О внесении изменений в решение Меркенского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 36-4 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Меркенского районного маслихата Жамбылской области от 3 сентября 2015 года № 42-2. Зарегситрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 9 сентября 2015 года № 2746
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Жамбылского областного маслихата № 39-3 от 21 августа 2015 года "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 11 декабря 2014 года № 33-3" "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2736) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Меркенского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 36-4 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2450, опубликовано 14 января 2015 года в газете "Меркі тынысы-Меркенский вестник" за № 5) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "7 453 992" заменить цифрами "7 469 343";
цифры "81 439" заменить цифрами "79 282";
цифры "6 053 992" заменить цифрами "6 049 343";
в подпункте 2):
цифры "7 477 702" заменить цифрами "7 493 053";

"2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 36-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Меркі аудандық мәслихатының 2015 жылғы 3 қыркүйектегі № 42-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаменті 2015 жылғы 9 қыркүйектегі № 2746 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 33-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2015 жылдың 21 тамыздағы № 39-3 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2736 болып тіркелген) негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 36-4 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2450 болып тіркелген, 2015жылғы 14 қаңтардағы № 5 "Меркі тынысы-Меркенский вестник" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"7 453 992" сандары "7 469 343" сандарымен ауыстырылсын;
"81 439" сандары "79 282" сандарымен ауыстырылсын;
"6 053 992" сандары "6 049 343" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"7 477 702" сандары "7 493 053" сандарымен ауыстырылсын.

Приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию пятого созыва районного маслихата по бюджету и налогам, развитию социально-экономического, аграрного, малого и среднего бизнеса.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии Секретарь районного
районного маслихата маслихата
Г. Кажыгалиева И. Ахметжанов
Приложение к решению № 42-2
маслихата Меркенского района

Аталған шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау бесінші шақырылған аудандық мәслихаттың аудандық әлеуметтік–экономикалық, аграрлық, шағын және орта бизнесті дамыту, бюджет пен салық жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2015 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы хатшысы
Ғ. Қажығалиева І. Ахметжанов
Меркі аудандық мәслихатының