О внесении изменений в решение Таразского городского маслихата от 24 декабря 2014 года №37-3 "О городском бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Таразского городского маслихата Жамбылской области от 25 ноября 2015 года № 46-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 25 ноября 2015 года № 2825
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 9, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Таразский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таразского городского маслихата от 24 декабря 2014 года №37-3 "О городском бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №2448, опубликовано 31 декабря 2014 года в газете "Жамбыл Тараз" №53) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифры "29 566 494" заменить цифрами "29 452 916";
цифры "222 786" заменить цифрами "124 652";
цифры "619 055" заменить цифрами "563 189";
цифры "22 061 118" заменить цифрами "22 101 540";
в подпункте 2) цифры "29 463 742" заменить цифрами "29 350 164".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет-ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по бюджету и социально-экономическому развитию города.

"2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы №37-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2015 жылғы 25 қарашадағы № 46-3 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 25 қарашада № 2825 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9, 109 баптарына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Тараз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы №37-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде №2448 болып тіркелген, 2014 жылдың 31 желтоқсанында №53 "Жамбыл Тараз" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы "29 566 494" сандары "29 452 916" сандарымен ауыстырылсын;
"222 786" сандары "124 652" сандарымен ауыстырылсын;
"619 055" сандары "563 189" сандарымен ауыстырылсын;
"22 061 118" сандары "22 101 540" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "29 463 742" сандары "29 350 164" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа басылымда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды қалалық мәслихаттың бюджет және қаланың әлеуметтік-экономикалық дамуы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.