О предоставлении на договорной основе кандидатам помещений для встреч с избирателями
Постановление акимата Сарысуского района Жамбылской области от 24 февраля 2015 года № 49. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 17 марта 2015 года № 2575
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Предоставить кандидатам на договорной основе помещения для встреч с избирателями согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Д. Каипова.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района О. Кокей
Приложение к постановлению
акимата Сарысуского района
от 24 февраля 2015 года № 49
Помещения для встреч кандидатов с избирателями на договорной основе

Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жайлар беру туралы
Жамбыл облысы Сарысу ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 24 ақпандағы № 49 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 17 наурызда № 2575 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасы 1995 жылғы 28 қыркүйектегi Конституциялық Заңының 28-бабының 4-тармағына сәйкес, аудан әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшiн шарттық негiзде қосымшаға сәйкес үй-жайлар берiлсiн.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Д. Каиповқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы О. Көкей
Сарысу ауданы әкiмдiгiнiң
2015 жылғы 24 ақпандағы
№ 49 қаулысына қосымша
Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшiн шарттық негiзде берілетін үй-жайлар