О внесении изменений в решение Жуалынского районного маслихата от 22 декабря 2014 года № 39-3 "О районном бюджете на 2015 - 2017 годы"
Решение маслихата Жуалынского района Жамбылской области от 1 июля 2015 года № 44-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 7 июля 2015 года № 2694
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жуалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. В решение Жуалынского районного маслихата от 22 декабря 2014 года № 39-3 "О районном бюджете на 2015 - 2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2447, опубликованное в районной газете "Жаңа өмір"-"Новая жизнь" от 6 января 2015 года № 3-4-5) внести следующие изменения:
Приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 настоящего решения.
Дополнить приложением 6 следующего содержания "Целевые трансферты передаваемые органам местного самоуправления для реализации функций местного самоуправления"

"2015 - 2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 22 желтоқсандағы № 39-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 1 шілдедегі № 44-4 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 7 шілдеде № 2694 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабына сәйкес Жуалы аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
"2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жуалы аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 22 желтоқсандағы № 39-3 ((нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2447 болып тіркелген, 2015 жылдың 6 қаңтарында № 3-4-5 аудандық "Жаңа өмір"-"Новая жизнь" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
Аталған шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
Келесі мазмұндағы 6 косымшасымен толықтырылсың "Жергілікті өзін - өзі басқару функцияларын іске асыру үшін жергілікті өзін - өзі басқару органдарына берілетін нысаналы трансферттер"

2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет-ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам административно-территориальных структур, социально-экономическому развитию территорий, бюджета и местных налогов по защите прав граждан.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
районного маслихата
Э.Мамедова
Секретарьрайонного маслихатаЕ.Тлеубеков
Приложение 1 к решению
Жуалынского районного маслихата
№ 44-4 от 1 июля 2015 года
Приложение 1 к решению
Жуалынского районного маслихата
№ 39-3 от 22 декабря 2014 года
Районный бюджет на 2015 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Наименование
Подкласс
1
2
3
4
5
І.ДОХОДЫ

2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет – ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың әкімшілік аумақтық құрылым, аумақты әлеуметтік экономикалық дамыту, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері, адамдарды құқығын қорғау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2015 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Э. Мамедова
Аудандықмәслихаттың хатшысыЕ. Тлеубеков
Жуалы аудандық мәслихатының
2015 жылғы 1 шілдедегі
№ 44-4 шешіміне 1 қосымша
Жуалы аудандық мәслихатының
2014 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 39-3 шешіміне 1 қосымша
2015 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Атауы
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3
4
5
І.КІРІСТЕР

741
8
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Мынбулакского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области"
642
9
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Жетитобинского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области"
627
10
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Нурлыкентского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области"
674
11
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Кокбастауского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области"
622
12
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Кызыларыкского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области"
579
13
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Куренбельского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области"
670
14
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Аксайского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области"
643

741
8
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Мыңбұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
642
9
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Жетітөбе ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
627
10
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Нұрлыкент ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
674
11
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Көкбастау ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
622
12
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Қызыларық ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
579
13
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Күреңбел ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
670
14
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Ақсай ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
643