О внесении изменений в решение маслихата района Т. Рыскулова от 24 декабря 2014 года № 30-5 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение района Т. Рыскулова Жамбылской области от 23 ноября 2015 года № 37-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 27 ноября 2015 года № 2833
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Жамбылского областного маслихата от 16 ноября 2015 года № 41-2 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" от 11 декабря 2014 года № 33-3" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2819) маслихат района Т. Рыскулова РЕШИЛ:
Внести в решение маслихата района Т. Рыскулова от 24 декабря 2014 года № 30-5 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2457, опубликовано 13 января 2015 года в газете "Кұлан таңы" № 5-6-7 (7049-7051) следующие изменения:
в пункте 1
в подпункте 1):
цифры "6 647 981" заменить цифрами "6 671 039";
цифры "4 382 575" заменить цифрами "4 405 633";
в подпункте 2):
цифры "6 656 966" заменить цифрами "6 680 024";
в пункте 4:
цифры "44 400" заменить цифрами "40 918";

"2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2014 жылдың 24 желтоқсандағы № 30-5 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2015 жылдың 23 қарашадағы № 37-5 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 27 қарашада № 2833 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына және "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2014 жылдың 11 желтоқсандағы № 33-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2015 жылғы 16 қарашадағы № 41-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2819 болып тіркелген) сәйкес Т.Рысқұлов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
"2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2014 жылдың 24 желтоқсандағы № 30-5 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2457 болып тіркелген, 2015 жылдың 13 қаңтардағы № 5-6-7 (7049-7051) "Құлан таңы" газетінде жарияланған") келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"6 647 981" сандары "6 671 039" сандарымен ауыстырылсын;
"4 382 575" сандары "4 405 633" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"6 656 966" сандары "6 680 024" сандарымен ауыстырылсын;
4 тармақта:
"44 400" сандары "40 918" сандарымен ауыстырылсын;

Приложения 1, 4 и 7 к решению изложить в новой редакции согласно приложения 1, 2 и 3 к настоящему решению.
Контроль за исполнением и публикацию на интернет ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам экономики, финансов, бюджета и развития местного самоуправления.
Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии Секретарь районного
районного маслихата маслихата
Ш. Мырзалиев Б. Шамаев
Приложение 1 к решению
маслихата района Т. Рыскулова
№ 37-5 от 23 ноября 2015 года
Приложение 1 к решению
маслихата района Т. Рыскулова
№ 30-5 от 24 декабря 2014 года
Бюджет на 2015 год
тысяч тенге
Категория
Наименование доходов
сумма
Класс
Подкласс
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ

Аталған шешімнің 1, 4 және 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет және жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2015 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Т.Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2015 жылғы 23 қарашадағы
№ 37-5 шешіміне 1 қосымша
Т.Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2014 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 30-5 шешіміне 1 қосымша
2015 жылға арналған бюджет
Санаты
Кірістер атауы
сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3
4
I. КІРІСТЕР

14486
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
14486
122
Аппарат акима района (города областного значения)
80119
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
77235
003
Капитальные расходы государственного органа
2884
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
239297
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
238607
022
Капитальные расходы государственного органа
690
452
Отдел финансов района (города областного значения)
19132
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
16711
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1445
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
929
018
Капитальные расходы государственного органа
47
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
14705
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
14555
004
Капитальные расходы государственного органа
150
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7864
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
7864
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
6263
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
6263
02
Оборона
3510
122
Аппарат акима района (города областного значения)
1052
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
1052
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2458
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
1458
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
1000
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
5092
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

14486
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
14486
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
80119
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
77235
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2884
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
239297
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
238607
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
690
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
19132
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16711
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1445
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
929
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
47
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
14705
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14555
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
150
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7864
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7864
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
6263
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6263
02
Қорғаныс
3510
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
1052
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
1052
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2458
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
1458
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
1000
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
5092
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

Приложение 2 к решению № 37-5
маслихата района Т. Рыскулова
от 23 ноября 2015 года
Приложение 4 к решению № 30-5
маслихата района Т. Рыскулова
от 24 декабря 2014 года
Перечень бюджетных программ развития, направленных на реализацию инвестиционных проектов предусмотренных в бюджете района на 2015 год
Функциональная группа
Администратор бюджетных программ
программа
наименование
04
Образование
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
037
Строительство и реконструкция объектов образования
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020

№ 37-5 шешіміне 2 қосымша
Т.Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2014 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 30-5 шешіміне 4 қосымша
2015 жылға арналған бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға бағытталған бюджеттік бағдарламаларға бөлінген бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі
функционалдық топ
бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
бағдарлама
Атауы
04
Білім беру
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту

466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
005
Развитие коммунального хозяйства
Приложение 3 к решению № 37-5
маслихата района Т. Рыскулова
от 23 ноября 2015 года
Приложение 7 к решению № 30-5
маслихата района Т. Рыскулова
от 24 декабря 2014 года
Бюджетные программы на 2015 год по сельским округам района Т.Рыскулова
Сельские округа
Наименование программ
всего
001 "Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа"
022 "Капитальные расходы государственных органов"
005 "Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности"
014 "Организация водоснабжения населенных пунктов"
008 "Освещение улиц населенных пунктов"
009 "Обеспечение санитарии населенных пунктов"
011 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов"
040 "Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
1
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Куланского сельского округа"

466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
Т.Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2015 жылғы 23 қарашадағы
№ 37-5 шешіміне 3 қосымша
Т.Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2014 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 30-5 шешіміне 7 қосымша
2015 жылға арналған Т.Рысқұлов ауданның әрбір ауылдық округтерінің бюджеттік бағдарламалары
Ауылдық округтер
бюджеттік бағдарламалар
Барлығы
001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты"
022 "Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары"
005 "Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру"
014 "Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру"
008 "Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру"
009 "Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету"
011 "Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру"
040 ""Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру"
1
"Құлан ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі