О предоставлении кандидатам на договорной основе помещений для встреч с избиратенлями и определения мест для размещения агитационных печатных материалов во время выборов
Постановление акимата Жуалынского района Жамбылской области от 23 февраля 2015 года № 90. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 12 марта 2015 года № 2566. Утратило силу постановлением акимата Жуалынского района Жамбылской области от 7 апреля 2020 года № 173
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жуалынского района Жамбылской области от 07.04.2020 № 173 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктами 4, 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Предоставить кандидатам на договорной основе помещений для встреч с избирателями согласно приложению 1.
2. Совместно с Жуалынской районной территориальной избирательной комиссией (по согласованию) определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов согласно приложению 2.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Аккоева Каната Оспановича.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Аким района Б. Кулекеев
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель территориальной
избирательной комиссии
Жуалынского района
С. Абилдаев
"23" 02. 2015 г.
Приложение 1 к постановлению
акимата Жуалынского района
№ 90 от "23" февраля 2015 года
Помещения для проведения встреч с избирателями на договорной основе
Наименование населенных пунктов
Место проведения встреч
1
село Б.Момышулы
Дом культуры, улица Жамбыла № 14
2
село Мынбулак
Средная школа Мынбулак, улица Абая № 5
3
село Байтерек
Дом культуры, улица Акбастау № 2
4
село Карабастау
Дом культуры, улица Жамбыла без номера
5
село Колтоган
Дом культуры, улица Д.Конаева № 59
6
село Карикорган
Средная школа Жетитобе, улица М.Усипбекова без номера
7
село Коктобе
Дом культуры, улица А.Иманалыулы № 51
8
село Куренбел
Дом культуры, улица Бейбитшилик № 64
9
село Карасаз
Дом культуры, улица Ы.Алтынсарина № 35
10
село Кошкарата
Дом культуры, улица Б.Усенова № 26
11
село Актобе
Дом культуры, улица Советская № 19 А
12
село Колбастау
Средная школа имени А.Гайдара, улица Д.Конаева № 52
13
село Нурлыкент
Средная школа имени М.Ломоносова, улица Н.Замбаева № 49
14
село Шакпаката
Школа искусств улица А.Пахомова № 45 А
Приложение 2 к постановлению
акимата Жуалынского района
№ 90 от "23" февраля 2015 года
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
село Б.Момышулы
Щит по адресу: улица Рысбек батыра № 62
2
село Кайрат
Щит по адресу: улица Абая № 1
3
село Байтерек
Щит по адресу: улица Енбекши № 1
4
село Карабастау
Щит по адресу: улица Жамбыла без номера
5
село Колтоган
Щит по адресу: улица Д.Конаева № 38
6
село Карикорган
Щит по адресу: улица М.Кожаназарова № 42
7
село Коктобе
Щит по адресу: улица А.Иманалыулы № 51
8
село Куренбел
Щит по адресу: улица Бейбитшилик № 64
9
село Карасаз
Щит по адресу: улица Ю.Гагарина № 2
10
село Кошкарата
Щит по адресу: улица Б.Усенова № 34
11
село Кызыларык
Щит по адресу: улица Т.Тастандиева № 30
12
село Колбастау
Щит по адресу: улица Абая № 5
13
село Нурлыкент
Щит по адресу: улица Н.Замбаева № 49
14
село Шакпаката
Щит по адресу: улица Д.Пахомова № 45 А

Сайлаулар кезінде кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізгі үй-жайлар беру үгіттік баспа материалдарын орналыстыру үшін орындар белгілеу туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 23 ақпандағы № 90 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 12 наурызда № 2566 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Жуалы ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 7 сәуірдегі № 173 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Жуалы ауданы әкімдігінің 07.04.2020 № 173 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 28 бабының 4, 6 тармақтарына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде 1 қосымшаға сәйкес үй-жайлар берілсін.
2. Жуалы аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен (келісімі бойынша) бірлесіп барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар 2 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
3. Осы қауылының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Қанат Оспанұлы Аққоевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Құлекеев
"КЕЛІСІЛДІ"
Жуалы аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
С. Әбілдаев
"23" 02. 2015 ж.
Жуалы ауданы әкімдігінің
2015 жылғы "23" ақпандағы
№ 90 қаулысына 1 қосымша
Кандидаттарға сайлаушылармен кездесу үшiн шарттық негізде берілетін үй-жайлар
Елді мекеннің атауы
Кездесу өтетін орын
1
Б.Момышұлы ауылы
Жамбыл көшесі № 14, мәдениет үйі
2
Қайрат ауылы
Абай көшесі № 5, Мыңбұлақ орта мектебі
3
Бәйтерек ауылы
Ақбастау көшесі № 2, мәдениет үйі
4
Қарабастау ауылы
Жамбыл көшесі, нөмірсіз, мәдениет үйі
5
Көлтоған ауылы
Д.Қонаев көшесі №59, мәдениет үйі
6
Кәріқорған ауылы
М.Үсіпбеков көшесі, нөмірсіз, Жетітөбе орта мектебі
7
Көктөбе ауылы
А.Иманалыұлы көшесі № 51, мәдениет үйі
8
Күреңбел ауылы
Бейбітшілік көшесі № 64, мәдениет үйі
9
Қарасаз ауылы
Ы.Алтынсарин көшесі № 35, мәдениет үйі
10
Қошқарата ауылы
Б.Үсенов көшесі № 26, мәдениет үйі
11
Ақтөбе ауылы
Советская көшесі № 19 А, мәдениет үйі
12
Көлбастау ауылы
Д.Қонаев көшесі № 52, А.Гайдар атындағы орта мектебі
13
Нұрлыкент ауылы
Н.Замбаев көшесі № 49, М.Ломоносов атындағы орта мектебі
14
Шақпақата ауылы
Д.Пахомов көшесі № 45 А, өнер мектебі
Жуалы ауданы әкімдігінің
2015 жылғы "23" ақпандағы
№ 90 қаулысына 2 қосымша
Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1
Б.Момышұлы ауылы
Рысбек батыр көшесі, № 62 мекен жайдағы тақта
2
Қайрат ауылы
Абай көшесі, № 1 мекен жайдағы тақта
3
Бәйтерек ауылы
Еңбекші көшесі, № 1 мекен жайдағы тақта
4
Қарабастау ауылы
Жамбыл көшесі, нөмірсіз, мәдениет үйі аумағында орналасқан тақта
5
Көлтоған ауылы
Д.Қонаев көшесі, № 38 мекен жайдағы тақта
6
Кәріқорған ауылы
М.Қожаназаров көшесі, № 42 мекен жайдағы тақта
7
Көктөбе ауылы
А.Иманалыұлы көшесі, № 51 мекен жайдағы тақта
8
Күреңбел ауылы
Бейбітшілік көшесі, № 64 мекен жайдағы тақта
9
Қарасаз ауылы
Ю.Гагарин көшесі, № 2 мекен жайдағы тақта
10
Қошқарата ауылы
Б.Үсенов көшесі, № 34 мекен жайдағы тақта
11
Қызыларық ауылы
Т.Тастандиев көшесі, № 30 мекен жайдағы тақта
12
Көлбастау ауылы
Абай көшесі, № 5 мекен жайдағы тақта
13
Нұрлыкент ауылы
Н.Замбаев көшесі, № 49 мекен жайдағы тақта
14
Шақпақата ауылы
Д.Пахомов көшесі, № 45А мекен жайдағы тақта