О внесении изменений в решение Панфиловского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 5-42-274 "О бюджете Панфиловского района на 2015-2017 годы"
Решение Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 04 сентября 2015 года № 5-53-360. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 11 сентября 2015 года № 3409. Утратило силу решением Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 01 февраля 2016 года № 5-60-397
Сноска. Утратило силу решением Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 01.02.2016 № 5-60-397.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Панфиловский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Панфиловского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 5-42-274 "О бюджете Панфиловского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистраций нормативных правовых актов от 26 декабря 2014 года № 2970, опубликованного в районной газете "Жаркент онири" № 2 от 10 января 2015 года), в решение Панфиловского районного маслихата от 06 февраля 2015 года № 5-43-283 "О внесении изменений в решение Панфиловского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 5-42-274 "О бюджете Панфиловского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистраций нормативных правовых актов от 12 февраля 2015 года № 3046, опубликованного в районной газете "Жаркент онири" № 9 от 23 февраля 2015 года), в решение Панфиловского районного маслихата от 26 мая 2015 года № 5-49-335 "О внесении изменений в решение Панфиловского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 5-42-274 "О бюджете Панфиловского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистраций нормативных правовых актов от 08 июня 2015 года № 3197, опубликованного в районной газете "Жаркент онири" № 25 от 13 июня 2015 года) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы 8622114 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 1395682 тысяч тенге;
неналоговые поступления 66038 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 50553 тысяч тенге;
поступления трансфертов 7109841 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1960334 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 1439612 тысяч тенге;
субвенция 3709895 тысяч тенге;

Панфилов аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Панфилов ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 5-42-274 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2015 жылғы 04 қыркүйектегі № 5-53-360 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 11 қыркүйекте № 3409 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2016 жылғы 01 ақпандағы № 5-60-397 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 01.02.2016 № 5-60-397 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылдың 04 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылдың 23 қаңтарындағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Панфилов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Панфилов аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Панфилов ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 5-42-274 шешіміне (2014 жылғы 26 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2970 тіркелген, 2015 жылғы 10 қаңтардағы № 2 аудандық "Жаркент өңірі" газетінде жарияланған), Панфилов аудандық мәслихатының 2015 жылғы 06 ақпандағы "Панфилов аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Панфилов ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 5-42-274 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 5-43-283 шешіміне (2015 жылғы 12 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3046 тіркелген, 2015 жылғы 23 ақпандағы № 9 аудандық "Жаркент өңірі" газетінде жарияланған), Панфилов аудандық мәслихатының 2015 жылғы 26 мамырдағы "Панфилов аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Панфилов ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 5-42-274 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 5-49-335 шешіміне (2015 жылғы 08 маусымдағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3197 тіркелген, 2015 жылғы 13 маусымдағы № 25 аудандық "Жаркент өңірі" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 8622114 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1395682 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 66038 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 50553 мың теңге;
трансферттер түсімі 7109841 мың теңге, соның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1960334 мың теңге;
нысаналы даму трансферттер 1439612 мың теңге;
субвенциялар 3709895 мың теңге;

2) затраты 8795880 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 32645 тысяч тенге, в том числе: бюджетные кредиты 41622 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 8977 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 206411 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 206411 тысяч тенге".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.

2) шығындар 8795880 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 32645 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 41622 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 8977 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 206411 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 206411 мың теңге".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Панфиловского районного маслихата по вопросам "Бюджета, экономики, аграрной, предпринимательства, производства, автомобильной дороги и строительства".
4. Возложить на руководителя отдела (по согласованию Рамазанова С.К.) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе районного маслихата.

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Панфилов аудандық мәслихатының "Бюджет, экономика, аграрлық, кәсіпкерлік, өндіріс, автокөлік жолдары және құрылыс мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Бөлім басшысына (келісім бойынша Рамазанова С.Қ.) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілеген интернет-ресурста және аудандық мәслихатының интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.

5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии М. Онласынов
Секретарь районного маслихата Т. Оспанов
Приложение 1 к решению маслихата Панфиловского района от 04 сентября 2015 года № 5-53-360 "О внесении изменений в решение Панфиловского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 5-42-274 "О бюджете Панфиловского района на 2015-2017 годы"
Приложение 1 утвержденное решением маслихата Панфиловского района от 19 декабря 2014 года № 5-42-274 "О бюджете Панфиловского района на 2015-2017 годы"
Бюджет Панфиловского района на 2015 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
1. Доходы

5. Осы шешім 2015 жылдың 01 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы М. Оңласынов
Аудандық мәслихаттың хатшысы Оспанов
Панфилов аудандық мәслихатының 2015 жылғы 04 қыркүйектегі "Панфилов аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Панфилов ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 5-42-274 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 5-53-360 шешіміне 1 қосымша
Панфилов аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Панфилов ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 5-42-274 шешімімен
бекітілген 1 қосымша
Панфилов ауданының 2015 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
1. Кірістер