О внесении изменений и дополнения в решение Сарысуского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 40-3 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 5 июня 2015 года № 45-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 16 июня 2015 года № 2675. Утратило силу решением маслихата Сарысуского района Жамбылской области от 19 января 2016 года № 57-4
Сноска. Утратило силу решением маслихата Сарысуского района Жамбылской области от 19.01.2016 № 57-4.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Жамбылского областного маслихата от 25 мая 2015 года № 37-2 "О изменений и дополнений в решение Жамбылского областного маслихата от 11 декабря 2014 года № 33-3 "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2652) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарысуского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 40-3 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2456, опубликовано 10 января 2015 года в районной газете "Сарысу" за № 1-3), следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "7 045 884" заменить цифрами "7 052 260";
цифры "6 449 884" заменить цифрами "6 456 260";
в подпункте 2):

"2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы №40-3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2015 жылғы 5 маусымдағы № 45-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 16 маусымда № 2675 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2016 жылғы 19 қаңтардағы № 57-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 19.01.2016 № 57-4 шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 33-3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2015 жылғы 25 мамырдағы № 37-2 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2652 болып тіркелген) негізінде, аудандық мәслихат Шешім ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2015 - 2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 40-3 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2456 болып тіркелген, 2015 жылғы 10 қаңтардағы № 1-3 аудандық "Сарысу" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы:
"7 045 884" сандары "7 052 260" сандарымен ауыстырылсын;
"6 449 884" сандары "6 456 260" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:

цифры "7 070 871" заменить цифрами "7 077 247";
Приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
Дополнить данное решение приложением 7 согласно приложению 3 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по социально-экономическому развития района, финансов и бюджету, охраны окружающей среды и природопользования, административно-территориального устройства, предпринимательства и сельского хозяйства районного маслихата.

"7 070 871" сандары "7 077 247" сандарымен ауыстырылсын;
Аталған шешімнің 15 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
Аталған шешім 7 қосымшамен осы шешімнің 3 қосымшасына сәйкес толықтырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың ауданның әлеуметтік-экономикалық дамуы, қаржы және бюджет, қоршаған ортаны қорғау және табиғатты пайдалану, әкімшілік-аумақтық құрылысы, кәсіпкерлік және ауыл шаруашылық мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4756
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
19806
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
98954
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
20674
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
1302
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
9919
464
Отдел образования района (города областного значения)
2140
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
2140
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
75956
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
22908
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1100
021
Капитальные расходы государственного органа
442
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
51506
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1849
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
1849
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
868966
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
3000
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
3000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3500
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
1000
005
Снос аварийного и ветхого жилья
2500
464
Отдел образования района (города областного значения)
5645
026
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
5645
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
6000
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
6000
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
7950
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
7751
005
Капитальные расходы государственного органа

4756
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
19806
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
98954
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
20674
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
1302
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
9919
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2140
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
2140
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
75956
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22908
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1100
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
442
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
51506
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1849
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
1849
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
868966
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
3000
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
3000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3500
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
1000
005
Авариялық және ескi тұрғын үйлердi бұзу
2500
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
5645
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
5645
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
6000
004
Инженерлік--коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
6000
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
7950
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7751
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары

22000
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
35612
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
18365
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
17097
006
Капитальные расходы государственного органа
150
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
127837
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
24016
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
12139
006
Капитальные расходы государственного органа
354
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
11523
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
536
010
Развитие объектов сельского хозяйства
536
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
23119
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
9956
003
Капитальные расходы государственного органа
70
006
Организация санитарного убоя больных животных
5692
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1500
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
5901
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
15166
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
9466
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
5500
007
Капитальные расходы государственного органа
200
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
65000
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
65000
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
41713
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
41713
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
16463
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов

22000
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
35612
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18365
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды iске асыру
17097
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
150
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
127837
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
24016
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12139
006
Мемлекеттiк органның күрделi шығыстары
354
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
11523
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
536
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
536
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
23119
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9956
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
70
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
5692
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1500
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
5901
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
15166
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9466
006
Аудандардың облыстық маңызы бар аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
5500
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
200
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
65000
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
65000
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
41713
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
41713
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елдi мекендерiнiң сәулеттiк бейнесiн жақсарту саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиiмдi қала құрылыстық игерудi қамтамасыз ету жөнiндегi қызметтер
16463
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзгеде де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу

389
2
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Жанаарыкский сельский округ Сарысуского района Жамбылской области"
354
3
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Игиликский сельский округ Сарысуского района Жамбылской области"
429
4
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Камкалинский сельский округ Сарысуского района Жамбылской области"
173
5
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Досбол сельский округ Сарысуского района Жамбылской области"
91
6
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Байкадамский сельский округ Сарысуского района Жамбылской области"
1439
7
Коммунальное государственное учреждени "Аппарат акима Тогускенский сельский округ Сарысуского района Жамбылской области"
291
8
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Жайылма сельский округ Сарысуского района Жамбылской области"
531
9
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Жанаталапский сельский округ Сарысуского района Жамбылской области"
362
10
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима горда Жанатас Сарысуского района Жамбылской области"
16795

389
2
"Сарысу ауданы Жаңаарық ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
354
3
"Сарысу ауданыИгілік ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
429
4
"Сарысу ауданы Қамқалы ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
173
5
"Сарысу ауданы Досбол ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
91
6
"Сарысу ауданы Байқадам ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
1439
7
"Сарысу ауданы Тоғызкент ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
291
8
"Сарысу ауданыЖайылма ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттікмекемесі
531
9
"Сарысу ауданы Жанаталап ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
362
10
"Сарысу ауданы Жаңатас қаласы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
16795