Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов по Коксускому району
Решение акима Коксуского района Алматинской области от 11 декабря 2015 года № 12-27. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 23 декабря 2015 года № 3635. Утратило силу решением акима Коксуского района Алматинской области от 28 декабря 2018 года № 12-189
Сноска. Утратило силу решением акима Коксуского района Алматинской области от 28.12.2018 № 12-189 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким района РЕШИЛ:
1. Для проведения голосования и подсчета голосов образовать в Коксуском районе избирательные участки, согласно приложению к настоящему решению.
2. Возложить на заместителя акима района Садыкову Алию Секергалиевну опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе акимата района.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на
заместителя акима района Садыкову Алию Секергалиевну.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Г. Токпеисов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель районной
избирательной комиссии Агыбаев Гани Бартаевич
Приложение к решению акима Коксуского района от 11 декабря 2015 года № 12-27 "Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов по Коксускому району"
Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов по Коксускому району
1. Избирательный участок № 524.
Центр: село Балпык би, улица Жолбарыс би № 56, здание "Автобаза".
В границах: село Балпык би, улицы: И. Жумабека, Бейбитшилик, С. Сугурова, Жетысу с № 1 по 25, Т. Калдарбекова с № 1 по 30, К. Ибраимова с № 1 по 24, Р. Саткынова с № 1 по 17, С. Надырбая с № 4 по 20, М. Маметовой с № 1 по 62, Курманова с № 1 по 58, Даулетова с № 1 по 56, Р. Мынбаева с № 1 по 39, Жолбарыс би с № 1 по 57, Ауэзова с № 1 по 74, Ш. Валиханова с № 1 по 121, М. Темирбаева с № 6 по 10, Т. Исабаева с № 1 по 85 (нечетная сторона), с № 2 по 86 (четная сторона).

Көксу ауданы бойынша дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы
Алматы облысы Көксу ауданы әкімінің 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 12-27 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 23 желтоқсанда № 3635 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Көксу ауданы әкімінің 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 12-189 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Көксу ауданы әкімінің 28.12.2018 № 12-189 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылдың 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңының 23-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылдың 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 33-бабының 2-тармағына сәйкес, аудан әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көксу ауданы бойынша дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Аудан әкімінің орынбасары Садықова Әлия Секерғалиқызына осы
шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және аудан әкімдігінің интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Садықова Әлия Секерғалиқызына жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ғ. Тоқпейісов
"КЕЛІСІЛДІ"
Көксу аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы Ағыбаев Ғани Бартайұлы
Көксу ауданы әкімінің 2015 жылғы 11 желтоқсандағы "Көксу ауданы бойынша дауыс беруді өткізу және дауыс үшін сайлау учаскелерін құру туралы" № 12-27 шешіміне қосымша
Көксу ауданы бойынша дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы
1. № 524 сайлау учаскесі.
Орталығы: Балпық би ауылы, Жолбарыс би көшесі № 56, "Автобаза"
ғимараты.
Шекарасы: Балпық би ауылы, көшелер: И. Жұмабек, Бейбітшілік, С. Сугурова, Жетісу № 1-ден 25-ке дейін, Т. Қалдарбеков № 1-ден 30-ға дейін, Қ. Ибраимов № 1-ден 24-ке дейін, Р. Сатқынов № 1-ден 17-ге дейін, С. Нәдірбай № 4-тен 20-ға дейін, М. Маметова № 1-ден 62-ге дейін, М. Құрманов № 1-ден 58-ге дейін, Р. Дәулетов № 1-ден 56-ға дейін, Р. Мыңбаев № 1-ден 39-ға дейін, Жолбарыс би № 1-ден 57-ге дейін, М. Әуезов № 1-ден 74-ке дейін, Ш. Уәлиханов № 1-ден 121-ге дейін, М. Темірбаев № 6-дан- 10-ға дейін, Т. Исабаев № 1-ден 85-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 86-ға дейін (жұп жағы).

2. Избирательный участок № 525.
Центр: село Балпык би, улица Измайлова № 17, средняя школа-гимназия им. Кадыргали Косымулы Жалайыри.
В границах: село Балпык би, улицы: Д. Конаева, Новая, Казбек би с № 1 по 117, Айтеке би с № 1 по 113, Ескельды би с № 3 по 35, Солтанбай с № 1 по 7, Нурпеисова с № 1 по 49, Измайлова с № 4 по 35, Мырзабекова с № 4 по 46, Байтурсынова с № 1 по 37, Т. Исабаева с № 87 по 141 (нечетная сторона), с № 88 по 166 (четная сторона), Асан Тажи с № 1 по 19, Желтоксан с № 1 по 34, Бакумова с № 1 по 35, Кабанбая с № 1 по 44, К. Жалайыри с № 1 по 17, Балпык би № 1 по 18, М. Темирбаева № 1 по 4; Микрорайоны: Т. Нусипова с № 1 по 14, Толе би с № 1 по 41, Шадрина с № 2 по 10.
3. Избирательный участок № 526.
Центр: село Балпык би, улица Амангельды № 1, административное здание акционерного общества "Коксу-Шекер".
В границах: село Балпык би, улицы: Амангельды с № 1 по 35 (нечетная сторона), с № 2 по 52 (четная сторона), Молдабергенова с № 1 по 46, Байтурбай би с № 1 по 50, Шагирова с № 1 по № 31, Оракты батыра с № 1 по 34, Т. Исабаева с № 143 по 185 (нечетная сторона), с № 168 по 258 (четная сторона), Ы. Алтынсарина с № 1 по 63, Акын Сара с № 1 по 22.
4. Избирательный участок № 527.
Центр: село Балпык би, улица Т. Исабаева № 247, средняя школа имени Б. Кундакбаевой.
В границах: село Балпык би, улицы: Наурызбая с № 1 по 63, Алдабергенова с № 1 по 63, Жарокова с № 1 по 95, Таттибай батыра с № 1 по 67, Т. Исабаева с № 187 по 335 (нечетная сторона), с № 260 по 508 (четная сторона), Амангельды с № 37 по 165 (нечетная сторона), с № 54 по 166 (четная сторона).
5. Избирательный участок № 528.
Центр: село Балпык би, улица Тазабулак № 1, средняя школа имени М. Курманова № 2.
В границах: село Балпык би, улицы: Тулебаева с № 1 по № 39, Байсеитова с № 1 по 25, Жансугурова с № 1 по 66, Мауленбая с № 1 по 63, Жангельдина с № 1 по 119, Баисова с № 1 по № 31, Молдагуловой с № 1 по 75, М. Сенгирбаева с № 1 по 28, Бакай батыра с № 1 по 43, Нартбай Датка с № 1 по 28, Гарышкер с № 1 по 14, Бактыбай батыра с № 1 по 44, Жамбыла с № 1 по 20, Б. Момышулы с № 1 по 49, переулок Койшыбаева с № 1 по 2; Микрорайон Тазабулак с № 2 по 67.
6. Избирательный участок № 529.
Центр: село Балпык би, улица Сейфуллина № 35, детский сад "Алпамыс".

2. № 525 сайлау учаскесі.
Орталығы: Балпық би ауылы, Измайлов көшесі № 17, Қадырғали Қосымұлы Жалайыри атындағы орта мектеп-гимназиясы.
Шекарасы: Балпық би ауылы, көшелер: Д. Қонаев, Новая, Қазбек би № 1-ден 117-ге дейін, Әйтеке би № 1-ден 113-ке дейін, Ескелді би № 3-тен 35-ке дейін, Солтанбай № 1-ден 7-ге дейін, Нұрпейісов № 1-ден 49-ға дейін, И. Измайлов № 4-тен 35-ке дейін, Мырзабеков № 4-тен 46-ға дейін, А. Байтұрсынов № 1-ден 37-ге дейін, Т. Исабаев № 87-ден 141-ге дейін (тақ жағы), № 88-ден 166-ға дейін (жұп жағы), Асан Тәжі № 1-ден 19-ға дейін, Желтоқсан № 1-ден 34-ке дейін, Б. Бакумов № 1-ден 35-ге дейін, Қабанбай № 1-ден 44-ке дейін, Қ. Жалайыри № 1-ден 17-ге дейін, Балпық би № 1-ден 18-ге дейін, М. Темірбаев №1-ден 4 –ке дейін; Шағын аудандар: Т. Нүсіпов № 1-ден 14-ке дейін, Төле би № 1-ден 41-ге дейін, Шадрин № 2-ден 10-ға дейін.
3. № 526 сайлау учаскесі.
Орталығы: Балпық би ауылы, Амангелді көшесі № 1, "Көксу-Шекер" акционерлік қоғамының әкімшілік ғимараты.
Шекарасы: Балпық би ауылы, көшелер: Амангелді № 1-ден 35-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 52-ке дейін (жұп жағы), Молдабергенов № 1-ден 46-ға дейін, Байтұрбай би № 1-ден 50-ге дейін, Шағыров № 1-ден 31-ге дейін, Орақты батыр № 1-ден 34-ке дейін, Т. Исабаев № 143-тен 185-ке дейін (тақ жағы), № 168-ден 258-ге дейін (жұп жағы), Ы. Алтынсарин № 1-ден 63-ке дейін, Ақын Сара № 1-ден 22-ге дейін.
4. № 527 сайлау учаскесі.
Орталығы: Балпық би ауылы, Т. Исабаев көшесі № 247, Б. Құндақбаева атындағы орта мектебі.
Шекарасы: Балпық би ауылы, көшелер: Наурызбай № 1-ден 63-ке дейін, Алдабергенов № 1-ден 63-ке дейін, Т. Жароков № 1-ден 95-ке дейін, Тәттібай батыр № 1-ден 67-ге дейін, Т. Исабаев № 187-ден 335-ке дейін (тақ жағы), № 260-тан 508-ге дейін (жұп жағы), Амангелді № 37-ден 165-ке дейін (тақ жағы), № 54-тен 166-ға дейін (жұп жағы).
5. № 528 сайлау учаскесі.
Орталығы: Балпық би ауылы, Тазабұлақ көшесі № 1, М. Құрманов атындағы № 2 орта мектебі.
Шекарасы: Балпық би ауылы, көшелер: Төлебаев № 1-ден 39-ға дейін, Байсейітов № 1-ден 25-ке дейін, Жансүгіров № 1-ден 66-ға дейін, Мәуленбай № 1-ден 63-ке дейін, Жангелдин № 1-ден 119-ға дейін, Байысов № 1-ден 31-ге дейін, Молдағұлова № 1-ден 75-ке дейін, М. Сеңгірбаев № 1-ден 28-ге дейін, Бақай батыр № 1-ден 43-ге дейін, Нартбай Датқа № 1-ден 28-ге дейін, Ғарышкер № 1-ден 14-ке дейін, Бақтыбай батыр № 1-ден 44-ке дейін, Жамбыл № 1-ден 20-ға дейін, Б. Момышұлы № 1-ден 49-ға дейін, Қойшыбаев тұйық № 1-ден 2-ге дейін; Тазабұлақ шағын аудан № 2-ден 67-ге дейін.
6. № 529 сайлау учаскесі.
Орталығы: Балпық би ауылы, Сейфуллин көшесі № 35, "Алпамыс" балабақшасы.

В границах: село Балпык би, улицы: Каблиса с № 1 по 77, Карынбай батыр с № 1 по 111, Жапсарбаева с № 1 по 75, Абая с № 1 по 65, Сейфуллина с № 1 по 35, Койлык батыра с № 1 по 8, Азизбекова с № 1 по 57, Дарабоз Ана с № 1 по 19, Майке Акына с № 1 по 20, Тынышбая с № 1 по 4.
7. Избирательный участок № 530.
Центр: село Балпык би, улица Измайлова № 4, центральная районная больница.
В границах: село Балпык би, улица Измайлова № 4.
8. Избирательный участок № 531.
Центр: село Акшатоган, улица Калинина, № 16, средняя школа № 5.
В границах: село Акшатоган, улицы: Молодежная с № 1 по 10, Белорусская с № 1 по 25, Мичурина с № 1 по 49, Ордженикидзе с № 1 по 20, Виноградова с № 1 по 24, Калинина с № 1 по 30, Ердембекова с № 1 по 15, Кайысбаева с № 1 по 21, Андызбаева с № 1 по 18, Тимирязева с № 1 по 18.
9. Избирательный участок № 532.
Центр: село Теректы, улица Кулболдинова № 17, средняя школа № 4 имени Т. Исабаева.
В границах: село Теректы, улицы: Алимамедова с № 1 по 78, Кулболдинова с № 1 по 35, Коммунистическая с № 1 по 18, Мамедовой с № 1 по 14, Исамберлинова с № 1 по 45, Б. Дюсенбеков с № 1 по 10, Койшибекова с № 1 по 32.
10. Избирательный участок № 533.
Центр: село Мамбет, улица Мамбета, № 7, сельский Дом культуры.
В границах: село Мамбет, улицы: Смайылова с № 1 по 16, Муратбаева с № 1 по 32, Абдрахманова с № 1 по 21, Алпысбаева с № 1 по 38, Кешуова с № 1 по 38, Жоламанова с № 1 по 18, Мамбет с № 1 по 24, Кадырова с № 1 по 37, Баулыкова с № 1 по 42, Адилбекова с № 1 по 46, Нартбай Датка с № 1 по 42, Мамытаева с № 1 по 26, Жамбыла с № 1 по 22, Бактыбая с № 1 по 10, Кыстаубаева с № 1 по 26, Шалбаева с № 1 по 16; 40-разъезд, Коксуская плотина, Теплица, Сад.
11. Избирательный участки № 534.
Центр: село Енбекшиказах, улица Абданбековой № 1, средняя школа Енбекшиказах.
В границах: село Енбекшиказах, улицы: Бабашева с № 1 по 120, Сакмолданова с № 1 по 28, Алтынсарина с № 1 по 39, Омашбекова с № 1 по 15; Ферма, участок "Ремонт автодороги", Маслозавод, Сад.
12. Избирательный участок № 535.
Центр: село Мамбет, Какпактинский отгонный участок.
В границах: отгонные участки села Мамбет.
13. Избирательный участок № 536.
Центр: село Жамбыл, улица Жамбыла № 17, средняя школа имени Жамбыла.

Шекарасы: Балпық би ауылы, көшелер: Қаблиса № 1-ден 77-ге дейін, Қарынбай батыр № 1-ден 111-ге дейін, Жапсарбаев № 1-ден 75-ке дейін, Абай № 1-ден 65-ке дейін, Сейфуллин № 1-ден 35-ке дейін, Қойлық батыр № 1-ден 8-ге дейін, А. Азизбеков № 1-ден 57-ге дейін, Дарабоз Ана № 1-ден 19-ға дейін, Мәйке Ақын № 1-ден 20-ға дейін, М. Тынышбай № 1-ден 4-ке дейін.
7. № 530 сайлау учаскесі.
Орталығы: Балпық би ауылы, Измайлов көшесі № 4, аудандық орталық аурухана.
Шекарасы: Балпық би ауылы, Измайлов көшесі № 4.
8. № 531 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ақшатоған ауылы, Калинин көшесі № 16, орта мектеп № 5.
Шекарасы: Ақшатоған ауылы, көшелер: Молодежная № 1-ден 10-ға дейін, Белорусская № 1-ден 25-ке дейін, Мичурин № 1-ден 49-ға дейін, Ордженикидзе № 1-ден 20-ға дейін, Виноградов № 1-ден 24-ке дейін, Калинин № 1-ден 30-ға дейін, Ердембеков № 1-ден 15-ке дейін, Қайысбаев № 1-ден 21-ге дейін, Андызбаев № 1-ден 18-ге дейін, Тимирязев № 1-ден 18-ге дейін.
9. № 532 сайлау учаскесі.
Орталығы: Теректі ауылы, Құлболдинов көшесі № 17, Т. Исабаев атындағы № 4 орта мектебі.
Шекарасы: Теректі ауылы, көшелер: Алимамедов № 1-ден 78-ке дейін, Құлболдинов № 1-ден 35-ке дейін, Коммунистическая № 1-ден 18-ге дейін, Мамедов № 1-ден 14-ке дейін, Е. Исамберлинов № 1-ден 45-ке дейін, Б. Дүйсенбеков № 1-ден 10-ке дейін, Қойшыбеков № 1-ден 32-ге дейін.
10. № 533 сайлау учаскесі.
Орталығы: Мәмбет ауылы, Мәмбет көшесі, № 7 ауылдық Мәдениет үйі.
Шекарасы: Мәмбет ауылы, көшелер: Смайылов № 1-ден 16-ға дейін, Мұратбаев № 1-ден 32-ге дейін, Әбдірахманов № 1-ден 21-ге дейін, Алпысбаев № 1-ден 38-ге дейін, Кешуов № 1-ден 38-ге дейін, Жоламанов № 1-ден 18-ге дейін, Мәмбет № 1-ден 24-ке дейін, Қадыров № 1-ден 37-ге дейін, Баулықов № 1-ден 42-ге дейін, Әділбеков № 1-ден 46-ға дейін, Нартбай Датқа № 1-ден 42-ге дейін, Мамытаев № 1-ден 26-ға дейін, Жамбыл № 1-ден 22-ге дейін, Бақтыбай № 1-ден 10-ға дейін, Қыстаубаев № 1-ден 26-ға дейін, Шалбаев № 1-ден 16-ға дейін; 40-жол айрығы, Көксу бөгеті, Жылыжай, Бақ.
11. № 534 сайлау учаскесі.
Орталығы: Еңбекшіқазақ ауылы, Абданбекова көшесі №1, Еңбекшіқазақ орта мектебі.
Шекарасы: Еңбекшіқазақ ауылы, көшелер: Бабашев № 1-ден 120-ға дейін, Сақмолданов № 1-ден 28-ге дейін, Алтынсарин № 1-ден 39-ға дейін, Омашбеков № 1-ден 15-ке дейін; Ферма, "Жол жөндеу" учаскесі, Май зауыты, Бақ.
12. № 535 сайлау учаскесі.
Орталығы: Мәмбет ауылы, Қақпақты шалғайдағы учаскесі.
Шекарасы: Мәмбет ауылының шалғайдағы учаскелері.
13. № 536 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жамбыл ауылы, Жамбыл көшесі № 17, Жамбыл атындағы орта мектеп.

В границах: село Жамбыл, улицы: Ауганбаева с № 1 по 22, Абая с № 1 по 38, Сарсенова с № 1 по 51, Есмурзанова с № 1 по 21, Есбосынова с № 1 по 22, Шаухарова с № 1 по 28, Гарышкер с № 1 по 16, Жамбыла с № 17 по 28; Сад.
14. Избирательный участок № 537.
Центр: село Талапты, улица Абая № 26, средняя школа Талапты.
В границах: село Талапты, улицы: Толебаева с № 1 по 56, Абая с № 1 по 70, Байжурынова с № 1 по 51, Абдрахманова с № 1 по 30; Молочно-товарная ферма, Птицеферма, отгонные участки села Талапты.
15. Избирательный участок № 538.
Центр: село Актекше, улица Егинбаева № 31, сельский Дом культуры.
В границах: село Актекше, улицы: Жандосова с № 1 по 35, Егинбаева с № 1 по 35, Каблиса с № 1 по 37, Макулбекова с № 1 по 49, Сугурова с № 1 по 10, село Кокбастау, улицы: Шаган с № 1 по 19, Абая с № 1 по 29, Жамбыла с № 1 по 19, Н. Койшыбекова с № 1 по 28, отгонные участки - Кызылбулак, Молалы.
16. Избирательный участок № 539.
Центр: село Актекше, отгонный участок Малайсары.
В границах: территория отгонного участка Малайсары.
17. Избирательный участок № 540.
Центр: село Мукыры, улица Сыдыкова № 9, средняя школа имени К. Жапсарбаева.
В границах: село Мукры, улицы: Алтаева с № 1 по 27, Садовая с № 1 по 5, Гагарина с № 1 по 5, Ауезова с № 1 по 16, Мусабека с № 1 по 20, Ешмуханбета с № 1 по 17, Байсейтовой с № 1 по 27, Сейфуллина с № 1 по 25, Абая с № 1 по 23, Жандосова с № 1 по 7, Жамбыла с № 1 по 32, Сыдыкова с № 1 по 15, Муканова с № 1 по 31, Маметовой с № 1 по 12, Алдабергенова с № 1 по 27, Макатаева с № 1 по 27, Жексенбая с № 1 по 28, Оразбая с № 1 по 11, Валиханова с № 1 по 30, Абилтаева с № 1 по 65; отгонные участки -Алмалы, Желдыкара, Точка.
18. Избирательный участок № 541.
Центр: село "10 лет Казахстана", улица Нурманбетова № 24, средняя школа имени Рахметолла Толымбекұлы.
В границах: село "10 лет Казахстана", улицы: Жансугурова с № 1 по 19, Нурманбетова с № 1 по 25, Оспанова с № 1 по 22, Габдуллина с № 1 по 21, Поливное с № 1 по 4, Сатбаева № 1.
19. Избирательный участок № 542.
Центр: село Жарлыозек, улица Абая, № 1, административное здание товарищества с ограниченной ответственностью "Балпык".
В границах: село Жарлыозек , улицы: Абая с № 2 по 17, Медиева с № 1 по 25, Сейдикожанова с № 1 по 34, Исабаева с № 1 по 12, Байжуманова с № 1 по 56, Ергалиева с № 1 по 58, Жансугурова с № 3 по 15, Кыдырали с № 3 по 9, Оразбаева с № 1 по 11, Идигова с № 11 по 13.

Шекарасы: Жамбыл ауылы, көшелер: Ауғанбаев № 1-ден 22-ге дейін, Абай № 1-ден 38-ге дейін, Сарсенов № 1-ден 51-ге дейін, Есмұрзанов № 1-ден 21-ге дейін, Есбосынов № 1-ден 22-ге дейін, Шаухаров № 1-ден 28-ге дейін, Ғарышкер № 1-ден 16-ға дейін, Жамбыл № 17-ден 28-ге дейін; Бақ.
14. № 537 сайлау учаскесі.
Орталығы: Талапты ауылы, Абай көшесі № 26, Талапты орта мектебі.
Шекарасы. Талапты ауылы, көшелер: Төлебаев № 1-ден 56-ға дейін, Абай № 1-ден 70-ке дейін, Байжұрынов № 1-ден 51-ге дейін, Абдрахманов № 1-ден 30-ға дейін; Сүт-тауар фермасы, Құс фермасы, Талапты ауылының шалғайдағы учаскелері.
15. № 538 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ақтекше ауылы, Егінбаев көшесі № 31, ауылдық Мәдениет үйі.
Шекарасы: Ақтекше ауылы, көшелер: Жандосов № 1-ден 35-ке дейін, Егінбаев №1-ден 35-ке дейін, Қаблиса № 1-ден 37-ге дейін, Мақұлбеков № 1-ден 49-ға дейін, Сүгүров № 1-ден 10-ға дейін; Көкбастау ауылы, көшелер: Шаған № 1-ден 19-ға дейін, Абай №1-ден 29-ға дейін, Жамбыл № 1-ден 19-ға дейін, Н. Қойшыбеков № 1-ден 28-ге дейін; Қызылбұлақ, Молалы шалғайдағы учаскелері.
16. № 539 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ақтекше ауылы, Малайсары шалғайдағы учаскесі.
Шекарасы: Малайсары шалғайдағы учаскесінің аумағы.
17. № 540 сайлау учаскесі.
Орталығы: Мұқыры ауылы, Сыдықов көшесі № 9, Қ. Жапсарбаев атындағы орта мектебі.
Шекарасы: Мұқыры ауылы, көшелер: Алтаев № 1-ден 27-ге дейін, Садовая № 1-ден 5-ке дейін, Гагарин № 1-ден 5-ке дейін, Әуезов № 1-ден 16-ға дейін, Мұсабек № 1-ден 20-ға дейін, Ешмұханбет № 1-ден 17-ге дейін, Байсейтова № 1-ден 27-ге дейін, Сейфуллин № 1-ден 25-ке дейін, Абай № 1-ден 23-ке дейін, Жандосов № 1-ден 7-ге дейін, Жамбыл № 1-ден 32-ге дейін, Сыдықов № 1-ден 15-ке дейін, Мұқанов №1-ден 31-ге дейін, Маметова № 1-ден 12-ге дейін, Алдабергенов № 1-ден 27-ге дейін, Мақатаев № 1-ден 27-ге дейін, Жексенбай № 1-ден 28-ге дейін, Оразбай № 1-ден 11-ге дейін, Уәлиханов № 1-ден 30-ға дейін, Әбілтаев № 1-ден 65-ке дейін; Алмалы, Желдіқара, Точка шалғайдағы учаскелері.
18. № 541 сайлау учаскесі.
Орталығы: "10-жылдық Қазақстан" ауылы, Нұрманбетов көшесі № 24, Рахметолла Толымбекұлы атындағы орта мектебі.
Шекарасы: "10-жылдық Қазақстан" ауылы, көшелер: Жансүгіров № 1-ден 19-ға дейін, Нұрманбетов № 1-ден 25-ке дейін, Оспанов № 1-ден 22-ге дейін, Ғабдуллин № 1-ден 21-ге дейін, Поливное № 1-ден 4-ке дейін, Сәтбаев № 1.
19. № 542 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жарлыөзек ауылы, Абай көшесі, № 1, "Балпық" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің әкімшілік ғимараты.
Шекарасы: Жарлыөзек ауылы, көшелер: Абай № 2-ден 17-ге дейін, Медиев № 1-ден 25-ке дейін, Сейдіқожанов № 1-ден 34-ке дейін, Исабаев № 1-ден 12-ге дейін, Байжұманов № 1-ден 56-ға дейін, Ерғалиев № 1-ден 58-ге дейін, Жансүгіров № 3-ден 15-ке дейін, Қыдырәлі № 3-тен 9-ға дейін, Оразбаев № 1-ден 11-ге дейін, Идигов № 11-ден 13-ке дейін.

20. Избирательный участок № 543.
Центр: село Бозтоган, улица Мардена № 1, средняя школа имени Мусабека.
В границах: село Бозтоган, улицы: Бейсек № 3 по 6, Мардена с № 2 по 8, Мусабека с № 1 по 36, Керимбаева с № 1 по 7, Карпикова с № 2 по 4, Кусаинова с № 1 по 8, Домеева с № 1 по 12, Сыдыкова с № 1 по 16, Жапсарбаева с № 1 по 60, Идигова с № 10 по 20, Нурпеисова с № 2 по 10.
21. Избирательный участок № 544.
Центр: село Бозтоган, улица Б. Кундакбаевой, № 33, Врачебная амбулатория Жарлыозекского сельского округа.
В границах: село Бозтоган, улицы: Кундакбаева с №1 по 63, Муканшы с № 1 по 6, Жамбыла с № 2 по 35, Алдабергенова с № 2 по 28, Шадрина с № 1 по 20.
22. Избирательный участок № 545.
Центр: село Мусабек, улица Андасова, № 18, средняя школа Кызыларык.
В границах: село Мусабек, улицы: Абая с № 1 по 20, Мусабек с № 1 по 23, Естаева с № 1 по 25, Жамбыла с № 1 по 10, Алибаева с № 1 по 40, Караулова с № 1 по 23, Андасова с № 1 по 17, Токкожанова с № 1 по 25, Найманбаева с № 1 по 10.
23. Избирательный участок № 546.
Центр: село Маулембай, улица Смаила № 15, средняя школа Женис.
В границах: село Маулембай, улицы: Смайыла с № 1 по 25, Хамза с № 1 по 10, Керимбала с № 1 по 25.
24. Избирательный участок № 547.
Центр: станция Быжы, контора станции.
В границах: территория станций Быжы, Бакша, Мойынкум.
25. Избирательный участок № 548.
Центр: село Амангельды, улица Акниет № 42, сельский Дом культуры.
В границах: село Амангельды, улицы: Акниет с № 1 по 40, Толкымбекова с № 1 по 41, Н. Аманбайулы с № 1 по 51, Есмуратова с № 1 по 81, Кожабергенова с № 1 по 59; участки Ак-там, Карасу.
26. Избирательный участок № 549.
Центр: село Кенарал, улица С. Кырыкбаевой № 38, средняя школа имени С. Кырыкбаевой.
В границах: село Кенарал, улицы: С. Кырыкбаевой с № 1 по 57, Бирлик с № 1 по 18.
27. Избирательный участок № 550.
Центр: село Бескайнар, улица Киялова № 35, средняя школа Бескайнар.
В границах: село Бескайнар, улицы Киялова с № 1 по 75, Кайнар с № 1 по 36, Жетису с № 2 по 42.
28. Избирательный участок № 551.
Центр: село Каратал, улица Набережная № 22, начальная школа Каратал с пришкольным мини-центром.
В границах: село Каратал, улицы: Набережная с № 1 по 65, Садовая с № 1 по 59.
29. Избирательный участок № 552.
Центр: станция Коксу, улица Байтулакова № 11, Муканчинская средняя школа.

20. № 543 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бозтоған ауылы, Мәрден көшесі № 1, Мұсабек атындағы орта мектебі.
Шекарасы: Бозтоған ауылы, көшелер: Бейсек № 3-тен 6-ға дейін, Мәрден № 2-ден 8-ге дейін, Мұсабек № 1-ден 36-ға дейін, Керімбаев № 1-ден 7-ге дейін, Карпиков № 2-ден 4-ке дейін, Құсайынов № 1-ден 8-ге дейін, Дөмеев № 1-ден 12-ге дейін, Сыдықов № 1-ден 16-ға дейін, Жапсарбаев № 1-ден 60-қа дейін, Идигов № 10-нан 20-ға дейін, Нұрпейісов № 2-ден 10-ға дейін.
21. № 544 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бозтоған ауылы, Б. Құндақбаева көшесі № 33, Жарлыөзек ауылдық округінің дәрігерлік амбулаториясы.
Шекарасы: Бозтоған ауылы, көшелер: Құндақбаев № 1-ден 63-ке дейін, Мұқаншы № 1-ден 6-ға дейін, Жамбыл № 2-ден 35-ке дейін, Алдабергенов № 2-ден 28-ге дейін, Шадрин № 1-ден 20-ға дейін.
22. № 545 сайлау учаскесі.
Орталығы: Мұсабек ауылы, Андасов көшесі № 18, Қызыларық орта
мектебі.
Шекарасы: Мұсабек ауылы, көшелер: Абай № 1-ден 20-ға дейін, Мұсабек № 1-ден 23-ке дейін, Естаев № 1-ден 25-ке дейін, Жамбыл № 1-ден 10-ға дейін, Әлібаев № 1-ден 40-қа дейін, Қараулов № 1-ден 23-ке дейін, Андасов № 1-ден 17-ге дейін, Тоққожанов № 1-ден 25-ке дейін, Найманбаев № 1-ден 10-ға дейін.
23. № 546 сайлау учаскесі.
Орталығы: Мәулімбай ауылы, Смайыл көшесі № 15, Жеңіс орта мектебі.
Шекарасы: Мәулімбай ауылы, көшелер: Смайыл № 1-ден 25-ке дейін, Хамза № 1-ден 10-ға дейін, Керімбала № 1-ден 25-ке дейін.
24. № 547 сайлау учаскесі.
Орталығы: Быжы бекеті, бекет кеңсесі.
Шекарасы: Быжы, Бақша, Мойынқұм бекеттерінің аумағы.
25. № 548 сайлау учаскесі.
Орталығы: Амангелді ауылы, Ақниет көшесі № 42, ауылдық Мәдениет үйі.
Шекарасы: Амангелді ауылы, көшелер: Ақниет № 1-ден 40-қа дейін, Толқымбеков № 1-ден 41-ге дейін, Н. Аманбайұлы № 1-ден 51-ге дейін, Есмұратов №1-ден 81-ге дейін, Қожабергенов № 1-ден 59-ға дейін; Ақ-там, Қарасу учаскелері.
26. № 549 сайлау учаскесі.
Орталығы: Кеңарал ауылы, С. Қырықбаева көшесі № 38, С. Қырықбаева атындағы орта мектебі.
Шекарасы: Кеңарал ауылы, көшелер: С. Қырықбаева № 1-ден 57-ге дейін, Бірлік № 1-ден 18-ге дейін.
27. № 550 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бесқайнар ауылы, Қиялов көшесі № 35, Бесқайнар орта мектебі.
Шекарасы: Бесқайнар ауылы, көшелер: Қиялов № 1-ден 75-ке дейін, Қайнар № 1-ден 36-ға дейін, Жетісу № 2-ден 42-ге дейін.
28. № 551 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қаратал ауылы, Набережная көшесі № 22, мектепке дейінгі шағын орталығы бар Қаратал бастауыш мектебі.
Шекарасы: Қаратал ауылы, көшелер: Набережный № 1-ден 65-ке дейін, Садовая № 1-ден 59-ға дейін.
29. № 552 сайлау учаскесі.
Орталығы: Көксу бекеті, Байтұлақов көшесі № 11, Мұқаншы орта мектебі.

В границах: станция Коксу, улицы: Байшапанова с № 1 по 85, Абая с № 1 по 64, Нурпеисова с № 1 по 20, Жансугурова с № 1 по 15, Байтулакова с № 1 по 44, Жапсарбаева с № 1 по 117, Рыскулова с № 1 по 59, Иманова с № 1 по 31, Исабаева с № 1 по 17, Алдабергенова с № 1 по 8, Оракты батыра с № 1 по 62, Жамбыла с № 1 по 11.
30. Избирательный участок № 553.
Центр: село Муканшы, улица Оракты батыра № 52, Фельдшерский пункт села Муканшы.
В границах: станция Коксу, улицы: Шалабаева с № 1 по 45, Казахстан с № 1 по 81, Байсеитовой с № 1 по 35, 8-Марта с № 1 по 35, Кожабергенова с № 1 по 84, политехнический колледж с № 1 по 5, Желтоксан с № 1 по 38, Сейфуллина с № 1 по 15, Молдагуловой с № 1 по 20, Гагарина с № 1 по 6, Валиханова с № 1 по 5, Береке с № 1 по 5, Муканова с № 1 по 13, Ауезова с № 1 по 63.
31. Избирательный участок № 554.
Центр: село Надрызбек, улица Алькенова № 15, здание магазина.
В границах: село Надрызбек, улицы: Алькенова с № 1 по 14, Агыбаева с № 1 по 11, участок "Ондирис", Молочно-товарная ферма.
32. Избирательный участок № 555.
Центр: село Жетыжал, улица Какенова № 11, средняя школа Жетыжал.
В границах: село Жетыжал, улицы: Токсанбаева с № 1 по 26, Абая с № 1 по 25, Байсабанова с № 1 по 18, Какенова с № 1 по 12, Белгожанова с № 1 по 13, Кирова с № 1 по 14, Ешкенова с № 1 по 25, Сатпаева с № 1 по 35.
33. Избирательный участок № 556.
Центр: село Алгабас, улица Батыржана № 42, Алгабаская средняя школа.
В границах: село Алгабас, улицы: Иманбаева с № 1 по 31, Аубакир-Бостоган с № 1 по 41, Кабдолда с № 1 по 7, Батыржана с № 1 по 115, Комекбая с № 1 по 90, Акболата с № 1 по 57; отгонные участки Жылыкунгей, Байбарак.
34. Избирательный участок № 557.
Центр: село Кызылтоган, улица Нурахмета № 33, неполная средняя школа Кызылтоган.
В границах: село Кызылтоган, улицы: Лабилданова с № 1 по 42, Нурахмета с № 1 по 34, Кумбайулы с № 1 по 16, Жана с № 1 по 11; отгонный участок Макпал.
35. Избирательный участок № 558.
Центр: станция Айнабулак, улица Бартай Агыбаева № 11, средняя школа № 12.
В границах: станция Айнабулак, улицы: Рамазанова с № 1 по 37, Центральная с № 1 по 11, Бартай Агыбаева с № 1 по 9, Набережная с № 1 по 8, Кемертоган с № 1 по 37; разъезды Копр, Тауарасы.

Шекарасы: Көксу бекеті, көшелер: Байшапанов № 1-ден 85-ге дейін, Абай № 1-ден 64-ке дейін, Нұрпейісов № 1-ден 20-ға дейін, Жансүгіров № 1-ден 15-ке дейін, Байтұлақов № 1-ден 44-ке дейін, Жапсарбаев № 1-ден 117-ге дейін, Рысқұлов № 1-ден 59-ға дейін, Иманов № 1-ден 31-ге дейін, Исабаев № 1-ден 17-ге дейін, Алдабергенов № 1-ден 8-ге дейін, Орақты батыр № 1-ден 62-ге дейін, Жамбыл № 1-ден 11-ге дейін.
30. № 553 сайлау учаскесі.
Орталығы: Мұқаншы ауылы, Орақты батыр көшесі № 52, Мұқаншы ауылының фельдшерлік пункті.
Шекарасы: Көксу бекеті, көшелер: Шалабаев № 1-ден 45-ке дейін, Қазақстан № 1-ден 81-ге дейін, Бәйсейітова № 1-ден 35-ге дейін, 8-Март № 1-ден 35-ке дейін, Қожабергенов № 1-ден 84-ке дейін, политехникалық колледж № 1-ден 5-ке дейін, Желтоқсан № 1-ден 38-ге дейін, Сейфуллин № 1-ден 15-ке дейін, Молдағұлова № 1-ден 20-ға дейін, Гагарин № 1-ден 6-ға дейін, Уәлиханов № 1-ден 5-ке дейін, Береке № 1-ден 5-ке дейін, Мұқанов № 1-ден 13-ке дейін, Әуезов № 1-ден 63-ке дейін.
31. № 554 сайлау учаскесі.
Орталығы: Нәдірізбек ауылы, Әлкенов көшесі № 15, дүкен ғимараты.
Шекарасы: Нәдірізбек ауылы, көшелер: Әлкенов № 1-ден 14-ке дейін, Ағыбаев № 1-ден 11-ге дейін; "Өндіріс" учаскесі, Сүт-тауар фермасы.
32. № 555 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жетіжал ауылы, Кәкенов көшесі № 11, Жетіжал орта мектебі.
Шекарасы: Жетіжал ауылы, көшелер: Тоқсанбаев № 1-ден 26-ға дейін, Абай № 1-ден 25-ке дейін, Байсабанов № 1-ден 18-ге дейін, Кәкенов № 1-ден 12-ге дейін, Белғожанов № 1-ден 13-ке дейін, Киров № 1-ден 14-ке дейін, Ешкенов № 1-ден 25-ке дейін, Сәтпаев № 1-ден 35-ке дейін.
33. № 556 сайлау учаскесі.
Орталығы: Алғабас ауылы, Батыржан көшесі № 42, Алғабас орта мектебі.
Шекарасы: Алғабас ауылы, көшелер: Иманбаев № 1-ден 31-ге дейін, Әубәкір-Бостоған № 1-ден 41-ге дейін, Қабдолда № 1-ден 7-ге дейін, Батыржан № 1-ден 115-ке дейін, Көмекбай № 1-ден 90-ға дейін, Ақболат № 1-ден 57-ге дейін; Жылыкүнгей, Байбарақ шалғайдағы учаскелері.
34. № 557 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қызылтоған ауылы, Нұрахмет көшесі № 33, Қызылтоған орталау мектебі.
Шекарасы: Қызылтоған ауылы, көшелер: Ләбілданов № 1-ден 42-ге дейін, Нұрахмет № 1-ден 34-ке дейін, Құмбайұлы № 1-ден 16-ға дейін, Жаңа № 1-ден 11-ге дейін; Мақпал шалғайдағы учаскесі.
35. № 558 сайлау учаскесі.
Орталығы: Айнабұлақ бекеті, Ағыбаев Бартай көшесі № 11, орта мектеп № 12.
Шекарасы: Айнабұлақ бекеті, көшелер: Рамазанов № 1-ден 37-ге дейін, Центральная № 1-ден 11-ге дейін, Ағыбаев Бартай № 1-ден 9-ға дейін, Набережная № 1-ден 8-ге дейін, Кемертоған № 1-ден 37-ге дейін; Көпір, Тауарасы жол айрықтары.

36. Избирательный участок № 559.
Центр: село "Путевая часть - № 45", улица Рыскулова № 7, Фельдшерский пункт села "Путевая часть - № 45".
В границах: село Айнабулак, улицы: Рыскулова с № 1 по 16, Темиржол с № 1 по 16, Байшапанова с № 1 по 13, Алдабергенова с № 1 по 13.

36. № 559 сайлау учаскесі.
Орталығы: "№ 45-ші теміржол бөлімі" ауылы, Рысқұлов көшесі № 7, "№ 45-ші теміржол бөлімі" ауылының фельдшерлік пункті.
Шекарасы: Айнабұлақ ауылы, көшелер: Рысқұлов № 1-ден 16-ға дейін, Теміржол № 1-ден 16-ға дейін, Байшапанов № 1-ден 13-ке дейін, Алдабергенов № 1-ден 13-ке дейін.