О внесении изменений и дополнений в постановление акимата города Тараз от 29 декабря 2014 года № 1192 "Об организации общественных работ на 2015 год"
Постановление Таразского городского акимата Жамбылской области от 19 мая 2015 года № 440. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 2 июня 2015 года № 2653
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении", статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" и Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" в целях организации общественных работ для безработных, акимат города Тараз ПОСТАНОВЛЯЕТ:

"2015 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" Тараз қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 29 желтоқсандағы № 1192 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Жамбыл облысы Тараз қалалық әкімдігінің 2015 жылғы 19 мамырдағы № 440 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 2 маусымда № 2653 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31, 37 баптарына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 20 бабына және "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасының Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 Қаулысына сәйкес, Тараз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Внести в постановление акимата города Тараз от 29 декабря 2014 года № 1192 "Об организации общественных работ на 2015 год" (зарегистрировано в Реестре нормативных правовых актов 20 января 2015 года за № 2467, опубликовано в газете "Жамбыл–Тараз" 28 января 2015 года № 4) изменения и дополнения.
2. Утвержденное постановлением приложение "Перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, спрос и предложение на общественные работы" пункт 3 читать в новой редакции и дополнить пунктом 6 следующего содержания:
3
Республиканское государственное учреждение "Управление по делам обороны города Тараза Жамбылской области"
Оказание курьерской помощи по разноске призывных повесток, весной (март, апрель, май), осенью (сентябрь, октябрь, ноябрь)
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
51 274
местный бюджет
30
20
6
Государственное учреждение "Водно-спасательная служба Департамента по чрезвычайным ситуациям Жамбылской области"
Обеспечение безопасности граждан в купальный сезон
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
51 274
местный бюджет
20
20
В строке "Итого":

1. Тараз қаласы әкімдігінің "2015 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде 2015 жылы 20 қаңтарда № 2467 болып тіркелген, 2015 жылғы 28 қаңтардағы № 4 "Жамбыл - Тараз" газетінде жарияланған) 2014 жылғы 29 желтоқсандағы № 1192 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін.
2. Қаулымен бекітілген "Ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері, қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс" қосымшасындағы 3 тармағы жаңа редакцияда жазылсын және келесі мазмұндағы 6 тармағымен толықтырылсын:
3
"Жамбыл облысы Тараз қаласының қорғаныс істері жөніндегі басқармасы" Республика-
лық мемлекеттік мекемесі
Әскерге шақыру қағаз тарату үшін курьерлік көмек көрсету, көктемде (наурыз, сәуір, мамыр),
күзде (қыркүйек, қазан, қараша)
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді жұмыс кестесі бойынша
51 274
жергілікті бюджет
30
20
6
"Жамбыл облысы Төтенше жағдайлар департаменті Суда құтқару қызметі" мемлекеттік мекемесі
Шомылу маусымында азаматтардың қауіпсіздігін қамтамасыз ету
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді жұмыс кестесі бойынша
51 274
жергілікті бюджет
20
20
"Барлығы" деген жолда:

цифры "786" заменить цифрами "806";
цифры "776" заменить цифрами "796".
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникающие с 1 июня 2015 года.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Сапаралиева Жаксылыка Мырзабековича.
Аким города Н. Календеров

"786" деген сандары "806" деген сандарымен өзгертілсін;
"776" деген сандары "796" деген сандарымен өзгертілсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2015 жылдың 1 маусымынан туындайтын қатынастарға таралады.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Жақсылық Мырзабекұлы Сапаралиевке жүктелсін.
Қала әкімі Н. Календеров