О внесении изменений и дополнений в решение Карасайского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 37-3 "О бюджете Карасайского района на 2015-2017 годы"
Решение Карасайского районного маслихата Алматинской области от 06 ноября 2015 года № 48-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 19 ноября 2015 года № 3569. Утратило силу решением Карасайского районного маслихата Алматинской области от 05 января 2016 года № 51-4
Сноска. Утратило силу решением Карасайского районного маслихата Алматинской области от 05.01.2016 № 51-4.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпункта 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Карасайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Карасайского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 37-3 "О районном бюджете Карасайского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 26 декабря 2014 года № 2980, опубликованного в районной газете "Заман жаршысы" от 6 января 2015 года № 3), в решение Карасайского районного маслихата от 12 февраля 2015 года № 39-3 "О внесении изменений в решение Карасайского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 37-3 "О бюджете Карасайского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 18 февраля 2015 года № 3066, опубликованного в районной газете "Заман жаршысы" от 14 марта 2015 года № 12-13), в решение Карасайского районного маслихата от 27 мая 2015 года № 43-3 "О внесении изменений в решение Карасайского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 37-3 "О бюджете Карасайского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 8 июня 2015 года № 3199, опубликованного в районной газете "Заман жаршысы" от 20 июня 2015 года № 26-27), в решение Карасайского районного маслихата от 7 сентября 2015 года № 46-3 "О внесении изменений в решение Карасайского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 37-3 "О бюджете Карасайского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 11 сентября 2015 года № 3410, опубликованного в районной газете "Заман жаршысы" от 2 октября 2015 года № 41) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:

Қарасай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 37-3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 06 қарашадағы № 48-3 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 19 қарашада № 3569 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 05 қаңтардағы № 51-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 05.01.2016 № 51-4 шешімімен.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қарасай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарасай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 37-3 шешіміне (2014 жылғы 26 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2980 тіркелген, 2015 жылдың 6 қаңтарындағы аудандық № 3 "Заман жаршысы" газетінде жарияланған), Қарасай ауданы мәслихатының 2015 жылғы 12 ақпандағы "Қарасай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 37-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 39-3 шешіміне (2015 жылғы 18 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3066 тіркелген, 2015 жылдың 14 наурыздағы аудандық № 12-13 "Заман жаршысы" газетінде жарияланған), Қарасай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 27 мамырдағы "Қарасай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 37-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 43-3 шешіміне (2015 жылғы 8 маусымдағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3199 тіркелген, 2015 жылдың 20 маусымдағы аудандық № 26-27 "Заман жаршысы" газетінде жарияланған), Қарасай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 7 қыркүйектегі "Қарасай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 37-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 46-3 шешіміне (2015 жылғы 11 қыркүйектегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3410 тіркелген, 2015 жылдың 2 қазандағы аудандық № 41 "Заман жаршысы" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:

"1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы 17496370 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 7559314 тысяч тенге;
неналоговые поступления 1725321 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 500000 тысяч тенге;
поступления трансфертов 7711735 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 4781976 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 2929759 тысяч тенге;
2) затраты 17729477 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные изъятия 3574536 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 51256 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 62433 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 11177 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 4000 тысяч теңге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 288363 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицит) бюджета 288363 тысяч тенге.".
Дополнить пунктом 3-1:
"3-1. Учесть, что в районном бюджете на 2015 год предусмотрены трансферты органам местного самоуправления в сумме 16870 тысяч тенге, согласно приложению 5.
Акимам городов районного значения, сельских округов обеспечить эффективное использование бюджетных средств, поступающих на контрольный счет наличности местного самоуправления".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.

"1. 2015-2017 жылдарға арналған аудан бюджеті тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 17496370 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер 7559314 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 1725321 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 500000 мың теңге;
трансферттер түсімі 7711735 мың теңге, соның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 4781976 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 2929759 мың теңге;
2) шығындар 17729477 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік алып қоюлар 3574536 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 51256 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 62433 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 11177 мың теңге;
4) қаржылық активтер мен операциялар бойынша сальдо 4000 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 288363 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 288363 мың теңге.".
3-1. тармағымен толықтырылсын:
"3-1. 2015 жылға арналған аудандық бюджетте жергілікті өзін-өзі басқару органдарына 5-қосымшаға сәйкес, 16870 мың теңге сомасында трансферттер көзделгені ескерілсін.
Аудандық маңызы бар қала, ауылдық округтерінің әкімдері жергілікті өзін-өзі басқарудың қолма-қол ақшаны бақылау шотына түсетін бюджет қаражатының тиімді пайдаланылуын қамтамасыз етсін".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

3. Указанное решение дополнить приложением 5 согласно приложению 2 к настоящему решению.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По формированию бюджета, финансов, социально – экономического развития, рыночной структуры, экономики и предпринимательства".
5. Возложить на руководителя государственного учреждения "Отдел экономики и бюджетного планирования Карасайского района" (по согласованию Ахметов Е.Т.) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе районного маслихата.

3. Көрсетілген шешім осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес 5- қосымшасымен толықтырылсын.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Бюджет, қаржы, әлеуметтік экономикалық даму, нарықтық құрылымдарды, экономика мен кәсіпкерлікті қалыптастыру жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
5. "Қарасай ауданының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі басшысына (келісім бойынша Ахметов Е.Т.) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және аудандық мәслихатының интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.

6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии Карасайского
районного маслихата С.Килибаев
Секретарь Карасайского
районного маслихата Е.Калиев
Приложение 1 к решению Карасайского районного маслихата от 6 ноября 2015 года № 48-3 "О внесений изменений и дополнений в решение Карасайского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 37-3 "О бюджете Карасайского района на 2015-2017 годы"

6. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарасай аудандық мәслихатының
сессия төрағасы С. Килибаев
Қарасай аудандық
мәслихатының хатшысы Е. Қалиев
Қарасай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 6 қарашадағы " Қарасай ауданының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 37-3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы " № 48-3 шешіміне 1 қосымша