/2, № 27/1, № 27/2, № 29а, № 29б, № 29в, № 32/1, № 32/2, № 32/3, № 37а, № 38а, Мичурина с № 1 по 94, № 22а, № 23а, № 23б, № 45а, № 47а, № 65а, № 69а, № 69б, № 69в, № 69г, № 69д, № 87/1, № 87/2, Молодежная с № 1 по 34, № 16/1, № 16/2, № 16/3, Садовая с № 1 по 60, № 4а, № 5а, № 8а, № 20а,
№ 29а, № 49а, Степная № 3, № 3а, № 4, № 5, "ДЭУ-536" № 1, № 2.
Избирательный участок № 322.
Центр: село Байсерке, улица Аркабая № 66, кафе "Самал".
В границах: село Байсерке, улицы: Аркабая с № 1 по 202, Аптечная с № 1
по 10, Ы. Алтынсарина с № 1 по 42, Зеленая с № 1 по 50, Карасуйская с № 1 по 85 (нечетная сторона), с № 2 по 18 (четная сторона), № 16а, Габита Мусрепова с № 1 по 41, Омаргали Кенжекулова с № 1 по 32, Медицинская с № 1 по 41, Набережная с № 1 по 207, № 146а, Пролетарская с № 1 по 19, № 30, № 31а, Райымбека с № 1 по 40, № 40а, Учительская с № 1 по 17, Цветочная № 2, № 3, № 4, № 6, № 2а, Юбилейная с № 1 по 45; переулки: Строительный с № 1 по 5, Сибирский с № 1 по 12, Почтовый с № 1 по 6.
Избирательный участок № 323.

Орталығы: Өтеген батыр кенті, Титов көшесі № 16, мектеп-гимназия № 38.
Шекарасы: Өтеген батыр кенті, көшелер: Ю. Гагарин № 1, № 3, № 5, № 7,
№ 9, № 11, № 12, № 13, Титов № 18, № 20, № 22, № 26, № 26а, № 28, Бауман № 1-ден 14-ке дейін, Н. Гоголь № 2, № 3, № 4, № 5, № 7, № 8, № 8а, № 9, № 10, № 10а, № 11, № 12, № 12а, № 13, № 14, № 14а, № 15, № 16, № 18, № 62/1, С. Сейфуллин № 68, № 70, № 72, № 74, № 76, № 78, № 80, № 82, № 84, № 86/1, № 86/2, № 88, № 90, № 92, № 94, № 94а, № 96, № 98, № 98а, № 100а, № 100-ден 142-ге дейін (жұп жағы).
№ 318 сайлау учаскесі.
Орталығы: Өтеген батыр кенті, Ю. Гагарин көшесі № 2а, "Ару" медициналық орталығы.
Шекарасы: Өтеген батыр кенті, көшелер: Ю. Гагарин № 2, № 2а, № 4, № 6, № 8, № 10, № 14, С. К. Калинин № 1-ден 20-ға дейін, № 1а, № 22, № 24, № 35, М. Лермонтов № 3, № 5-тен 14-ке дейін, № 17, Масанчи № 10, № 12, жеке сектор үйлері № 1/1, № 1/2, № 2, № 4, № 6, № 6а, Титов № 88, Н. Некрасов № 1-ден 14-ке дейін, № 14а, А. Пушкин № 1-ден 27-ге дейін, № 29, № 31, № 33, В. Терешкова № 1а, № 3, № 5, № 6, № 7, № 9, № 12, Подстанция № 71, № 71а; бағбандық қоғамдастықтарының тұтыну кооперативі: "Тростинка", "Урожай".
№ 319 сайлау учаскесі.
Орталығы: Өтеген батыр кенті, Тәуелсіздіктің 10 жылдығы көшесі, нөмірсіз, халыққа қызмет көрсету орталығы.
Шекарасы: Өтеген батыр кенті, Тәуелсіздіктің 10 жылдығы көшесі № 35; "Қуат" ықшам ауданы; Қарасу ауылы; "Лазурит" бағбандық қоғамдастығының тұтыну кооперативі.
№ 320 сайлау учаскесі.
Орталығы: Покровка кенті, Садовая көшесі № 101, "Волковгеология" акционерлік қоғамының филиалы "Өндірістік-техникалық қамсыздандыру және жинақтау басқармасы".
Шекарасы: Покровка кенті, көшелер: Алматинская № 121-ден 288-ге дейін, № 121а, № 121б, № 125а, № 137а, № 137б, № 145а, № 148а, № 149а, № 151а, № 154а, № 160а, № 163а, № 164а, № 166а, № 167а, № 171а, № 172а, № 186а, № 196а, № 200а, № 201а, № 219а, № 219б, № 266а, Камо № 2, № 3, № 4, № 5, № 5а, № 6, № 7, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 16, Киров № 1-ден 6-ға дейін, № 1а, № 1в, № 2а, № 5а, № 8, Комаров № 1-ден 8-ге дейін, № 4а, № 6а, № 10, Комсомольская № 96-дан 199-ға дейін, № 102а, № 108а, № 109а, № 113а, № 121а, № 123а, № 129а, № 149а, Космонавтов № 3, № 6, № 8, № 10, № 12, № 15а, № 17а, № 21а, № 21б, № 21в, № 14-тен 33-ке дейін, № 35а, № 36-дан 41-ге дейін, № 38а, № 38б, № 38в, Луговая № 1-ден 8-ге дейін, № 1а, № 2а, № 3а, № 8а, № 10, Мир № 3, № 3/1, № 4, № 4/2, № 5, № 7, Овражная № 1, № 3, № 5, № 6, № 6а, № 6б, № 6в, № 8-ден 30-ға дейін, № 20а, № 29а, № 32-ден 54-ке дейін (жұп жағы), № 46а, № 48а, № 48б, № 52а, № 54а, Садовая № 61-ден 128-ге дейін, № 61а, № 94а, № 99а, № 99/1, № 99/2, № 100а, № 105а, № 105б, № 120а, № 128а, Яблочная № 2-ден 6-ға дейін, № 4а, Тұрғанбек Қатаев № 1-ден 12-ге дейін, № 1а, № 1б, № 1в, № 2а, № 2б, № 2в, № 8а, № 13/1, № 13/2,
№ 14-тен 27-ге дейін, № 15а, Центральная № 1, № 2.
№ 321 сайлау учаскесі.
Орталығы: Покровка кенті, Алматинская көшесі № 44а, "Қазпошта" акционерлік қоғамының филиалы.
Шекарасы: Покровка кенті, көшелер: Алматинская № 1-ден 120-ға дейін, № 6а, № 42а, № 53а, № 53в, № 58а, № 59а, № 72а, № 75а, № 77а, № 77б, № 77в, № 78а, № 79а, № 82/1, № 82/2, № 83а, № 86/1, № 86/2, № 86/3, № 95а, № 119а, № 119б, № 119в, Комсомольская № 1-ден 95-ке дейін, № 1а, № 1б, № 1/2, № 1/3, № 1/4, № 1/6, № 2а, № 3б, № 3в, № 3г, № 5а, № 5/1, № 5/2, № 6а, № 6б, № 10а, № 10б, № 11а, № 14а, № 16а, № 16б, № 19а, № 22б, № 22в, № 22г, № 22д, № 23а, № 24а, № 24б, № 24д, № 24г, № 24ж, № 25а, № 26а, № 43а, № 45/1, № 45а, № 48а, № 52а, № 77а, № 79а, № 87а, № 94а, Космическая № 1-ден 39-ға дейін, № 1а, № 1б, № 1в, № 2а, № 2б, № 2г, № 3а, № 13а, № 13б, № 22/1, № 22/2, № 23/2, № 26/1, № 26/2, № 27/1, № 27/2, № 29а, № 29б, № 29в, № 32/1, № 32/2, № 32/3, № 37а, № 38а, Мичурин № 1-ден 94-ке дейін, № 22а, № 23а, № 23б, № 45а, № 47а, № 65а, № 69а, № 69б, № 69в, № 69г, № 69д, № 87/1, № 87/2, Молодежная № 1-ден 34-ке дейін, № 16/1, № 16/2, № 16/3, Садовая № 1-ден 60-қа дейін, № 4а, № 5а, № 8а, № 20а, № 29а, № 49а, Степная № 3, № 3а, № 4, № 5, "ДЭУ-536" № 1, № 2.
№ 322 сайлау учаскесі.
Орталығы: Байсерке ауылы, Арқабай көшесі № 66, "Самал" кафесі.
Шекарасы: Байсерке ауылы, көшелер: Арқабай № 1-ден 202-ге дейін, Аптека № 1-ден 10-ға дейін, Ы. Алтынсарин № 1-ден 42-ге дейін, Зеленая № 1-ден 50-ге дейін, Карасуйская № 1-ден 85-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 18-ге дейін (жұп жағы), № 16а, Ғабит Мүсірепов № 1-ден 41-ге дейін, Омарғали Кенжеқұлов № 1-ден 32-ге дейін, Медицинская № 1-ден 41-ге дейін, Набережная № 1-ден 207-ге дейін, № 146а, Пролетарская № 1-ден 19-ға дейін, № 30, № 31а, Райымбек № 1-ден 40-қа дейін, № 40а, Учительская № 1-ден 17-ге дейін, Цветочная № 2, № 3, № 4, № 6, № 2а, Юбилейная № 1-ден 45-ке дейін; тұйық көшелер: Строительный № 1-ден 5-ке дейін, Сибирьский № 1-ден 12-ге дейін, Почтовый № 1-ден 6-ға дейін.
№ 323 сайлау учаскесі.

Центр: село Байсерке, улица Мира № 29, средняя школа № 9.
В границах: село Байсерке, улицы: Ш. Айманова с № 1 по 26, № 26а, № 26б, К. Байсеитовой с №1 по 33, Болтирик акына с № 1 по 41, Валиханова с № 1 по 68, И. Жансугурова с № 1 по 38, № 39а, № 40а, Казахстан с № 1 по 40, № 1а, № 21а, № 39а, Комарова с № 1 по 26, № 26а, Курмангазы с № 1 по 35, Линейная с № 1 по 32, А. Молдагуловой с № 1 по 31, № 33, Мира с № 1 по 35 (нечетная сторона), Мельничная с № 1 по 60, Ш. Калдаякова с № 1 по 17, Керей хана № 1, Сырым Датулы с № 1 по 24, Тауке хана с № 1 по 28, Нургисы Тлендиева с № 1 по 19, Наурыза с № 1 по 41, Д. Нурпеисовой с № 1 по 34, Парковая с № 1 по 20, № 22, № 24, № 26, № 28, Степная с № 1 по 59, Сиреневая с № 1 по 22, Каныша Сатпаева с № 1 по 86, Сейфуллина с № 1 по 39, Школьная с № 1 по 62, Абылай хана с № 1 по 36, С. Аронулы с № 1 по 16, № 1а, № 2а, № 8а, № 16а; переулок Вербный с № 1 по 7.
Избирательный участок № 324.
Центр: село Байсерке, улица Аркабая № 271, средняя школа № 12.
В границах: село Байсерке, улицы: Аркабая с № 203 по 286, Новостройская с № 1 по 69, М. Маметовой с № 1 по 30, 60 лет Пионерии с № 1 по 25, Амангельды Иманова с № 1 по 24, А. Маргулана с № 1 по 76, № 76а, Бауыржана Момышулы с № 1 по 17, Богенбай батыра с № 1 по 25, Байзакова с № 1 по 35, Касым хана № 2, № 2г, № 8, № 14, Есим хана с № 1 по 10, Г. Жубанова с № 1 по 83, Д. Ракышева с № 1 по 60, Ж. Жабаева с № 1 по 26, Жетысуйская с № 1 по 21, Интернациональная с № 1 по 28, Карасуйская с № 87 по 178, Кабанбай батыра с № 1 по 12, Карасай батыра с № 1 по 15, Махамбета Утемисулы с № 1 по 15, Набережная с № 208 по 228, № 260, Октябрьская с № 1/1 по 7/2, № 1/7, Полевая с № 1 по 15, с № 1/1 по 15/1, с № 1/2 по 15/2, Садовая с № 2 по 33, № 33а, Северная № 6/2, № 13/2, № 10/3, Солнечная с № 1/1 по 9/2, С. Муканова с № 1 по 74, № 74а, Саурык батыра с № 1 по 44, Исатая Тайманова с № 1 по 28, № 28а, Центральная с № 1 по 8, Чапаева с № 1 по 24, Шакарима Кудайбердиулы с № 1 по 15, Кенесары хана № 1, Абулхаир хана № 3, № 13, Махмуд Кашкари с № 1 по 23, Кажымукана с № 1 по 28, Б. Майлина с № 1 по 28; переулки: Гаражный с № 1 по 6, Луговой № 1, № 3, № 5; "УМР-2" с № 1/1 по № 22/4, № 29, с № 31 по 37; товарищество с ограниченной ответственностью "Нурай" с №1/1 по 8/2; дачные общества: "Карагай", "Энергетик", "Механизатор", "Шыгыс", "Надежда", "Нуртерек", "Гудок", "Геолог", "УМР-2 Алма", "Дружба", "Водник", "Пчелка", "Енбек", "Заря Ветеранов", "Победа", "Нижняя Терен Кара", "Верхняя Терен Кара",
"Железнодорожник", "Дачник", "Вагонник", "Радуга", "Проектировщик".
Избирательный участок № 325.
Центр: село Байсерке, улица Кунаева № 1, товарищество с ограниченной ответственностью "Байсерке Агро".
В границах: село Байсерке, улицы: А. Кунанбаева с № 1 по 19, Железнодорожного с № 1 по 71, Заречная с № 1 по 8, Зоопарковская с № 1/1 по 8/2, Д. Кунаева с № 1 по 37, Ленина с № 1 по 30, Мира с № 1 по 103, Овражная с № 1 по 44, Октябрьская с № 1 по 24, № 24а, Первомайская с № 1 по 17, Пионерская с № 1 по 23, Строительная с № 3 по 28, Целинная с № 1 по 66, Центральная с № 1 по 22, Шоссейная с № 1 по 58, М. Шолохова с № 1 по 11, Панфилова с № 1 по 29.
Избирательный участок № 326.

Орталығы: Байсерке ауылы, Мир көшесі № 29, орта мектеп № 9.
Шекарасы: Байсерке ауылы, көшелер: Ш. Айманов № 1-ден 26-ға дейін, № 26а, № 26б, К. Бәйсейітова № 1-ден 33-ке дейін, Бөлтірік ақын № 1-ден 41-ге дейін, Уәлиханов № 1-ден 68-ге дейін, І. Жансүгіров № 1-ден 38-ге дейін, № 39а, № 40а, Қазақстан № 1-ден 40-қа дейін, № 1а, № 21а, № 39а, Комаров № 1-ден 26-ға дейін, № 26а, Құрманғазы № 1-ден 35-ке дейін, Линейная № 1-ден 32-ге дейін, Ә. Молдағұлова № 1-ден 31-ге дейін, № 33, Мир № 1-ден 35-ке дейін (тақ жағы), Мельничная № 1-ден 60-қа дейін, Ш. Қалдаяқов № 1-ден 17-ге дейін, Керей хан № 1, Сырым Датұлы № 1-ден 24-ке дейін, Тауке хан № 1-ден 28-ге дейін, Нұрғиса Тілендиев № 1-ден 19-ға дейін, Наурыз № 1-ден 41-ге дейін, Д. Нұрпейісова № 1-ден 34-ке дейін, Парковая № 1-ден 20-ға дейін, № 22, № 24, № 26, № 28, Степная № 1-ден 59-ға дейін, Сиреневая № 1-ден 22-ге дейін, Қаныш Сәтпаев № 1-ден 86-ға дейін, Сейфуллин № 1-ден 39-ға дейін, Школьная № 1-ден 62-ге дейін, Абылай хан № 1-ден 36-ға дейін, С. Аронұлы № 1-ден 16-ға дейін, № 1а, № 2а, № 8а, № 16а; Вербный тұйық көшесі № 1-ден 7-ге дейін.
№ 324 сайлау учаскесі.
Орталығы: Байсерке ауылы, Арқабай көшесі № 271, орта мектеп № 12.
Шекарасы: Байсерке ауылы, көшелер: Арқабай № 203-тен 286-ға дейін, Новостройская № 1-ден 69-ға дейін, М. Мәметова № 1-ден 30-ға дейін, 60 лет Пионерии № 1-ден 25-ке дейін, Амангелді Иманов № 1-ден 24-ке дейін, Ә. Марғұлан № 1-ден 76-ға дейін, № 76а, Бауыржан Момышұлы № 1-ден 17-ге дейін, Бөгенбай батыр № 1-ден 25-ке дейін, Байзақов № 1-ден 35-ке дейін, Қасым хан № 2, № 2г, № 8, № 14, Есім хан № 1-ден 10-ға дейін, Ғ. Жұбанов № 1-ден 83-ке дейін, Д. Рақышев № 1-ден 60-қа дейін, Ж. Жабаев № 1-ден 26-ға дейін, Жетісу № 1-ден 21-ге дейін, Интернациональная № 1-ден 28-ге дейін, Қарасу № 87-ден 178-ге дейін, Қабанбай батыр № 1-ден 12-ге дейін, Қарасай батыр № 1-ден 15-ке дейін, Махамбет Өтемісұлы № 1-ден 15-ке дейін, Набережная № 208-ден 228-ге дейін, № 260, Октябрьская № 1/1-ден 7/2-ге дейін, № 1/7, Полевая № 1-ден 15-ке дейін, № 1/1-ден 15/1-ге дейін, № 1/2-ден 15/2-ге дейін, Садовая № 2-ден 33-ке дейін, № 33а, Северная № 6/2, № 13/2, № 10/3, Солнечная № 1/1-ден 9/2-ге дейін, С. Мұқанов № 1-ден 74-ке дейін, № 74а, Саурық батыр № 1-ден 44-ке дейін, Исатай Тайманов № 1-ден 28-ге дейін, № 28а, Центральная № 1-ден 8-ге дейін, Чапаев № 1-ден 24-ке дейін, Шәкәрім Құдайбердіұлы № 1-ден 15-ке дейін, Кенесары хан № 1, Әбілхайыр хан № 3, № 13, Махмұд Қашқари № 1-ден 23-ке дейін, Қажымұқан № 1-ден 28-ге дейін, Б. Майлин № 1-ден 28-ге дейін; тұйық көшелер: Гаражный № 1-ден 6-ға дейін, Луговой № 1, № 3, № 5; "УМР-2" № 1/1-ден 22/4-ке дейін, № 29, № 31-ден 37-ге дейін; "Нұрай" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі № 1/1-ден 8/2-ге дейін; саяжайлар қоғамдары: "Қарағай", "Энергетик", "Механизатор", "Шығыс", "Надежда", "Нұртерек", "Гудок", "Геолог", "УМР-2 Алма", "Дружба", "Водник", "Пчелка", "Еңбек", "Заря Ветеранов", "Победа", "Нижняя Терен Кара", "Верхняя Терен Кара", "Железнодорожник", "Дачник", "Вагонник", "Радуга", "Проектировщик".
№ 325 сайлау учаскесі.
Орталығы: Байсерке ауылы, Қонаев көшесі № 1, "Байсерке Агро" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
Шекарасы: Байсерке ауылы, көшелер: А. Құнанбаев № 1-ден 19-ға дейін, Железнодорожная № 1-ден 71-ге дейін, Заречная № 1-ден 8-ге дейін, Зоопарковская № 1/1-ден 8/2-ге дейін, Д. Қонаев № 1-ден 37-ге дейін, Ленин № 1-ден 30-ға дейін, Мир № 1-ден 103-ке дейін, Овражная № 1-ден 44-ке дейін, Октябрьская № 1-ден 24-ке дейін, № 24а, Первомайская № 1-ден 17-ге дейін, Пионерская № 1-ден 23-ке дейін, Строительная № 3-тен 28-ге дейін, Целинная № 1-ден 66-ға дейін, Центральная № 1-ден 22-ге дейін, Шоссейная № 1-ден
58-ге дейін, М. Шолохов № 1-ден 11-ге дейін, Панфилов № 1-ден 29-ға дейін.
№ 326 сайлау учаскесі.

Центр: село Ынтымак, улица Школьная № 45, средняя школа № 30.
В границах: село Ынтымак.
Избирательный участок № 327.
Центр: село Жанадаур, улица Мира № 3, средняя школа № 5.
В границах: село Жанадаур.
Избирательный участок № 328.
Центр: село Жанаталап, улица Колхозная № 2, средняя школа № 25.
В границах: село Жанаталап.
Избирательный участок № 329.
Центр: село Али, улица Б. Жырау № 2, средняя школа № 22.
В границах: село Али.
Избирательный участок № 330.
Центр: село Коктерек, средняя школа № 21.
В границах: село Коктерек.
Избирательный участок № 331.
Центр: село Коянкус, улица Шиели № 61, средняя школа № 1.
В границах: село Коянкус.
Избирательный участок № 332.
Центр: село Жетыген, улица Калибекова № 5, средняя школа № 3.
В границах: село Жетыген, улицы: Б. Момышулы с № 1 по 175 (нечетная сторона), с № 2 по № 152 (четная сторона), О. Жампеисова с № 1 по 175 (нечетная сторона), с № 2 по 196 (четная сторона), М. Макатаева с № 2 по 140 (четная сторона), с № 1 по 83 (нечетная сторона), Ленина с № 1 по 120, Новая с № 1 по 60, Садовая с № 1 по 50, Некрасова с № 1 по 40, Речная с № 1 по 50, Калибекова с № 1 по 18, Мерей с № 1 по 46, Тауелсиздик с № 1 по 48, Сырдария с № 1 по 45, Жулдыз № 1 по 30, Каспий с № 1 по 46, Бирлик с № 1 по 18, Акжайык с № 1 по 31, Шалкар с № 1 по 22, Ертис с № 1 по 17, Жана талап с № 1 по 40, Орда с № 1 по 18, Шынгыстау с № 1 по 60, Есил с № 1 по 94, Тарбагатай с № 1 по 74; переулки: Гоголя № 9, № 10, Горького с № 1 по 17.
Избирательный участок № 333.
Центр: село Жетыген, микрорайон "Дорожник" № 18а, товарищество
с ограниченной ответственностью "РСУ-1".
В границах: село Жетыген, улицы: Ломоносова с № 1 по 36, № 36а, № 36б, Молдагуловой с № 1 по 109 (нечетная сторона), с № 2 по 84 (четная сторона), Панфилова с № 1 по 81 (нечетная сторона), с № 2 по 78 (четная сторона), Валиханова с № 2 по 126 (четная сторона), с № 1 по 185 (нечетная сторона); микрорайон "Дорожник" с № 1 по 60; переулки: Гагарина с № 1 по 37, Октябрьский с № 1 по 20; дачные общества: "Спорт-89", "Шугла", "Мрия", "Оазис", "Ветеран Заречный", "Аманат-1", "Эстрагон", "Автомобилист", "Алматы хлеб", "Арман", "Арман-1", "Наурыз-Март", "Меруерт", "Наурыз Плюс", "Геолог", "Строитель", "Жетысу", "Снабженец", "Бархан Или"; станция Кайрат.
Избирательный участок № 334.
Центр: село Жетыген, жилой городок "ДОС" без номера, детско-подростковый клуб "Умит".

Орталығы: Ынтымақ ауылы, Школьная көшесі № 45, орта мектеп № 30.
Шекарасы: Ынтымақ ауылы.
№ 327 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаңадәуір ауылы, Мир көшесі № 3, орта мектеп № 5.
Шекарасы: Жаңадәуір ауылы.
№ 328 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаңаталап ауылы, Колхозная көшесі № 2, орта мектеп № 25.
Шекарасы: Жаңаталап ауылы.
№ 329 сайлау учаскесі.
Орталығы: Әли ауылы, Б. Жырау көшесі № 2, орта мектеп № 22.
Шекарасы: Әли ауылы.
№ 330 сайлау учаскесі.
Орталығы: Көктерек ауылы, № 21 орта мектебі.
Шекарасы: Көктерек ауылы.
№ 331 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қоянқұс ауылы, Шиелі көшесі № 61, орта мектеп № 1.
Шекарасы: Қоянқұс ауылы.
№ 332 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жетіген ауылы, Қалибеков көшесі № 5, орта мектеп № 3.
Шекарасы: Жетіген ауылы, көшелер: Б. Момышұлы № 1-ден 175-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 152-ге дейін (жұп жағы), О. Жампейісов № 1-ден 175-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 196-ға дейін (жұп жағы), М. Мақатаев № 2-ден 140-қа дейін (жұп жағы), № 1-ден 83-ке дейін (тақ жағы), Ленин № 1-ден 120-ға дейін, Новая № 1-ден 60-қа дейін, Садовая № 1-ден 50-ге дейін, Некрасов № 1-ден 40-қа дейін, Речная № 1-ден 50-ге дейін, Қалибеков № 1-ден 18-ге дейін, Мерей № 1-ден 46-ға дейін, Тәуелсіздік № 1-ден 48-ге дейін, Сырдария № 1-ден 45-ке дейін, Жұлдыз № 1-ден 30-ға дейін, Каспий № 1-ден 46-ға дейін, Бірлік № 1-ден 18-ге дейін, Ақжайық № 1-ден 31-ге дейін, Шалқар № 1-ден 22-ге дейін, Ертіс № 1-ден 17-ге дейін, Жаңа талап № 1-ден 40-қа дейін, Орда № 1-ден 18-ге дейін, Шыңғыстау № 1-ден 60-қа дейін, Есіл № 1-ден 94-ке дейін, Тарбағатай № 1-ден 74-ке дейін; тұйық көшелер: Гоголь № 9, № 10, Горький № 1-ден 17-ге дейін.
№ 333 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жетіген ауылы, "Дорожник" ықшам ауданы № 18а, "РСУ-1" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
Шекарасы: Жетіген ауылы, көшелер: Ломоносов № 1-ден 36-ға дейін, № 36а, № 36б, Молдағұлова № 1-ден 109-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 84-ке дейін (жұп жағы), Панфилов көшесі № 1-ден 81-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 78-ге дейін (жұп жағы), Уәлиханов № 2-ден 126-ға дейін (жұп жағы), № 1-ден 185-ке дейін (тақ жағы); "Дорожник" ықшам ауданы № 1-ден 60-қа дейін; тұйық көшелер: Гагарин № 1-ден 37-ге дейін, Октябрьский № 1-ден 20-ға дейін; саяжайлар қоғамдары: "Спорт-89", "Шұғыла", "Мрия", "Оазис", "Ветеран Заречный", "Аманат-1", "Эстрагон", "Автомобилист", "Алматы хлеб", "Арман", "Арман-1", "Наурыз-Март", "Меруерт", "Наурыз Плюс", "Геолог", "Строитель", "Жетісу", "Снабженец", "Бархан Или"; Қайрат станциясы.
№ 334 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жетіген ауылы, "ДОС" тұрғын үй қалашығы, нөмірсіз, "Үміт" балалар-жасөспірімдер клубы.

В границах: село Жетыген, улицы: Лесная с № 41 по 45 (нечетная сторона), с № 40 по 52 (четная сторона), Абая с № 1 по 8, Заводская с № 1 по 5, Южная с № 1 по 58, Виноградная с № 1 по 32, Сатпаева с № 1 по 30, Дачная с №1 по 4, Панфилова с № 83 по 99 (нечетная сторона), с № 80 по 98 (четная сторона); жилой городок "ДОС" с № 1 по 14; переулки: Пушкина с № 1 по 11, Жамбыла с № 1 по 12.
Избирательный участок № 335.
Центр: село Жетыген, улица Геофизическая № 4, средняя школа № 11.
В границах: село Жетыген, улицы: Кудайбергенова № 1 по 43, Лесная с № 1 по 4 (нечетная сторона), с № 2 по 14 (четная сторона), Жетыгенская с № 1 по 69, Сейфуллина с № 1 по 5, Солнечная с № 1 по 6, Стадионная с № 1 по 14, Казахстанская с № 1 по 9, Маметовой с № 1 по 6, Ильича с № 1 по 8, Геофизическая с № 1 по 30, 8-ми квартирный дом с № 1 по 4, Золоторудная с № 1 по 7, Обручева с № 1 по 18, Юбилейная с № 1 по 11, Молдагуловой с № 111 по 135 (нечетная сторона), с № 84 по 98 (четная сторона), Валиханова с № 128 по 236 (четная сторона), с № 187 по 243 (нечетная сторона), Момышулы с № 154 по 222 (четная сторона), с № 177 по 213 (нечетная сторона), Жампеисова с № 198 по 238 (четная сторона), с № 177 по 209 (нечетная сторона), Макатаева с № 142 по 162 (четная сторона), с № 85 по 109 (нечетная сторона), Панфилова с № 101 по 113 (нечетная сторона), с № 100 по 116 (четная сторона), Строительная с № 1 по 28, Ауэзова с № 1 по 18, Морозова с № 1 по 63, Илийская с № 1 по 35, Шевченко с № 1 по 5, Титова с № 1 по 6; переулки: Дружба с № 1 по 7, Подстанция с № 1 по 4.
Избирательный участок № 336.
Центр: село Жетыген, улица Жигер № 86, средняя школа № 34.
В границах: село Жетыген, улицы: 8 Марта с № 1 по 9, Шоссейная с № 1 по 36, Терешковой с № 1 по 58, Арычная с № 1 по 26, Тугелбаева с № 1 по 61, Дом пенсионера с № 1 по 10, Ворошилова с № 1 по 22, Западная с № 1 по 78, Советская с № 1 по 135, Целинная с № 1 по 284, Восточная с № 1 по 103, Финский дом с № 1 по 4, "СМП-625" с № 1 по 6, "Мехколлона-50" с № 1 по 32, Почтовая с № 1 по 60, Дзержинского с № 1 по 204, Калинина с № 1 по 93, Зеленая с № 1 по 40, Шымырбека с № 1 по 50, Алтая с № 1 по 30, Айнабулак с № 1 по 54, Жигер с № 1 по 170, Бастау с № 1 по 178, Алакол с № 1 по 204, Улытау с № 1 по 153, Арал с № 1 по 31, Акбулак с № 1 по 26, Шу с № 1 по 23, Талас с № 1 по 12, Кызылсу с № 1 по 12, Маркакол с № 1 по 30, Жеруйык с № 1 по 60.
Избирательный участок № 337.
Центр: село Куйган, улица Пролетарская без номера, средняя школа № 32.
В границах: село Куйган, Жанаарна, Енбек; Молочно-товарная ферма і, нөмірсіз, № 32 орта мектепрес отдела о якобы снятие .ку Армануждали четчик на холодную воду 2011 годамбы на холодную воду.
Избирательный участок № 338.

Шекарасы: Жетіген ауылы көшелер: Лесная № 41-ден 45-ке дейін (тақ жағы), № 40-тан 52-ге дейін (жұп жағы), Абай № 1-ден 8-ге дейін, Заводская № 1-ден 5-ке дейін, Южная № 1-ден 58-ге дейін, Виноградная № 1-ден 32-ге дейін, Сәтпаев № 1-ден 30-ға дейін, Дачная № 1-ден 4-ке дейін, Панфилов № 83-тен 99-ға дейін (тақ жағы), № 80-нен 98-ге дейін (жұп жағы); "ДОС" тұрғын үй қалашығы № 1-ден 14-ке дейін; тұйық көшелер: Пушкин № 1-ден 11-ге дейін, Жамбыл № 1-ден 12-ге дейін.
№ 335 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жетіген ауылы, Геофизическая көшесі № 4, орта мектеп № 11.
Шекарасы: Жетіген ауылы, көшелер: Құдайбергенов № 1-ден 43-ке дейін, Лесная № 1-ден 4-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 14-ке дейін (жұп жағы), Жетыгенская № 1-ден 69-ға дейін, Сейфуллин № 1-ден 5-ке дейін, Солнечная № 1-ден 6-ға дейін, Стадионная № 1-ден 14-ке дейін, Казахстанская № 1-ден 9-ға дейін, Мәметова № 1-ден 6-ға дейін, Ильича № 1-ден 8-ге дейін, Геофизическая № 1-ден 30-ға дейін, 8-ми квартирный дом № 1-ден 4-ке дейін, Золоторудная № 1-ден 7-ге дейін, Обручева № 1-ден 18-ге дейін, Юбилейная № 1-ден 11-ге дейін, Молдағұлова № 111-ден 135-ке дейін (тақ жағы), № 84-тен 98-ге дейін (жұп жағы), Уәлиханов № 128-ден 236-ға дейін (жұп жағы), № 187-ден 243-ке дейін (тақ жағы), Момышұлы № 154-тен 222-ге дейін (жұп жағы), № 177-ден 213-ке дейін (тақ жағы), Жампейісов № 198-ден 238-ге дейін (жұп жағы), № 177-ден 209-ға дейін (тақ жағы), Мақатаев № 142-ден 162-ге дейін (жұп жағы), № 85-тен 109-ға дейін (тақ жағы), Панфилов № 101-ден 113-ке дейін (тақ жағы), № 100-ден 116-ға дейін (жұп жағы), Строительная № 1-ден 28-ге дейін, Әуезов № 1-ден 18-ге дейін, Морозов № 1-ден 63-ке дейін, Илийская № 1-ден 35-ке дейін, Шевченко № 1-ден 5-ке дейін, Титов № 1-ден 6-ға дейін; тұйық көшелер: Дружба № 1-ден 7-ге дейін, Подстанция № 1-ден 4-ке дейін.
№ 336 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жетіген ауылы, Жігер көшесі № 86, орта мектеп № 34.
Шекаралары: Жетіген ауылы, көшелер: 8 Март № 1-ден 9-ға дейін, Шоссейная № 1-ден 36-ға дейін, Терешкова № 1-ден 58-ге дейін, Арычная № 1-ден 26-ға дейін, Түгелбаев № 1-ден 61-ге дейін, Дом пенсионера № 1-ден 10-ға дейін, Ворошилов № 1-ден 22-ге дейін, Западная № 1-ден 78-ге дейін, Советская № 1-ден 135-ке дейін, Целинная № 1-ден 284-ке дейін, Восточная № 1-ден 103-ке дейін, Финский дом № 1-ден 4-ке дейін, "СМП-625" № 1-ден 6-ға дейін, "Мехколлона-50" № 1-ден 32-ге дейін, Почтовая № 1-ден 60-қа дейін, Дзержинский № 1-ден 204-ке дейін, Калинин № 1-ден 93-ке дейін, Зеленая № 1-ден 40-қа дейін, Шымырбек № 1-ден 50-ге дейін, Алтай № 1-ден 30-ға дейін, Айнабұлақ № 1-ден 54-ке дейін, Жігер № 1-ден 170-ке дейін, Бастау № 1-ден 178-ге дейін, Алакөл № 1-ден 204-ке дейін, Ұлытау № 1-ден 153-ке дейін, Арал № 1-ден 31-ге дейін, Ақбұлақ № 1-ден 26-ға дейін, Шу № 1-ден 23-ке дейін, Талас № 1-ден 12-ге дейін, Қызылсу № 1-ден 12-ге дейін, Марқакөл № 1-ден 30-ға дейін, Жерұйық № 1-ден 60-қа дейін.
№ 337 сайлау учаскесі.
Орталығы: Құйған ауылы, Пролетарская көшесі, нөмірсіз, № 32 орта мектебі.
Шекарасы: Құйған, Жаңаарна, Еңбек ауылдары; Сүт-тауар фермасы.
№ 338 сайлау учаскесі.

Центр: село Жетыген, воинская часть № 65229, клуб воинской части № 65229.
В границах: село Жетыген, воинские части № 65229, № 20709.
Избирательный участок № 339.
Центр: село Косозен, улица Абая № 15, средняя школа № 14.
В границах: село Косозен, улицы: Г. Муратбаева № 2, № 3, № 4, № 5, № 6/1, № 6/2, № 7, Айгерим с № 1 по 35, Рыскулова с № 1/1 по 9/1, № 11, № 12/2, с № 2 по 14, Таугуль с № 1/1 по 13/3, с № 2/1 по 36/2, Абая с № 1 по 74, Жамбыла с № 1 по 45, Жильникова с № 1/1 по 33/1, № 37, с № 2/1 по 46/2, Жас улан с № 1/1 по 21/1, с № 2/1 по 18/2, № 20/2, Малый Караой без номера 4 дома, А. Молдагуловой с № 1 по 30, С. Сейфуллина с № 1 по 30, М. Маметовой с № 1 по 29, Алтынсарина с № 1 по 30, Б. Майлина с № 1 по 35, И. Жансугурова с № 1 по 29, Д. Кунаева с № 1 по 55, Аль-Фараби с № 1 по 34, Толе би с № 1 по 33, Бирлестик с № 1 по 108, Кенсай с № 1 по 12, Кок тобе с № 1 по 23, Адилет с № 1 по 28, Колсай с № 1 по 21, Уш коныр с № 1 по 19, Жана курылыс с № 1 по 24, Терен сай с № 1 по 20, Б. Момышулы с № 1 по 28, Шымбулак с № 1 по 44, Коктем с № 1 по 9, Аксай с № 1 по 12, Самал с № 1 по 22, Алтын кун с № 1 по 15, Карасу с № 1 по 122, Жастар с № 1 по 118, Ак жол с № 1 по 98, Байконыр с № 1 по 25; дачи: "Дорожник", "Малахит", "Жемис", "Золотая осень", "Целинный", "Связист", "Природа", "Оптемист", "Фрунзенец", "Ветеран-Алатау", "Алмалы", "Рассвет", "Союз", "Арман", "Или-2007".
Избирательный участок № 340.
Центр: село Н. Тлендиева, улица Сандыкбаева № 18а, Клуб индивидуального предпринимателя "Муклешева".
В границах: село Н. Тлендиева, улицы: А. Иманова с № 1 по 90, Адилбека Исаева с № 1 по 19/1, с № 2/2 по 18/2, Алматы с № 1 по 79, Жетысу с № 1/1 по 5/1, с № 1 по 7, Капшагая с № 1 по 28, Ш. Сандыкбаева с № 1 по 77, Ш. Валиханова с № 1 по 87, Арман с № 1/1 по 9/1, с № 2/1 по 2/14, с № 16 по 37, Желтоксана с № 1 по 21, Тауелсиздик с № 1 по 13, Достык с № 1 по 40, Арал с № 1 по 36, Акниет с № 1 по 98, Алтай с № 1 по 28, Аманжол с № 1 по 42, Аксункар с № 1 по 42, Ак булак с № 1 по 28, Актума с № 1 по 24, Арна с № 1 по 21, Алтын орда с № 1 по 25, Атамекен с № 1 по 24, Байтерек с № 1 по 42, Бесмойнак с № 1 по 155, Баганашыл с № 1 по 28, Егемен с № 1 по 44, Жоламан с № 1 по 41, Жаланаш с № 1 по 40, Жибек жолы с № 1 по 12, Матибулак с № 1 по 150, Отан с № 1 по 20, Райымбека с № 1 по 36, Улы тау с № 1 по 11, Улан с № 1 по 12, Шыгыс с № 1 по 12, Саяжай с № 1 по 12, Тулпар с № 1 по 28; дачи: "Алма", "Финансит", "Простор", "Дружба"; дома воинской части № 77035; свиноводческая товарная ферма № 2/1.
Избирательный участок № 341.

Орталығы: Жетіген ауылы, № 65229 әскери бөлімі, № 65229 әскери бөлімінің клубы.
Шекаралары: Жетіген ауылы, № 65229, № 20709 әскери бөлімдері.
№ 339 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қосөзен ауылы, Абай көшесі № 15, орта мектеп № 14.
Шекарасы: Қосөзен ауылы, көшелер: Ғ. Мұратбаев № 2, № 3, № 4, № 5, № 6/1, № 6/2, № 7, Айгерім № 1-ден 35-ке дейін, Рысқұлов № 1/1-ден 9/1-ге дейін, № 11, № 12/2, № 2-ден 14-ке дейін, Таугүл № 1/1-ден 13/3-ке дейін, № 2/1-ден 36/2-ге дейін, Абай № 1-ден 74-ке дейін, Жамбыл № 1-ден 45-ке дейін, Жильников № 1/1-ден 33/1-ге дейін, № 37, № 2/1-ден 46/2-ге дейін, Жас ұлан № 1/1-ден 21/1-ге дейін, № 2/1-ден 18/2-ге дейін, № 20/2, Малый Қараой нөмірсіз 4 үй, А. Молдағұлова № 1-ден 30-ға дейін, С. Сейфуллин № 1-ден 30-ға дейін, М. Мәметова № 1-ден 29-ға дейін, Алтынсарин № 1-ден 30-ға дейін, Б. Майлин № 1-ден 35-ке дейін, І. Жансүгіров № 1-ден 29-ға дейін, Д. Қонаев № 1-ден 55-ке дейін, Әл-Фараби № 1-ден 34-ке дейін, Төле би № 1-ден 33-ке дейін, Бірлестік № 1-ден 108-ге дейін, Кеңсай № 1-ден 12-ге дейін, Көк төбе № 1-ден 23-ке дейін, Әділет № 1-ден 28-ге дейін, Көлсай № 1-ден 21-ге дейін, Үш қоңыр № 1-ден 19-ға дейін, Жаңа құрылыс № 1-ден 24-ке дейін, Терең сай № 1-ден 20-ға дейін, Б. Момышұлы № 1-ден 28-ге дейін, Шымбұлақ № 1-ден 44-ке дейін, Көктем № 1-ден 9-ға дейін, Ақсай № 1-ден 12-ге дейін, Самал № 1-ден 22-ге дейін, Алтын күн № 1-ден 15-ке дейін, Қарасу № 1-ден 122-ге дейін, Жастар № 1-ден 118-ге дейін, Ақ жол № 1-ден 98-ге дейін, Байқоңыр № 1-ден 25-ке дейін; саяжайлар: "Дорожник", "Малахит", "Жеміс", "Золотая осень", "Целинный", "Связист", "Природа", "Оптемист", "Фрунзенец", "Ветеран-Алатау", "Алмалы", "Рассвет", "Союз", "Арман", "Или-2007".
№ 340 сайлау учаскесі.
Орталығы: Н. Тілендиев ауылы, Сандықбаев көшесі № 18а, "Муклешева" жеке кәсіпкерінің клубы.
Шекарасы: Н. Тілендиев ауылы, көшелер: А. Иманов № 1-ден 90-ға дейін, Әділбек Исаев № 1-ден 19/1-ге дейін, № 2/2-ден 18/2-ге дейін, Алматы № 1-ден 79-ға дейін, Жетісу № 1/1-ден 5/1-ге дейін, № 1-ден 7-ге дейін, Капшағай № 1-ден 28-ге дейін, Ш. Сандықбаев № 1-ден 77-ге дейін, Ш. Уәлиханов № 1-ден 87-ге дейін, Арман № 1/1-ден 9/1-ге дейін, № 2/1-ден 2/14-ке дейін, № 16-ден 37-ге дейін, Желтоқсан № 1-ден 21-ге дейін, Тәуелсіздік № 1-ден 13-ке дейін, Достық № 1-ден 40-қа дейін, Арал № 1-ден 36-ға дейін, Ақниет № 1-ден 98-ге дейін, Алтай № 1-ден 28-ге дейін, Аманжол № 1-ден 42-ге дейін, Ақсұңқар № 1-ден 42-ге дейін, Ақ бұлақ № 1-ден 28-ге дейін, Ақтұма № 1-ден 24-ке дейін, Арна № 1-ден 21-ге дейін, Алтын орда № 1-ден 25-ке дейін, Атамекен № 1-ден 24-ке дейін, Байтерек № 1-ден 42-ге дейін, Бесмойнақ № 1-ден 155-ке дейін, Бағанашыл № 1-ден 28-ге дейін, Егемен № 1-ден 44-ке дейін, Жоламан № 1-ден 41-ге дейін, Жалаңаш № 1-ден 40-қа дейін, Жібек жолы № 1-ден 12-ге дейін, Мәтібұлақ № 1-ден 150-ге дейін, Отан № 1-ден 20-ға дейін, Райымбек № 1-ден 36-ға дейін, Ұлы тау № 1-ден 11-ге дейін, Ұлан № 1-ден 12-ге дейін, Шығыс № 1-ден 12-ге дейін, Саяжай № 1-ден 12-ге дейін, Тұлпар № 1-ден 28-ге дейін; бау-бақшалар: "Алма", "Финансист", "Простор", "Дружба"; № 77035 әскери бөлімінің үйлері; шошқа тауар фермасы № 2/1.
№ 341 сайлау учаскесі.

Центр: село Караой, улица К. Дауылбаева № 1, средняя школа № 18.
В границах: село Караой, улицы: А. Отарбаева с № 1/1 по 29, № 6а, Н. Пашкина с № 1 по 53, № 55, с № 57/1 по 71/2, с № 6/1 по 14/2, Абая с № 1 по 96, № 1а, Алатау № 2, № 3/1, № 3/2, № 5, Р. Зорге с № 1/1 по 7/2, № 1а, № 7а, с № 8 по 27, Казахстан с № 1/1 по 8/2, № 1а/1, № 1а/2, № 2а/1, № 2а/2, с № 10/1 по 12/2, № 12, Тамаша с № 1 по 37, № 26а, М. Абишева с № 1/1 по 19/1, № 14, с № 21 по 41, с № 43/1 по 43/4, № 43а, И. Алтынсарина № 2, № 11, № 12, с № 3/1 по 5/2, № 6, № 7/1, № 7/2, с № 8/1 по 8/4, № 10/1, № 10/2, № 14, М. Ауэзова № 1а, с № 1 по 46, К. Дауылбаева с № 2/1 по 18/2, № 12, Туркестан с № 1 по 112, Сайран с № 1 по 12, Кен дала с № 1 по 20, Саяхат с № 1 по 125, Алматы с № 1 по 40, Алатау с № 1 по 64, Астана с № 1 по 23, Достык с № 1 по 42, Азаматтык с № 1 по 111, Орталык с № 1 по 64, Кайнар с № 1 по 23, Шалкар с № 1 по 34, Умтыл с № 1 по 20, Енбек с № 1 по 50, Акжар с № 1 по 12, Акжазык с № 1 по 28, Игилик с № 1 по 33, Арай с № 1 по 14, Оркен с № 1 по 98, Кен дала с № 1 по 20, Алга с № 1 по 13, Бастау с № 1 по 29, Береке с № 1 по 30, Каратал с № 1 по 44, Нур Отан с № 1 по 59, Капал с № 1 по 90, Достык с № 1 по 42; подсобное хозяйство: "Монтажник" № 1/1, № 1/2, № 2/1, № 2/2; 3 дома на пруду "Амангельды"; дома отгонных участков села Караой; Подстанция без номера 1 дом; дома воинской части № 2466.
Избирательный участок № 342.
Центр: село Караой, улица Бейбитшилик № 10, сельский дом культуры.
В границах: село Караой, улицы: Теректи с № 2 по 97, № 5/1, № 5/2, № 9/1, № 9/2, № 15/1, № 16/1, № 15/2, № 16/2, № 23/1, № 23/2, № 23/3, с № 25/1 по 25/3, с № 27/1 по 27/4, № 28/1, № 28/2, с № 29/1 по 29/3, № 30/1, № 30/2, с № 32/1 по 32/3, № 34/1, № 34/2, № 81/1, № 81/2, № 83/1, № 83/2, № 85/1, № 85/2, № 91/1, № 91/2, № 93/1, № 93/2, Нурлы тан с № 6 по 12, с № 1/1 по 1/4, с № 2/1 по 2/4, с № 3/1 по 3/3, с № 4/1 по 4/3, с № 5/1 по 5/3, № 7/1, № 7/2, с № 8/1 по 8/12, с № 9/1 по 11/2, № 14/1, № 14/2, № 18, № 19, № 26/1, № 26/2, № 28/1, № 28/2, № 32, № 34, Ынтымак с № 7 по 34, Мереке с № 1/1 по 3/2, с № 4 по 14, с № 15 по 23, с № 5/1 по 13/2, Бейбитшилик с № 1 по 7, с № 2/1 по 17/2, № 19, № 21, Алмалы № 2а, № 2б, № 4а, № 4б, с № 1 по 30, Женис с № 1 по 54, Тын дала № 5, № 6, № 10, с № 13 по 70, с № 8/1 по № 14/2, № 20/1, № 20/2, № 44/1, № 44/2, Алгабас № 3, № 4, № 5, № 6, № 8, Балауса № 2, № 7/1, № 7/2, № 10/1, № 10/2, № 14/1, № 14/2, № 16/1, № 16/2, № 8, № 9, № 13, № 19, № 20, № 26, Шугыла № 5, № 7, № 8, № 8а, № 9, Дарын с № 1/1 по 9/2, № 2, № 4, № 6, № 11, № 12/1, № 12/2, № 13, с № 14/1 по 14/3, № 15, с № 16/1 по 16/3, № 17, № 18, № 19, с № 22 по 69, № 23/1,№ 23/2, с № 25/1 по 25/4, № 27/1, № 27/2, с № 29/1 по 29/4, Рахат № 3/1, № 3/2, с № 4 по 34, с № 5/1 по 5/8, с № 11 по 50, № 52/1, № 52/2, Уалиева с № 1/1 по 3/2, с № 4 по 15, с № 16/1 по 22/2, № 17, № 19, № 19а, № 21, № 23, с № 25 по 37, № 39, Балдырган с № 1/1 по 4/2, с № 1 по 7, Жаналык с № 1 по 86, № 51а, Улгыли с № 1 по 43, Или таны с № 1 по 67, Гулдер с № 1 по 54, Мамыр с № 1 по 4, Наурыз с № 1 по 10, Болашак с № 1 по 21, Жигер с № 1 по 10, Сулусай с № 1 по 7, Ардагер с № 1 по 15, Жулдыз с № 1 по 83, Камысколь с № 1 по 6, Балдырган с № 5 по 7.
Избирательный участок № 343.
Центр: село Караой, воинская часть № 2125, актовый зал.
В границах: село Караой, территория воинская часть № 2125.
Избирательный участок № 344.

Орталығы: Қараой ауылы, Дауылбаев көшесі № 1, орта мектеп № 18.
Шекарасы: Қараой ауылы, көшелер: Ә. Отарбаев № 1/1-ден 29-ға дейін, № 6а, Н. Пашкин № 1-ден 53-ке дейін, № 55, № 57/1-ден 71/2-ге дейін, № 6/1-ден 14/2-ге дейін, Абай № 1-ден 96-ға дейін, № 1а, Алатау № 2, № 3/1, № 3/2, № 5, Р. Зорге № 1/1-ден 7/2-ге дейін, № 1а, № 7а, № 8-ден 27-ге дейін, Қазақстан № 1/1-ден 8/2-ге дейін, № 1а/1, № 1а/2, № 2а/1, № 2а/2, № 10/1-ден 12/2-ге дейін, № 12, Тамаша № 1-ден 37-ге дейін, № 26а, М. Абишев № 1/1-ден 19/1-ге дейін, № 14, № 21-ден 41-ге дейін, № 43/1-ден 43/4-ке дейін, № 43а, Ы. Алтынсарин № 2, № 11, № 12, № 3/1-ден 5/2-ке дейін, № 6, № 7/1, № 7/2, № 8/1-ден 8/4-ке дейін, № 10/1, № 10/2, № 14, М. Әуезов № 1а, № 1-ден 46-ға дейін, Қ. Дауылбаев № 2/1-ден 18/2-ге дейін, № 12, Түркістан № 1-ден 112-ге дейін, Сайран № 1-ден 12-ге дейін, Кең дала № 1-ден 20-ға дейін, Саяхат № 1-ден 125-ке дейін, Алматы № 1-ден 40-қа дейін, Алатау № 1-ден 64-ке дейін, Астана № 1-ден 23-ке дейін, Достық № 1-ден 42-ге дейін, Азаматтық № 1-ден 111-ге дейін, Орталық № 1-ден 64-ке дейін, Қайнар № 1-ден 23-ке дейін, Шалқар № 1-ден 34-ке дейін, Ұмтыл № 1-ден 20-ға дейін, Еңбек № 1-ден 50-ге дейін, Ақжар № 1-ден 12-ге дейін, Ақжазық № 1-ден 28-ге дейін, Игілік № 1-ден 33-ке дейін, Арай № 1-ден 14-ке дейін, Өркен № 1-ден 98-ге дейін, Кең дала № 1-ден 20-ға дейін, Алға № 1-ден 13-ке дейін, Бастау № 1-ден 29-ға дейін, Береке № 1-ден 30-ға дейін, Қаратал № 1-ден 44-ке дейін, Нұр Отан № 1-ден 59-ға дейін, Қапал № 1-ден 90-ға дейін, Достық № 1-ден 42-ге дейін; қосалқы шаруашылық: "Монтажник" №1/1, № 1/2, № 2/1, № 2/2; "Амангелді" тоғанындағы 3 үй; Қараой ауылының мал шаруашылығы учаскелерінің үйлері; Подстанция нөмірсіз 1 үй; № 2466 әскери бөлімінің үйлері.
№ 342 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қараой ауылы, Бейбітшілік көшесі № 10, ауылдық мәдениет
үйі.
Шекарасы: Қараой ауылы, көшелер: Теректі № 2-ден 97-ге дейін, № 5/1, № 5/2, № 9/1, № 9/2, № 15/1, № 16/1, № 15/2, № 16/2, № 23/1, № 23/2, № 23/3, № 25/1-ден 25/3-ке дейін, № 27/1-ден 27/4-ке дейін, № 28/1, № 28/2, № 29/1-ден 29/3-ке дейін, № 30/1, № 30/2, № 32/1-ден 32/3-ке дейін, № 34/1, № 34/2, № 81/1, № 81/2, № 83/1, № 83/2, № 85/1, № 85/2, № 91/1, № 91/2, № 93/1, № 93/2, Нұрлы таң № 6-дан 12-ге дейін, № 1/1-ден 1/4-ке дейін, № 2/1-ден 2/4-ке дейін, № 3/1-ден 3/3-ке дейін, № 4/1-ден 4/3-ке дейін, № 5/1-ден 5/3-ке дейін, № 7/1, № 7/2, № 8/1-ден 8/12-ге дейін, № 9/1-ден 11/2-ге дейін, № 14/1, № 14/2, № 18, № 19, № 26/1, № 26/2, № 28/1, № 28/2, № 32, № 34, Ынтымақ № 7-ден 34-ке дейін, Мереке № 1/1-ден 3/2-ке дейін, № 4-тен 14-ке дейін, № 15-тен 23-ке дейін, № 5/1-ден 13/2-ге дейін, Бейбітшілік № 1-ден 7-ге дейін, № 2/1-ден 17/2-ге дейін, № 19, № 21, Алмалы № 2а, № 2б, № 4а, № 4б, № 1-ден 30-ға дейін, Жеңіс № 1-ден 54-ке дейін, Тың дала № 5, № 6, № 10, № 13-ден 70-ке дейін, № 8/1-ден 14/2-ге дейін, № 20/1, № 20/2, № 44/1, № 44/2, Алғабас № 3, № 4, № 5, № 6, № 8, Балауса № 2, № 7/1, № 7/2, № 10/1, № 10/2, № 14/1, № 14/2, № 16/1, № 16/2, № 8, № 9, № 13, № 19, № 20, № 26, Шұғыла № 5, № 7, № 8, № 8а, № 9, Дарын № 1/1-ден 9/2-ге дейін, № 2, № 4, № 6, № 11, № 12/1, № 12/2, № 13, № 14/1-ден 14/3-ке дейін, № 15, № 16/1-ден 16/3-ке дейін, № 17, № 18, № 19, № 22-ден 69-ға дейін, № 23/1, № 23/2, № 25/1-ден 25/4-ке дейін, № 27/1, № 27/2, № 29/1-ден 29/4-ке дейін, Рахат № 3/1, № 3/2, № 4-тен 34-ке дейін, № 5/1-ден 5/8-ге дейін, № 11-ден 50-ге дейін, № 52/1, № 52/2, Уәлиев № 1/1-ден 3/2-ге дейін, № 4-тен 15-ке дейін, № 16/1-ден 22/2-ге дейін, № 17, № 19, № 19а, № 21, № 23, № 25-тен 37-ге дейін, № 39, Балдырған № 1/1-ден 4/2-ге дейін, № 1-ден 7-ге дейін, Жаңалық № 1-ден 86-ға дейін, № 51а, Үлгілі № 1-ден 43-ке дейін, Іле таңы № 1-ден 67-ге дейін, Гүлдер № 1-ден 54-ке дейін, Мамыр № 1-ден 4-ке дейін, Наурыз № 1-ден 10-ға дейін, Болашақ № 1-ден 21-ге дейін, Жігер № 1-ден 10-ға дейін, Сұлусай № 1-ден 7-ге дейін, Ардагер № 1-ден 15-ке дейін, Жұлдыз № 1-ден 83-ке дейін, Қамыскөл № 1-ден 6-ға дейін, Балдырған № 5-тен 7-ге дейін.
№ 343 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қараой ауылы, № 2125 әскери бөлімі, акт залы.
Шекарасы: Қараой ауылы, № 2125 әскери бөлімі.
№ 344 сайлау учаскесі.

Центр: село Междуреченское, улица Ленина № 12, средняя школа № 16 имени Ю. А. Гагарина.
В границах: село Междуреченское, улицы: Комсомольская с № 1 по 28, № 46, № 48, М. Горького с № 2 по 54 (четная сторона), с № 1 по 33 (нечетная сторона), № 37, № 41, Целинная с № 1 по 53, Ворошилова с № 2 по 64 (четная сторона), с № 1 по 57 (нечетная сторона), Мира с № 2 по 50 (четная сторона), с № 1 по 57 (нечетная сторона), Степная с № 2 по 56 (четная сторона), с № 1 по 51 (нечетная сторона), Абая с № 1 по 48, К. Маркса с № 1 по 57, Западная с № 1 по 13, Ленина с № 1 по 81 (нечетная сторона), № 1а, № 23а, с № 2 по 90 (четная сторона), Б. Тамабаева с № 2 по 22 (четная сторона), с № 26 по 40 (четная сторона), № 28а, с № 1 по 117 (нечетная сторона), № 41а, Акан сери № 1, № 2, № 3, № 4, № 6, № 7, № 9, № 12, № 20.
Избирательный участок № 345.
Центр: село Междуреченское, улица Ленина № 10, сельский дом культуры.
В границах: село Междуреченское, улицы: Лесная с № 2 по 16 (четная сторона), с № 1 по 7 (нечетная сторона), 30 лет Победы с № 2 по 16 (четная сторона), с № 26 по 46 (четная сторона), с № 1 по 45 (нечетная сторона), Речная с № 2 по 100 (четная сторона), № 1 по 75 (нечетная сторона), Шоссейная с № 1 по 29, № 3а, № 5а, Дзержинского с № 1 по 16, Советская с № 1 по 23, Алматинская с № 1 по 12, Строительная с № 1 по 16, Кошельного с № 1 по 14, № 1а, Новая с № 1 по 5, № 40 лет Победы с № 1 по 21 (нечетная сторона), № 17а, с № 2 по 16 (четная сторона), Молодежная с № 1 по 23 (нечетная сторона), с № 2 по 20 (четная сторона), № 8а, № 10а, Интернациональная с № 1 по 23, Пионерская с № 1 по 23, Красногвардейская с № 1 по 20, № 16а, № 18а, Алпамыс батыра с № 1 по 20, Н. Тлендиева с № 1 по 20, Астана с № 1 по 26, Байконыр с № 1 по 35, Алатау с № 1 по 16, Зеленая № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 9, Школьная с № 2 по 28 (четная сторона), с № 1 по 15 (нечетная сторона), с № 21 по 27 (нечетная сторона); "РСУ-3" с № 1 по 5; "Молочно-товарная ферма-1" № 1, № 2; Плотина № 1; бригады: № 1, № 2, № 3, № 8, № 9, № 11; потребительский кооператив садоводческого товарищества "Междуречье"; микрорайон "Шабыт";
Избирательный участок № 346.
Центр: село Екпинды, улица Шевченко № 3, средняя школа № 2.
В границах: село Екпинды; потребительские кооперативы садоводческих товариществ: "Мечта ветерана", "Сокол", "Балтагуль", "Аксай", "Энтузиаст", "Содружество", "Мерей", "Кок-Жиек", "Кок-Жиек", "Кок-Жиек", "Самал", "Вишня", "Белес".
Избирательный участок № 347.

Орталығы: Междуреченск ауылы, Ленин көшесі № 12, Ю. А. Гагарин атындағы № 16 орта мектебі.
Шекарасы: Междуреченск ауылы, көшелер: Комсомольская № 1-ден 28-ге дейін, № 46, № 48, М. Горький № 2-ден 54-ке дейін (жұп жағы), № 1-ден 33-ке дейін (тақ жағы), № 37, № 41, Целинная № 1-ден 53-ке дейін, Ворошилов № 2-ден 64-ке дейін (жұп жағы), № 1-ден 57-ге дейін (тақ жағы), Мир № 2-ден 50-ге дейін (жұп жағы), № 1-ден 57-ге дейін (тақ жағы), Степная № 2-ден 56-ға дейін (жұп жағы), № 1-ден 51-ге дейін (тақ жағы), Абай № 1-ден 48-ге дейін, К. Маркс № 1-ден 57-ге дейін, Западная № 1-ден 13-ке дейін, Ленин № 1-ден 81-ге дейін (тақ жағы), № 1а, № 23а, № 2-ден 90-ға дейін (жұп жағы), Б. Тамабаев № 2-ден 22-ге дейін (жұп жағы), № 26-дан 40-қа дейін (жұп жағы), № 28а, № 1-ден 117-ге дейін (тақ жағы), № 41а, Ақан сері №1, № 2, № 3, № 4, № 6, № 7, № 9, № 12, № 20.
№ 345 сайлау учаскесі.
Центр: Междуреченск ауылы, Ленин көшесі № 10, ауылдық мәдениет үйі.
Шекарасы: Междуреченск ауылы, көшелер: Лесная № 2-ден 16-ға дейін (жұп жағы), № 1-ден 7-ге дейін (тақ жағы), 30 лет Победы № 2-ден 16-ға дейін (жұп жағы), № 26-дан 46-ға дейін (жұп жағы), № 1-ден 45-ке дейін (тақ жағы), Школьная № 2-ден 28-ге дейін (жұп жағы), № 1-ден 15-ке дейін (тақ жағы), № 21-ден 27-ге дейін (тақ жағы), Речная № 2-ден 100-ге дейін (жұп жағы), № 1-ден 75-ке дейін (тақ жағы), Шоссейная № 1-ден 29-ға дейін, № 3а, № 5а, Дзержинский № 1-ден 16-ға дейін, Советская № 1-ден 23-ке дейін, Алматинская № 1-ден 12-ге дейін, Строительная № 1-ден 16-ға дейін, Кошельний № 1-ден 14-ке дейін, № 1а, Новая № 1-ден 5-ке дейін, 40 лет Победы № 1-ден 21-ге дейін (тақ жағы), № 17а, № 2-ден 16-ға дейін (жұп жағы), Молодежная № 1-ден 23-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 20-ға дейін (жұп жағы), № 8а, № 10а, Интернациональная № 1-ден 23-ке дейін, Пионерская № 1-ден 23-ке дейін, Красногвардейская № 1-ден 20-ға дейін, № 16а, № 18а, Алпамыс батыр № 1-ден 20-ға дейін, Н. Тілендиев № 1-ден 20-ға дейін, Астана № 1-ден 26-ға дейін, Байқоңыр № 1-ден 35-ке дейін, Алатау № 1-ден 16-ға дейін, Зеленая № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 9; "РСУ-3" № 1-ден 5-ке дейін; "Сүт тауарлы ферма-1" № 1, № 2; Плотина № 1; бригадалар: № 1, № 2, № 3, № 8, № 9, № 11; "Междуречье" бағбандық қоғамдастығының тұтыну кооперативі; "Шабыт" ықшам ауданы.
№ 346 сайлау учаскесі.
Орталығы: Екпінді ауылы, Шевченко көшесі № 3, орта мектеп № 2.
Шекарасы: Екпінді ауылы; бағбандық қоғамдастықтарының тұтыну кооперативтері: "Мечта ветерана", "Сокол", "Балтагүл", "Ақсай", "Энтузиаст", "Содружество", "Мерей", "Кок-Жиек", "Кок-Жиек", "Көк-Жиек", "Самал", "Вишня", "Белес".
№ 347 сайлау учаскесі.

Центр: село Жаугашты, улица Центральная, без номера, учреждение ЛА 155/4.
В границах: село Жаугашты.
Избирательный участок № 348.
Центр: село КазЦИК, улица К. Байкадамкызы № 38, средняя школа № 6 имени Ануара Молдабекова.
В границах: село КазЦИК, улицы: Балты Сейдалиева с № 1 по 125, Аитова с № 1 по 100, К. Байкадамкызы с № 1 по 120, Сарсембек Асубекова с № 1 по 87, Еламана Кабылдаева с № 1 по 103; дачные общества: "Ветеран-12", "Достык", "Ветеран-2", "Надежда", "Кристалл", "Волна", "Мелиоратор", "Ягодка", "Приозерная", "Водник", "Ветеран", "Оптимист", "Ивушка", "Кирпичник", "Крылья", "Гранит", "Балтакол", "Монтажник", "Енбек".
Избирательный участок № 349.
Центр: село КазЦИК, улица К. Байкадамкызы № 38, средняя школа № 6 имени Ануара Молдабекова.
В границах: село КазЦИК, улицы: Алатау с № 1 по 10, Жамбыла Жабаева с № 1 по 32, Кайрата Рыскулбекова с № 1 по 12, Нурмолды Алдабергенова с № 1 по 22, Гани Муратбаева с № 1 по 9, Маншук Маметовой с № 1 по 22, Райымбек батыра с № 1 по 21, Бауыржана Момышулы с № 1 по 17, Бухар жырау с № 1 по 3, Шокана Валиханова с № 1 по 5, Кажымукана Мунайтбасова с № 1 по 5, Алии Молдагуловой с № 1 по 5, Мукана Толебаева с № 1 по 5, Габита Мусрепова с № 1 по 5, Сабита Муканова с № 1 по 5, Толегена Токтарова с № 1 по 5, Куляш Байсеитовой с № 1 по 22, Наурызбай батыра с № 1 по 22, Дины Нурпеисовой с № 1 по 10, Абылай хана с № 1 по 15, Кабанбай батыра с № 1 по 7, Ы. Алтынсарина с № 1 по 23, Асета Бейсеуова с № 1 по 9, Балпык би с № 1 по 44, Ескелди би с № 1 по 28, В. Г. Гиля с № 1 по 59, Жылкышы Тасыбекова с № 1 по 123, А. Ф. Бережинского с № 12 по 28, Менделеева с № 1 по 13; потребительский кооператив садоводческого товарищества: "Дружба"; военный городок воинской части № 16194.
Избирательный участок № 350.
Центр: село Комсомол, улица Школьная № 5, средняя школа № 31.
В границах: село Комсомол; дачные общества: "Ветеран-13", "Акбулак".
Избирательный участок № 351.
Центр: село Комсомол, воинская часть № 97617"Д", клуб воинской части № 97617"Д".
В границах: село Комсомол; воинская часть № 97617"Д".
Избирательный участок № 352.
Центр: село КазЦИК, воинская часть № 16194, клуб воинской части
№ 16194.
В границах: село КазЦИК; воинские части № 03825, № 16194, № 55065.
Избирательный участок № 353.
Центр: село М. Туймебаева, улица А. Молдагуловой, № 14, средняя школа № 19.
В границах: село М. Туймебаева, улицы: Совхозная с № 1 по 13, № 7а, № 10а, № 10б, № 10в, Космодемьянская с № 1 по 18, Мира с № 1 по 12, Клубная с № 1 по 8, № 8а, № 1а, № 1б, № 1в, № 3а, № 3б, А. Молдагуловой с № 1 по 26, № 24а, Аптечная с № 1 по 17 (нечетная сторона), № 1а, № 1в, № 1б, № 3а, № 7а, с № 4 по 8 (четная сторона), Заводская с № 1 по 15, № 2в,№ 6а, № 8б, № 15а, Набережная с № 2 по 16 (четная сторона), № 16б, с № 1 по 47 (нечетная сторона), № 1а, № 1б, № 3б, № 9б, № 15б, № 15в, № 31а, № 37а, № 45а, Толе би с № 1 по 28, 1-Линия с № 1 по 16, 2-Линия с № 1 по 16, Кунаева с № 1 по 25, Аль-Фараби с № 2 по 14 (четная сторона), с № 1 по 19 (нечетная сторона), Алтынсарина с № 2 по 38 (четная сторона), с № 1 по 45 (нечетная сторона), № 3б, № 31б, № 45б, Абая с № 2 по 38 (четная сторона), № 38а, с № 1 по 23 (нечетная сторона), № 3а, № 9б, № 9в, № 13в, № 15в, № 17б, № 21б, № 23б, К. Нургазиева с № 2 по 24 (четная сторона), № 22а, с № 1 по 27 (нечетная сторона), № 27а, Н. Абдирова с № 1 по 47 (нечетная сторона), с № 2 по 42 (четная сторона), Отеген батыра с №1 по 11 (нечетная сторона), с № 2 по 18 (четная сторона), Ш. Калдаякова с № 2 по 12 (четная сторона), с № 1 по 9 (нечетная сторона), Белагаш с № 2 по 8 (четная сторона), с № 1 по 11 (нечетная сторона).
Избирательный участок № 354.
Центр: село М. Туймебаева, улица Алматинская № 25, врачебная амбулатория села М. Туймебаева.

Орталығы: Жауғашты ауылы, Центральная көшесі, нөмірсіз, ЛА 155/4 мекемесі.
Шекарасы: Жауғашты ауылы.
№ 348 сайлау учаскесі.
Орталығы: КазЦИК ауылы, К. Байқадамқызы көшесі № 38, Әнуар Молдабеков атындағы № 6 орта мектебі.
Шекарасы: КазЦИК ауылы, көшелер: Балты Сейдалиев № 1-ден 125-ке дейін, Аитов № 1-ден 100-ге дейін, К. Байқадамқызы № 1-ден 120-ға дейін, Сәрсембек Асубеков № 1-ден 87-ге дейін, Еламан Қабылдаев № 1-ден 103-ке дейін; саяжайлар қоғамдары: "Ветеран-12", "Достық", "Ветеран-2", "Надежда", "Кристалл", "Волна", "Мелиоратор", "Ягодка", "Приозерная", "Водник", "Ветеран", "Оптимист", "Ивушка", "Кирпичник", "Крылья", "Гранит", "Балтакөл", "Монтажник", "Еңбек".
№ 349 сайлау учаскесі.
Орталығы: КазЦИК ауылы, К. Байқадамқызы көшесі № 38, Әнуар Молдабеков атындағы № 6 орта мектебі.
Шекарасы: КазЦИК ауылы, көшелер: Алатау № 1-ден 10-ға дейін, Жамбыл Жабаев № 1-ден 32-ге дейін, Қайрат Рысқұлбеков № 1-ден 12-ге дейін, Нұрмолда Алдабергенов № 1-ден 22-ге дейін, Ғани Мұратбаев № 1-ден 9-ға дейін, Мәншүк Мәметова № 1-ден 22-ге дейін, Райымбек батыр № 1-ден 21-ге дейін, Бауыржан Момышұлы № 1-ден 17-ге дейін, Бұхар жырау № 1-ден 3-ке дейін, Шоқан Уәлиханов № 1-ден 5-ке дейін, Қажымұқан Мұнайтбасов № 1-ден 5-ке дейін, Әлия Молдағұлова № 1-ден 5-ке дейін, Мұқан Төлебаев № 1-ден 5-ке дейін, Ғабит Мүсірепов № 1-ден 5-ке дейін, Сәбит Мұқанов № 1-ден 5-ке дейін, Төлеген Тоқтаров № 1-ден 5-ке дейін, Күләш Бәйсейітова № 1-ден 22-ге дейін, Наурызбай батыр № 1-ден 22-ге дейін, Дина Нұрпейісова № 1-ден 10-ға дейін, Абылай хан № 1-ден 15-ке дейін, Қабанбай батыр № 1-ден 7-ге дейін, Ы.Алтынсарин № 1-ден 23-ке дейін, Әсет Бейсеуов № 1-ден 9-ға дейін, Балпық би № 1-ден 44-ке дейін, Ескелді би № 1-ден 28-ге дейін, В. Г. Гиль № 1-ден 59-ға дейін, Жылқышы Тасыбеков № 1-ден 123-ке дейін, А. Ф. Бережинский № 12-ден 28-ге дейін, Менделеев № 1-ден 13-ке дейін; "Дружба" бағбандық қоғамдастығының тұтыну кооперативі; № 16194 әскери бөлімінің әскери қалашығы.
№ 350 сайлау учаскесі.
Орталығы: Комсомол ауылы, Школьная көшесі № 5, орта мектеп № 31.
Шекарасы: Комсомол ауылы; саяжайлар қоғамдастығы: "Ветеран-13", "Ақбұлақ".
№ 351 сайлау учаскесі.
Орталығы: Комсомол ауылы, № 97617"Д" әскери бөлімі, № 97617"Д" әскери бөлімінің клубы.
Шекарасы: Комсомол ауылы, № 97617"Д" әскери бөлімі.
№ 352 сайлау учаскесі.
Орталығы: КазЦИК ауылы, № 16194 әскери бөлімі, № 16194 әскери бөлімінің клубы.
Шекарасы: КазЦИК ауылы, № 03825, № 16194, № 55065 әскери бөлімдері.
№ 353 сайлау учаскесі.
Орталығы: М. Түймебаев ауылы, Ә. Молдағұлова көшесі № 14, орта мектеп № 19.
Шекарасы: М.Түймебаев ауылы, көшелер: Совхозная № 1-ден 13-ке дейін, № 7а, № 10а, № 10б, № 10в, Космодемьянская № 1-ден 18-ге дейін, Мир № 1-ден 12-ге дейін, Клубная № 1-ден 8-ге дейін, № 8а, № 8а, № 1а, № 1б, № 1в, № 3а, № 3б, Ә. Молдағұлова № 1-ден 26-ға дейін, № 24а, Аптечная № 1-ден 17-ге дейін (тақ жағы), № 1а, № 1в, № 1б, № 3а, № 7а, № 4-тен 8-ге дейін (жұп жағы), Заводская № 1-ден 15-ке дейін, № 2в, № 6а, № 8б, № 15а, Набережная № 2-ден 16-ға дейін (жұп жағы), № 16б, № 1-ден 47-ге дейін (тақ жағы), № 1а, № 1б, № 3б, № 9б, № 15б, № 15в, № 31а, № 37а, № 45а, Төле би № 1-ден 28-ге дейін, 1-Линия № 1-ден 16-ға дейін, 2-Линия № 1-ден 16-ға дейін, Қонаев № 1-ден 25-ке дейін, Әл-Фараби № 2-ден 14-ке дейін (жұп жағы), № 1-ден 19-ға дейін (тақ жағы), Алтынсарин № 2-ден 38-ге дейін (жұп жағы), № 1-ден 45-ке дейін (тақ жағы), № 3б, № 31б, № 45б, Абай № 2-ден 38-ге дейін (жұп жағы), № 38а, № 1-ден 23-ке дейін (тақ жағы), № 3а, № 9б, № 9в, № 13в, № 15в, № 17б, № 21б, № 23б, Қ. Нұрғазиев № 2-ден 24-ке дейін (жұп жағы), № 22а, № 1-ден 27-ге дейін (тақ жағы), № 27а, Н. Абдиров № 1-ден 47-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 42-ге дейін (жұп жағы), Өтеген батыр № 1-ден 11-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 18-ге дейін (жұп жағы), Ш. Қалдаяқов № 2-ден 12-ге дейін (жұп жағы), № 1-ден 9-ға дейін (тақ жағы), Белағаш № 2-ден 8-ге дейін (жұп жағы), № 1-ден 11-ге дейін (тақ жағы).
№ 354 сайлау учаскесі.
Орталығы: М.Түймебаев ауылы, Алматинская көшесі № 25, М. Түймебаев ауылының дәрігерлік амбулаториясы.

В границах: село М. Туймебаева, улицы: Заречная с № 1 по 42, с № 42/1 по 42/8 (четная сторона), № 1а, № 7а, № 28а, № 32а, № 39а, № 41б, Ереванская с № 1 по № 25, № 1б, № 3а, № 5а, № 5б, № 6а, № 7а, № 7в, № 8а, № 11а, № 12а, № 14а, № 15а, № 17б, № 18а, № 20б, № 22а, № 22б, Ворошилова с № 1 по 28, Первомайская с № 1 по 55 (нечетная сторона), № 55а, с № 2 по 54 (четная сторона), № 4а, № 32а, Прудхозная с № 2 по 44 (четная сторона), № 2а, № 18а, с № 1 по 41 (нечетная сторона), Алматинская с № 64 по 146 (четная сторона), с № 27 по 129 (нечетная сторона), № 27а, № 29а, № 129/1, № 129/2, № 129/3, Тауелсиздик с № 108 по 168 (четная сторона), с № 117 по 201 (нечетная сторона), 50 лет Победы с № 134 по 196 (четная сторона), № 196/1, № 196/2, с № 79 по 163 (нечетная сторона), № 163/1, № 163/2, Ю. Гагарина с № 112 по 170 (четная сторона), с № 123 по 183 (нечетная сторона), № 123/1, Озерная с № 2 по 18 (четная сторона), № 18/1, № 18/2, с № 1 по 7 (нечетная сторона), № 7/1, № 7/2; переулок: Больничный с № 1 по 7; потребительские кооперативы садоводческих товариществ: "Южный-1", "Ардагер-Ветеран", "Пруды", "Бодрость", "Нур Луч", "Айдын", "Алмагуль".
Избирательный участок № 355.
Центр: село М. Туймебаева, улица Алматинская № 189а, средняя школа
№ 20.
В границах: село М. Туймебаева, улицы: Тауелсиздик с № 1 по 113 (нечетная сторона), с № 209 по 249 (нечетная сторона), с № 2 по 104 (четная сторона), № 2б, № 4б, № 12в, № 14а, № 14в, № 16, № 18в, № 18б, № 30б, с № 210 по 256 (четная сторона), Алматинская с № 1 по 21 (нечетная сторона), № 1а, с № 2 по 64 (четная сторона), № 2а, № 4а, № 4б, № 8а, № 10а, № 12б, № 14б, № 16а, № 16в, № 62а, 50 лет Победы с № 2 по 130 (четная сторона), № 4а, № 8а, № 10а, № 12а, № 12б, № 18в, № 20б, с № 216 по 246 (четная сторона), с № 1 по 77 (нечетная сторона), № 17а, с № 217 по 243 (нечетная сторона), Ю. Гагарина с № 2 по 110 (четная сторона), № 110/2, № 2а, № 2б, № 6в, № 8б, № 18а, № 22б, № 24в, № 26в, с № 206 по 216 (четная сторона), с № 1 по 119 (нечетная сторона), № 119/1, № 119/2, с № 203 по 237 (нечетная сторона), Жангожа батыра с № 1 по 59 (нечетная сторона), с № 2 по 42 (четная сторона), Жетысу с № 2 по 66 (четная сторона), с № 1 по 69 (нечетная сторона), Есим хана с № 2 по 46 (четная сторона), с № 1 по 43 (нечетная сторона), Касым хана с № 1 по 45 (нечетная сторона), с № 2 по 48 (четная сторона), Сырым Датулы с № 1 по 46, Бейбарыс Султана с № 1 по 47 (нечетная сторона), с № 2 по 56 (четная сторона), Р. Кошкарбаева с № 2 по 34 (четная сторона), с № 1 по 17 (нечетная сторона), О. Жандосова с № 2 по 20 (четная сторона), № 8а, с № 1 по 113 (нечетная сторона), С. Муканова с № 2 по 60 (четная сторона), № 14а, № 16а, № 32а, № 60а, с № 1 по 31 (нечетная сторона), № 1а, № 3а, № 7а, № 11а, № 31б, Е. Сыпатаева с № 1 по 34, Жубаныш Борибаева с № 1 по 35 (нечетная сторона), с № 2 по 32 (четная сторона), Толеген Токтарова с № 2 по 12 (четная сторона), с № 1 по 5 (нечетная сторона), Кенесары хана с № 2 по 12 (четная сторона), с № 1 по 7 (нечетная сторона); село Коккайнар, улицы: Строительная с № 2 по 58 (четная сторона), № 8а, № 18а, № 22а, № 58а, с № 1 по 31 (нечетная сторона), № 1б, Байтерек с № 1 по 103 (нечетная сторона), с № 2 по 124 (четная сторона), Банная с № 1 по 7, № 2а, Цветочная с № 1 по 9, Центральная № 69, № 71, № 73, № 75а, № 79, № 81, № 83, № 89, № 89в, Алпамыс батыра с № 2 по 27, № 2а, № 12а, № 12б, № 14б, № 22а, Ер Таргын с № 2 по 28, № 9а, Кызыл кум с № 1 по 19, Кара кум с № 1 по 16, О. Жандосова с № 3 по 113 (нечетная сторона), № 3б, № 9в, с № 2 по 40 (четная сторона), № 8а, С. Муканова с № 2 по 146 (четная сторона), № 2б, № 14а, № 16а, № 32а, № 60а, № 146б, с № 3 по 31 (нечетная сторона), № 1а, № 3а, № 7а, № 11а, № 31б, Кобланды батыра с № 1 по 29, Салкам Жангира с № 1 по 27, Балпык би с № 1 по 11 (нечетная сторона), с № 2 по 8 (четная сторона), Каркара с № 1 по 31 (нечетная сторона), с № 2 по 40 (четная сторона), Кок-Тобе с № 1 по 41, Хан Тенгри с № 1 по 19 (нечетная сторона), с № 2 по 32 (четная сторона), Тарази с № 1 по 39 (нечетная сторона), с № 2 по 44 (четная сторона); потребительский кооператив садоводческого товарищества "Жомарт".
Избирательный участок № 356.
Центр: село М. Туймебаева, клуб военного городка "Первомайский пруд".
В границах: военный городок "Первомайский пруд"; потребительский кооператив садоводческого общества "Мауе".
Избирательный участок № 357.

Шекарасы: М. Түймебаев ауылы, көшелер: Заречная № 1-ден 42-ге дейін, № 42/1-ден № 42/8-ге дейін (жұп жағы), № 1а, № 7а, № 28а, № 32а, № 39а, № 41б, Ереванская № 1-ден 25-ке дейін, № 1б, № 3а, № 5а, № 5б, № 6а, № 7а, № 7в, № 8а, № 11а, № 12а, № 14а, № 15а, № 17б, № 18а, № 20б, № 22а, № 22б, Ворошилов № 1-ден 28-ге дейін, Первомайская № 1-ден 55-ке дейін (тақ жағы), № 55а, № 2-ден 54-ке дейін (жұп жағы), № 4а, № 32а, Прудхозная № 2-ден 44-ке дейін (жұп жағы), № 2а, № 18а, № 1-ден 41-ке дейін (тақ жағы), Алматинская № 64-тен 146-ға дейін (жұп жағы), № 27-ден 129-ға дейін (тақ жағы), № 27а, № 29а, № 129/1, № 129/2, № 129/3, Тәуелсіздік № 108-ден 168-ге дейін (жұп жағы), № 117-ден 201-ге дейін (тақ жағы), 50 лет Победы № 134-тен 196-ға дейін (жұп жағы), № 196/1, № 196/2, № 79-дан 163-ке дейін (тақ жағы), № 163/1, № 163/2, Ю. Гагарин № 112-ден 170-ке дейін (жұп жағы), № 123-тен 183-ке дейін (тақ жағы), № 123/1, Озерная № 2-ден 18-ге дейін (жұп жағы), № 18/1, № 18/2, № 1-ден 7-ге дейінгі (тақ жағы), № 7/1, № 7/2; тұйық көше: Больничный № 1-ден 7-ге дейін; тұтыну кооперативінің бағбандық серіктестіктері: "Южный-1", "Ардагер-Ветеран", "Пруды", "Бодрость", "Нұр Луч", "Айдын", "Алмагүл".
№ 355 сайлау учаскесі.
Орталығы: М. Түймебаев ауылы, Алматинская көшесі № 189а, орта мектеп № 20.
Шекарасы: М. Түймебаев ауылы, көшелер: Тәуелсіздік № 1-ден 113-ке дейін (тақ жағы), № 209-дан 249-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 104-ке дейін (жұп жағы), № 2б, № 4б, № 12в, № 14а, № 14в, № 16, № 18в, № 18б, № 30б, № 210-нан 256-ға дейін (жұп жағы), Алматинская № 1-ден 21-ге дейін (тақ жағы), № 1а, № 2-ден 64-ке дейін (жұп жағы), № 2а, № 4а, № 4б, № 8а, № 10а, № 12б, № 14б, № 16а, № 16в, № 62а, 50 лет Победы № 2-ден 130-ға дейін (жұп жағы), № 4а, № 8а, № 10а, № 12а, № 12б, № 18в, № 20б, № 216-дан 246-ға дейін (жұп жағы), № 1-ден 77-ге дейін (тақ жағы), № 17а, № 217-ден 243-ке дейін (тақ жағы), Ю. Гагарин № 2-ден 110-ға дейін (жұп жағы), № 110/2, № 2а, № 2б, № 6в, № 8б, № 18а, № 22б, № 24в, № 26в, № 206-дан 216-ға дейін (жұп жағы), № 1-ден 119-ға дейін (тақ жағы), № 119/1, № 119/2, № 203-тен 237-ге дейін (тақ жағы), Жанқожа батыр № 1-ден 59-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 42-ге дейін (жұп жағы), Жетісу № 2-ден 66-ға дейін (жұп жағы), № 1-ден 69-ға дейін (тақ жағы), Есім хан № 2-ден 46-ға дейін (жұп жағы), № 1-ден 43-ке дейін (тақ жағы), Қасым хан № 1-ден 45-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 48-ге дейін (жұп жағы), Сырым Датұлы № 1-ден 46-ға дейін, Бейбарыс Сұлтан № 1-ден № 47-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 56-ға дейін (жұп жағы), Р.Қошқарбаев № 2-ден 34-ке дейін (жұп жағы), № 1-ден 17-ге дейін (тақ жағы), О. Жандосов № 2-ден 20-ға дейін (жұп жағы), № 8а, № 1-ден 113-ке дейін (тақ жағы), С. Мұқанов № 2-ден 60-қа дейін (жұп жағы), № 14а, № 16а, № 32а, № 60а, № 1-ден 31-ге дейін (тақ жағы), № 1а, № 3а, № 7а, № 11а, № 31б, Е. Сыпатаев № 1-ден 34-ке дейін, Жұбаныш Бөрібаев № 1-ден 35-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 32-ге дейін (жұп жағы), Төлеген Тоқтаров № 2-ден 12-ге дейін (жұп жағы), № 1-ден 5-ке дейін (тақ жағы), Кеңесары хан № 2-ден 12-ге дейін (жұп жағы), № 1-ден 7-ге дейін (тақ жағы); Көкқайнар ауылы, көшелер: Строительная № 2-ден 58-ге дейін (жұп жағы), № 8а, № 18а, № 22а, № 58а, № 1-ден 31-ге дейін (тақ жағы), № 1б, Бәйтерек № 1-ден 103-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 124-ке дейін (жұп жағы), Банная № 1-ден 7-ге дейін, № 2а, Цветочная № 1-ден 9-ға дейін, Центральная № 69, № 71, № 73, № 75а, № 79, № 81, № 83, № 89, № 89в, Алпамыс батыр № 2-ден 27-ге дейін, № 2а, № 12а, № 12б, № 14б, № 22а, Ер Тарғын № 2-ден 28-ге дейін, № 9а, Қызыл құм № 1-ден 19-ға дейін, Қара құм № 1-ден 16-ға дейін, О. Жандосов № 3-тен 113-ке дейін (тақ жағы), № 3б, № 9в, № 2-ден 40-қа дейін (жұп жағы), № 8а, С. Мұқанов № 2-ден 146-ға дейін (жұп жағы), № 2б, № 14а, № 16а, № 32а, № 60а, № 146б, № 3-тен 31-ге дейін (тақ жағы), № 1а, № 3а, № 7а, № 11а, № 31б, Қобыланды батыр № 1-ден 29-ға дейін, Салқам Жәңгір № 1-ден 27-ге дейін, Балпық би № 1-ден 11-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 8-ге дейін (жұп жағы), Қарқара № 1-ден 31-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 40-қа дейін (жұп жағы), Көк-Төбе № 1-ден 41-ге дейін, Хан Тәңірі № 1-ден 19-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 32-ге дейін (жұп жағы), Тарази № 1-ден 39-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 44-ке дейін (жұп жағы); "Жомарт" бағбандық қоғамдастығының тұтыну кооперативі.
№ 356 сайлау учаскесі.
Орталығы: М. Түймебаев ауылы, "Первомайский пруд" әскери қалашығының клубы.
Шекарасы: "Первомайский пруд" әскери қалашығы; "Мауе" бағбандық қоғамдастығының тұтыну кооперативі.
№ 357 сайлау учаскесі.

Центр: село Коккайнар, улица Астана № 2, средняя школа № 29.
В границах: село Коккайнар, улицы: Астана с № 1 по 107 (нечетная сторона), с № 2 по 116 (четная сторона), № 2в, № 2б, № 4б, № 8б, № 14б, № 16б, № 28а, Жастар с № 4 по 24 (четная сторона), с № 5 по 7 (нечетная сторона), Новобережная с № 2 по 40 (четная сторона), с № 1 по 35 (нечетная сторона), Восточная с № 1 по 47 (нечетная сторона), № 1а, с № 2 по 80 (четная сторона), № 2в, № 8в, Новостройка с № 1 по 11, № 3а, Садовая с № 1 по 45 (нечетная сторона), № 1а, № 1б, с № 2 по 40/2 (четная сторона), № 2а, № 2б, № 2в, № 6а, № 8в, № 14в, Абая с № 1 по 71 (нечетная сторона), с № 2 по 80 (четная сторона), Алтая № 2, № 3, № 4а, № 7, № 8, № 9, № 11, № 11а, Береке с № 2 по 16 (четная сторона), с № 1 по 13 (нечетная сторона), № 1а, Ынтымак с № 2 по 18 (четная сторона), с № 1 по 15 (нечетная сторона), Шымбулак с № 2 по 24 (четная сторона), с № 1 по 29 (нечетная сторона), Медеу с № 2 по 32 (четная сторона), с № 1 по 27 (нечетная сторона), Атырау с № 1 по 12, № 22, № 24, № 26, № 28, № 30, Наурызбай батыра с № 1 по 19 (нечетная сторона), с № 2 по 26 (четная сторона), Сарыарка с № 2 по 18 (четная сторона), с № 1 по 17 (нечетная сторона), Алатау с № 1 по 39 (нечетная сторона), с № 2 по 28 (четная сторона), Болек батыра с № 1 по 12, Бирлик с № 2 по 14 (четная сторона), с № 1 по 7 (нечетная сторона); потребительские кооперативы садоводческих товариществ: "Батыр", "Жер-Ана", "Береке", "Гулдары", "Нур Атакент", "Шар тас", "Жаркын-жастар", "Генофонд", "Акжол бау бакша", "Юрист", "Место под солнцем", "Ветеран".
Избирательный участок № 358.
Центр: село Жапек батыра, улица Абая № 17, средняя школа № 4.
В границах: село Жапек батыра, улицы: Абая с № 2 по 22 (четная сторона), № 22/1, № 22/2, с № 1 по 17 (нечетная сторона), А. Шубаева с № 1 по 21, № 20/1, № 20/2, М. Толебаева с № 2 по 48 (четная сторона), № 2а, № 8а, № 18а, с № 1 по 59 (нечетная сторона), № 1а, Жамбыла с № 1 по 36, № 36/1, № 36/2, Оналбай Алима с № 2 по 56 (четная сторона), с № 1 по 61 (нечетная сторона), Маметовой с № 2 по 40 (четная сторона), с № 1 по 31 (нечетная сторона), № 31а, Макатаева с № 1 по 32, № 2а, № 32а, Ауэзова с № 2 по 12 (четная сторона), № 12а, с № 1 по 47 (нечетная сторона), № 7а, № 35б, Новостройка с № 1 по 25, № 1а, Момышулы с № 4 по 32 (четная сторона), с № 1 по 25 (нечетная сторона), Сатпаева с № 4 по 48 (четная сторона), № 20а, № 22а, № 34б, с № 1 по 31 (нечетная сторона), № 21а, Суюнбая с № 2 по 34 (четная сторона), № 16а, с № 1 по 21 (нечетная сторона), № 17а, Ш. Валиханова с № 1 по 38, № 2а, № 28а, Данеш Ракышева с № 2 по 24 (четная сторона), № 2а, с № 3 по 7 (нечетная сторона), № 3а, Коркыт ата с № 2 по 10 (четная сторона), № 3, № 7, № 11, № 7а, № 11а; потребительский кооператив садоводческих товариществ: "Жастар", "Нур Береке"; дома воинской части № 97617.
Избирательный участок № 359.
Центр: село Жапек батыра, улица Абая № 64а, филиал акционерного общества "Казпочта".

Орталығы: Көкқайнар ауылы, Астана көшесі № 2, орта мектеп № 29.
Шекарасы: Көкқайнар ауылы, улицы: Астана № 1-ден 107-ге дейін (тақ
жағы), № 2-ден 116-ға дейін (жұп жағы), № 2в, № 2б, № 4б, № 8б, № 14б, № 16б, № 28а, Жастар № 4-ден 24-ке дейін (жұп жағы), № 5-тен 7-ге дейін (тақ жағы), Новобережная № 2-ден 40-қа дейін (жұп жағы), № 1-ден 35-ке дейін (тақ жағы), Восточная № 1-ден 47-ге дейін (тақ жағы), № 1а, № 2-ден 80-ге дейін (жұп жағы), № 2в, № 8в, Новостройка № 1-ден 11-ге дейін, № 3а, Садовая № 1-ден 45-ке дейін (тақ жағы), № 1а, № 1б, № 2-ден 40/2-ге дейін (жұп жағы), № 2а, № 2б, № 2в, № 6а, № 8в, № 14в, Абай № 1-ден 71-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 80-ге дейін (жұп жағы), Алтай № 2, № 3, № 4а, № 7, № 8, № 9, № 11, № 11а, Береке № 2-ден 16-ға дейін (жұп жағы), № 1-ден 13-ке дейін (тақ жағы), № 1а, Ынтымақ № 2-ден 18-ге дейін (жұп жағы), № 1-ден 15-ке дейін (тақ жағы), Шымбұлақ № 2-ден 24-ке дейін (жұп жағы), № 1-ден 29-ға дейін (тақ жағы), Медеу № 2-ден 32-ге дейін (жұп жағы), № 1-ден 27-ге дейін (тақ жағы), Атырау № 1-ден 12-ге дейін, № 22, № 24, № 26, № 28, № 30, Наурызбай батыр № 1-ден 19-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 26-ға дейін (жұп жағы), Сарыарқа № 2-ден 18-ге дейін (жұп жағы), № 1-ден 17-ге дейін (тақ жағы), Алатау № 1-ден 39-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 28-ге дейін (жұп жағы), Бөлек батыр № 1-ден 12-ге дейін, Бірлік № 2-ден 14-ке дейін (жұп жағы), № 1-ден 7-ге дейін (тақ жағы); бағбандық қоғамдастығының тұтыну кооперативтері: "Батыр", "Жер-Ана", "Береке", "Гулдары", "Нұр Атакент", "Шар тас", "Жарқын-жастар", "Генофонд", "Ақжол бау бақша", "Юрист", "Место под солнцем", "Ветеран".
№ 358 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жәпек батыр ауылы, Абай көшесі № 17, орта мектеп № 4.
Шекарасы: Жәпек батыр ауылы, көшелер: Абай № 2-ден 22-ге дейін (жұп жағы), № 22/1, № 22/2, № 1-ден 17-ге дейін (тақ жағы), Ә. Шубаев № 1-ден 21-ге дейін, № 20/1, № 20/2, М. Төлебаев № 2-ден 48-ге дейін (жұп жағы), № 2а, № 8а, № 18а, № 1-ден 59-ға дейін (тақ жағы), № 1а, Жамбыл № 1-ден 36-ға дейін, № 36/1, № 36/2, Оңалбай Әлім № 2-ден 56-ға дейін (жұп жағы), № 1-ден 61-ге дейін (тақ жағы), Мәметова № 2-ден 40-қа дейін (жұп жағы), № 1-ден 31-ге дейін (тақ жағы), № 31а, Мақатаев № 1-ден 32-ге дейін, № 2а, № 32а, Әуезов № 2-ден 12-ге дейін (жұп жағы), № 12а, № 1-ден 47-ге дейін (тақ жағы), № 7а, № 35б, Новостройка № 1-ден 25-ке дейін, № 1а, Момышұлы № 4-тен 32-ге дейін (жұп жағы), № 1-ден 25-ке дейін (тақ жағы), Сәтпаев № 4-тен 48-ге дейін (жұп жағы), № 20а, № 22а, № 34б, № 1-ден 31-ге дейін (тақ жағы), № 21а, Сүйінбай № 2-ден 34-ке дейін (жұп жағы), № 16а, № 1-ден 21-ге дейін (тақ жағы), № 17а, Ш. Уәлиханов № 1-ден 38-ге дейін, № 2а, № 28а, Дәнеш Рақышев № 2-ден 24-ке дейін (жұп жағы), № 2а, № 3-тен 7-ге дейін (тақ жағы), № 3а, Қорқыт ата № 2-ден 10-ға дейін (жұп жағы), № 3, № 7, № 11, № 7а, № 11а; "Жастар", "Нұр Береке" бағбандық қоғамдастықтығының тұтыну кооперативтері; № 97617 әскери бөлімінің үйлері.
№ 359 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жәпек батыр ауылы, Абай көшесі № 64а, "Қазпошта"
акционерлік қоғамының филиалы.

В границах: село Жапек батыра, улицы: К. Алтаева с № 1 по 167, О. Кожанова с № 2 по 20 (четная сторона), с № 1 по 35 (нечетная сторона), № 3а, № 5а, № 7б, № 31а, Жылкыбекова с № 2 по 22 (четная сторона), № 22а, с № 1 по 41 (нечетная сторона), № 41/1, № 41/2, А. Шубаева с № 22 по 112 (четная сторона), с № 21 по 119 (нечетная сторона), № 119а, М. Толебаева с № 46 по 146 (четная сторона), № 124а, с № 59 по 119 (нечетная сторона), Жамбыла с № 36 по 117, № 116б, Оналбай Алима с № 56 по 108 (четная сторона), с № 61 по 101 (нечетная сторона), № 101а; потребительские кооперативы садоводческих товариществ: "Виктория", "Береке", "Алмагуль-Д", "Металлург", "Южный", "Береке-2".
Избирательный участок № 360.
Центр: село Толе би, улица Маметовой № 2, основная средняя школа № 37.
В границах: село Толе би; потребительский кооператив садоводческого общества: "Мекен Жай".
Избирательный участок № 361.
Центр: село Чапаево, 3-ий микрорайон № 13, районный дом культуры.
В границах: село Чапаево, улицы: Ш. Валиханова с № 1 по 47, № 27а, № 40а,№ 49, № 51, № 53, № 55, № 57, № 59, № 61, № 63, № 65а, № 65, № 67, № 69, Илийская с № 1 по 36, № 1а, № 2а, № 16а, Целинная с № 1 по 60, № 1а, № 2а, № 14а, № 23а, № 25а, № 26а, № 29а, № 31а, № 48а, № 60а, № 62, № 64, К. Цеткина с № 1 по № 64, № 2а, № 25а, Жибек жолы № 1, № 2/1, № 2/3, № 3/1, № 3/2, № 4/1, № 4/2, № 5, № 5/1, № 5/2, № 6а, № 6/1, № 6/2, с № 6 по 71, № 11а, № 21а, № 39а, № 47а, № 73, Абая с № 1/1 по 1/4, с № 2/1 по 2/4, с № 3/1 по 3/4, с № 4/1 по 4/4, с № 5 по 10, № 11/1, № 11/2, № 12, № 13/1, № 13/2, № 14/1, № 14/2, № 15а, № 15б, с № 15 по 17, № 18/1, № 18/2, с № 19 по 28, № 29/1, № 29/2, № 30, с № 31/1 по 31/4, с № 32/1 по 32/4, с № 33/1 по 33/4, с № 34/1 по 34/4, с № 35/1 по 35/3, № 37/1, № 37/2, № 38, № 39/1, № 39/2, № 40/1, № 40/2, № 41, № 41а, № 42/1, № 42/2, Наурыза № 1, № 2, № 3, с № 4/1 по 4/4, № 5, с № 6/1 по 6/4, с № 7 по 11, с № 12/1 по 12/4, с № 13/1 по 13/3, Атамекен с № 1/1 по 1/6, № 2, № 2а, с № 2/1 по 2/6, № 3/1а, с № 3/1 по 3/13, № 3/2, № 4а, № 4б, № 4, № 5, № 7, с № 12 по 17, № 19, № 21, Ардагер с № 1/1 по 1/4, с № 2/1 по 2/4, с № 3 по 5, с № 6/1 по 6/4, с № 26/1 по 26/13, № 26б, Жетысу с № 1 по 23, № 2а, Арал с № 1 по 12, Жумбак тас № 1а, № 2а, с № 4/1 по 4/3, № 5/1,№ 5/2, с № 6 по 13, Кулагер с № 1 по 12, № 11а, № 14а, с № 14 по 18, Коктем с № 1 по 6, № 2а, Оркен с № 1 по 4, Алтын дан № 1, № 2, № 4, № 5, № 8, № 9, № 11, с № 13 по 18, Самурык № 4а, с № 5 по 7, № 9, № 11, № 12, № 12а, № 14, № 15, № 17, № 20, № 24, № 25, № 27, с № 30 по 33, с № 45 по 46, № 49, Тауелсиздик № 7, № 9, № 29, № 33, № 41, Жастар № 35, Ынтымак № 3, № 15, Достык № 3, Алатау № 7, № 9, № 29, Ак булак № 1, Шугыла № 8, № 12, № 31, Тын дала № 15, Рахат № 3, Самал № 5, Кайнар № 1; 3-ий микрорайон с № 4 по 10; потребительский кооператив садоводческого общества: "Черемушки"; потребительский кооператив "Виктория".
Избирательный участок № 362.

Шекарасы: Жәпек батыр ауылы, көшелер: Қ. Алтаев № 1-ден 167-ге дейін, О. Қожанов № 2-ден 20-ға дейін (жұп жағы), № 1-ден № 35-ке дейін (тақ жағы), № 3а, № 5а, № 7б, № 31а, Жылқыбеков № 2-ден 22-ге дейін (жұп жағы), № 22а, № 1-ден 41-ге дейін (тақ жағы), № 41/1, № 41/2, Ә. Шубаев № 22-ден 112-ге дейін (жұп жағы), № 21-ден 119-ға дейін (тақ жағы), № 119а, М. Төлебаев № 46-дан 146-ға дейін (жұп жағы), № 124а, № 59-дан 119-ға дейін (тақ жағы), Жамбыл № 36-дан 117-ге дейін, № 116б, Оңалбай Әлім № 56-дан 108-ге дейін (жұп жағы), № 61-ден 101-ге дейін (тақ жағы), № 101а; бағбандық қоғамдастығының тұтыну кооперативтері: "Виктория", "Береке", "Алмагуль-Д", "Металлург", "Южный", "Береке-2".
№ 360 сайлау учаскесі.
Орталығы: Төле би ауылы, Мәметова көшесі № 2, негізгі орта мектеп № 37.
Шекарасы: Төле би ауылының аумағы; бағбандық қоғамдастығының тұтыну кооперативі: "Мекен Жәй".
№ 361 сайлау учаскесі.
Орталығы: Чапаев ауылы, 3-ші ықшам ауданы № 13, аудандық мәдениет үйі.
Шекарасы: Чапаев ауылы, көшелер: Ш. Уәлиханов № 1-ден 47-ге дейін, № 27а, № 40а, № 49, № 51, № 53, № 55, № 57, № 59, № 61, № 63, № 65а, № 65, № 67, № 69, Илийский № 1-ден 36-ға дейін, № 1а, № 2а, № 16а, Целинная № 1-ден 60-қа дейін, № 1а, № 2а, № 14а, № 23а, № 25а, № 26а, № 29а, № 31а, № 48а, № 60а, № 62, № 64, К. Цеткин № 1-ден 64-ке дейін, № 2а, № 25а, Жібек жолы № 1, № 2/1, № 2/3, № 3/1, № 3/2, № 4/1, № 4/2, № 5, № 5/1, № 5/2, № 6а, № 6/1, № 6/2, № 6-дан 71-ге дейін, № 11а, № 21а, № 39а, № 47а, № 73, Абай № 1/1-ден 1/4-ке дейін, № 2/1-ден 2/4-ке дейін, № 3/1-ден 3/4-ке дейін, № 4/1-ден 4/4-ке дейін, № 5-тен 10-ға дейін, № 11/1, № 11/2, № 12, № 13/1, № 13/2, № 14/1, № 14/2, № 15а, № 15б, № 15-тен 17-ге дейін, № 18/1, № 18/2, № 19-дан 28-ге дейін, № 29/1, № 29/2, № 30, № 31/1-ден 31/4-ке дейін, № 32/1-ден 32/4-ке дейін, № 33/1-ден 33/4-ке дейін, № 34/1-ден 34/4-ке дейін, № 35/1-ден 35/3-ке дейін, № 37/1, № 37/2, № 38, № 39/1, № 39/2, № 40/1, № 40/2, № 41, № 41а, № 42/1, № 42/2, Наурыз № 1, № 2, № 3, № 4/1-ден 4/4-ке дейін, № 5, № 6/1-ден 6/4-ке дейін, № 7-ден 11-ге дейін, № 12/1-ден 12/4-ке дейін, № 13/1-ден 13/3-ке дейін, Атамекен № 1/1-ден 1/6-ға дейін, № 2, № 2а, № 2/1-ден 2/6-ға дейін, № 3/1а, № 3/1-ден 3/13-ке дейін, № 3/2, № 4а, № 4б, № 4, № 5, № 7, № 12-ден 17-ге дейін, № 19, № 21, Ардагер № 1/1-ден 1/4-ке дейін, № 2/1-ден 2/4-ке дейін, № 3-тен 5-ке дейін, № 6/1-ден 6/4-ке дейін, № 26/1-ден 26/13-ке дейін, № 26б, Жетісу № 1-ден 23-ке дейін, № 2а, Арал № 1-ден 12-ге дейін, Жұмбақ тас № 1а, № 2а, № 4/1-ден 4/3-ке дейін, № 5/1, № 5/2, № 6-дан 13-ке дейін, Құлагер № 1-ден 12-ге дейін, № 11а, № 14а, № 14-тен 18-ге дейін, Көктем № 1-ден 6-ға дейін, № 2а, Өркен № 1-ден 4-ке дейін, Алтын дән № 1, № 2, № 4, № 5, № 8, № 9, № 11, № 13-тен 18-ге дейін, Самұрық № 4а, № 5-тен 7-ге дейін, № 9, № 11, № 12, № 12а, № 14, № 15, № 17, № 20, № 24, № 25, № 27, № 30-дан 33-ке дейін, № 45-тен 46-ға дейін, № 49, Тәуелсіздік № 7, № 9, № 29, № 33, № 41, Жастар № 35, Ынтымақ № 3, № 15, Достық № 3, Алатау № 7, № 9, № 29, Ақ бұлақ № 1, Шұғыла № 8, № 12, № 31, Тың дала № 15, Рахат № 3, Самал № 5, Қайнар № 1; 3-ші ықшам ауданы № 4-тен 10-ға дейін; бағбандық қоғамдастығының тұтыну кооперативтері: "Черемушки", "Виктория".
№ 362 сайлау учаскесі.

Центр: село Чапаево, 2-ой микрорайон № 1, средняя школа № 10.
В границах: село Чапаево, улицы: Абая № 44а, № 46, № 46а, с № 47/1 по 47/7, с № 48 по 82 (четная сторона), Мира с № 1, № 1а, с № 2 по 23, № 25а,
с № 25 по 34, № 27а, с № 35/1 по 35/4, № 35/7, № 36, № 36а, с № 37/1 по 37/2, № 37а, № 38, № 40, № 41, № 41а, Чапаево с № 1 по 29, Жамбыла с № 1 по 6, с № 8 по 28, № 30, № 32, № 34а, № 34б, № 34/3, № 36, 30 лет Победы с № 1 по 23, № 3а, № 25, № 27, № 29, № 31, № 33, № 33а, № 34, Алтая № 6, № 7/1, № 7/2, № 8/1, № 8/2, № 9/1, № 9/2, № 10/1, № 10/2, № 11/1, № 15/1, № 15/2, № 16/2, № 18, № 19, с № 22 по 30, № 32, № 33, № 50, Юбилейная №1/1, № 1/2, № 3/1, № 3/2, № 4/1, № 4/2, № 5/1, № 5/2, № 6, № 7/1, № 7/2, № 8, № 9/1, № 9/2, № 10, № 11, № 12а, с № 12 по 14, № 14а, с № 15 по 22, с № 24 по 33, Гагарина с № 1 по 6, № 8, с № 17 по 22, с № 24 по 64, № 36а, № 41а, № 42а, № 60а, Курмангазы с № 1 по 46, № 8а, № 14а, Байтерек № 3, с № 5 по 8, с № 11 по 13, № 17а, № 18, № 20, № 24, № 29, № 30, № 30а, с № 31 по 38, № 40, № 41а, № 42б, Акниет с № 1 по 13, № 15, Сарыарка с № 1 по 6, с № 8 по 12, М. Габдуллина с № 1 по 20, Кабанбай батыра с № 1 по 20, № 21/1, № 21/2, № 22, № 23/1, № 23/2, № 24, № 25/1, № 25/2, № 26, № 27/1, № 27/2, № 28, № 29/1, № 29/2, с № 30 по 34, с № 36 по 38, Суюнбая с № 2 по 39, Ескелди би с № 1 по 27, № 2а, № 4а, № 6а, № 8а, № 10б, Маусым № 3, № 10, № 12, № 16, № 26, Болашак № 5, № 6; микрорайон "Доскеев" с № 1 по 24, № 25/1, № 25/2, с № 26 по 28, № 29/1, № 29/2, с № 30 по 35, № 36/1, № 36/2, с № 37/1 по 37/3, № 38, № 39, с № 41 по 44, № 45/1, № 45/2, № 46, № 46а, № 47, № 48, № 48а, с № 49 по 57, № 58а, № 58/1, № 58/2, № 59/1, № 59/2, № 60/1, № 60/2, № 61, № 62/1, № 62/2, № 63/1, № 63/2, с № 64 по № 66, № 67/1, № 67/2, с № 68 по 71, № 72а, № 72б, № 72в, с № 73 по 117, № 78а, № 81а, № 99а, с № 120 по 131, № 125а, № 131а, № 133, № 133а, № 140, № 142, № 147, 1-ий микрорайон с № 1 по 13, 2-ой микрорайон с № 4 по 12, № 14а, № 15а; потребительские кооперативы садоводческих обществ: "Дружба", "Коктем".
Избирательный участок № 363.
Центр: село Акши, улица Д. Кунаева № 18, средняя школа № 8.
В границах: село Акши, улицы: Т. Бокина № 1/1, № 2/1, № 2/2, № 4/1, № 4/2, № 5 по 19, № 21/1, № 21/2, № 22а, № 24а/2, № 26, № 27, № 29, с № 31 по 36, № 37/14, № 37/2, № 37а, № 37а/2, № 37б/1, № 39, № 39а, № 39б, № 42а, № 42б, с № 44 по 49, № 50/1, № 50/2, № 51, № 52, № 53, № 56, № 58, № 60, № 62, № 64, № 66, № 68, № 70, № 71, № 72, Т. Рыскулова № 1/1, № 1/2, № 2, № 3/1, № 3/2, № 4/1, № 5, № 6, № 7/1, № 7/2, № 8, № 9, № 10, № 10а, № 11/1, № 11/2, № 11/3, № 12, № 13/1, № 13/2, № 14, № 15/1, № 15/2, № 16, № 17/1, № 17/2, № 19/1, № 20, № 21/1, № 21/2, № 23/1, № 23/2, № 25/1, № 25/2, № 27а/1, № 27а/2, № 27/1,№ 27/2, № 29а, № 29/1, № 29/2, № 30/1, № 30/2, № 31/1, № 31/2, № 32/1, № 32/2, № 32/3, № 32/4, № 34/1, № 34/2, № 34/3, № 36/1, № 36/2, № 36/3, № 36/4, № 36/5, № 38/1, № 38/2, № 40/1, № 40/2, № 40/3, № 42/1, № 42/2, № 43, № 44/1, № 44/2, № 45, № 46, № 47, № 49/1, № 49/3, № 50, № 51, № 53/1, № 53/2, № 54, № 55/1, № 55/2, № 56, К. Досанова № 3/1, № 3/2, № 5, № 7, № 9, № 11, № 13, № 13а, № 13б, № 15, № 17, № 21, Шакарима № 1, № 3/1, № 3/2, № 4/1, № 4/2, № 5/1, № 5/2, № 6/1, № 6/2, № 7/1, № 7/2, № 8/1, № 8/2, № 9/1, № 9/2, № 10/1, № 10/2, № 11/1, № 11/2, № 12, Суюнбая № 3/1, № 3/2, № 4/1, № 4/2, № 5/1, № 5/2, № 6/1, № 6/2, № 7/2, № 7/3, № 8/1, № 8/2, № 9/1, № 9/2, № 10/1, № 10/2, № 11/1, № 11/2, № 12, № 12а, № 14/1, № 14/2, № 15/1, № 15а, № 16, № 18, № 20, № 22, Желтоксан № 1/1, № 1/2, № 1а, № 4/1, № 4/2, № 5, № 6/1, № 6/2, № 6/3, № 6/4, № 7, № 8/1, № 8/2, № 8/3, № 8/4, № 10а/1, № 10/2, № 11а, № 12/1, № 12/2, № 13, № 14/1, № 14/2, № 15а, № 16/1, № 17, № 18/1, № 18/2, № 18/3, № 20/1, № 20/2, № 21, № 21а, № 22, № 23, № 23а, № 24, № 25/1, № 25/2, № 27, № 29, № 31, № 33, № 33/1, № 33/2, № 35, № 39, Толе би № 1/1, № 1/2, № 3/1, № 3/2, № 4, № 5/1, № 5/2, № 6/1, № 6/2, № 6/3, № 7/1, № 7/2, № 8/1, № 8/2, № 9/1, № 9/2, № 10/1, № 10/2, № 10/3, № 12/1, № 12/2, № 14/1, № 14/2, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 23, № 24, № 26, № 27, № 29, № 45, № 54, Сырым Датулы № 1, № 2/1, № 3/1, № 3/2, № 3/3, № 5/1, № 5/2, № 5/3, № 6/1, № 6/2, № 6/3, № 7/1, № 7/2, № 8/1, № 8/2, № 9/1, № 9/2, № 10, № 11/1, № 12/1, № 12/2, № 13, № 13а, № 14/1, № 14/2, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 21, № 22, № 23, № 26, К. Рыскулбекова № 1/1, № 1/2, № 2, № 3/1, № 3/2, № 4/1, № 4/2, № 5/1, № 5/2, № 6/1, № 6/2, № 7/1, № 7/2, № 8а/1, № 8/2, № 9, № 10/1, № 10/2, № 10а/1, № 10а/2, № 12/1, № 12/2, № 13/1, № 13/2, № 14/1, № 14/2, № 15/1, № 15/2, № 16/1, № 16/2, № 17/1, № 17/2, № 18/1, № 18/2, Казбек бека № 1/1, № 2/2, № 2/1, № 2/3, № 3/1, № 3/2, № 4, № 4а/1, № 4а/2, № 5/1, № 5/2, № 6, № 6/1, № 6/2, № 7/2, № 8, № 8/3, № 9/1, № 9/2, № 10, № 10а, № 11/1, № 11/2, № 12а, № 12б, № 13/1, № 13/2, № 14/1, № 14/2, № 14а/1, № 14а/2, № 14б, № 15/1, № 15/2, № 17/2, № 17/2, № 19/1, № 19/2, Б. Бекбатырова № 1/1, № 2/1, № 3/1, № 4/1, № 5, № 6/1, № 7/1, № 8/2, Д. Кунаева № 1а, № 1б, № 1г/1, № 1/2, № 3, № 3/1, № 3/2, № 5/1, № 5/2, № 7, № 7/1, № 7/2, № 9/1, № 9/2, № 11/1, № 11/2, № 14, № 14/1, № 14/2, № 18/1, № 18/2, Ш. Валиханова № 1/1, № 1/2, № 3/1, № 3/2, № 3/3, № 3/4, № 4/1, № 4/2, № 4/3, № 4/4, № 5/1, № 5/2, № 6/1, № 6/2, № 6/3, № 7/1, № 7/2, № 9/1, № 9/2, № 10/1, № 10/2, № 11/1, № 11/2, № 11/3, № 12/1, № 12/2, № 12/3, № 13/1, № 13/2, № 13/3, № 14/1, № 14/2, № 15/1, № 15/2, № 16, № 16/1, № 16/2, № 17/1, № 17/2, № 20, № 21/1, № 22/1, № 22/2, № 22/3, № 23/1, № 23/2, № 24/1, № 24/2, № 24/3, № 24а/2, № 25/1, № 25/2, № 25/3, № 26/1, № 26/2, № 27/1, № 27/2, № 27/3, № 29, № 29а, № 30/1, № 30/2, № 30/3, М. Габдуллина № 1/1, № 1/2, № 1/3, № 2/1, № 2/2, № 2/3, № 3/1, № 3/2, № 4/1, № 4/2, № 4/3, № 5/1, № 5/2, № 5/3, № 5/4, № 6/1, № 6/2, № 6/3, № 7, № 7/1, № 7/2, № 7/3, № 7/4, № 8, № 8/1, № 8/2, № 9, № 9/1, № 9/2, № 9/3, № 10/1, № 10/2, № 11/1, № 11/2, № 11/3, № 13, № 14, № 15/1, № 15/2, № 15/3, № 16, № 17/1, № 17/2, № 18/1, № 18/2, № 21/1, № 21/2, № 26/1, № 26/2, № 27/1, № 27/2, Т. Айбергенова № 1, № 1/1, № 1/2, № 2, № 2/1, № 3/1, № 4/1, № 4/2, № 4б, № 6/1, № 6/2, № 8/1, № 8/2, № 9, № 9/1, № 9/2, № 12, № 13, № 14, № 15, № 15а, № 15б, № 15в, № 15г, № 15ж, № 15д, № 17, № 20, № 22, № 22а, № 24а/2, № 26/1, № 26/2, № 26/3; село Курты.
Избирательный участок № 364.

Орталығы: Чапаев ауылы, 2-ші ықшам ауданы № 1, орта мектеп № 10.
Шекарасы: Чапаев ауылы, көшелер: Абай № 44а, № 46, № 46а, № 47/1-ден 47/7-ге дейін, № 48-ден 82-ге дейін (жұп жағы), Мир № 1, № 1а, № 2-ден 23-ке дейін, № 25а, № 25-тен 34-ке дейін, № 27а, № 35/1-ден 35/4-ке дейін, № 35/7, № 36, № 36а, № 37/1-ден 37/2-ге дейін, № 37а, № 38, № 40, № 41, № 41а, Чапаев № 1-ден 29-ға дейін, Жамбыл № 1-ден 6-ға дейін, № 8-ден 28-ге дейін, № 30, № 32, № 34а, № 34б, № 34/3, № 36, 30 лет Победы № 1-ден 23-ке дейін, № 3а, № 25, № 27, № 29, № 31, № 33, № 33а, № 34, Алтай № 6, № 7/1, № 7/2, № 8/1, № 8/2, № 9/1, № 9/2, № 10/1, № 10/2, № 11/1, № 15/1, № 15/2, № 16/2, № 18, № 19, № 22-ден 30-ға дейін, № 32, № 33, № 50, Юбилейная № 1/1, № 1/2, № 3/1, № 3/2, № 4/1, № 4/2, № 5/1, № 5/2, № 6, № 7/1, № 7/2, № 8, № 9/1, № 9/2, № 10, № 11, № 12а, № 12-ден 14-ке дейін, № 14а, № 15-тен 22-ге дейін, № 24-тен 33-ке дейін, Гагарин № 1-ден 6-ға дейін, № 8, № 17-ден 22-ге дейін, № 24-тен 64-ке дейін, № 36а, № 41а, № 42а, № 60а, Құрманғазы № 1-ден 46-ға дейін, № 8а, № 14а, Бәйтерек № 3, № 5-тен 8-ге дейін, № 11-ден 13-ке дейін, № 17а, № 18, № 20, № 24, № 29, № 30, № 30а, № 31-ден 38-ге дейін, № 40, № 41а, № 42б, Ақниет № 1-ден 13-ке дейін, № 15, Сарыарқа № 1-ден 6-ға дейін, № 8-ден 12-ге дейін, М. Ғабдуллин № 1-ден 20-ға дейін, Қабанбай батыр № 1-ден 20-ға дейін, № 21/1, № 21/2, № 22, № 23/1, № 23/2, № 24, № 25/1, № 25/2, № 26, № 27/1, № 27/2, № 28, № 29/1, № 29/2, № 30-дан 34-ке дейін, № 36-дан 38-ге дейін, Сүйінбай № 2-ден 39-ға дейін, Ескелді би № 1-ден 27-ге дейін, № 2а, № 4а, № 6а, № 8а, № 10б, Маусым № 3, № 10, № 12, № 16, № 26, Болашақ № 5, № 6; "Доскеев" ықшам ауданы № 1-ден 24-ке дейін, № 25/1, № 25/2, № 26-дан 28-ге дейін, № 29/1, № 29/2, № 30-дан 35-ке дейін, № 36/1, № 36/2, № 37/1-ден 37/3-ке дейін, № 38, № 39, № 41-ден 44-ке дейін, № 45/1, № 45/2, № 46, № 46а, № 47, № 48, № 48а, № 49-дан 57-ге дейін, № 58а, № 58/1, № 58/2, № 59/1, № 59/2, № 60/1, № 60/2, № 61, № 62/1, № 62/2, № 63/1, № 63/2, № 64-тен 66-ға дейін, № 67/1, № 67/2, № 68-ден 71-ге дейін, № 72а, № 72б, № 72в, № 73-тен 117-ге дейін, № 78а, № 81а, № 99а, № 120-дан 131-ге дейін, № 125а, № 131а, № 133, № 133а, № 140, № 142, № 147, 1-ші ықшам ауданы № 1-ден 13-ке дейін, 2-ші ықшам ауданы № 4-тен 12-ге дейін, № 14а, № 15а; бағбандық қоғамдастықтарының тұтыну кооперативтері: "Дружба", "Көктем".
№ 363 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ақши ауылы, Д. Қонаев көшесі № 18, орта мектеп № 8.
Шекарасы: Ақши ауылы, көшелер: Т. Бокин № 1/1, № 2/1, № 2/2, № 4/1,
№ 4/2, № 5-тен 19-ға дейін, № 21/1, № 21/2, № 22а, № 24а/2, № 26, № 27, № 29, № 31-ден 36-ға дейін, № 37/14, № 37/2, № 37а, № 37а/2, № 37б/1, № 39, № 39а, № 39б, № 42а, № 42б, № 44-тен 49-ға дейін, № 50/1, № 50/2, № 51, № 52, № 53, № 56, № 58, № 60, № 62, № 64, № 66, № 68, № 70, № 71, № 72, Т. Рысқұлов № 1/1, № 1/2, № 2, № 3/1, № 3/2, № 4/1, № 5, № 6, № 7/1, № 7/2, № 8, № 9, № 10, № 10а, № 11/1, № 11/2, № 11/3, № 12, № 13/1, № 13/2, № 14, № 15/1, № 15/2, № 16, № 17/1, № 17/2, № 19/1, № 20, № 21/1, № 21/2, № 23/1, № 23/2, № 25/1, № 25/2, № 27а/1, № 27а/2, № 27/1, № 27/2, № 29а, № 29/1, № 29/2, № 30/1, № 30/2, № 31/1, № 31/2, № 32/1, № 32/2, № 32/3, № 32/4, № 34/1, № 34/2, № 34/3, № 36/1, № 36/2, № 36/3, № 36/4, № 36/5, № 38/1, № 38/2, № 40/1, № 40/2, № 40/3, № 42/1, № 42/2, № 43, № 44/1, № 44/2, № 45, № 46, № 47, № 49/1, № 49/3, № 50, № 51, № 53/1, № 53/2, № 54, № 55/1, № 55/2, № 56, К. Досанов № 3/1, № 3/2, № 5, № 7, № 9, № 11, № 13, № 13а, № 13б, № 15, № 17, № 21, Шәкәрім № 1, № 3/1, № 3/2, № 4/1, № 4/2, № 5/1, № 5/2, № 6/1, № 6/2, № 7/1, № 7/2, № 8/1, № 8/2, № 9/1, № 9/2, № 10/1, № 10/2, № 11/1, № 11/2, № 12, Сүйінбай № 3/1, № 3/2, № 4/1, № 4/2, № 5/1, № 5/2, № 6/1, № 6/2, № 7/2, № 7/3, № 8/1, № 8/2, № 9/1, № 9/2, № 10/1, № 10/2, № 11/1, № 11/2, № 12, № 12а, № 14/1, № 14/2, № 15/1, № 15а, № 16, № 18, № 20, № 22, Желтоқсан № 1/1, № 1/2, № 1а, № 4/1, № 4/2, № 5, № 6/1, № 6/2, № 6/3, № 6/4, № 7, № 8/1, № 8/2, № 8/3, № 8/4, № 10а/1, № 10/2, № 11а, № 12/1, № 12/2, № 13, № 14/1, № 14/2, № 15а, № 16/1, № 17, № 18/1, № 18/2, № 18/3, № 20/1, № 20/2, № 21, № 21а, № 22, № 23, № 23а, № 24, № 25/1, № 25/2, № 27, № 29, № 31, № 33, № 33/1, № 33/2, № 35, № 39, Төле би № 1/1, № 1/2, № 3/1, № 3/2, № 4, № 5/1, № 5/2, № 6/1, № 6/2, № 6/3, № 7/1, № 7/2, № 8/1, № 8/2, № 9/1, № 9/2, № 10/1, № 10/2, № 10/3, № 12/1, № 12/2, № 14/1, № 14/2, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 23, № 24, № 26, № 27, № 29, № 45, № 54, Сырым Датұлы № 1, № 2/1, № 3/1, № 3/2, № 3/3, № 5/1, № 5/2, № 5/3, № 6/1, № 6/2, № 6/3, № 7/1, № 7/2, № 8/1, № 8/2, № 9/1, № 9/2, № 10, № 11/1, № 12/1, № 12/2, № 13, № 13а, № 14/1, № 14/2, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 21, № 22, № 23, № 26, Қ. Рысқұлбеков № 1/1, № 1/2, № 2, № 3/1, № 3/2, № 4/1, № 4/2, № 5/1, № 5/2, № 6/1, № 6/2, № 7/1, № 7/2, № 8а/1, № 8/2, № 9, № 10/1, № 10/2, № 10а/1, № 10а/2, № 12/1, № 12/2, № 13/1, № 13/2, № 14/1, № 14/2, № 15/1, № 15/2, № 16/1, № 16/2, № 17/1, № 17/2, № 18/1, № 18/2, Қазбек бек № 1/1, № 2/2, № 2, № 2/1, № 2/3, № 3/1, № 3/2, № 4, № 4а/1, № 4а/2,№ 5/1, № 5/2, № 6, № 6/1, № 6/2, № 7/2, № 8, № 8/3, № 9/1, № 9/2, № 10, № 10а, № 11/1, № 11/2, № 12а, № 12б, № 13/1, № 13/2, № 14/1, № 14/2, № 14а/1, № 14а/2, № 14б, № 15/1, № 15/2, № 17/2, № 19/1, № 19/2, Б. Бекбатыров № 1/1, № 2/1, № 3/1, № 4/1, № 5, № 6/1, № 7/1, № 8/2, Д. Қонаев № 1а, № 1б, № 1г/1, № 1/2, № 3, № 3/1, № 3/2, № 5/1, № 5/2, № 7, № 7/1, № 7/2, № 9/1, № 9/2, № 11/1, № 11/2, № 14, № 14/1, № 14/2, № 18/1, № 18/2, Ш. Уәлиханов № 1/1, № 1/2, № 3/1, № 3/2, № 3/3, № 3/4, № 4/1, № 4/2, № 4/3, № 4/4, № 5/1, № 5/2, № 6/1, № 6/2, № 6/3, № 7/1, № 7/2, № 9/1, № 9/2, № 10/1, № 10/2, № 11/1, № 11/2, № 11/3, № 12/1, № 12/2, № 12/3, № 13/1, № 13/2, № 13/3, № 14/1, № 14/2, № 15/1, № 15/2, № 16, № 16/1, № 16/2, № 17/1, № 17/2, № 20, № 21/1, № 22/1, № 22/2, № 22/3,№ 23/1, № 23/2, № 24/1, № 24/2, № 24/3, № 24а/2, № 25/1, № 25/2, № 25/3, № 26/1, № 26/2, № 27/1, № 27/2, № 27/3, № 29, № 29а, № 30/1, № 30/2, № 30/3, М. Ғабдуллин № 1/1, № 1/2, № 1/3, № 2/1, № 2/2, № 2/3, № 3/1, № 3/2, № 4/1, № 4/2, № 4/3, № 5/1, № 5/2, № 5/3, № 5/4, № 6/1, № 6/2, № 6/3, № 7, № 7/1, № 7/2, № 7/3, № 7/4, № 8, № 8/1, № 8/2, № 9, № 9/1, № 9/2, № 9/3, № 10/1, № 10/2, № 11/1, № 11/2, № 11/3, № 13, № 14, № 15/1, № 15/2, № 15/3, № 16, № 17/1, № 17/2, № 18/1, № 18/2, № 21/1, № 21/2, № 26/1, № 26/2, № 27/1, № 27/2, Т. Айбергенов № 1, № 1/1, № 1/2, № 2, № 2/1, № 3/1, № 4/1, № 4/2, № 4б, № 6/1, № 6/2, № 8/1, № 8/2, № 9, № 9/1, № 9/2, № 12, № 13, № 14, № 15, № 15а, № 15б, № 15в, № 15г, № 15ж, № 15д, № 17, № 20, № 22, № 22а, № 24а/2, № 26/1, № 26/2, № 26/3; Күрті ауылы.
№ 364 сайлау учаскесі.

Центр: село Акши, улица Д. Кунаева № 11, средняя школа № 41 имени Т. Бокина.
В границах: село Акши, улицы: Ж. Барибаева № 1, № 1а, № 2/2, № 3, №4/1, № 4/ № 2, № 5, № 6, № 7, № 7а, с № 8 по 15, № 16/1, № 16/2, № 18/1, № 18/2, № 19, № 19а, с № 20 по 30, № 30а, № 31а, № 33, № 35, № 36/1, № 36/2, № 37, № 38а, № 39, № 40, № 40а, № 41, № 43, № 44, № 46, № 47, № 49, с № 50 по 60, № 61а, № 62, № 63, № 64, № 65а, № 66, № 68а, № 69, № 70, О. Жандосова № 1/1а, № 1/1, № 1/2, № 2а, № 2/1, № 2/2, № 3/1, № 3/2, № 4а, № 4а/1, № 4/2, № 5/1, № 5/2, № 6/1, № 6/2, № 7, № 8/1, № 8/2, с № 9 по 17, № 18а, № 19, № 20, № 21, № 23, № 25, № 27, № 29, Ы. Алтынсарина № 1, № 2, № 3/1, № 3/2, № 4, № 5/1, № 5/2, № 6, № 7/1, № 7/2, № 8/1, № 8/2, № 9/1, № 9/2, № 10/1, № 10/2, № 11, № 11а, № 12/1, № 12/2, № 13, № 14, № 15, № 16/1, № 16/2, № 18, № 19, № 20, № 22, № 22а, № 23, № 24, № 25, № 26, № 28, К. Азербаева № 2, № 3/1, № 3/2, № 4/1, № 4/2, № 6/1, № 6/2, № 6/3, № 6а/1, № 8/1, № 8/2, № 8/1а, № 8а/2, № 10/1, № 10/2, № 11, № 11а, № 12/1, № 12/2, № 15, № 16, № 16/1, № 16/2, № 17/1, № 17/2, № 17а/2, № 19/1, № 19/2, № 20/1, № 20/2, № 22, № 23/1, № 23/2, № 24/1, № 24/2, № 26/1, № 26/2, № 35/2, Жамбыла № 1/1, № 1/2, № 2, № 2/1, № 4, № 6, № 7б, № 10, № 13, с № 15 по 28, № 28а, № 29, № 30, № 31, № 32/2, № 34, № 35, № 36, № 38/1, № 40/1, № 40/2, № 41, № 42, № 43, № 45, № 46, № 47, № 49/1, № 52, № 58, № 59, № 60а, № 60/1, № 60/2, № 61, № 63, № 65, № 66, № 67, № 68, Г. Муратбаева № 1/1, № 1/2, № 3, № 4/1, № 4/2, № 5, № 5/1, № 5/2, № 6, № 6а/1, № 6/2, № 7, № 7/1, № 7/2, № 8, № 9, № 9/1, № 9а/2, № 11, № 11/1, № 11/2, № 12/1, № 12/2, № 13/1, № 13/2, № 15, № 16, № 17, № 17а, № 17/1, № 17/2, № 18, № 19, № 19а, № 20, № 21, № 23, № 23/1, № 23а/2, № 24, № 25/1, № 25/12, № 26, № 27/1, № 27/2, № 28, № 28а, № 29, № 30, № 31/1, № 31/2, № 32, № 33/1, № 33/2, № 34, № 35/1, № 35/2, № 36, № 38, № 38а, № 39/1, № 39/2, № 41, № 41/1, № 42, № 43/1, № 43/2, № 44, № 44/1, № 45, № 46/1, № 46/2, № 47, № 48/1, № 48/2, № 50/1, № 50/2, № 52/1, № 52/2, № 54, № 56/1, № 56/2, № 58/1, № 58/2, № 60/1, № 60/2, № 62, № 63, Курмангазы № 2, № 2а, № 3, № 4, № 5, № 9, № 10, № 11, № 12, № 12/1, № 13, № 14, № 15, № 16, с № 18 по 23, № 23а, № 24, № 25, № 26, № 28, № 29, № 29а, № 30, № 32, № 32а, О. Аубакирова № 1, № 2/1, № 2/2, № 3/1, № 3/2, № 4/1, № 4/2, № 5, № 5/1, № 5/2, № 6/1, № 6/2, № 8, № 8а, № 10, № 11, № 12, № 14, № 15, № 16, К. Сатпаева № 1, № 1а, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, Д. Кунаева № 22/1, № 22/2, № 24, № 24/2, № 25а, № 25, № 25б, № 26/1, № 2/2, № 27, № 28, № 30, № 35/1, № 35/2, № 35/3, № 35/4, № 36, № 38, № 40, № 41, № 42, № 44, № 49, № 51, № 52, Т. Айбергенова № 28/1, № 28/2, № 28/3, № 32/1, № 32/2, № 34/1, № 34/2, № 42/1, № 42/2, № 43/1, № 43/2, № 44/1, № 44/2, Белагаш Акулы № 1а, № 3, № 4, № 5а, № 7, № 8/1, № 8/2, № 9, № 10, № 11а, № 12, № 13, № 14, № 15/1, № 15/2, № 17, № 19, № 20, № 21, № 22а, № 23, № 24, № 26, № 27, № 29, № 30, № 30/1, с № 31 по 47, № 49/1, № 49/2, № 49/3, № 49/4, № 49/5, № 49б, № 50, № 51а, № 53, № 54, № 55, № 56, № 57, № 58, № 59, № 60, № 61, № 61а, № 62, № 63, № 64/1, № 64/2, № 67, К. Касымулы № 1, № 1а, № 2а, № 3, № 4/1, № 4/2, № 5/1, № 5/2, № 6/1, № 6/2, № 7, № 7/1, № 7/2, с № 8 по 30, № 31/1, № 31/2, с № 32 по 50, № 52/1, № 52/2, № 53, № 54а, № 56, № 58, № 59, № 59а, № 60/1, № 60/2, № 60/3, № 62, № 63, № 65, № 65а, № 66/1, № 66/2.

Орталығы: Ақши ауылы, Д. Қонаев көшесі № 11, Т. Бокин атындағы № 41 орта мектебі.
Шекарасы: Ақши ауылы, көшелер: Ж. Барибаев № 1, № 1а, № 2/2, № 3, № 4/1, № 4/2, № 5, № 6, № 7, № 7а, № 8-ден 15-ке дейін, № 16/1, № 16/2, № 18/1, № 18/2, № 19, № 19а, № 20-дан 30-ға дейін, № 30а, № 31а, № 33, № 35, № 36/1, № 36/2, № 37, № 38а, № 39, № 40, № 40а, № 41, № 43, № 44, № 46, № 47, № 49, № 50-ден 60-қа дейін, № 61а, № 62, № 63, № 64, № 65а, № 66, № 68а, № 69, № 70, О. Жандосов № 1/1а, № 1/1, № 1/2, № 2а, № 2/1, № 2/2, № 3/1, № 3/2, № 4а, № 4а/1, № 4/2, № 5/1, № 5/2, № 6/1, № 6/2, № 7, № 8/1, № 8/2, № 9-дан 17-ге дейін, № 18а, № 19, № 20, № 21, № 23, № 25, № 27, № 29, Ы. Алтынсарин № 1, № 2, № 3/1, № 3/2, № 4, № 5/1, № 5/2, № 6/, № 7/1, № 7/2, № 8/1, № 8/2, № 9/1, № 9/2, № 10/1, № 10/2, № 11, № 11а, № 12/1, № 12/2, № 13, № 14, № 15, № 16/1, № 16/2, № 18, № 19, № 20, № 22, № 22а, № 23, № 24, № 25, № 26, № 28, К. Әзірбаев № 2, № 3/1, № 3/2, № 4/1, № 4/2, № 6/1, № 6/2, № 6/3, № 6а/1, № 8/1, № 8/2, № 8/1а, № 8а/2, № 10/1, № 10/2, № 11, № 11а, № 12/1, № 12/2, № 15, № 16, № 16/1, № 16/2, № 17/1, № 17/2, № 17а/2, № 19/1, № 19/2, № 20/1, № 20/2, № 22, № 23/1, № 23/2,№ 24/1,№ 24/2, № 26/1, № 26/2, № 35/2, Жамбыл № 1/1, № 1/2, № 2, № 2/1, № 4,6, № 7б, № 10, № 13, № 15-тен 28-ге дейін, № 28а, № 29, № 30, № 31, № 32/2, № 34, № 35, № 36, № 38/1, № 40/1, № 40/2, № 41, № 42, № 43, № 45, № 46, № 47, № 49/1, № 52, № 58, № 59, № 60а, № 60/1, № 60/2, № 61, № 63, № 65, № 66, № 67, № 68, Ғ. Мұратбаев № 1/1, № 1/2, № 3, № 4/1, № 4/2, № 5, № 5/1, № 5/2, № 6, № 6а/1, № 6/2, № 7, № 7/1, № 7/2, № 8, № 9, № 9/1, № 9а/2, № 11, № 11/1, № 11/2, № 12/1, № 12/2, № 13/1, № 13/2, № 15, № 16, № 17, № 17а, № 17/1, № 17/2, № 18, № 19, № 19а, № 20, № 21, № 23, № 23/1, № 23а/2, № 24, № 25/1, № 25/12, № 26, № 27/1, № 27/2, № 28, № 28а, № 29, № 30, № 31/1, № 31/2, № 32, № 33/1, № 33/2, № 34, № 35/1, № 35/2, № 36, № 38, № 38а, № 39/1, № 39/2, № 41, № 41/1, № 42, № 43/1, № 43/2, № 44, № 44/1, № 45, № 46/1, № 46/2, № 47, № 48/1, № 48/2, № 50/1, № 50/2, № 52/1, № 52/2, № 54, № 56/1, № 56/2, № 58/1, № 58/2, № 60/1, № 60/2, № 62, № 63, Құрманғазы № 2, № 2а, № 3, № 4, № 5, № 9, № 10, № 11, № 12, № 12/1, № 13, № 14, № 15, № 16, № 18-ден 23-ке дейін, № 23а, № 24, № 25, № 26, № 28, № 29, № 29а, № 30, № 32, № 32а, О. Әубәкіров № 1, № 2/1, № 2/2, № 3/1, № 3/2, № 4/1, № 4/2, № 5, № 5/1, № 5/2, № 6/1, № 6/2, № 8, № 8а, № 10, № 11, № 12, № 14, № 15, № 16, Қ. Сәтпаев № 1, № 1а, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, Д. Қонаев № 22/1, № 22/2, № 24, № 24/2, № 25а, № 25, № 25б, № 26/1, № 2/2, № 27, № 28, № 30, № 35/1, № 35/2, № 35/3, № 35/4, № 36, № 38, № 40, № 41, № 42, № 44, № 49, № 51, № 52, Т. Айбергенов № 28/1, 28/2, № 28/3, № 32/1, № 32/2, № 34/1, № 34/2, № 42/1, № 42/2, № 43/1, № 43/2, № 44/1, № 44/2, Белағаш Ақұлы № 1а, № 3, № 4, № 5а, № 7, № 8/1, № 8/2, № 9, № 10, № 11а, № 12, № 13, № 14, № 15/1, № 15/2, № 17, № 19, № 20, № 21, № 22а, № 23, № 24, № 26, № 27, № 29, № 30, № 30/1, № 31-ден 47-ге дейін, № 49/1, № 49/2, № 49/3, № 49/4, № 49/5, № 49б, № 50, № 51а , № 53, № 54,№ 55, № 56, № 57, № 58, № 59, № 60, № 61, № 61а, № 62, № 63, № 64/1, № 64/2, № 67, К. Қасымұлы № 1, № 1а, № 2а, № 3, № 4/1, № 4/2, № 5/1, № 5/2, № 6/1, № 6/2, № 7, № 7/1, № 7/2, № 8-ден 30-ға дейін, № 31/1, № 31/2, № 32-ден 50-ге дейін, № 52/1, № 52/2, № 53, № 54а, № 56, № 58, № 59, № 59а, № 60/1, № 60/2, № 60/3, № 62, № 63, № 65, № 65а, № 66/1, № 66/2.