О внесении изменений в решение Жуалынского районного маслихата от 13 октября 2014 года № 36-3 "Об установлении единых ставок фиксированного налога"
Решение маслихата Жуалынского района Жамбылской области от 3 сентября 2015 года № 46-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 2 октября 2015 года № 2790. Утратило силу решением Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 13 февраля 2019 года № 39-5
Сноска. Утратило силу решением Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 13.02.2019 № 39-5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 422 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" и статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жуалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жуалынского районного маслихата от 13 октября 2014 года № 36-3 "Об установлении единых ставок фиксированного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2360, опубликовано в районной газете "Жаңа өмір"-"Новая жизнь" за № 124 от 18 ноября 2014 года) следующие изменения:
по всему тексту:
внесены изменения на казахском языке, текст на русском языке не изменяется.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Секретарь районного
районного маслихата маслихата
М. Айжанов Е. Тлеубеков

"Бірыңғай тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 13 қазандағы № 36-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жуалы ауданы мәслихатының 2015 жылғы 3 қыркүйектегі № 46-4 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 2 қазанда № 2790 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 13 ақпандағы № 39-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 13.02.2019 №39-5 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің 422 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Жуалы аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Бірыңғай тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 13 қазандағы № 36-3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2360 болып тіркелген, 2014 жылғы 18 қарашадағы №124 аудандық "Жаңа өмір" - "Новая жизнь" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
мазмұны және бүкіл мәтіні бойынша "ставкаларын", "ставкалары", "ставкаларының" деген сөздері тиісінше "мөлшерлемелерін", "мөлшерлемелері", "мөлшерлемелерінің" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат Аудандық
сессиясының төрағасы мәслихат хатшысы
М. Айжанов Е. Тлеубеков