Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Караганде
Решение XLIV сессии V созыва Карагандинского городского маслихата от 25 февраля 2015 года № 415. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 30 марта 2015 года № 3082. Утратило силу решением Карагандинского городского маслихата от 22 декабря 2017 года № 249.
Сноска. Утратило силу решением Карагандинского городского маслихата от 22.12.2017 № 249 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 1) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:

Қарағанды қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының 2015 жылғы 25 ақпандағы V шақырылған XLIV сессиясының № 415 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 30 наурызда № 3082 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды қалалық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 249 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды қалалық мәслихатының 22.12.2017 № 249 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1 бабының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағы 15) тармақшасына сәйкес Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:

1. Утвердить прилагаемые нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Караганде согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии В. Крючков
Секретарь городского маслихата К. Оспанов
Приложение
к решению XLIV сессии
Карагандинского городского маслихата
от 25 февраля 2015 года № 415
Нормы образования и накопления коммунальных отходов
по городу Караганде
Объект накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Годовая норма на 1 расчетную единицу, м3
1
Благоустроенные домовладения
1 житель

1. Қоса беріліп отырған Қарағанды қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормалары қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
В. Крючков
Қалалық мәслихат хатшысы
Қ. Оспанов
Қарағанды қалалық мәслихатының
2015 жылғы 25 ақпандағы
XLIV сессиясының № 415 шешіміне
қосымша
Қарағанды қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілер
Есептік бірлік
1 есептік бірлікке жылдық норма,
м3
1
Жайлы үйлер
1 тұрғын