О предоставлении лекарственного средства, специализированного лечебного продукта дополнительно
Решение XХXVI сессии Карагандинского областного маслихата от 29 июля 2015 года № 419. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 6 августа 2015 года № 3360. Утратило силу решением Карагандинского областного маслихата от 25 февраля 2021 года № 34
Сноска. Утратило силу решением Карагандинского областного маслихата от 25.02.2021 № 34 (вводится в действие со дня его официального опубликования).
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 18 сентября 2009 года "О здоровье народа и системе здравоохранения", Законом от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Карагандинский областной маслихат РЕШИЛ:
Дополнительно предоставить отдельным категориям граждан, при амбулаторном лечении которых лекарственное средство отпускается бесплатно: лекарственное средство (по рецепту) гражданам с диагнозами: "анемия Блекфана-Даймонда", "Легочная артериальная гипертензия", "Эпилепсия", "Комбинированный клеточно-гуморальный иммунодефицит", "Хроническая идиопатическая тромбоцитопеническая пурпура".
Дополнительно предоставить отдельным категориям граждан, при амбулаторном лечении которых лекарственное средство (по рецепту) отпускается бесплатно: специализированный лечебный продукт гражданам с диагнозом: "Муковисцидоз".
Контроль за исполнением решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по социально-культурному развитию и социальной защите населения (Адекенов С.М.).
Решение вводится в действие со дня его официального опубликования.
Председатель сессии М. Абайдильдинов
Секретарь
областного маслихата
Н. Дулатбеков

Дәрілік затты, мамандандырылған емдік өнімдерді қосымша беру туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының 2015 жылғы 29 шілдедегі XХXVI сессиясының № 419 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 6 тамызда № 3360 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облыстық мәслихатының 2021 жылғы 25 ақпандағы № 34 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облыстық мәслихатының 25.02.2021 № 34 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" 2009 жылғы 18 қыркүйектегі Кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Қарағанды облыстық мәслихаты, ШЕШТІ:
Амбулаториялық емдеу кезінде азаматтардың жекелеген санаттарына қосымша мамандандырылған емдік өнімдер тегін босатылатын: "Блекфан-Даймонд қан аздығы", "Өкпе артериалдық гипертензия", "Эпилепсия", "Құрамдастырылған гуморалдық-тіндік иммунотапшылық", "Созылмалы себебі белгісіз тромбоцитопиялық қанталау бөртпесі" диагноздары бар азаматтарға дәрілік заттар берілсін (рецепт бойынша).
Амбулаториялық емдеу кезінде азаматтардың жекелеген санаттарына қосымша мамандандырылған емдік өнімдер тегін босатылатын: "Муковисцидоз" диагнозымен ауыратын азаматтарға мамандандырылған емдік өнімдер берілсін (рецепт бойынша).
Шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың әлеуметтік-мәдени даму және халықты әлеуметтік қорғау жөніндегі тұрақты комиссиясына (Әдекенов С.М.) жүктелсін.
Осы шешім ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы М. Абайділдинов
Облыстық
мәслихаттың хатшысы
Н. Дулатбеков