Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год
Постановление акимата Шуского района Жамбылской области от 29 января 2015 года № 18. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 2 марта 2015 года № 2543
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.

2015 жылғы арналған мектепкі дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Жамбыл облысы Шу аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 29 қаңтардағы № 18 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 2 наурызда № 2543 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.

В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Шуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год в Шуском районе согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления оставляю за собой.

"Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6 бабы 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Шу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шу ауданы бойынша 2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылауды өіме қалдырамын.

3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района
Е. Аймамбетов
Приложение к постановлению
акимата Шуского района
от "29" января 2015 года № 18
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год
Наименование дошкольных учреждении
Государственный образовательный заказ (на ребенка) финансируемых за счет Республиканских целевых трансфертов
Размер подушевого финансирования в месяц (тенге) финансируемых за счет Республиканских целевых трансфертов
Размер родительской платы в месяц от и не более (тенге)

3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы
Е. Аймамбетов
Шу ауданы әкімдігінің
2015 жылғы "29" қаңтар
№18 қаулысына қосымша
2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі мекемелер атауылары
Мемлекеттік білім беру тапсырысы, (бала саны) Республикалық нысаналы трансферттер есебінен
Бір айға жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері, (теңге) Республикалық нысаналы трансферттер есебінен
Бір айға ата-ананың ақы төлеу мөлшері (теңге)